• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Kaspersky Total Security 2021 | PC/MAC/Android

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kaspersky Total Security 2021 | PC/MAC/Android"

Więcej bezpieczeństwa w codziennym życiu - kup Kaspersky Total Security w niskiej cenie

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo we wszystkich obszarach podczas korzystania z komputera i innych urządzeń końcowych, dostępne jest oprogramowanie Kaspersky Total Security. Wersja 2021 przekonuje zmienionymi bazami danych, wieloma cechami i funkcjami oraz łatwą obsługą. Grupą docelową są przede wszystkim użytkownicy prywatni, którzy korzystają ze swojego komputera lub smartfona w internecie i chcą się chronić przed licznymi zagrożeniami. Możesz otrzymać oprogramowanie Kaspersky Total Security 2021 od Best Software na atrakcyjnych warunkach i skorzystać z prostego procesu przetwarzania. Po zakupie w Best Software udostępniamy ci program za darmo, a pobieranie jest bezpośrednio dostępne. Kupuj tanio i nadal używaj bezpośrednio, w Best Software ta kombinacja sprawdza się doskonale.

Twórca Kaspersky obiecuje Ci kompleksową ochronę

Firma Kaspersky jest jednym z najbardziej znanych przedstawicieli w dziedzinie oprogramowania zabezpieczającego dla użytkowników prywatnych. Firma została założona w 1997 roku i nadal ma siedzibę w Rosji. Produkt Kaspersky Total Security z 2021 roku jest uważany za szczególnie wszechstronne oprogramowanie ochronne, które może być używane na wielu różnych urządzeniach końcowych. W testach i niezależnych badaniach oprogramowanie to regularnie wyróżnia się bardzo dobrymi wynikami i wszechstronną ochroną, dotyczy to także aktualnej wersji z roku 2021. Oprogramowanie instaluje się klasycznie na używanym urządzeniu końcowym. To, czy jest to komputer z systemem operacyjnym Windows czy Mac, jest początkowo nieistotne. Urządzenia mobilne są również obsługiwane przez oprogramowanie Kaspersky, dotyczy to zarówno smartfonów, jak i tabletów.

Mój Kaspersky jako użyteczny dodatek do oprogramowania

Możesz opcjonalnie rozszerzyć zarządzanie oprogramowaniem Kaspersky o usługę Mój Kaspersky. Zwłaszcza gdy korzystasz z wielu urządzeń, ten krok okazuje się absolutnie praktyczny. W strefie osobistej używasz po prostu powiązanych z nią danych użytkownika. Możesz wtedy zarejestrować lub przechowywać wszystkie urządzenia używane w twojej okolicy. Działa to nie tylko na klasycznych komputerach, ale także na smartfonach czy tabletach. Gdy tylko to zrobisz, możesz korzystać z kolejnych funkcji, jeśli jest to konieczne. Na przykład, możesz polegać na zdalnym zarządzaniu urządzeniami lub łatwo skontaktować się z pomocą techniczną Kaspersky w przypadku pytań lub problemów z oprogramowaniem.

Kaspersky Total Security zawiera wiele funkcji

Oprogramowanie Kaspersky Total Security obiecuje użytkownikowi kompleksową ochronę we wszystkich obszarach. Cechy i funkcje są odpowiednio wszechstronne. Przede wszystkim oprogramowanie Kaspersky monitoruje i skanuje wszystkie programy, instalacje i pliki pobierane z internetu, aby natychmiast wykryć szkodliwe pliki i przenieść je do kwarantanny. Oprogramowanie koncentruje się także na ruchu danych w internecie. Jeśli dużo korzystasz z Internetu i chcesz jak najlepiej chronić swoje dane osobowe, możesz skorzystać z darmowej usługi VPN . Umożliwia to szyfrowanie transmisji danych o objętości do 300 megabajtów i jest odpowiednie na przykład jako dodatkowe zabezpieczenie w zagranicznych sieciach WLAN. Twórca obiecuje szczególnie szybkie i wydajne serwery, aby prędkość korzystania z VPN była jak największa.

