• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Kaspersky Total Security 2022 | PC | MAC | Android 1 Urządzenie 1 rok

92,61 zt * 141,61 zt * (34,6% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 2762 razy
  • BS-11100
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • DE - AT - CH
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kaspersky Total Security 2022 | PC | MAC | Android"

Kup Kaspersky Total Security 2022 w naszym asortymencie

Nowoczesne oprogramowanie antywirusowe powinno znajdować się dziś na każdym komputerze i zapewniać skuteczną ochronę przed typowymi zagrożeniami. Producent Kaspersky jest jedną ze szczególnie znanych marek i nazwisk, jeśli chodzi o bezpieczeństwo podczas korzystania z nowoczesnych technologii. Jeśli chcesz skorzystać z odpowiednich możliwości i licznych funkcji, oferta Kaspersky Total Security 2022 jest dobrym wyborem. Korzystaj z wieloletniego doświadczenia producenta i polegaj na wszechstronnie wyposażonym i praktycznym rozwiązaniu programowym. Czekamy na twój zakup.

Korzystaj z wielu narzędzi w atrakcyjnym pakiecie

Z Kaspersky Total Security 2022 korzystasz z szerokiego wachlarza cech i funkcji, dzięki czemu jest to coś więcej niż zwykłe oprogramowanie antywirusowe. W jednym pakiecie znajduje się kilka narzędzi, które nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia. Na przykład możesz użyć praktycznego menedżera haseł, który zawsze jest w zestawie. Dzięki temu możesz znacznie bezpieczniej i efektywniej surfować po internecie i korzystać z licznych usług dostępnych w sieci. Ponieważ wielu użytkowników ma problem z tym, że nie jest łatwo zapamiętać swoje hasła. Dlatego wielu użytkowników ucieka się do bardzo prostych haseł, a nawet do tych samych haseł w kółko. Menedżer haseł Kaspersky Total Security 2022 zajmuje się właśnie tym zagadnieniem. Możesz po prostu umieścić swoje dane dostępu i hasła w sejfie z odpowiednią funkcją i korzystać z wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Dzięki wszechstronnemu szyfrowaniu najnowszej generacji twoje hasła są całkowicie bezpieczne, a jednocześnie zawsze masz dostęp do swoich danych dzięki danym dostępowym do programu. Bardzo prosta i sprawna obsługa sprawia, że program jest bardzo dobrym wyborem do codziennej pracy.

Jednak możliwości Kaspersky Total Security 2022 sięgają jeszcze dalej. Możesz polegać na połączeniu VPN, które również jest częścią atrakcyjnego pakietu. Wirtualna sieć prywatna pomaga ci w szczególnie bezpieczny sposób przenosić twoje dane osobowe. Działa to poprzez przekierowanie ruchu danych przez specjalne serwery dostawcy Kaspersky. VPN może być używany bezpłatnie z licencją Kaspersky Total Security 2022, ale należy pamiętać, że istnieje limit danych. Maksymalnie można uzyskać 300 megabajtów dziennie. Usługa ta jest godna polecenia zwłaszcza wtedy, gdy korzystasz z publicznej sieci Wi-Fi, ponieważ z jej pomocą jesteś całkowicie bezpieczny.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych na komputerze domowym, zalecamy korzystanie z Kaspersky Total Security 2022. Program jest wyposażony w zintegrowaną funkcję tworzenia kopii zapasowych. Dzięki temu możesz w regularnych odstępach czasu tworzyć kopie zapasowe swoich dysków twardych i nośników danych, aby nie stracić ich w razie najgorszego. Funkcjonalność tej cechy jest również bardzo prosta. W zależności od potrzeb możesz uruchomić backup ręcznie lub zdać się na backup automatyczny, aby nie stracić żadnych danych. Program jest też bardzo elastyczny, jeśli chodzi o wybór miejsca przechowywania. Możesz oczywiście użyć klasycznego nośnika danych, na przykład zewnętrznego dysku twardego lub pamięci USB, ale możliwe jest też tworzenie kopii zapasowych w chmurze. Dzięki tej funkcji jeszcze lepiej chronisz swoje dane przed niepokojącą, a czasem nawet bardzo kosztowną utratą.

