• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Panda Dome Advanced 2021 | Multi Device | Download

Panda Dome Advanced 2021 | Multi Device | Download 1 Urządzenie 1 rok

48,51 zt * 149,21 zt * (67,49% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 103 razy
 • BS-11299
 • Wielojęzyczna strona
 • 1 Urządzenie
 • 1 rok
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Panda Dome Advanced 2021 | Multi Device | Download"

Więcej bezpieczeństwa, więcej funkcji i kup Panda Dome Advanced 2021

Jeśli chcesz bezpiecznie i efektywnie pracować z nowoczesną technologią, a jednocześnie przywiązujesz dużą wagę do wielu dodatkowych funkcji w dobrym stosunku ceny do jakości, to bardzo dobrze trafiłeś, używając oprogramowania Panda Dome Advanced 2021. Przekonaj się o licznych funkcjach i korzystaj z nowoczesnych technik dla optymalnej ochrony. Sam producent obiecuje wiele, na przykład wykrywalność na poziomie 100 procent. Sięgnij teraz, kup licencję na program Panda Dome Advanced 2021 bezpośrednio u nas i przekonaj się bezpośrednio o szczególnie korzystnych cenach w sklepie internetowym BestSoftware.

Jeszcze większe bezpieczeństwo dzięki skanerom antywirusowym i wykorzystaniu potężnej chmury

Sercem programu Panda Dome Advanced 2021 jest zintegrowany skaner antywirusowy. Jest to oczywiście najnowsza generacja, która idealnie nadaje się do walki z typowymi zagrożeniami życia codziennego. Wirusy, trojany i złośliwe oprogramowanie dostają się na komputery znacznie łatwiej i szybciej, niż się często sądzi. Nawet niebezpieczne pobranie pliku lub odwiedzenie zainfekowanej strony internetowej może spowodować, że odpowiednie oprogramowanie niezauważenie i w niepożądany sposób zadomowi się na twoim komputerze. Aby tego uniknąć, powinieneś zainstalować program Panda Dome Advanced 2021 bezpośrednio i polegać na praktycznym skanerze antywirusowym. Jest on zawsze aktywny w tle i pilnuje wszystkich zadań i pracy. Możesz liczyć na szybką i bezpośrednią reakcję w razie problemów lub zagrożeń. Oczywiście, niebezpieczne i rozpoznane pliki nie trafiają na dysk twardy, ale są natychmiast przenoszone do zabezpieczonej strefy kwarantanny. Od tego momentu nie musisz się już martwić o bezpieczeństwo komputera, bo pliki nie mogą już stanowić zagrożenia.

Oczywiście program Panda Dome Advanced 2021 opiera się również na wszechstronnej bazie danych, która jest stale aktualizowana, aby wykrywać wszystkie potencjalne zagrożenia. Dodatkowo rozwiązanie to wykorzystuje wysoką wydajność i praktyczne cechy chmury. Jeśli podejrzany plik pojawia się na komputerze, ale nie można go dokładnie przypisać, jest przesyłany bezpośrednio do chmury. Dzięki tzw. cyfrowemu odciskowi palca i inteligentnym technikom oprogramowanie Panda Dome Advanced 2021 może bardzo szybko określić, czy rzeczywiście istnieje zagrożenie, a następnie szybko zareagować, jeśli dojdzie do najgorszego.

Dodatkowo program Panda Dome Advanced 2021 zabezpiecza cię także podczas korzystania z internetu. Wielu hakerów korzysta z tej okazji i niezauważalnie w tle przenosi dane z twojego komputera. Dzięki zintegrowanemu firewallowi rozwiązania zabezpieczającego to się już nie udaje. Nieautoryzowane i wychodzące połączenia są natychmiast przerywane, muszą one być najpierw potwierdzone przez ciebie. W związku z tym nie jesteś już zagrożony, jeśli używałeś jednej z praktycznych licencji runtime Panda Dome Advanced 2021. Powinieneś jednak pomyśleć także o zabezpieczeniu sieci WLAN. Mimo nowoczesnych routerów, nadal są one niewystarczająco ubezpieczone lub w wielu przypadkach w ogóle nie są ubezpieczone. W takim przypadku sieci służą jako szczególnie łatwy sposób uzyskania dostępu do twojego komputera lub danych przez osoby nieuprawnione. Skorzystaj z wbudowanej funkcji sprawdzania sieci WLAN w Panda Dome Advanced 2021, aby zawsze być po bezpiecznej stronie. Następnie program dokładnie przygląda się połączonym sieciom, wykrywa słabe punkty i daje ci wskazówki, jak najszybciej i najłatwiej rozwiązać problemy.

