• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
CCleaner Professional | 1 urządzenie 1 rok
CCleaner Professional | 1 urządzenie 1 rok
 • 1 Urządzenie
 • 1 rok
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 378 razy
  Od 117,11 zt * 146,76 zt *
  Pokaż szczegóły

  Produkty od CCleaner

  CCleaner

  CCleaner to znany program do usuwania plików

  Jeśli chodzi o bezpieczne, a przede wszystkim całkowite usunięcie plików lub programów z dysku twardego, dobrym wyborem jest oprogramowanie zewnętrzne. Jest to szczególnie ważne, jeśli zależy ci na bezpiecznym usuwaniu danych. Dzięki wielu wbudowanym narzędziom, które są dostępne na przykład w Windows 10 lub Windows 11, w wielu przypadkach możliwe jest przywrócenie plików. Jeśli nie chcesz tego robić lub chcesz bezpiecznie i trwale usunąć chronione pliki, możesz użyć programu CCleaner. Deweloperzy są uważani za absolutnych liderów rynku w tej dziedzinie i od kilku lat są dostępni z różnymi rozwiązaniami i ofertami. Jeśli chcesz korzystać z oprogramowania i czerpać korzyści z bezpośredniego pobierania CCleanera, Best Software jest właściwym miejscem dla ciebie. Cieszymy się na Twoją wizytę i wspieramy Cię atrakcyjnym asortymentem, który pomoże Ci uporać się z nadchodzącą pracą z komputerem lub notebookiem.

  Liczby, dane i informacje o deweloperze

  W zasadzie oprogramowanie CCleaner nie jest w żadnym wypadku nowym wariantem, ale programem z dużym doświadczeniem i długą historią. Pierwsza wersja została opublikowana w 2003 roku. Przez lata oprogramowanie oczywiście znacznie się rozwinęło i tylko w niewielkim stopniu przypomina nam pierwszą wersję, ale podstawowa zasada i fundamentalna idea pozostają takie same. Poprzez ten program twórca chce zapewnić łatwą w użyciu opcję bezpiecznego korzystania z danych i ich usuwania, co jest bardzo dobrym wyborem zwłaszcza dla prywatnych, a nawet niedoświadczonych użytkowników. Zapotrzebowanie na program rozwijało się przez kolejne miesiące i lata, ale dziś trudno sobie wyobrazić bez niego wiele komputerów. Sam twórca mówi o ponad 2,5 miliarda pobrań od czasu wydania pierwszej wersji.

  Za produktem i marką CCleaner stoi studio programistyczne Piriform. Siedziba firmy znajduje się w Londynie, czyli w Wielkiej Brytanii. W porównaniu z wieloma innymi studiami programistycznymi jest to raczej mała firma; według jej własnych informacji w Piriform pracuje około 150 osób. W międzyczasie jednak firma nie jest już sama na bardzo konkurencyjnym rynku, ale w połowie 2017 roku dołączyła do czeskiej grupy Avast. Oprócz siedziby głównej w Londynie, firma ma też inne lokalizacje i biura, na przykład w Nowym Jorku i w Europie Wschodniej. Nawiasem mówiąc, nazwa Piriform pochodzi z łaciny i oznacza "kształt gruszki". Tutaj "Pirum" oznacza gruszkę.

  Krótki przegląd oferty programowej

  Firma lub marka jest szczególnie dobrze znana z samego programu optymalizującego komputer CCleaner. Choć dostępnych jest także wiele innych rozwiązań tego twórcy, to to praktyczne narzędzie możesz otrzymać tylko pod tą marką.

  Używanie CCleaner Professional lub darmowej wersji podstawowej nie stanowi problemu na wielu różnych urządzeniach końcowych. Obecne wersje Windows 10 i Windows 11 są oczywiście również obsługiwane, ale możliwości sięgają znacznie dalej. Możesz na przykład używać programu CCleaner na komputerze Mac lub na notebooku. Ponieważ urządzenia mobilne stają się coraz bardziej zintegrowane z codziennym życiem, oprogramowanie CCleaner jest również odpowiednie do tego celu. Wsparcie w tym zakresie dotyczy jednak tylko mobilnych urządzeń końcowych z systemem operacyjnym Android, na przykład tabletów lub smartfonów. Oczywiście twórca programu CCleaner zawsze go aktualizuje, dotyczy to zwłaszcza aktualnych wersji Windows 10 i Windows 11, jako szczególnie popularnych systemów operacyjnych w codziennym życiu użytkowników.

  Główne zadanie programu CCleaner polega przede wszystkim na optymalizacji i przywracaniu wydajności komputera. W tym celu program przede wszystkim usuwa dane tymczasowe, które gromadzą się podczas regularnego korzystania z komputera. W tym przypadku możliwości są bardzo szerokie. Możesz usunąć historię z różnych źródeł, na przykład z przeglądarki lub z wyszukiwarki Windows. Nawet całe nośniki danych lub pojedyncze foldery mogą być łatwo i całkowicie bezpiecznie usuwane. Twórca programu CCleaner stosuje różne metody usuwania danych, takie jak metoda Gutmanna, aby zapewnić odpowiednie bezpieczeństwo. Przeszukiwanie rejestru Windows w poszukiwaniu błędów nie stanowi problemu z pomocą tego programu i pomaga przywrócić wydajność i sprawność systemu.

  Oprócz funkcji już zintegrowanych z ex works, masz też możliwość korzystania z różnych rozszerzeń oprogramowania CCleaner. Dzięki odpowiedniemu interfejsowi i za pośrednictwem oficjalnego forum pomocy technicznej rozszerzenia pozostają aktualne, a także umożliwiają wszechstronne wsparcie dla innych programów w ramach korzystania z oprogramowania CCleaner.

  Kup tanie oprogramowanie CCleaner od Best Software

  Przekonaj się o wszechstronnych możliwościach i bardzo prostej obsłudze oferowanego oprogramowania podczas korzystania z komputera. Możesz otrzymać różne oferty i wersje bezpośrednio od Best Software, polegać na naszej atrakcyjnej ofercie i zwyczajowo atrakcyjnych korzyściach. Chętnie wskażemy na korzystne ceny i bezpośrednią dostępność. Jeśli na przykład chciałbyś kupić od nas CCleaner Professional dla Windows 10 lub Windows 11, możesz pobrać program bezpośrednio po zakupie, zainstalować go i używać ze wszystkimi jego funkcjami. CCleaner jest dostępny do pobrania od zaraz. Czekamy na twój zakup taniego oprogramowania w Best Software.

  Wyświetlony