• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac

AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac 1 Urządzenie 1 rok

53,41 zt * 97,51 zt * (45,23% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 75 razy
  • BS-11283
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac"

Większa wydajność Twojego komputera dzięki najnowszej wersji AVG TuneUp 2023

Jeśli kiedykolwiek denerwował cię spadek wydajności komputera, powinieneś szybko znaleźć rozwiązanie za pomocą odpowiedniego oprogramowania. Dzięki programowi AVG TuneUp 2023 znany producent od wielu lat oferuje dokładnie takie rozwiązanie. Dzięki optymalizacji we właściwych miejscach, już po krótkim czasie będziesz mógł skorzystać ze znacznie lepszej wydajności. Obsługa jest niezwykle prosta, dlatego jest to doskonały wybór dla początkujących. Z nami możesz już korzystać z nowych wariantów z 2023 roku, które ponownie przekonują licznymi innowacjami i zmianami. Dlatego kup teraz bezpośrednio u nas i zamów licencję na AVG TuneUp 2023 w BestSoftware.

AVG TuneUp 2023 zwalcza wiele przyczyn słabej wydajności Twojego komputera

Jak już wspomniano, oprogramowanie AVG TuneUp 2023 jest programem do tuningu. Głównym zadaniem tego rozwiązania jest więc zwiększenie wydajności komputera domowego lub przenośnego. Ponieważ wiele osób z pewnością zna problemy związane z tym, że z biegiem lat wydajność coraz bardziej spada. Na początku programy i system operacyjny na komputerze uruchamiają się jeszcze w krótkim czasie i wyjątkowo szybko, ale w ciągu tygodni i miesięcy codziennego użytkowania szybko następuje rozczarowanie. Powodem tego jest zazwyczaj duża ilość danych lub zainstalowanych programów, które znajdują się na dysku twardym komputera.

Właśnie w tym miejscu pojawia się oprogramowanie AVG TuneUp 2023, które przekonuje prostym zwiększeniem wydajności komputera. Zainstaluj program na dysku twardym i uruchom go. Następnie kilkoma kliknięciami możesz usunąć pliki, których już nie potrzebujesz. Z jednej strony zyskujesz wtedy znacznie więcej miejsca na dysku twardym, ale szybkość reakcji komputera również znacznie wzrasta. Eliminuje to czasem irytujące i długie oczekiwanie, aż zainstalowany program będzie gotowy do użycia. Program nie tylko sam wyszukuje niepotrzebne pliki, ale dzięki AVG TuneUp 2023 możesz także ręcznie, szybko i łatwo odinstalować niepotrzebne programy na dysku twardym.

Pozostałe funkcje są również doskonałe do przywrócenia znacznie większej wydajności komputera lub notebooka. Na przykład możesz zdefiniować ustawienia, które powodują, że działające programy przechodzą w tryb hibernacji. W ten sposób uwalnia się więcej mocy, ponieważ zasoby są ponownie lepiej zarządzane i dostępne do swobodnego wykorzystania. Oczywiście możesz również użyć programu AVG TuneUp 2023, aby łatwo wyczyścić folder Autostart. Z biegiem lat gromadzą się tam skróty i programy, które muszą być otwierane po uruchomieniu komputera. Wybierając te programy, zwalniasz również zasoby i nic nie stoi na przeszkodzie, aby w pełni korzystać z komputera.

AVG TuneUp 2023 jest wyjątkowo łatwy w użyciu

Wielu użytkowników jest zazwyczaj szybko zadowolonych z ograniczonej wydajności swojego komputera. Powód: użytkownicy obawiają się dużego wysiłku i wysokich wymagań w celu ponownego zwiększenia wydajności. Ci, którzy sami szukają odpowiednich obszarów i możliwości optymalizacji, nie są nawet szczególnie źli w tym założeniu. Jednak program AVG TuneUp 2023 jest bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ programiści skupili się na prostej obsłudze i efektywnym działaniu. Dzięki temu program jest doskonałym wyborem, zwłaszcza dla początkujących.

Nawet niedoświadczeni użytkownicy komputerów i notebooków mogą bez problemu rozpocząć korzystanie z aplikacji i przeprowadzać optymalizacje. W tym celu stosuje się na przykład tzw. optymalizację 1-kliknięcia. Wystarczy uruchomić program po instalacji i przeprowadzić optymalizację, aby zapewnić dobre działanie i poprawę we wszystkich ważnych obszarach. W związku z tym przy korzystaniu z oprogramowania AVG TuneUp 2023 nie jest konieczne szkolenie ani duże doświadczenie. Przekonaj się już teraz o atrakcyjnych możliwościach  i kup licencję na popularny program bezpośrednio od nas w sklepie internetowym BestSoftware w wyjątkowo korzystnej cenie.

