• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Kaspersky Total Security 2023 | PC | MAC | Android 1 Urządzenie 1 rok

97,51 zt * 141,61 zt * (31,14% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1373 razy
  • BS-11291
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • DE - AT - CH
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kaspersky Total Security 2023 | PC | MAC | Android"

Kup tanie licencje na Kaspersky Total Security 2023 wygodnie online

Możesz kupić tanie licencje na oprogramowanie Kaspersky Total Security 2023 w najnowszej wersji wygodnie i łatwo w BestSoftware. Producent ponownie zapewnia dobrą ochronę przed typowymi zagrożeniami i ryzykiem na komputerze. Korzystaj z dobrze zabezpieczonego notebooka lub komputera i korzystaj z innych zalet. Możesz oczekiwać doskonałej wydajności i wielu innych elementów, na przykład praktycznego menedżera haseł. Dzięki temu możesz zawsze mieć oko na swoje ważne dane dostępowe. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych produktów i zalet oprogramowania Kaspersky Total Security 2023, z przyjemnością udzielimy Ci kompetentnej pomocy.

Wysokiej jakości ochrona od znanego producenta - Kaspersky chroni Cię

Znany producent Kaspersky ponownie połączył wiele wspólnych cech i funkcji w oprogramowaniu Kaspersky Total Security 2023 w celu zapewnienia skutecznej ochrony przed wszelkimi zagrożeniami i niebezpieczeństwami. Wirusy, trojany, złośliwe oprogramowanie i exploity są wykrywane niezawodnie i w czasie rzeczywistym, a także eliminowane, aby jak najskuteczniej zabezpieczyć Twoje dane osobowe.

Oczywiście w oprogramowaniu Kaspersky Total Security 2023 nie może zabraknąć klasycznego skanera antywirusowego. Jest on zawsze aktywny w tle i przekonuje doskonałą ochroną w podstawowym zakresie. Duże bazy danych są wykorzystywane do skanowania istniejących i nowych plików na dyskach twardych, co pozwala na wykrywanie zagrożeń. Jeśli niebezpieczny i szkodliwy plik znajdujący się na komputerze lub notebooku zostanie wykryty przez porównanie, oprogramowanie Kaspersky Total Security 2023 podniesie alarm i przeniesie go do zabezpieczonego obszaru kwarantanny. Gdy tylko pliki zostaną skutecznie usunięte, znów możesz korzystać z maksymalnego bezpieczeństwa na komputerze.

Jednak exploity lub tak zwane ataki zero-day stanowią znacznie większe zagrożenie. Są również bardzo trudne do wykrycia, a klasyczne skanery antywirusowe w wielu przypadkach nie mają szans. Dlatego też oprogramowanie Kaspersky Total Security 2023 wykorzystuje znacznie więcej technologii i innowacyjnych procedur, na przykład w postaci analizy behawioralnej. Dzięki temu można niezawodnie wykrywać najnowsze zagrożenia i złożone ataki, ponieważ program nie skupia się wyłącznie na porównywaniu z bazami danych. Raczej zachowanie jest dokładnie sprawdzane, a oprogramowanie Kaspersky Total Security 2023 zajmuje się podpisem cyfrowym.

Oczywiście, oprogramowanie Kaspersky Total Security 2023 zabezpiecza również istniejące połączenia sieciowe w Twoim środowisku. Stałe połączenia umożliwiające prostą wymianę plików lub szybki dostęp do internetu mają ogromne znaczenie w codziennej pracy, ale w wielu przypadkach są słabo lub niewystarczająco chronione. Niebezpieczne sytuacje pojawiają się podczas codziennej pracy, ponieważ napastnicy mogą uzyskać dostęp do Twojego komputera lub danych przy stosunkowo niewielkim wysiłku. Oczywiście, oprogramowanie Kaspersky Total Security 2023 oferuje potężną zaporę sieciową dla zwiększenia bezpieczeństwa przy biurku w domu. Firewall obserwuje połączenia sieciowe i może wykrywać podejrzane zachowania w czasie rzeczywistym. Dzięki oprogramowaniu Kaspersky Total Security 2023 jesteś po bezpiecznej stronie w pracy.

Kaspersky Total Security 2023 zawiera wiele funkcji do codziennego użytku

Oprócz dobrej ochrony przed wszelkimi zagrożeniami i ryzykiem, oprogramowanie Kaspersky Total Security 2023 oferuje wiele innych cech i funkcji. Na przykład, jako konsument, używaj praktycznego menedżera haseł, aby skutecznie chronić dane do logowania i poufne informacje. Po prostu zapisz swoje hasła w wirtualnym sejfie na komputerze i w razie potrzeby zawsze miej do nich dostęp. Oczywiście proste i automatyczne napełnianie również działa, więc możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy w codziennym życiu. Do zarządzania hasłami używaj hasła głównego.

Aby zapewnić bezpieczne i szyfrowane przesyłanie danych, program oferuje zintegrowaną usługę VPN. Dzięki oprogramowaniu Kaspersky Total Security 2023 możliwe jest nieograniczone połączenie za pośrednictwem własnej usługi. Możesz więc polegać na doskonałej ochronie. Szczególnie w sieciach publicznych dane są znacznie lepiej chronione i możesz liczyć na znacznie większą anonimowość. Bardzo szybkie połączenie z danymi i szeroki wybór lokalizacji to jedne z głównych zalet, jakie daje usługa VPN oprogramowania Kaspersky Total Security 2023.

