• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Microsoft SQL Server 2016 Standard

1 077,51 zt * 2 405,41 zt * (55,2% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 43 razy
  • BS-10677
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft SQL Server 2016 Standard"

 

Pobierz teraz - kup popularny SQL Server 2016 Standard ze wszystkimi nowymi funkcjami

Kup popularne SQL Server 2016 Standard teraz w BestSoftware i polegaj na zaawansowanym rozwiązaniu do zarządzania obszernymi bazami danych. Dobrze przemyślana koncepcja, bezpieczeństwo twoich danych i prosta obsługa są w centrum uwagi. Niezbędne licencje możesz otrzymać w korzystnej cenie w naszym sklepie internetowym, dlatego zamów odpowiednie warianty wygodnie u nas w sklepie internetowym BestSoftware. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty i rozpocznij pracę natychmiast dzięki naszej wyjątkowo szybkiej dostępności.

 

Uprość swoją pracę z bazami danych dzięki efektywnym funkcjom SQL Server 2016 Standard

SQL Server 2016 Standard jest rozwinięciem swojego poprzednika i dlatego nadal jest potężnym systemem zarządzania relacyjnymi bazami danych. Tak więc każdy, kto często ma do czynienia z dużymi ilościami danych i przywiązuje dużą wagę do dobrej dostępności i ogromnego bezpieczeństwa, powinien skorzystać z profesjonalnego rozwiązania z domu Microsoft jest bardzo dobrze doradzone. Wersja 2016 jest dostępna w trzech głównych edycjach, które nazywają się Enterprise, Express i Standard. Wersja standardowa jest przeznaczona dla mniejszych firm, które jednak nie chcą rezygnować z wydajności i ogromnych możliwości.

 

SQL Server 2016 Standard nie tylko dostarcza potrzebne dane i bazy danych w sposób trwały i niezawodny, ale także przekonuje bardzo dobrym poziomem bezpieczeństwa. Produkt zachwyca wieloma funkcjami i najnowocześniejszym szyfrowaniem. Więc na pewno nie musisz się martwić o nieautoryzowany dostęp do serwera. Jednak funkcje praktycznej i skutecznej pracy są ważne także same w sobie. Interfejs do technologii chmury, który został wprowadzony już w 2012 roku, jest oczywiście nadal obecny, a rozwiązania hybrydowe mogą być stosowane bez ograniczeń. Umożliwia to wszechstronne adaptacje w obszarze wirtualizacji, dzięki czemu zawsze możesz dostosować SQL Server 2016 Standard do indywidualnych potrzeb i skalować go pod kątem wykorzystania w firmie.

 

Wykorzystaj podstawową licencję SQL Server 2016 Standard w swojej indywidualnej pracy

W 2012 roku Microsoft wprowadził zmieniony sposób licencjonowania SQL Server i system ten jest stosowany także w SQL Server 2016 Standard. W wariancie Standard masz jednak możliwość wyboru, czy chcesz zdecydować się na licencje na rdzeń, czy na licencje serwerowe wraz z odpowiednimi licencjami dostępowymi. Oba warianty mają oczywiście swoje wady i zalety. Ważne jest, by jeszcze przed zakupem sprawdzić, jak produkt będzie wykorzystywany na terenie twojej firmy. Następnie możesz wybrać i zakupić licencję odpowiednią dla twoich indywidualnych potrzeb. Pamiętaj jednak, że niestety nie ma już możliwości późniejszej zmiany licencji, które zostały już zakupione.

 

W przypadku licencjonowania rdzeniowego SQL Server 2016 Standard licencjonowane są poszczególne rdzenie serwera. Na pierwszy rzut oka ten wariant wydaje się być bardzo drogi dla wielu klientów. Należy jednak zauważyć, że dalsze licencje dostępu nie są już konieczne do korzystania z nich. Możesz zacząć korzystać z oprogramowania bezpośrednio i nie ma żadnych ograniczeń. Jeśli więc chcesz pracować z SQL Server 2016 Standard z wieloma współpracownikami, na różnych urządzeniach lub w ciągle zmieniających się warunkach, tak zwane licencjonowanie podstawowe jest zdecydowanie bardzo dobrym wyborem.

 

