• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Kaspersky Internet Security 2022 | PC | MAC | Android 1 Urządzenie 1 rok

82,81 zt * 141,61 zt * (41,52% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1847 razy
  • BS-11099
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • DE - AT - CH
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kaspersky Internet Security 2022 | PC | MAC | Android"

Kupuj tanio i bezpiecznie - Kaspersky Internet Security 2022

Bezpiecznie surfuj po Internecie i polegaj na kompleksowej ochronie zapewnianej przez aktualne oprogramowanie, wybierając Kaspersky Internet Security 2022. Ten rosyjski producent jest jednym z najbardziej znanych dostawców oprogramowania zabezpieczającego i jest bardzo popularny także w Niemczech. Oczywiście, aktualna wersja popularnego oprogramowania 2022 również przekona cię swoimi wszechstronnymi funkcjami i bardzo wysokimi standardami bezpiecznego użytkowania. Skorzystaj więc z tych zalet, decydując się na łatwy zakup programu Kaspersky Internet Security 2022 w BestSoftware.

Skuteczna ochrona antywirusowa dla twojego codziennego życia

Niezależnie od tego, czy pracujesz zawodowo, czy siedzisz przy biurku w domu, oprogramowanie Kaspersky Internet Security 2022 zapewnia kompleksową ochronę podczas korzystania z urządzeń. Zagrożenia związane z korzystaniem z nowoczesnych technologii są dziś bardziej zróżnicowane i wszechstronne niż kiedykolwiek wcześniej. Odpowiedni program zwiększający bezpieczeństwo powinien być zainstalowany na każdym komputerze, by uniknąć niebezpieczeństw. Od wielu lat Kaspersky jest jednym z najbardziej znanych i popularnych producentów takiego oprogramowania Kaspersky Internet Security 2022 jest najnowszą wersją tego oprogramowania i jest dostępna bezpłatnie do bezpiecznego użytkowania.

Sercem bezpiecznego korzystania z twojego urządzenia jest ochrona antywirusowa działająca w czasie rzeczywistym. Pomaga to zapewnić kompleksową ochronę przed typowymi zagrożeniami. Możesz polegać na ochronie przed złośliwym oprogramowaniem, oprogramowaniem ransomware i spyware. Nawet złożone, bezplikowe ataki nie stanowią problemu dla odpowiednich zabezpieczeń twojego komputera. We wszystkich tych przypadkach oprogramowanie zapewnia dobrą ochronę, włącza alarm i podejmuje odpowiednie działania bezpośrednio w celu uniknięcia zagrożenia. Oczywiście, zaawansowane skanowanie i ochrona antywirusowa są również niezbędne, gdy polegasz na Kaspersky Internet Security 2022. Polegaj na kompleksowym skanowaniu dysków twardych i plików znajdujących się na domowym komputerze. Oprogramowanie przeszukuje te miejsca szczególnie dokładnie i znajduje zagrożenia w bardzo wiarygodny sposób. Ochrona antywirusowa uaktywnia się także w ustawieniach aplikacji i pokazuje wszystkie znalezione tam słabe punkty.

Wreszcie, możesz również polegać na Kaspersky Internet Security 2022, który zapewnia ochronę przed pishingiem i bezpieczną przeglądarkę. Ochrona przed pishingiem chroni cię przed poważnym i częstym zagrożeniem w codziennym życiu. Dzieje się tak dlatego, że przestępcy coraz częściej próbują zdobyć twoje dane osobowe za pomocą fałszywych stron internetowych lub e-maili. W tym przypadku ostrzega Cię najnowsze oprogramowanie firmy Kaspersky. Jeśli otrzymasz taką wiadomość lub spróbujesz wywołać odpowiedni odnośnik,Kaspersky Internet Security 2022 ostrzeże Cię i zablokuje tę próbę. Twoje dane są więc zawsze całkowicie bezpieczne. Bezpieczna przeglądarka to także dobry sposób na to, byś mógł bezpiecznie i bez zagrożeń prowadzić swoje codzienne życie. Instalacja przeglądarki jest całkowicie automatyczna, więc możesz z niej korzystać bezpośrednio po jej zakończeniu. Oczywiście ta przeglądarka zapewnia wszystkie funkcje potrzebne do normalnego korzystania z internetu, a jednocześnie skutecznie cię chroni. Dzięki tej praktycznej funkcji nie będziesz miał dostępu do niebezpiecznych stron w internecie ani do rozszerzeń przeglądarek, które poszukują twoich danych. Przeglądarka wKaspersky Internet Security 2022 blokuje również szkodliwe linki w pobieranych plikach bezpośrednio za Ciebie.

Z Kaspersky Internet Security 2022 jesteś po bezpiecznej stronie

Wraz z Kaspersky Internet Security 2022 rosyjski producent obiecuje Tobie jako użytkownikowi kompleksową ochronę klasy premium, a tym samym skuteczną ochronę przed wszystkimi typowymi zagrożeniami, które mają ogromne znaczenie podczas korzystania z nowoczesnych technologii. Korzystasz z kilku narzędzi, które są oferowane w połączeniu w praktyczny pakiet.