Korzystaj z wielu dodatkowych funkcji w codziennym życiu dzięki wersji Advanced

Oprogramowanie Panda Dome Advanced 2021 nie jest tylko klasycznym rozwiązaniem zabezpieczającym, ale raczej niezwykle dobrze wyposażonym pakietem całościowym. Wraz z zakupem licencji jako użytkownik otrzymujesz bezpośredni dostęp do wielu dodatkowych cech i funkcji. Na przykład skorzystaj ze zintegrowanej i praktycznej usługi VPN, która jest dla Ciebie dostępna bezpłatnie przy ilości danych 150 megabajtów. Używaj go szczególnie w przypadku wrażliwej pracy i dla skutecznej ochrony podczas bankowości. Dzięki Panda Dome Advanced 2021 możesz teraz korzystać z urządzeń zewnętrznych, takich jak dyski twarde czy pamięci USB, w szczególnie bezpieczny sposób. Możesz polegać na dokładnym skanowaniu, które jest przeprowadzane bezpośrednio po ich podłączeniu. Niebezpieczne dane lub inne zagrożenia bezpieczeństwa są wtedy natychmiast wykrywane i w miarę możliwości usuwane.

W gospodarstwie domowym, w którym są dzieci, bardzo dobrą decyzją jest także użycie programu Panda Dome Advanced 2021. Ponieważ jest tu dostępna zintegrowana kontrola rodzicielska, która umożliwia indywidualną konfigurację komputera. Możesz na przykład w kilku krokach zdefiniować dostępne strony internetowe lub po prostu ograniczyć czas korzystania z urządzenia w ogóle. Dotyczy to także smartfonów i tabletów, gdzie możesz na przykład zdefiniować dostępne aplikacje. Ochrona tożsamości pomaga ci zachować kontrolę nad danymi osobowymi, gdy używasz oprogramowania Panda Dome Advanced 2021 w codziennym życiu. Ponieważ wycieki danych lub wpadki w dużych serwisach nie są niestety rzadkością, co z pewnością zauważyłeś w ciągu ostatnich kilku lat. Program znanego producenta pilnuje wszystkich działań i danych w internecie i w razie dopasowania natychmiast ostrzega ciebie jako użytkownika. Dzięki temu możesz w porę zmienić dane dostępowe i skutecznie zapobiec gorszemu samopoczuciu. Zintegrowana ochrona przed atakami ransomware i rozszerzonymi zagrożeniami jest również dostępna za darmo. Wykorzystaj więc praktyczną licencję na Panda Dome Advanced 2021, by pracować o wiele bezpieczniej i efektywniej w codziennym życiu i natychmiast uniknąć typowych zagrożeń związanych z korzystaniem z nowoczesnych technologii. Odpowiednie licencje runtime dla programu gwarantują także regularne aktualizacje i można je tanio kupić tutaj, w BestSoftware.

Wsparcie obejmuje wiele różnych platform i urządzeń

Mimo że klasyczny komputer lub wydajny notebook są nadal często używane, to w ostatnich latach oferta dostępnych na rynku urządzeń znacznie się powiększyła. Dostępnych jest wiele różnych wariantów, które umożliwiają indywidualną i efektywną pracę w każdym środowisku. Dzięki smartfonowi lub tabletowi możesz na przykład szybko i łatwo surfować po internecie w podróży lub wykonywać przelewy bankowe z dowolnego miejsca na świecie.

