• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Word 2021 MAC

293,51 zt * 367,01 zt * (20,03% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1182 razy
  • BS-11092
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Mac
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Word 2021 MAC"

Łatwe przetwarzanie tekstów dzięki Word 2021 MAC - kup teraz!

Łatwo i efektywnie twórz doskonałe dokumenty tekstowe, polegając na popularnym programie Word firmy Microsoft . Najnowszą wersję Word 2021 MAC możesz pobrać bezpośrednio z BestSoftware, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu używać edytora tekstu na swoim komputerze Mac. Oczywiście, przekonamy cię jako użytkownika wieloma i różnorodnymi zaletami, takimi jak szczególnie korzystne ceny wszystkich licencji. Zachęcamy do skorzystania z naszej bardzo dobrej obsługi. Jeśli więc podczas zakupu będziesz miał jakiekolwiek problemy lub pytania, chętnie Ci pomożemy.

Wiele narzędzi jest dostępnych do codziennej pracy

Word 2021 MAC ma też wiele różnych narzędzi, które umożliwiają ci pracę w codziennym życiu, a nawet wspierają cię w realizowaniu twojej kreatywności najlepiej, jak potrafisz. Choć jest to przede wszystkim klasyczny edytor tekstu, to dzięki licznym funkcjom jego możliwości wyraźnie wykraczają poza zwykłe listy z codziennej komunikacji. W przypadku Worda 2021 MAC widać to także bezpośrednio, patrząc na szablony, które są ci prezentowane między innymi po uruchomieniu programu. Mając do dyspozycji setki szablonów i opcji, możesz dać upust swojej kreatywności i znaleźć idealne ramy dla własnej pracy. W razie potrzeby online dostępne są także inne wzory, a oferta szablonów oczywiście stale się powiększa.

W programie Word 2021 MAC możesz jednak wprowadzać indywidualne zmiany i pracować już w trakcie tworzenia dokumentu. Możesz na przykład użyć wielu czcionek lub zastosować formatowanie, które następnie łatwo wykorzystać jako kody HTML do eksportu za pomocą odpowiednich programów. Inną bardzo praktyczną opcją jest zintegrowany edytor. Teraz nie tylko rozpoznaje proste błędy w pisowni, ale może też znacząco poprawić gramatykę i sposób wyrażania się. Dzięki optymalnej i indywidualnej konfiguracji możesz na przykład automatycznie zastępować błędnie wpisane wyrażenia i w ten sposób zaoszczędzić jeszcze więcej czasu, zwłaszcza w przypadku dłuższych tekstów.

W ostatnich latach, a zwłaszcza w Wordzie 2021 MAC, twórcy skupiają się także na współpracy z kolegami lub przyjaciółmi. Na przykład, dostępne są praktyczne funkcje, dzięki którym możesz napisać własny komentarz w dokumencie. Dzięki programowi Word 2021 MAC możesz także bezpośrednio rozmawiać lub dzielić się swoją pracą z innymi współpracownikami lub osobami z twojego otoczenia w zaledwie kilku krokach. W połączeniu z chmurą, na przykład w postaci OneDrive, zmiany w dokumencie mogą być nie tylko śledzone, ale też zapisywane bezpośrednio online. Oznacza to, że masz bezpośredni dostęp do wszystkich treści z dowolnego miejsca na świecie i nie musisz już mozolnie zabierać ich ze sobą za pomocą zewnętrznego nośnika danych.

Ponadto przez lata deweloper zawsze zastanawiał się nad tym, które narzędzia mogą zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku w codziennym życiu. Teraz można to osiągnąć między innymi dzięki zintegrowanemu tłumaczowi. Jeśli korzystasz z MAC Word 2021, nie musisz już szukać odpowiedniej usługi np. w przeglądarce. Wystarczy zaznaczyć odpowiedni fragment, wybrać polecenie "przetłumacz" i skorzystać z bardzo dużej oszczędności czasu. Zaoszczędzisz też sporo czasu i będziesz mógł pracować wydajniej przy biurku dzięki licznym skrótom klawiaturowym, które wykraczają daleko poza powszechne i znane warianty. Word 2021 MAC jest więc dobrym wyborem dla produktywnych środowisk. Wraz z licencją zakupioną w BestSoftware otrzymujesz oryginalny klucz do programu, który pozwala na nieograniczone korzystanie z niego. Oznacza to, że w dalszym użytkowaniu aplikacji nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, co wyraźnie odróżnia tę ofertę od Office365, modelu subskrypcyjnego firmy Microsoft. Skorzystaj z nieograniczonych możliwości i zamów teraz w BestSoftware.

