• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft Excel 2021 MAC

293,51 zt * 524,74 zt * (44,07% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 586 razy
  • BS-11093
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Mac
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Excel 2021 MAC"

Dzięki programowi Excel 2021 Mac możesz wykonywać swoją pracę w arkuszu kalkulacyjnym bardzo efektywnie

Kalkulacje czy po prostu przegląd własnego projektu - możliwości, jakie daje korzystanie z programu Microsoft Excel, są dziś przez wielu użytkowników wciąż niedoceniane. Liczne narzędzia, polecenia i funkcje są dostępne, by jak najlepiej wspierać cię w codziennej pracy przy biurku. Nie bez powodu Excel jest jednym z najbardziej znanych i popularnych programów, jeśli chodzi o cyfrową pracę biurową. Przekonaj się do aktualnej wersji i już teraz kup od nas Excel 2021 Mac w niskiej cenie. W BestSoftware korzystasz z atrakcyjnych warunków, bardzo szybkiej dostawy licencji i imponującej obsługi klienta. Cieszymy się, że możemy być tam dla ciebie.

Ostatnie zmiany jeszcze bardziej zwiększają produktywność

Dzięki ostatnim zmianom z 2021 roku Excel stał się jeszcze bardziej praktyczny i jeszcze bardziej potężny. Podstawowa struktura oprogramowania pozostaje oczywiście taka sama, ale w programie pojawiają się nowe możliwości, by dopasować go do nowej wersji. Na przykład, możesz liczyć na zmianę widoków tabeli. Możesz teraz wybierać widoki zdefiniowane przez użytkownika w arkuszu Excela, nie przeszkadzając innym. Zmiany dotyczą więc tylko twoich własnych oczu. Excel 2021 Mac ma też opcję automatycznego zapisu. Każdy, kto kiedykolwiek stracił wiele danych i pracy, na przykład z powodu usterki własnego sprzętu, z pewnością doceni tę funkcję. W tym celu musisz jednak skorzystać z odpowiedniej usługi w chmurze, na przykład OneDrive od Microsoftu. Następnie utwórz kopię zapasową danych w swojej przestrzeni osobistej i włącz automatyczne przechowywanie, aby już nigdy nie stracić danych.

Jeśli w życiu codziennym zawsze chcesz współpracować z kolegami lub przyjaciółmi, możesz to robić jeszcze lepiej dzięki Excelowi 2021 Mac. Możesz między innymi zawsze zobaczyć, który użytkownik ma aktualnie dostęp do danego dokumentu. Za pomocą małej ikonki możesz zawsze mieć oko na ten ważny punkt. Jednocześnie dzięki Excelowi 2021 Mac zawsze widzisz bezpośrednio, gdzie jest twój kolega. Dodatkowo producent zadbał o to, by wydajność była znacznie lepsza w obecnej wersji. Zwłaszcza w przypadku dużych dokumentów i dużej ilości danych w swojej pracy korzystasz z poprawionego, a przez to znacznie szybszego wyszukiwania. Możesz znaleźć wszystkie treści, których potrzebujesz, w najkrótszym możliwym czasie. Oczywiście, ogólnie szybsza reakcja programu i lepsza stabilność są nie do pominięcia, jeśli polegasz na popularnym arkuszu kalkulacyjnym.

Raczej dyskretne zmiany można znaleźć w Excelu 2021 Mac, na przykład w wyglądzie. Na przykład w tym przypadku Microsoft unowocześnił interfejs, który wydaje się teraz dużo bardziej atrakcyjny i uporządkowany. Zwłaszcza początkujący mogą się w nim odnaleźć o wiele lepiej i łatwiej dzięki nowej szacie graficznej i nowej funkcji wyszukiwania, która oczywiście ułatwia rozpoczęcie korzystania z programu.

Więcej możliwości i liczne funkcje są zawsze w zestawie

Możliwości Excela 2021 Mac nie ograniczają się już do zwykłego arkusza kalkulacyjnego. W ostatnich latach program stał się raczej potężnym narzędziem dla wielu różnych obszarów i działań. Na przykład, możesz mieć wgląd w swoje dane i informacje, wprowadzając je w odpowiednie pola programu Excel i w ten sposób szczególnie łatwo nimi zarządzać. Organizowanie, a nawet wszechstronne analizowanie danych nie stanowi żadnego problemu dzięki odpowiednim funkcjom Excela 2021 Mac, jeśli tylko znasz możliwości tego programu. Jeśli chciałbyś skorzystać z praktycznej możliwości pilnowania własnych finansów, program ten jest również bardzo dobrym wyborem w tym przypadku. Po prostu wprowadź odpowiednie informacje dotyczące stałych lub zmiennych parametrów, zatwierdź wpisy i korzystaj z praktycznej książki budżetowej, która w ostatecznym rozrachunku pozwoli ci zaoszczędzić nie tylko dużo czasu, ale i pieniędzy. Ponadto możesz używać Excela 2021 Mac do tworzenia wykresów. Obecna wersja obsługuje wszystkie popularne typy. Wykresy kołowe, słupkowe, liniowe, rozproszone, obszarowe i kolumnowe nie stanowią żadnego problemu dla tego popularnego i praktycznego oprogramowania. Dzięki różnym wzorom i przedstawieniu w 2D lub 3D praktycznie żadne życzenie nie pozostanie niespełnione. Nie musisz nawet tworzyć prezentacji za pomocą prostych reprezentacji, ale możesz w tym celu całkowicie polegać na Excelu 2021 Mac. Jednak wyeksportowanie gotowych plików nie stanowi żadnego problemu, dzięki czemu możesz je łatwo wstawić do innego programu lub wykorzystać w zewnętrznych miejscach.