Dzięki praktycznym funkcjom zwiększasz także poziom bezpieczeństwa swojego komputera

Jednak dzięki AVG TuneUp 2023 możesz liczyć nie tylko na lepszą wydajność komputera, ale także na poziom bezpieczeństwa, który wyraźnie zyskuje dzięki zastosowaniu popularnego i sprawdzonego od lat rozwiązania. Na przykład, zawsze możesz zlecić automatyczną aktualizację swoich programów. Instalując bezpośrednio aktualizacje i nowe wersje, likwidujesz luki w zabezpieczeniach i znacznie utrudniasz przestępcom dostęp do danych. Ponadto całkowicie usuwasz wrażliwe informacje i dane, na przykład oprogramowanie śledzące lub historię przeglądania. To także znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa twojego komputera lub notebooka.

Nawiasem mówiąc, oprogramowanie AVG TuneUp 2023 jest przeznaczone dla komputerów z systemem Windows. Najnowsza wersja 2023 ponownie w pełni obsługuje wszystkie aktualne wersje. Możesz więc zainstalować narzędzie pod adresem Windows 11nowy system operacyjny firmy Microsoft. Z Windows 10 lub Windows 8.1 aVG TuneUp 2023 kontynuuje również obsługę starszych wersji programu i zapewnia lepszą wydajność na odpowiednich urządzeniach.

Kup AVG TuneUp 2023 w BestSoftware - bardzo łatwo i tanio

Dzięki wyjątkowo prostemu i bardzo korzystnemu zakupowi zapewniamy atrakcyjne warunki, gdy kupisz u nas teraz licencję na oprogramowanie AVG TuneUp 2023. Zawsze otrzymasz od nas najnowsze oprogramowanie do tuningu na bardzo korzystnych warunkach, dzięki czemu możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy przy jednym zakupie. Ponadto czeka na Ciebie wiele innych korzyści, na przykład wyjątkowo szybka dostawa w ciągu zaledwie 30 minut lub doskonała obsługa klienta. Dzięki przyjaznej obsłudze odpowiadamy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Na przykład skorzystaj z praktycznego czatu na żywo lub zdaj się na osobistą rozmowę z ekspertem. Oczywiście znajdziesz tu również inne produkty i rozwiązania do codziennego użytku. Korzystaj na przykład z programu AVG Ultimate 2023 lub AVG Internet Security 2023- tutaj również możesz korzystać z wielu różnych narzędzi i licznych korzyści.

 

Wymagania systemowe - AVG TuneUp 2023 Windows
Procesor procesor o częstotliwości 1 gigaherca (GHz) lub szybszy, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64)
Systemy operacyjne   

Windows 11, Windows 10, Windows 8/8.1 i Windows 7

RAM Co najmniej 1 GB RAM
Miejsce na dysku twardym  Co najmniej 1 GB wolnego miejsca na dysku
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem.

 

Ważne! 

1 wersje urządzeń tylko ważne dla systemów Windows

3 Urządzenia, 5 Urządzeń i 10 Urządzeń Multi Device, ważne dla systemów MacOS, Windows, tabletów i urządzeń mobilnych

Powiązane łącza do "AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac"
AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 68,11 zt * 107,31 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Ashampoo WinOptimizer 25 | Windows Ashampoo WinOptimizer 25 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
AVG Ultimate 2021 | Windows AVG Ultimate 2021 | Windows
73,01 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
AVG TuneUp 2021 | Mac AVG TuneUp 2021 | Mac
68,11 zt * 97,51 zt *
Skype for Business 2019 | Windows Skype for Business 2019 | Windows
146,51 zt * 244,51 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
195,51 zt * 342,51 zt *
Microsoft Excel 2019 MAC Microsoft Excel 2019 MAC
195,51 zt * 524,74 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Home 15 | Windows Nuance Dragon Home 15 | Windows
636,51 zt * 1 082,41 zt *
Microsoft Outlook 2013 Windows Microsoft Outlook 2013 Windows
73,01 zt * 269,01 zt *
Windows 8.1 Professional Windows 8.1 Professional
58,31 zt * 192,37 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 391,51 zt * 489,51 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 12 | Windows Ashampoo UnInstaller 12 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 92,61 zt * 126,91 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 107,31 zt * 146,51 zt *
Zoiper Pro Zoiper Pro
259,21 zt * 293,51 zt *
Wyświetlony