Jednak przestępcy również dostrzegli znaki czasu oraz zmienione zachowania użytkowników i próbują uzyskać dostęp do danych na urządzeniach mobilnych za pomocą różnych złośliwych programów. Niestety, często udaje im się to dzięki fałszywym aplikacjom lub wirusom, które są infiltrowane przez pliki do pobrania. Dlatego tak ważna jest skuteczna ochrona wszystkich Twoich urządzeń. Możesz do tego celu użyć programu Panda Dome Advanced 2021, ponieważ działa on nie tylko na aktualnych wersjach systemów operacyjnych Microsoft Windows 11 i Windows 10, ale także na wielu innych platformach. Na przykład, posiadając odpowiednią licencję, zainstaluj odpowiednie aplikacje bezpośrednio na swoim smartfonie lub tablecie i pobierz ofertę z Google Play Store lub Apple AppStore. Dzięki nowoczesnej technologii i wielu funkcjom możesz używać swoich urządzeń szczególnie bezpiecznie i efektywnie, więc nie musisz się już martwić o liczne zagrożenia. Również dla popularnych komputerów Apple z systemem macOS dostępne jest za darmo dokładnie dopasowane rozwiązanie Panda Dome Advanced 2021, które może zapewnić optymalną ochronę przed wszystkimi zagrożeniami.

Kupuj w BestSoftware - tutaj możesz zdobyć Panda Dome Advanced 2021 w wyjątkowo niskiej cenie

Dzięki szczególnie korzystnym cenom na licencje Panda Dome Advanced 2021, każdy zakup w naszym sklepie internetowym jest bardzo atrakcyjny. Przekonaj się o zaletach, możliwościach i licznych ofertach i w wolnej chwili zapoznaj się z programami, które znacznie zwiększą bezpieczeństwo twojego komputera. Oczywiście znajdziesz tu nie tylko Panda Dome Advanced 2021, ale także wiele innych produktów, które możesz łatwo kupić w domu. Możesz na przykład wybrać tańsze rozwiązanie podstawowe Panda Dome Essentials 2021 lub od razu przejść do znacznie bardziej efektywnych rozwiązań Panda Dome Complete 2021 lub Panda Dome Premium 20 21. Z nami praktycznie żadne życzenie nie pozostanie niespełnione, a my zapewnimy ci nawet wyjątkowo kompetentną obsługę klienta. Porozmawiaj na czacie z naszymi ekspertami, zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą.

 

Wymagania systemowe - Panda Dome Advanced 2021

Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows

 • Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10 i Windows 11.
 • Windows Server 2003 & R2 SP2, Windows 2008 & R2, Windows Server 2012 & Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 oraz Windows Server 2019.
 • .NET Framework 4.0.3 lub wyższy
Komputery stacjonarne i laptopy oparte na systemie Linux
 • Fedora 24 i wyższa
 • Debian 7, 8, 9
 • CentOS 7
 • Ubuntu: aktualne wersje Long-Term Support (LTS).2 Odwołaj się do listy wydań.
 • Red Hat Enterprise Linux 7 i późniejsze wersje używające Extra Packages for Enterprise Linux (EPEL)

Agent wymaga, aby na każdym urządzeniu z systemem Linux zainstalowana była pełna wersja runtime zestawu narzędzi open source o nazwie Mono.

Komputery stacjonarne i laptopy oparte na komputerach Mac

 

 • iOS 7 i wyżej
 • 1620 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
 • RAM (Random Access Memory): 2 GB
 • macOS 10.12 lub nowszy

Smartfony i tablety z systemem Android

 • iOS 7 i nowsze
 • Android 2.3.3 i nowszy
 • RAM: 2 GB
 • macOS 10.12 lub nowszy
 Obsługiwane wersje Mono
 • Mono 3 i wyższe
Dla WMware ESXi 
 • Wersja 4.1, 5.X i 6.X.
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)
Powiązane łącza do "Panda Dome Advanced 2021 | Multi Device | Download"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Panda Dome Advanced 2021 | Multi Device | Download"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Panda Dome Advanced 2021 | Multi Device | Download"
Wyświetlony