Excel 2021 Mac udostępnia ci także odpowiednie szablony w bardzo szerokim wyborze, dzięki którym codzienna praca będzie bardzo prosta i efektywna. Możesz wybierać spośród setek szablonów z różnych dziedzin, by następnie wprowadzać odpowiednie informacje i sprawnie je przetwarzać. Oczywiście, programista wciąż poszerza wybór szablonów w Excelu 2021 Mac, a jako alternatywę dla istniejących wersji możesz przejrzeć więcej opcji online. Warto więc zainwestować trochę czasu w zrozumienie Excela, by w pełni wykorzystać potencjał tego programu.  

Kup teraz taniej - Excel 2021 Mac w naszym sklepie internetowym

Excel 2021 Mac jest więc optymalną opcją dla wszechstronnego arkusza kalkulacyjnego z większym przeglądem i licznymi narzędziami. Możesz jednak jeszcze efektywniej wykorzystać możliwości nowoczesnego oprogramowania, zwłaszcza w codziennym życiu biurowym, nie pomijając innych wariantów pakietu biurowego. Oczywiście, są one dostępne także dla systemu operacyjnego Mac i są aktualne od 2021 roku. Możesz więc śmiało wybrać PowerPoint 2021, używać Worda 2021 do bezpośredniego przetwarzania tekstu lub zarządzać swoim kalendarzem i pocztą elektroniczną za pomocą Outlooka 2021. Zamiast kupować poszczególne warianty pojedynczo, możesz oczywiście kupić bezpośrednio cały pakiet Office. W tym przypadku weźmy na przykład Microsoft Office 2021 for Mac. Mamy też starsze wersje dostępne w wyjątkowo niskich cenach, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na komputerze Mac. A z Office 2016 lub Office 2019 dla Mac nadal jesteś bardzo dobrze przygotowany, ponieważ wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje do wydajnej pracy są oczywiście także tutaj.

Wymagania systemowe - Excel 2021 Mac
Procesor Procesor Intel lub Apple Silicon (układ M1)
Systemy operacyjne   

Office dla komputerów Mac jest obsługiwany przez trzy najnowsze wersje systemu macOS. Wraz z ogólną dostępnością nowych głównych wersji systemu macOS, Microsoft zaprzestanie wspierania najstarszej wersji, a zamiast tego będzie wspierać najnowszą i obie poprzednie wersje systemu macOS. Funkcjonalność i dostępność funkcji produktu może się różnić w przypadku starszych systemów. Aby zapewnić bezproblemową obsługę, używaj najnowszej wersji każdego z wymienionych powyżej systemów operacyjnych.

Pamięć 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 10 GB
Ekran Rozdzielczość ekranu 1,280 x 800 pikseli
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "Microsoft Excel 2021 MAC"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Excel 2021 MAC"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Excel 2021 MAC"
Microsoft Word 2021 MAC Microsoft Word 2021 MAC
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft PowerPoint 2021 MAC Microsoft PowerPoint 2021 MAC
293,51 zt * 474,81 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Outlook 2021 MAC Microsoft Outlook 2021 MAC
293,51 zt * 440,51 zt *
Microsoft Excel 2021 Windows Microsoft Excel 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Microsoft Word 2019 MAC Microsoft Word 2019 MAC
146,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Excel 2021 Windows Microsoft Excel 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Microsoft Excel 2016 MAC Microsoft Excel 2016 MAC
97,51 zt * 351,38 zt *
Microsoft Excel 2019 MAC Microsoft Excel 2019 MAC
146,51 zt * 524,74 zt *
Wskazówka!
Microsoft Office 2021 Standard Mac Microsoft Office 2021 Standard Mac
587,51 zt * 1 224,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Excel 2019 Windows Microsoft Excel 2019 Windows
146,51 zt * 524,74 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Microsoft Excel 2013 Windows Microsoft Excel 2013 Windows
73,01 zt * 269,01 zt *
Microsoft Word 2010 Windows Microsoft Word 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Microsoft Word 2013 Windows Microsoft Word 2013 Windows
73,01 zt * 269,01 zt *
Microsoft Word 2019 Windows Microsoft Word 2019 Windows
146,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac Kofax Power PDF Standard 4.0 Mac
465,01 zt * 502,15 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise
881,51 zt * 1 126,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise
1 126,51 zt * 2 449,95 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Windows 11 Pro for Workstation N Windows 11 Pro for Workstation N
440,51 zt * 904,30 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Skype for Business 2019 | Windows Skype for Business 2019 | Windows
146,51 zt * 244,51 zt *
Skype for Business 2016 | Windows Skype for Business 2016 | Windows
73,01 zt * 171,01 zt *
Microsoft Lync 2013 | Windows Microsoft Lync 2013 | Windows
48,51 zt * 146,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro N Windows 11 Pro N
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home N Windows 11 Home N
122,01 zt * 1 273,51 zt *
Windows 10 Home N Windows 10 Home N
68,11 zt * 125,15 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Microsoft PowerPoint 2021 MAC Microsoft PowerPoint 2021 MAC
293,51 zt * 474,81 zt *
Audials One 2022 | Windows Audials One 2022 | Windows
342,51 zt * 391,51 zt *
Wyświetlony