Oprogramowanie Kaspersky Total Security jest również przeznaczone do ochrony Twoich osobistych haseł do licznych serwisów. Kaspersky Password Manager jest integralną częścią kompleksowego oprogramowania zabezpieczającego. Oferuje ona wiele korzyści, takich jak bezpieczne przechowywanie danych dostępowych. Oczywiście program może też generować szczególnie bezpieczne hasła. Jeśli prowadzisz gospodarstwo domowe z dziećmi, możesz skorzystać z pakietu "Safe Kids Premium" z Kaspersky Total Security 2021. Chroni to twoje dzieci przed niepożądanymi treściami w internecie i umożliwia indywidualną konfigurację. Jako rodzic możesz łatwo określić, kiedy i jak dziecko powinno korzystać z internetu lub technologii. Dzięki prostej administracji, także w połączeniu z aplikacją Mój Kaspersky, możesz dostosować funkcje programu w kilku krokach. Zintegrowany system śledzenia informuje cię na pierwszy rzut oka, gdzie znajdują się twoje dzieci i uruchamia alarm, jeśli opuszczą one wcześniej zdefiniowany obszar.

Twórca programu Kaspersky również powołuje się na bardzo dobre działanie programu w celu znacznego zwiększenia bezpieczeństwa. Jeśli więc martwisz się o wydajność swojego komputera lub notebooka, ta oferta od Kaspersky 'ego jest zdecydowanie dobrym wyborem.

Wymagania systemowe - Kaspersky Total Security 2021

Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows

1500 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
Microsoft® Internet Explorer® 10 lub nowszy
Microsoft .NET Framework 4 lub nowszy

Microsoft Windows 11 Home/Pro/Enterprise
Microsoft Windows 10 Home/Pro/Enterprise
Microsoft Windows 8 i 8.1/Pro/Enterprise/8.1 Update2
Microsoft Windows 7 Starter/HomeBasic i Premium/Professional/Ultimate - SP1 lub nowszy2

Procesor: 1 GHz lub szybszy
Pamięć (RAM): 1 GB (32 bit) lub 2 GB (64 bit)

Tablety z systemem Windows (system z procesorem Intel®)

Microsoft Windows 10 Home/Pro/Enterprise
Microsoft Windows 8 i 8.1/Pro (64 bit2)
Minimalna rozdzielczość ekranu: 1024 x 768

Komputery stacjonarne i laptopy oparte na komputerach Mac

1620 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
RAM: 2 GB
macOS 10.12 lub nowszy

Smartfony i tablety z systemem Android4

Android™ 4.2 - 9.0
Rozdzielczość ekranu: min. 320 x 480
Oprogramowanie możesz pobrać ze Sklepu Play: Kliknij tutaj

(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

Pamiętaj, że wsparcie dla wersji beta lub testowych nowych systemów operacyjnych nie jest zapewnione. Produkt obsługuje tylko finalne i oficjalnie wydane systemy operacyjne.

1 Jeśli używasz systemu Windows 10, po zainstalowaniu produktu może być konieczne pobranie i zainstalowanie wszystkich dostępnych łat dla oprogramowania Kaspersky Security. Produkt nie jest przeznaczony do pracy w systemach Windows 10 Mobile i Windows 10 S.
2 Niektóre funkcje produktu mogą nie działać w 64-bitowych systemach operacyjnych. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie https://support.kaspersky.com/de/13812.
3 Usługa Kaspersky Safe Kids nie jest dostępna dla tej wersji systemu operacyjnego lub tego typu urządzenia.
4 Kaspersky Internet Security for Android może mieć obecnie ograniczoną funkcjonalność na niektórych urządzeniach. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę support.kaspersky.com/10216 Kaspersky Safe Kids działa na systemie Android™ 4.4-9.0.

 

Powiązane łącza do "Kaspersky Total Security 2021 | PC/MAC/Android"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kaspersky Total Security 2021 | PC/MAC/Android"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kaspersky Total Security 2021 | PC/MAC/Android"
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
AVG TuneUp 2021 | Windows | AVG TuneUp 2021 | Windows |
48,51 zt * 97,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 107,31 zt * 146,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 7 Home Premium Windows 7 Home Premium
43,61 zt * 64,83 zt *
Wskazówka!
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Ashampoo Home Design 6 | Windows Ashampoo Home Design 6 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Microsoft Office 2019 Standard Windows Microsoft Office 2019 Standard Windows
Od 342,51 zt * 930,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows 7 Ultimate Windows 7 Ultimate
73,01 zt * 169,05 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Wskazówka!
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Avast Ultimate Suite 2022 Avast Ultimate Suite 2022
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac AVG Ultimate 2022 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Wyświetlony