• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Pakiet ekonomiczny | Windows + Optymalizacja systemu

Pakiet ekonomiczny | Windows + Optymalizacja systemu | Windows 10 Pro | AVG TuneUp 1 Gerät / 1 Jahr

112,21 zt * 141,12 zt * (20,49% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1 razy
  • BS-10968
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • 5 - 30 Minuten

Betriebssystem:

Systemoptimierung:

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Pakiet ekonomiczny | Windows + Optymalizacja systemu"

Zaoszczędź pieniądze i kup pakiet oszczędnościowy z Optymalizacją systemu Windows + bezpośrednio w BestSoftware

Z nami w sklepie internetowym BestSoftware korzystasz z praktycznego pakietu oszczędnościowego"Windows + Optymalizacja systemu". Przekonuje do siebie dwoma składnikami, a mianowicie z jednej strony aktualnym systemem operacyjnym producenta Microsoft, a z drugiej praktycznym oprogramowaniem do optymalizacji komputera. Podstawy korzystania z technologii i możliwości znacznej poprawy wyników idą tu w parze. Dodatkowo zapewniamy zachęty finansowe, ponieważ kupując obie licencje bezpośrednio w jednym zamówieniu, w naturalny sposób oszczędzasz u nas pieniądze. Skorzystaj już teraz i wykorzystaj swoją technologię jeszcze bardziej efektywnie dzięki BestSoftware.

Polegaj na prostej obsłudze, aby uzyskać znacznie lepszą wydajność komputera

Przez lata na twoim komputerze gromadzi się wiele różnych plików i resztek programów, które ostatecznie nie są już potrzebne. Nielogiczne rozmieszczenie informacji lub niechciane wpisy w różnych miejscach mogą się również powtarzać. Z czasem prowadzi to do znacznego obniżenia wydajności. Uruchamianie programów trwa znacznie dłużej, to samo dotyczy uruchamiania i wyłączania komputera.

Z pomocą nowoczesnego oprogramowania do optymalizacji systemu korzystasz z prostej możliwości ponownego znacznego zwiększenia wydajności swojego komputera. Wielu znanych producentów skupiło się na opracowaniu odpowiednich rozwiązań i udostępnia je użytkownikom. Szczególnie dla prywatnych komputerów, notebooków i użytkowników programy optymalizujące system są bardzo dobrym wyborem. Skorzystaj z bardzo prostej operacji, by zaktualizować swój system. Wiele z dostępnych na rynku wersji oferuje tzw. optymalizację 1 kliknięciem. Wystarczy jedno kliknięcie, by program sprawdził ważne parametry i obszary komputera oraz wykrył, czy istnieje potencjał do optymalizacji. Jeśli tak jest, optymalizacja jest przeprowadzana bezpośrednio po niej, a ty korzystasz ze znacznie lepszej wydajności swojego komputera.

Jako klient możesz oczywiście otrzymać najbardziej znane i popularne produkty do optymalizacji systemu bezpośrednio od nas. Na przykład wybierz Ashampoo WinOptimizer 19 lub AVG TuneUp w pakiecie oszczędnościowym z rocznym okresem ważności, aby pomóc Twojemu komputerowi odzyskać szybkość, której potrzebuje do efektywnej pracy.

Wybierz odpowiedni system operacyjny Windows w naszym pakiecie oszczędnościowym

Jednak nasz praktyczny i tani pakiet oszczędnościowy ze sklepu internetowego BestSoftware zawsze zawiera praktyczny system operacyjny od producenta Microsoft. Skorzystaj z innowacyjnych technologii obecnych generacji i wykorzystaj na przykład system Windows 10 lub Windows 11, przekonując się do atrakcyjnego pakietu całościowego.

Ponieważ oba warianty zapewniają ci atrakcyjny pakiet ogólny i przekonują wieloma indywidualnymi elementami, które są ważne podczas korzystania z komputera. Na przykład Microsoft wprowadził wraz z Windows 10 zupełnie nową przeglądarkę, która jest dostępna pod nazwą Microsoft Edge. Dzięki nowej bazie Chromium i możliwości dodawania wielu dodatków do indywidualnego użytku, Microsoft Edge ma już ugruntowaną pozycję na rynku i jest często używany.

Systemy operacyjne firmy Microsoft mają też nowoczesny wygląd. Korzystaj z prostej i intuicyjnej obsługi, w systemach Windows 10 i Windows 11 z pewnością bardzo szybko odnajdziesz drogę powrotną. Oczywiście nie powinno zabraknąć innych komponentów, na przykład sklepu Microsoft Store, w którym znajdziesz wiele różnych aplikacji i programów. Pobierz je za pomocą praktycznego konta Microsoft i zainstaluj je w kilku prostych krokach. Dzięki atrakcyjnemu wyborowi, w naszym pakiecie oszczędnościowym znajdziesz też odpowiednią wersję systemu operacyjnego dla każdej potrzeby. Na przykład wybierz Windows 10 Home, jeśli szukasz niedrogiej wersji podstawowej. W przypadku znacznie wyższych wymagań w segmencie profesjonalnym zalecamy zakup systemu Windows 10 Pro. Żadne więc życzenie nie pozostaje tu niespełnione.

Skorzystaj z niego teraz - zmniejsz koszty i zaoszczędź czas dzięki naszemu pakietowi oszczędnościowemu "Optymalizacja systemu Windows +"

Kupując nasz niedrogi pakiet oszczędnościowy"Windows + Optymalizacja systemu", jako konsument decydujesz się na wiele różnych korzyści. Oczywiście, pakiet jest już warty uwagi ze względu na sytuację finansową. Dzięki udanemu połączeniu poszukiwanych programów w różnych wersjach, obniżasz koszty przy zamawianiu w sklepie internetowym BestSoftware i nadal pracujesz wyjątkowo efektywnie. Ale oczywiście możesz też liczyć na zwykłe korzyści płynące z naszego sklepu dzięki pakietom oszczędnościowym. W ten sposób korzystasz z najlepszej obsługi, która jest zawsze do twojej dyspozycji w przypadku otwartych pytań lub życzeń. Skorzystaj z naszego czatu na żywo, infolinii lub opcji kontaktu przez e-mail, by otrzymać wyczerpujące porady dotyczące wszystkich aspektów ofert. Skorzystaj teraz, warto  

Wymagania systemowe - Windows x Optymalizacja systemu
Windows 10 Home Kliknij tutaj
Windows 10 Pro Kliknij tutaj
Windows 11 Home Kliknij tutaj
Windows 11 Pro Kliknij tutaj
AVG TuneUp 2021 Kliknij tutaj
Ashampoo WinOptimizer 19 Kliknij tutaj
Powiązane łącza do "Pakiet ekonomiczny | Windows + Optymalizacja systemu"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Pakiet ekonomiczny | Windows + Optymalizacja systemu"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Pakiet ekonomiczny | Windows + Optymalizacja systemu"
Wskazówka!
Windows 11 Home N Windows 11 Home N
122,01 zt * 1 273,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard Microsoft SQL Server 2019 Standard
1 714,95 zt * 2 467,64 zt *
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 Windows 10 Enterprise LTSC 2021
881,95 zt * 1 110,39 zt *
VMware Workstation 15 Pro VMware Workstation 15 Pro
440,51 zt * 1 405,22 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Microsoft Excel 2019 Windows Microsoft Excel 2019 Windows
146,51 zt * 524,74 zt *
Wyświetlony