Oprogramowanie oferuje bardzo dobrą ochronę

Jeśli jednak wybierzesz Kaspersky Total Security 2022, klasyczne oprogramowanie antywirusowe nadal będzie w centrum uwagi. Pozostałe komponenty i rozwiązania są tylko bardzo dobrym dodatkiem i oczywiście mogą przekonać w codziennym życiu. Z Kaspersky Total Security 2022 nic nie stoi na przeszkodzie, aby bezpiecznie i intensywnie surfować i pracować na komputerze. Dzięki wykorzystywanym bazom danych i specjalnemu algorytmowi program natychmiast rozpoznaje wiele zagrożeń i proponuje odpowiednie środki, by znacznie zminimalizować ryzyko dla siebie. Sam producent chętnie odwołuje się do opatentowanego trybu pracy, dzięki któremu aktualna wersja Kaspersky Total Security 2022 może ponownie zaoferować bardzo wysoką wykrywalność, a tym samym bardzo dobrą ochronę.

Ochrona zapewniana przez oprogramowanie dotyczy wszystkich typowych zagrożeń, które w dzisiejszych czasach są niestety bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek. W wielu przypadkach samo odwiedzenie zainfekowanej strony internetowej wystarczy, by twój komputer został zainfekowany złośliwym oprogramowaniem. Prawdziwym zagrożeniem stały się również dobrze znane próby pishingu przez e-mail, w których przestępcy wykorzystują różne oszustwa, by zdobyć twoje dane. Program Kaspersky Total Security 2022 oferuje bardzo dobrą ochronę przed tymi i wieloma innymi zagrożeniami. Oprogramowanie działa stale w tle i w razie niebezpieczeństwa natychmiast cię ostrzega. Na przykład, jeśli spróbujesz wejść na szkodliwą lub fałszywą stronę internetową, próba ta zostanie natychmiast zablokowana przez oprogramowanie zabezpieczające Kaspersky. Rozwiązanie jest też cały czas gotowe na przyjęcie przychodzących wiadomości e-mail lub pobrań i zapewnia dobrą ochronę. Szczególnie praktyczny: Kaspersky Total Security 2022 może być zainstalowany na wielu różnych urządzeniach końcowych, więc nadaje się nie tylko na klasyczny komputer. Dzięki Kaspersky Total Security 2022 nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać z praktycznej aplikacji na smartfonie, tablecie lub na systemie macOS.

Kaspersky Total Security 2022 to dobry wybór dla początkujących użytkowników

Kaspersky Total Security 2022 to doskonały wybór zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i początkujących. Producent zadbał o to już przy tworzeniu ogólnej struktury wersji. Nic nie stoi na przeszkodzie w bezpośrednim korzystaniu z programu, ponieważ Kaspersky przywiązuje wagę do intuicyjnego wyglądu wszystkich menu. Nawet będąc prywatnym użytkownikiem, możesz w mgnieniu oka znaleźć liczne narzędzia. Oczywiście dostępne są też odpowiednie informacje, które jeszcze bardziej ułatwią korzystanie z oprogramowania. Na przykład, dostępna jest obszerna strefa pomocy, a jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, możesz oczywiście skontaktować się bezpośrednio z działem pomocy technicznej firmy Kaspersky. Oczywiście, korzystasz też z łatwej integracji oprogramowania, ponieważ po prostej instalacji program antywirusowy zapewnia skuteczną ochronę. W związku z tym program działa w tle i zapewnia większe bezpieczeństwo. Oczywiście, możesz również liczyć na bardzo dobrą wydajność, kiedy używasz Kaspersky Total Security 2022. Oznacza to, że pełna wydajność komputera jest dla Ciebie dostępna i nic nie stoi na przeszkodzie w codziennej, intensywnej pracy.

