• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

O&O Defrag 24 Pro | Windows

195,51 zt * 244,51 zt * (20,04% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 4 razy
  • BS-10928
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "O&O Defrag 24 Pro | Windows"

Kup teraz O&O Defrag 24 Pro w atrakcyjnej cenie i skorzystaj z wszystkich zalet

Zapewnij sobie lepszą wydajność i lepszy przegląd własnych dysków twardych i woluminów danych z pomocą odpowiedniego oprogramowania. Program O&O Defrag 24 Pro jest bardzo dobrym wyborem do tego celu i przekonał już wielu użytkowników. Rozwiązanie to jest szczególnie popularne w segmencie prywatnym, ale także profesjonalnym i przekonuje do siebie wieloma funkcjami oraz wyjątkowo prostą obsługą. Nawet początkujący mogą bez problemu korzystać z licznych narzędzi. Najlepiej kup teraz licencję na O&O Defrag 24 Pro po niskiej cenie w naszym sklepie internetowym, chętnie ci pomożemy.

Większa wydajność i lepszy przegląd komputera dzięki O&O Defrag 24 Pro

Przez lata codziennego używania komputera nowe pliki, skróty czy obrazy gromadzą się na dysku twardym, zajmując między innymi miejsce na dysku, ale też znacznie ograniczając jego wydajność. W związku z tym komputery stają się coraz wolniejsze i nawet zwykła praca przestaje być przyjemna. Właśnie w tym miejscu pojawia się program O&O Defrag 24 Pro, którego zadaniem jest zapewnienie szybkiej pomocy.

W sensie technicznym jest to tak zwany program defragmentacyjny, ale oferuje on także wiele innych narzędzi i funkcji. Głównym zadaniem rozwiązania jest logiczna zmiana rozmieszczenia fragmentów plików na dyskach twardych w celu przywrócenia im większej wydajności. Powód: Podczas instalacji lub zapisywania systemu Windows rozprowadza pojedyncze fragmenty plików po całym dysku twardym. Sprawia to, że czasy dostępu są niepotrzebnie długie, a wydajność jest odpowiednio gorsza niż jest to konieczne.

Jeśli chodzi o techniczną stronę rzeczy, program O&O Defrag 24 Pro jest aktualny. Na przykład uwzględniona jest aktualna metoda defragmentacji SOLID. Jest to metoda używana głównie w przypadku nowoczesnych i szybkich dysków SSD. Dzięki metodom SOLID/QUICK i SOLID/COMPLETE masz możliwość pracy w sposób szczególnie efektywny i oszczędzający zasoby w równym stopniu. Program O&O Defrag 24 Pro nie tylko wyszukuje słabiej zorganizowane pliki i fragmenty na twoim dysku twardym, ale także zmienia ich kolejność i porządkuje je logicznie. Jednocześnie oprogramowanie tej firmy może również wyszukiwać, wyświetlać i usuwać pliki, które nie są już potrzebne, co znacznie zwiększa wydajność. Oznacza to, że masz znacznie więcej wolnego miejsca na dysku twardym, zwłaszcza jeśli regularnie korzystasz z oprogramowania.

Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie funkcje i możliwości programu O&O Defrag 24 Pro mogą być używane zarówno z nowoczesnymi dyskami SSD, jak i klasycznymi dyskami twardymi. Program jest odpowiedni dla wszystkich aktualnych systemów operacyjnych Windows. W związku z tym możesz liczyć na pełną kompatybilność z systemami Windows 10 i Windows 11.

Oprogramowanie jest niezwykle łatwe w użyciu

Mimo że O&O Defrag 24 Pro przekonuje wieloma zaletami i możliwościami w codziennym użytkowaniu, jako użytkownik korzystasz przede wszystkim z jego bardzo prostej obsługi. W zależności od potrzeb wystarczy, że bezpośrednio po instalacji wprowadzisz kilka ustawień, a program wykona za ciebie całą pracę. Ponieważ aby zawsze korzystać z maksymalnej wydajności nowoczesnych dysków twardych i nośników danych, nie zaleca się jednorazowego zastosowania defragmentacji, ale jej regularne powtarzanie. O&O Defrag 24 Pro po prostu wykona tę pracę za Ciebie. Wystarczy ustawić odpowiednie parametry, by oprogramowanie mogło się nimi kierować. Na przykład wybierz konkretny dzień, stały poziom fragmentacji lub uruchom wygaszacz ekranu, aby program rozpoczął defragmentację. Po wprowadzeniu tych ustawień nie musisz się już o nic martwić, ale zawsze możesz liczyć na optymalne warunki do korzystania z komputera.

Jednocześnie O&O Defrag 24 Pro posiada wiele praktycznych cech i funkcji, które mają na celu zapobieganie utracie danych, np. Na przykład, jeśli regularnie używasz swojego komputera lub notebooka do edycji wideo lub aplikacji graficznych, możesz łatwo ustawić, by defragmentacja nie była wykonywana podczas tych zadań. Twoje dane osobowe i postępy są więc zawsze całkowicie bezpieczne. W ustawieniach programu O&O Defrag 24 Pro wystarczy wpisać, które programy mają być traktowane jako wyjątki. Oznacza to, że defragmentacja odbywa się tylko wtedy, gdy na przykład surfujesz po internecie lub wykonujesz klasyczną pracę biurową. Jeśli na co dzień pracujesz głównie z notebookiem, nie musisz się martwić o czas pracy na baterii. Gdy tylko program O&O Defrag 24 Pro wykryje, że działa na zasilaniu bateryjnym, automatycznie przełącza się w tryb wstrzymania i w ten sposób oszczędza cenną energię. Regularna defragmentacja nie wpływa w żaden sposób na żywotność baterii.

