• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
O&O Defrag 24 Pro | Windows
O&O Defrag 24 Pro | Windows
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 6 razy
  195,51 zt * 244,51 zt *
  Pokaż szczegóły

  Produkty od O&O

  O&O

  Kupuj O&O Software tanio w BestSoftware

  Z domu O&O, potężne, praktyczne oprogramowanie jest dostępne dla klientów. Zoptymalizuj swoją codzienną pracę z programami, np. zrób kopię zapasową swoich danych lub uratuj je, jeśli dojdzie do najgorszego. Dzięki bardzo prostej obsłudze i praktycznym funkcjom, oferty są nie tylko bardzo dobrym wyborem dla użytkowników komercyjnych, ale oprogramowanie cieszy się także dużą popularnością w środowisku prywatnym. Jeśli chcesz kupić odpowiednie licencje do swojej codziennej pracy, możesz zaoszczędzić pieniądze i kupić je z łatwością w BestSoftware. Czekamy na twoją wizytę w naszym sklepie internetowym.

  Zdaj się na doświadczonego producenta O&O

  Jeśli wybierasz oprogramowanie od producenta O&O, używasz oprogramowania "Made in Germany". Twórcy oprogramowania mają swoją siedzibę w Berlinie. O&O Software GmbH, bo tak brzmi pełna nazwa firmy, została założona w 1997 roku przez dwóch założycieli Olivera Falkenthala i Olafa Kehrera. Sami założyciele twierdzą, że nazwa była spontanicznym pomysłem. Skrót powstał na podstawie dwóch imion, które zaczynają się na literę "O". Minęło jednak trochę czasu, zanim pierwsze oprogramowanie firmy pojawiło się na rynku. Dopiero kilka miesięcy później, a dokładnie 10 lutego 1998 roku, pojawił się pierwszy program dla użytkowników - O&O Defrag V1.0.

  Celem firmy było ułatwienie użytkownikowi pracy z domowym komputerem. Od samego początku programiści skupili się na licznych narzędziach systemowych, które rozwijają swój pełny potencjał pod Windows jako systemem operacyjnym. Z biegiem lat jednak oferty i narzędzia stawały się coraz bardziej popularne i dziś nie sposób wyobrazić sobie bez nich codziennego życia. Sama firma O&O twierdzi, że jej produkty są używane w ponad 140 krajach na całym świecie. W międzyczasie producent został nawet certyfikowanym partnerem Microsoftu. Ponadto udało się zawrzeć umowy ramowe z Republiką Federalną Niemiec i NATO oraz dostarczyć odpowiednie narzędzia do efektywnej codziennej pracy.

  Krótki przegląd produktów programowych O&O

  Oprogramowanie producenta O&O to przede wszystkim praktyczne narzędzia, które zostały stworzone z myślą o komputerach z systemem Windows i na przykład zapewniają na nich lepszą wydajność. Dobrze znanym wariantem jest np O&O Defrag 24 Pro jest jednym z dobrze znanych wariantów. Program optymalizuje nośniki SSD i HDD, aby znacząco zwiększyć ich wydajność i niezawodność. W tym celu program opiera się na tak zwanej defragmentacji, czyli zmianie kolejności fragmentów plików na dysku twardym. Dzięki ich logicznemu uporządkowaniu sprzęt komputerowy może znacznie szybciej znaleźć potrzebne fragmenty, a tym samym zwiększa się wydajność. Dzięki całkowicie automatycznej pracy, program jest O&O Defrag 24 Pro jest także dobrym wyborem dla niedoświadczonych i prywatnych użytkowników. Na przykład po udanej instalacji na własnym komputerze nie musisz wprowadzać żadnych dodatkowych ustawień, ponieważ program automatycznie rozpoznaje i stosuje optymalne opcje. Możliwa jest nawet defragmentacja zablokowanych plików, a nowoczesne, powszechnie używane dyski SSD są również w pełni obsługiwane. Dzięki zintegrowanej funkcji usuwania, program rozpoznaje także pliki, które nie są już potrzebne lub są tymczasowe i natychmiast usuwa je z dysku twardego, dzięki czemu masz znacznie więcej wolnego miejsca na dysku, zwłaszcza przy regularnym korzystaniu z niego. Defragmentacja nośnika danych przebiega w pełni automatycznie i niezauważalnie w tle, jeśli jest to wymagane, ale w zależności od wykonywanej pracy i potrzeb można też ustawić wyjątki lub specjalne reguły.

  Producent porusza też bardzo ważny temat obrazowania danych. Jeśli na przykład szukasz sposobu na tworzenie prostych kopii zapasowych w kilku prostych krokach, z pewnością dokonasz bardzo dobrego wyboru, wybierając O&O DiskImage 17. Za pomocą tego programu możesz w kilku prostych krokach stworzyć obraz swoich danych, by zachować je w bezpiecznym miejscu w razie problemów technicznych lub uszkodzenia sprzętu. Oczywiście O&O DiskImage 17 działa zgodnie z twoimi indywidualnymi potrzebami. Na przykład, jeśli chcesz utworzyć obraz tylko jednej partycji na dysku twardym, możesz to zrobić za pomocą kilku kliknięć. Ewentualnie obrazowanie całego dysku twardego nie stanowi żadnego problemu. Zintegrowana funkcja klonowania tworzy kompletną i startową kopię dysku twardego, dzięki czemu możesz kontynuować pracę bez przerwy, nawet w przypadku uszkodzenia lub wymiany dysku. Oprogramowanie jest oczywiście technicznie zaktualizowane i obsługuje na przykład aktualne i szczególnie szybkie dyski twarde SSD. Także tutaj oprogramowanie jest bardzo łatwe w użyciu. Dzięki odpowiednim wyjaśnieniom bezpośrednio w poszczególnych punktach i przejrzystemu interfejsowi, z pewnością nie będzie problemów z używaniem programu w domu.

  Zdaj się na atrakcyjne korzyści z BestSoftware

  Zawsze możesz polegać na licznych korzyściach, które czekają na Ciebie w sklepie internetowym BestSoftware. Cieszymy się na Twój zakup i jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli masz jakiekolwiek pytania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące instalacji lub możliwości oprogramowania O&O, po prostu wyślij do nas e-mail, zadzwoń lub porozmawiaj na czacie z naszym przyjaznym personelem. Chętnie zapoznamy cię też z naszą atrakcyjną ofertą produktów. Niezależnie od tego, czy chodzi o DiskImage 17, czy o odpowiednie produkty do optymalizacji nośników danych, w BestSoftware skorzystasz z szerokiej oferty. Oczywiście, zawsze optymalizujemy dla ciebie nasz asortyment i włączamy do oferty na przykład zmienione i nowe wersje. Dlatego zdecydowanie warto regularnie zaglądać na naszą stronę. Kolejną wielką zaletą zakupów w naszym sklepie internetowym jest bezpośrednia dostępność. Możesz pobrać wymagane pliki bezpośrednio po zakupie, a w ciągu 30 minut otrzymasz klucz niezbędny do stałej aktywacji twojego oprogramowania O&O.

  Wyświetlony