Jednak wariant alternatywny ma oczywiście także pewne zalety. W ramach licencjonowania serwera z licencjami dostępowymi otrzymujesz opcję dostępu zorientowanego na zapotrzebowanie. Najpierw kupujesz licencję podstawową, czyli licencję na serwer. To właśnie dzięki temu możesz uruchomić program na swoim serwerze. Należy jednak pamiętać, że nie obejmuje to dostępu dla ciebie i twoich pracowników. Dla wybranego wariantu należy raczej dodatkowo zakupić tzw. Możesz wybrać pomiędzy tzw KALKi użytkownika i Urządzenia CALs urządzenie CALs. Device CALs pozwalają określonemu urządzeniu na dostęp do SQL Server 2016 Standard i są szczególnie dobrym wyborem, na przykład wtedy, gdy dostęp i tak zawsze odbywa się za pośrednictwem stacjonarnego komputera w firmie. Należy jednak zauważyć, że praca mobilna lub podobne projekty nie są łatwo możliwe na tych licencjach. Pracownicy są o wiele bardziej elastyczni, gdy mają CAL użytkownika. Jest to związane z indywidualnym użytkownikiem. Użytkownik ten może wtedy korzystać z SQL Server 2016 Standard z dowolnego urządzenia, na przykład z tabletu lub notebooka. Jeśli chcesz ciągle pracować z różnymi technologiami, powinieneś wybrać jeden z tych wariantów, jeśli to możliwe. Przy wyborze należy jednak pamiętać, że licencję trzeba kupić dla każdego pracownika z osobna. Zwłaszcza w dużych firmach z wieloma pracownikami może to szybko stać się bardzo kosztowne.

 

Innowacje i zmiany - oto, czego możesz się spodziewać w SQL Server 2016 Standard

Producent Microsoft po raz kolejny znacząco poprawił Standard SQL Server 2016 dokładnie we właściwych miejscach i nadal skupia się przede wszystkim na codziennych potrzebach użytkowników. Na przykład w centrum uwagi znajduje się ogromna ilość danych, które w ramach codziennej pracy trzeba dziś wielokrotnie przenosić w dużych bazach danych. W tym przypadku ważna jest bardzo wysoka wydajność, a właśnie to przynosi ze sobą SQL Server 2016 Standard Microsoft wprowadziła na przykład nowy moduł in-memory OLTP w serwerze i obiecuje znacznie większą wydajność i lepszy transfer danych. Efektem optymalizacji ma być nawet 30-krotne przyspieszenie działania aplikacji i 100-krotne przyspieszenie zapytań o dane. Oczywiście pozwala to zaoszczędzić ogromną ilość czasu i wysiłku, zwłaszcza w dłuższej perspektywie.

 

Ważne jest jednak także, by pracować w bezpiecznym środowisku. Właśnie do tego celu SQL Server 2016 Standard wnosi odpowiednie funkcje i poprawione techniki, na przykład poprzez ulepszone szyfrowanie. Z drugiej strony, jeśli chodzi o pracę w chmurze, to w SQL Server 2016 Standard są też stale wprowadzane kolejne zmiany i ulepszenia. Polegaj na jeszcze bardziej płynnej i lepszej współpracy w środowisku hybrydowym. Każdy, kto chce jednocześnie pracować na lokalnym sprzęcie i korzystać z mocy chmury, z pewnością bardzo dobrze poradzi sobie z SQL Server 2016 Standard. Kolejne zmiany dotyczą na przykład opcji wizualizacji z serwera, dzięki którym zawsze możesz mieć znacznie lepszy wgląd w zmiany, postępy czy aktualny status.

 

Zawsze dobra decyzja - kup licencje SQL Server 2016 Standard w BestSoftware

Zakup licencji Standardowych SQL Server 2016 tutaj, w BestSoftware, jest zawsze dobrym rozwiązaniem dla Ciebie jako konsumenta. Bo tylko u nas możesz liczyć na wiele atrakcyjnych, różnorodnych korzyści, z których możesz indywidualnie skorzystać, składając proste zamówienie. Możesz na przykład liczyć na wyjątkowo szybką dostawę, ponieważ realizujemy ją drogą mailową. Po dokonaniu zakupu, licencje będą więc swobodnie dostępne po maksymalnie 30 minutach i nic nie stanie na przeszkodzie, by rozpocząć intensywną pracę z SQL Server 2016 Standard. Możesz też przekonać się o kompetentnej i przyjaznej obsłudze, która zawsze jest do Twojej dyspozycji. Nasi pracownicy będą cię wspierać najlepiej jak potrafią, jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania dotyczące produktów lub jeśli pojawią się problemy z ich aktywacją. Oczywiście w BestSoftware możesz spodziewać się także wielu innych produktów na zamówienie, na przykład bezpośredniego poprzednika SQL Server lub nowszych wariantów. Więc jeśli chcesz, po prostu kup SQL Server 2014 lub SQL Server 2017 i zdecyduj się na dokładnie pasujące licencje.

 

 

Wymagania systemowe - Microsoft SQL Server 2016 Standard
Platforma Windows, Linux, Mac
System operacyjny Windows 8, Windows 8.1 Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Red Hat Enterprise Linux 7.3, Red Hat Enterprise Linux 7.4, SUSE Enterprise Linux Server v12 SP2, Ubuntu 16.04LTS, Docker Engine 1.8+
Procesor procesor x64 1,4 GHz (minimum), procesor x64 2,0 GHz lub szybszy (zalecane)
Pamięć 1 GB (minimum), 4 GB (zalecane)
Miejsce na dysku twardym 6 GB (minimum)
Monitor Monitor Super VGA o minimalnej rozdzielczości 800 x 600 (zalecana wyższa rozdzielczość)
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2016 Standard"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2016 Standard"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft SQL Server 2016 Standard"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Wyświetlony