Ale zawsze możesz przekonać się o zaletach i możliwościach programu O&O Defrag 24 Pro, kiedy jest on uruchomiony. Dzieje się tak dlatego, że możesz łatwo przejrzeć historię wykonanej pracy i przeprowadzonej defragmentacji. Użyj odpowiednich danych, aby uzyskać pierwsze wrażenie i sprawdzić, czy i gdzie defragmentacja się powiodła.

Skorzystaj z wielu możliwości i korzyści, jakie oferuje Ci program O&O Defrag 24 Pro. Po prostu zainstaluj go na swoim komputerze i korzystaj z szybkiego startu systemu i programów. Zwłaszcza w przypadku dysku twardego, który był używany przez długi czas lub starszego systemu, różnica powinna być wyraźnie zauważalna. Programy otwierają się szybciej, wydajność wzrasta, a oprogramowanie nie pozostawia nic do życzenia dzięki swoim licznym funkcjom. Możliwa jest nawet defragmentacja zablokowanych plików, a regularne stosowanie tego procesu dodatkowo zapobiega ponownej fragmentacji. Kup licencję od nas już teraz i ciesz się wszystkimi atrakcyjnymi korzyściami w swoim codziennym życiu.

Kup teraz i zaoszczędź pieniądze - kup O&O Defrag 24 Pro w BestSoftware

Dokonując bardzo prostego zakupu w BestSoftware , możesz zaoszczędzić pieniądze. Zdecyduj się więc na nasze atrakcyjne opcje wokół zamówienia. Zakupiona licencja programu O&O Defrag 24 Pro jest zawsze stałą opcją pozwalającą na nieograniczone korzystanie ze wszystkich funkcji. Ale oczywiście w naszym sklepie internetowym czeka na ciebie wiele innych atrakcyjnych korzyści. Widać to już teraz, na przykład w wyjątkowo szybkim dostarczeniu nowej licencji. W ciągu maksymalnie 30 minut otrzymasz klucz i będziesz mógł od razu korzystać z oprogramowania O&O Defrag 24 Pro ze wszystkimi jego funkcjami. Opcjonalnie możemy też dostarczyć ci program na nośniku USB, co ułatwi jego instalację. Oczywiście, jesteśmy do twojej dyspozycji z najlepszą obsługą i chętnie pomożemy ci, jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z zakupem lub nawet aktywacją. W takim przypadku zadzwoń do nas bezpośrednio lub skorzystaj z wygodnego czatu na żywo, by natychmiast porozmawiać z ekspertem. Cieszymy się na Twój zakup w BestSoftware.

Wymagania systemowe - O&O Defrag 24 Pro
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 11, Windows® 10, Windows® 8
RAM co najmniej 2GB RAM
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

Aby móc korzystać z programu, w systemie wymagane są uprawnienia administracyjne.

 Więcej szczegółowych informacji można uzyskać od producenta
Powiązane łącza do "O&O Defrag 24 Pro | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "O&O Defrag 24 Pro | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "O&O Defrag 24 Pro | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 58,31 zt * 122,01 zt *
Start 10 | Windows Start 10 | Windows
126,91 zt * 194,92 zt *
AVG Driver Updater AVG Driver Updater
126,91 zt * 195,51 zt *
AVG TuneUp 2021 | Mac AVG TuneUp 2021 | Mac
68,11 zt * 97,51 zt *
Ashampoo WinOptimizer 25 | Windows Ashampoo WinOptimizer 25 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 12 | Windows Ashampoo UnInstaller 12 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Parallels Desktop 18 Pro für MAC Parallels Desktop 18 Pro für MAC
440,51 zt * 587,51 zt *
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 11 | Windows Ashampoo UnInstaller 11 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Groupy | Windows Groupy | Windows
92,61 zt * 146,51 zt *
Ashampoo Undeleter | Windows Ashampoo Undeleter | Windows
63,21 zt * 122,01 zt *
Roxio Toast 19 Titanium | MAC Roxio Toast 19 Titanium | MAC
318,01 zt * 391,51 zt *
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Nero Platinum 365 | Windows Nero Platinum 365 | Windows
146,51 zt * 220,01 zt *
Ashampoo Backup Pro 16 | Windows Ashampoo Backup Pro 16 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
NOWY
Parallels Desktop 17 Pro dla MAC Parallels Desktop 17 Pro dla MAC
636,51 zt * 857,01 zt *
Steganos Safe 22 | Windows Steganos Safe 22 | Windows
107,31 zt * 171,45 zt *
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
Ashampoo Photo Recovery | Windows Ashampoo Photo Recovery | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 10 | Windows Ashampoo UnInstaller 10 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Wyświetlony