Wiele korzyści - kup teraz Kaspersky Total Security 2022

Kup teraz Kaspersky Total Security 2022 w niskiej cenie od BestSoftware, aby korzystać z maksymalnego bezpieczeństwa i licznych możliwości w codziennym życiu. Przygotowaliśmy dla ciebie wiele atrakcyjnych korzyści, aby twój zakup był naprawdę opłacalny. Między innymi zapewniamy szczególnie korzystne ceny, dzięki którym możesz zaoszczędzić pieniądze. Dzięki temu zawsze masz pewność niskich kosztów zakupu. Oczywiście, jeśli chcesz kupić Kaspersky Total Security 2022, skorzystasz także z bardzo szybkiej dostawy. Klucz do oprogramowania wyślemy ci pocztą elektroniczną w ciągu maksymalnie 30 minut. Jednocześnie, jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub problemy z aktywacją, zawsze pomożemy ci bezpośrednio i będziemy do twojej dyspozycji. Po prostu zadzwoń do nas lub wyślij e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio. Możesz też skorzystać z naszego praktycznego czatu na żywo, który umożliwia kompetentne wsparcie. Nie spiesz się więc, by się rozejrzeć i kupić Kaspersky Total Security 2022 w zaciszu własnego domu.

Info:
Termin rozpoczyna się od dnia dostawy. Dlatego zalecamy, byś nie dokonywał zakupu przed upływem daty wygaśnięcia twojej licencji. W przeciwnym razie ominie cię kilka dni.

 

Wymagania systemowe - Kaspersky Total Security 2022

Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows

1500 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
Microsoft® Internet Explorer® 10 lub nowszy
Microsoft .NET Framework 4 lub nowszy
Microsoft Windows 11 Home/Pro/Enterprise
Microsoft Windows 10 Home/Pro/Enterprise
Microsoft Windows 8 i 8.1/Pro/Enterprise/8.1 Update2
Microsoft Windows 7 Starter/HomeBasic and Premium/Professional/Ultimate - SP1 lub nowszy2
Procesor: 1 GHz lub szybszy
Pamięć (RAM): 1 GB (32-bitowy) lub 2 GB (64-bitowy)

Tablety z systemem Windows (system z procesorem Intel®)

Microsoft Windows 10 Home/Pro/Enterprise
Microsoft Windows 8 i 8.1/Pro (64 bit2)
Minimalna rozdzielczość ekranu: 1024 x 768

Komputery stacjonarne i laptopy oparte na komputerach Mac

1620 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
RAM: 2 GB
macOS 10.12 lub nowszy

Smartfony i tablety z systemem Android4

Android™ 4.2 - 9.0
Rozdzielczość ekranu: min. 320 x 480
Oprogramowanie możesz pobrać ze Sklepu Play: kliknij tutaj

(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "Kaspersky Total Security 2022 | PC | MAC | Android"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kaspersky Total Security 2022 | PC | MAC | Android"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kaspersky Total Security 2022 | PC | MAC | Android"
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Microsoft Visio 2021 Standard Windows Microsoft Visio 2021 Standard Windows
440,51 zt * 1 861,51 zt *
Microsoft Word 2019 Windows Microsoft Word 2019 Windows
146,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2022 Kaspersky Anti-Virus 2022
Od 68,11 zt * 107,31 zt *
Ashampoo Backup Pro 16 | Windows Ashampoo Backup Pro 16 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
122,01 zt * 342,51 zt *
Microsoft Project 2021 Standard Windows Microsoft Project 2021 Standard Windows
440,51 zt * 1 861,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 68,11 zt * 107,31 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 406,21 zt * 685,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2022 Avast Ultimate Suite 2022
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 87,71 zt * 97,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Wskazówka!
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 58,31 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz
Od 48,51 zt * 102,41 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2022 Kaspersky Anti-Virus 2022
Od 68,11 zt * 107,31 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wyświetlony