Te innowacje czekają na Ciebie w Word 2021 MAC

W Wordzie 2021 dla Maca możesz oczywiście spodziewać się wielu aktualnych zmian, które po raz kolejny powinny ułatwić ci codzienną pracę. W nowej wersji deweloperzy, na przykład, ponownie znacznie bardziej skupiają się na współpracy z innymi współpracownikami, co w segmencie profesjonalnym jest ogromną zaletą. Jednocześnie Microsoft jeszcze bardziej rozszerza dostępność poszczególnych składników Worda 2021 MAC. W związku z tym możesz pracować bardzo wydajnie z edytorem tekstu także z ograniczeniami fizycznymi, na przykład dzięki ulepszonemu wprowadzaniu danych za pomocą mowy lub zmienionej klawiaturze. Potrzeby i życzenia klientów są więc tutaj w centrum uwagi.

Jeśli swoje dokumenty utworzone w programie Word 2021 MAC również zapisujesz w chmurze, to dzięki nowej wersji możesz teraz także pracować ze swoimi współpracownikami jednocześnie i wspólnie. Dzięki praktycznym komentarzom korzystasz także z dużej innowacji w programie Word, dzięki której możesz zawsze być na bieżąco np. z kolegami. Wspomniana już funkcja automatycznego tworzenia kopii zapasowych w chmurze jest również dostępna w programie Word 2021 Mac i znacznie ułatwia pracę. Dzięki tej funkcji żadne dane nie są już tracone, a za każdym razem, gdy masz do nich dostęp, natychmiast masz wszystkie najnowsze zmiany w swojej pracy.

Uzupełnij edytor tekstu o inne oprogramowanie

Często nie tylko przetwarzanie tekstów przy biurku w domu odgrywa ważną rolę; często jest też wiele innych prac i zadań do wykonania. Możesz je przetwarzać jeszcze wydajniej dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu. Trafiłeś we właściwe miejsce, by kupić odpowiednie wersje. Możesz między innymi kupić cały pakiet Office Suite; w tym przypadku wybierz Office Standard for Mac. W BestSoftware możesz też łatwo kupić poszczególne rozwiązania programowe z tego popularnego pakietu w formie praktycznej licencji. W tym przypadku możesz uzyskać dostęp do programów Microsoft PowerPoint, Outlook lub Excel. Wszystkie warianty są dostępne w aktualnej wersji od 2021 roku, tak byś mógł korzystać ze wszystkich innowacji i narzędzi. Oczywiście starsze wersje pakietu Office są również dostępne, na przykład w postaci Office 2016 Mac lub Office 2019 Mac. Te wersje są jeszcze tańsze. Skorzystaj więc z pełnego potencjału opanowania cyfrowej pracy biurowej i nie krępuj się kupować w tym celu bezpośrednio u nas. Czekamy na ciebie z niecierpliwością. 

Wymagania systemowe - Word 2021 Mac
Procesor Procesor Intel lub Apple Silicon (układ M1)
Systemy operacyjne   

Office dla komputerów Mac jest obsługiwany przez trzy najnowsze wersje systemu macOS. Wraz z ogólną dostępnością nowych głównych wersji systemu macOS, Microsoft zaprzestanie wspierania najstarszej wersji, a zamiast tego będzie wspierać najnowszą i obie poprzednie wersje systemu macOS. Funkcjonalność i dostępność funkcji produktu może się różnić w przypadku starszych systemów. Aby zapewnić bezproblemową obsługę, używaj najnowszej wersji każdego z wymienionych powyżej systemów operacyjnych.

Pamięć 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 10 GB
Ekran Rozdzielczość ekranu 1,280 x 800 pikseli
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)
Powiązane łącza do "Microsoft Word 2021 MAC"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Word 2021 MAC"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Word 2021 MAC"
Microsoft Excel 2021 MAC Microsoft Excel 2021 MAC
293,51 zt * 524,74 zt *
Microsoft PowerPoint 2021 MAC Microsoft PowerPoint 2021 MAC
293,51 zt * 474,81 zt *
Microsoft Excel 2019 MAC Microsoft Excel 2019 MAC
146,51 zt * 524,74 zt *
Microsoft Outlook 2021 MAC Microsoft Outlook 2021 MAC
293,51 zt * 440,51 zt *
Microsoft Excel 2021 Windows Microsoft Excel 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft PowerPoint 2016 MAC Microsoft PowerPoint 2016 MAC
97,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Word 2019 MAC Microsoft Word 2019 MAC
146,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Microsoft Excel 2021 MAC Microsoft Excel 2021 MAC
293,51 zt * 524,74 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Mac Microsoft Office 2021 Standard Mac
587,51 zt * 1 224,51 zt *
Microsoft Word 2019 Windows Microsoft Word 2019 Windows
146,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2016 Standard Mac Microsoft Office 2016 Standard Mac
283,71 zt * 932,37 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Microsoft Office 2019 Standard Mac Microsoft Office 2019 Standard Mac
342,51 zt * 979,51 zt *
Microsoft Word 2010 Windows Microsoft Word 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Microsoft Word 2013 Windows Microsoft Word 2013 Windows
73,01 zt * 269,01 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Microsoft Outlook 2019 MAC Microsoft Outlook 2019 MAC
146,51 zt * 440,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Wskazówka!
Microsoft Outlook 2019 Windows Microsoft Outlook 2019 Windows
146,51 zt * 440,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
Wyświetlony