• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
VMware Workstation 17 Pro

VMware Workstation 17 Pro

734,51 zt * 1 371,51 zt * (46,45% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • S-11335
  • Angielski
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "VMware Workstation 17 Pro"

Kup licencje VMware 17 - zapewnij sobie pozycję lidera na rynku wirtualizacji

Jeśli chodzi o wydajne oprogramowanie dla rozwiązań wirtualizacyjnych, VMware 17 jest w czołówce. Przez wiele wersji i lat rozwiązanie to cieszyło się dużym zainteresowaniem na rynku i wśród głównie profesjonalnych użytkowników. Dzięki najnowszej wersji, tj. wersji 17, Ty jako klient po raz kolejny dokonujesz dobrego wyboru. Wersja ta pojawiła się na rynku wraz z Windows 11 i po raz kolejny zachwyca atrakcyjnymi innowacjami i ważnymi zmianami. Korzystne licencje na ten popularny program możesz otrzymać bezpośrednio od nas w sklepie internetowym BestSoftware. Tutaj możesz oczekiwać bardzo korzystnych cen, szybkiej dostawy i kompetentnej obsługi każdego zamówienia. Czekamy na Twój zakup.

Korzystaj z potężnych funkcji i licznych narzędzi w VMware 17

Przez wiele lat oprogramowanie VMware 17 zapewniało ogromny wybór różnych funkcji i potężnych narzędzi do codziennego korzystania z rozwiązania. Ogólnie rzecz biorąc, jest to program, dzięki któremu można łatwo przenieść rozwiązania wirtualizacyjne na własny komputer lub notebook. Lider rynku umożliwia uruchamianie, zarządzanie i zmienianie maszyn wirtualnych. Obecne rozwiązanie jest skierowane do szczególnie wymagających użytkowników, takich jak programiści, testerzy czy administratorzy.

Oczywiście VMware 17 obsługuje wszystkie popularne standardy i warianty. Możesz więc wygodnie uruchamiać maszyny wirtualne we wszystkich wariantach. Ponadto masz możliwość wyboru platformy. Obecne wersje VMware 17 nie tylko doskonale sprawdzają się w systemach Windows i Windows 11, ale są również bardzo dobrze przystosowane dla zapalonych użytkowników Linuksa. W końcu ponad 100 różnych dystrybucji jest w pełni obsługiwanych.

Dzięki licznym funkcjom i potężnym narzędziom VMware 17 użytkownik może udostępnić jedno lub więcej pełnoprawnych środowisk desktopowych na swoim serwerze lub komputerze. Działa to bez konieczności przełączania się na inny system lub ponownego uruchamiania komputera. Na przykład nowe aplikacje mogą być testowane w różnych środowiskach, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku w codziennym życiu zawodowym. Pierwsza wersja tego popularnego programu pojawiła się na rynku już w 1999 roku.

Instalacja i uruchamianie maszyn wirtualnych nadal odbywa się na komputerze-hoście. W związku z tym powinien mieć wystarczającą moc i mocny, aktualny sprzęt, aby uniknąć problemów lub słabej wydajności. Ponadto, do uruchomienia VMware 17 niezbędny jest 64-bitowy procesor. Ponadto oprogramowanie VMware 17 może wykorzystywać zasoby sieciowe systemu hosta w maszynach wirtualnych, co umożliwia efektywną codzienną pracę. Działa to w sumie w trzech różnych wariantach i opcjach. Dzięki temu oprogramowanie VMware 17 jest doskonale dostosowane do różnych grup docelowych, a także do użytkowników o szczególnie wysokich wymaganiach.

Czy nadal masz pytania dotyczące zakresu usług lub możliwości, jakie oferuje Ci VMware 17? Z przyjemnością udzielimy Ci pomocy i profesjonalnej porady na temat tego popularnego produktu. Jeśli więc masz jakieś pytania lub prośby, po prostu skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Inne ważne funkcje i narzędzia obejmują możliwość uruchamiania wielu maszyn wirtualnych, kontenerów lub klastrów Kubernetes na jednym komputerze. Ponadto możesz wykorzystać migawki maszyn wirtualnych, klonowanie i wirtualne sieci do szczególnie efektywnej pracy. Przenoszenie istniejących maszyn wirtualnych jest wyjątkowo łatwe, a dostęp do poszczególnych maszyn w całej infrastrukturze bardzo prosty. Podczas korzystania z VMware 17 nie zapomniano również o poziomie bezpieczeństwa. Korzystaj na przykład z prostego szyfrowania istniejących maszyn, aby wszystkie dane były szczególnie bezpieczne. Ponadto możesz tworzyć maszyny wirtualne z ograniczeniami lub wygasające; oprogramowanie VMware 17 nie pozostawia tu praktycznie nic do życzenia.

Ważne innowacje i zmiany - przegląd VMware 17

Wprowadzając nową wersję 17 dla VMware Workstation, znany producent nie tylko wprowadza wsparcie dla obecnych systemów operacyjnych Windows, ale także z technicznego punktu widzenia wiele się zmieniło w porównaniu z poprzednikiem.

Między innymi deweloper znacznie zwiększył moc i wydajność VMware 17. Korzystasz z ulepszonej obsługi grafiki 3D dla DirectX 11. Teraz obsługiwanych jest do ośmiu gigabajtów pamięci vGPU, co zapewnia znaczny wzrost wydajności podczas korzystania z popularnego oprogramowania. W nowej wersji można również uruchamiać maszyny wirtualne z systemem Windows 11. Jest to szczególnie ważne dla skutecznego testowania różnych aplikacji, które oczywiście powinny zawsze działać bez problemów na obecnych systemach.

Oczywiście, ponownie możesz liczyć na doskonałe wsparcie dostawcy w najnowszej wersji VMware 17. Z usług przeszkolonych ekspertów można korzystać bezpłatnie nawet przez pierwsze 30 dni - usługa ta jest zawsze dołączona do zakupu licencji. Po tym okresie możesz zdecydować się na jeden z kilku planów wsparcia i w ten sposób samodzielnie wpłynąć na dalsze koszty.

Licencje VMware 17 możesz kupić wygodnie i po niskiej cenie w BestSoftware

My ze sklepu internetowego BestSoftware pragniemy zaoferować naszym klientom nie tylko szeroki wybór produktów, ale także atrakcyjne oferty w niskich cenach. Złóż zamówienie w naszym sklepie szybko i łatwo, a szybko otrzymasz swój produkt. Jeśli potrzebujesz licencji takich jak VMware 17, to trafiłeś we właściwe miejsce. Na życzenie możesz otrzymać również inne produkty tego producenta lub inne licencje. Zapewnij sobie atrakcyjną ofertę z naszego asortymentu już dziś, a klucz produktu otrzymasz pocztą elektroniczną. W ciągu 30 minut od złożenia zamówienia produkt będzie dla Ciebie dostępny. Jeśli masz pytania dotyczące któregoś z naszych produktów lub potrzebujesz bardziej szczegółowej porady, skontaktuj się z naszą kompetentną i przyjazną obsługą klienta. Chętnie pomożemy Ci szybko. Możesz się z nami skontaktować nie tylko telefonicznie, ale także poprzez e-mail lub czat na żywo w godzinach pracy.

Powiązane łącza do "VMware Workstation 17 Pro"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "VMware Workstation 17 Pro"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "VMware Workstation 17 Pro"
Wyświetlony