Kontrola rodzicielska skutecznie uzupełnia atrakcyjny pakiet oprogramowania Kaspersky Total Security 2023. Korzystaj z bezpiecznego korzystania z nowoczesnych mediów, zachowując pełną kontrolę. Możesz na przykład ograniczyć czas spędzany przy monitorze lub określić, które strony internetowe i oferty mogą być dostępne za pomocą kilku kliknięć. Oczywiście, możesz śledzić dane dotyczące użytkowania.

Dobre wyniki, prosta obsługa i wsparcie dla wielu platform

Oprogramowanie Kaspersky Total Security 2023 oferuje bardzo dobrą wydajność, dlatego nadaje się również dla starszych komputerów lub notebooków. Dzięki optymalizacji we właściwych miejscach program z jednej strony zapewnia doskonałą ochronę w czasie rzeczywistym, ale z drugiej strony nadal masz dostęp do zwykłych funkcji na swoich urządzeniach końcowych.

Ponadto aplikacja Kaspersky Total Security 2023 obsługuje wiele różnych platform. Jako użytkownik korzystasz nie tylko z doskonałej ochrony na komputerach z systemem Windows, na przykład dzięki Windows 10 oraz Windows 11ale także na innych urządzeniach. Na przykład zabezpiecz swój smartfon lub tablet, pobierając odpowiednią aplikację ze Sklepu Play. Możesz również bez problemu używać oprogramowania Kaspersky Total Security 2023 na komputerze z systemem macOS firmy Apple.

Bardzo prosta obsługa jest również jedną z głównych zalet oprogramowania Kaspersky Total Security 2023. Na przykład, korzystasz z prostej administracji poprzez platformę internetową, gdzie możesz przeglądać lub zmieniać aktywne licencje. Wszystkie niezbędne narzędzia i funkcje oprogramowania Kaspersky Total Security 2023 znajdziesz za pomocą kilku kliknięć, więc rozpoczęcie pracy jest bardzo proste.

Licz na BestSoftware - zamów Kaspersky Total Security 2023 online

Aby skorzystać z maksymalnego bezpieczeństwa w sieci, polecamy licencję Kaspersky Total Security 2023. Program ten możesz otrzymać na bardzo korzystnych warunkach, a żeby zakupy u nas były naprawdę opłacalne, zapewniamy korzystne ceny na każdy produkt. Ponadto korzystasz z bardzo szybkiej dostawy, ponieważ dostarczamy produkt do Ciebie w ciągu kilku minut. Zapoznaj się także z naszym pozostałym asortymentem, może znajdziesz w nim inną licencję dla siebie. Transakcja jest bardzo prosta i szybka. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu lub potrzebujesz pomocy w aktywacji licencji, nasza kompetentna i przyjazna obsługa klienta udzieli ci wsparcia. Możesz się z nami skontaktować przez e-mail, telefon lub czat na żywo. Nawiasem mówiąc, dostawa odbywa się drogą elektroniczną. Klucz do produktu otrzymasz w ciągu maksymalnie 30 minut od złożenia zamówienia. Wpisz klucz w wierszu wprowadzania danych i zainstaluj program, po czym Kaspersky Total Security 2023 będzie dla Ciebie dostępny. Rozejrzyj się w wolnej chwili, znajdź swój ulubiony produkt i zamów go w zaciszu własnego domu.


Informacje:
Termin rozpoczyna się w dniu dostawy. Dlatego zalecamy, abyś nie dokonywał zakupu przed upływem daty wygaśnięcia twojej licencji. W przeciwnym razie ominie cię kilka dni.

 

Wymagania systemowe - Kaspersky Total Security 2023

Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows

1500 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Microsoft® Internet Explorer® 10 lub nowszy
Microsoft .NET Framework 4 lub nowszy
Microsoft Windows 11 Home/Pro/Enterprise
Microsoft Windows 10 Home/Pro/Enterprise
Microsoft Windows 8 i 8.1/Pro/Enterprise/8.1 Update2
Microsoft Windows 7 Starter/HomeBasic and Premium/Professional/Ultimate - SP1 lub nowszy2
Procesor: 1 GHz lub szybszy
Pamięć (RAM): 1 GB (32-bitowa) lub 2 GB (64-bitowa)

Tablety z systemem Windows (system z procesorem Intel®)

Microsoft Windows 10 Home/Pro/Enterprise
Microsoft Windows 8 i 8.1/Pro (64 bit2)
Minimalna rozdzielczość ekranu: 1024 x 768

Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Mac

1620 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
RAM: 2 GB
macOS 10.12 lub nowszy

Smartfony i tablety z systemem Android4

Android™ 4.2 - 9.0
Rozdzielczość ekranu: min. 320 x 480
Oprogramowanie można pobrać ze Sklepu Play: kliknij tutaj

(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji należy skontaktować się z producentem)
Powiązane łącza do "Kaspersky Total Security 2023 | PC | MAC | Android"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kaspersky Total Security 2023 | PC | MAC | Android"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kaspersky Total Security 2023 | PC | MAC | Android"
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Windows 10 Home N Windows 10 Home N
68,11 zt * 125,15 zt *
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
CutOut 8 | Windows CutOut 8 | Windows
171,01 zt * 489,51 zt *
Microsoft Outlook 2019 Windows Microsoft Outlook 2019 Windows
146,51 zt * 440,51 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 151,41 zt * 195,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 416,01 zt * 685,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Wyświetlony