Jeśli często dokonujesz zakupów przez internet i korzystasz z prostych opcji bezpośrednich płatności z domu, program Kaspersky Internet Security 2022 jest również bardzo dobrym wyborem dla Ciebie. Dzieje się tak, ponieważ posiada on zintegrowaną ochronę płatności. Zapewnia to dodatkowe szyfrowanie wszystkich transakcji online lub przesyłania informacji o kartach kredytowych, co zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo i zapobiega niewłaściwemu wykorzystaniu lub kradzieży Twoich danych. Wśród funkcji specjalnych programu Kaspersky Internet Security 2022 możesz również liczyć na ochronę kamery internetowej. Doniesienia o zhakowanych i tym samym zdalnie przejętych kamerkach internetowych nie należą do rzadkości. Ta funkcja firmy Kaspersky zwalcza ten problem i uniemożliwia osobom nieuprawnionym uzyskanie dostępu do Twojej kamery internetowej.

Łatwość użycia i dobra wydajność z odpowiednim oprogramowaniem

Program Kaspersky Internet Security 2022 zapewnia bardzo dobrą i skuteczną ochronę przed wszystkimi zagrożeniami występującymi w codziennym życiu, a jednocześnie jest bardzo łatwy w użyciu dzięki wszystkim swoim funkcjom. W związku z tym program jest bardzo dobrym wyborem dla osób prywatnych i niedoświadczonych. Możesz rozpocząć pracę natychmiast po instalacji i nie musisz nawet wprowadzać żadnych dodatkowych ustawień, jeśli jest to konieczne. Możesz polegać na tym, że program Kaspersky Internet Security 2022 działa niezawodnie w tle i jest regularnie aktualizowany. Zapewniają to m.in. codzienne aktualizacje baz danych i regularne sprawdzanie, czy dostępne są nowe informacje. Oczywiście, producent zwraca uwagę na optymalizację działania. Czasy, w których oprogramowanie antywirusowe spowalniało pracę całego systemu, wreszcie się skończyły, między innymi dzięki Kaspersky Internet Security 2022. Jednocześnie możesz liczyć na wszechstronne wsparcie dla wielu platform. Możesz więc nie tylko korzystać z licznych rozwiązań na klasycznym komputerze z systemem Windows, ale także zainstalować je na systemie macOS lub bezpiecznie używać swojego urządzenia mobilnego. Kaspersky Internet Security 2022 obsługuje również smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android.

Kaspersky Software znajdziesz w naszym sklepie BestSoftware-Shop

W naszym sklepie internetowym BestSoftware znajdziesz optymalne opcje zakupu programów zapewniających bezpieczeństwo podczas korzystania z komputera. Skorzystaj z szerokiego wyboru, ponieważ możesz kupić nie tylko Kaspersky Internet Security 2022. Jego poprzednicy i inne rozwiązania są również swobodnie dostępne. Na przykład, pobierz Kaspersky Total Security 2022, jeśli chcesz korzystać z jeszcze większej liczby funkcji w codziennym życiu. Kaspersky Anti-Virus 2022 jest również bardzo dobrym wyborem dla Twoich klasycznych potrzeb i imponuje swoją bardzo wysoką niezawodnością. Tak więc ochrona nie pozostawia praktycznie nic do życzenia. Kaspersky Internet Security 2022, Kaspersky Total Security, a nawet jego poprzednik w niskiej cenie, korzystasz z atrakcyjnych warunków dla wszystkich licencji. Kiedy kupujesz w BestSoftware, otrzymujesz oryginalny klucz do szybkiego użycia bezpośrednio przez e-mail. Czas dostawy wynosi tylko około 30 minut od momentu złożenia zamówienia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z aktywacją, chętnie ci pomożemy, np. przez telefon lub e-mail. Możesz też skorzystać z bezpłatnego, praktycznego czatu na żywo. 

Info:
Termin rozpoczyna się od dnia dostawy. Dlatego zalecamy, byś nie dokonywał zakupu przed upływem daty wygaśnięcia twojej licencji. W przeciwnym razie ominie cię kilka dni.

Wymagania systemowe - Kaspersky Internet Secrurity 2022
Procesor 1 GHz lub wyższy (ARM nie jest kompatybilny)
Systemy operacyjne    Windows 7 | 8 | 8.1 | 10 | 11 | // macOS X 10.12 lub nowszy // Android 5.0 lub nowszy
Pamięć robocza 1 GB (32 bit) lub 2 GB (64 bit)
Miejsce na dysku twardym 1500 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
Inne Połączenie internetowe jest wymagane do aktywacji produktu, aktualizacji i dostępu do niektórych funkcji.
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

Powiązane łącza do "Kaspersky Internet Security 2022 | PC | MAC | Android"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kaspersky Internet Security 2022 | PC | MAC | Android"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kaspersky Internet Security 2022 | PC | MAC | Android"
Kaspersky Anti-Virus 2022 Kaspersky Anti-Virus 2022
Od 68,11 zt * 107,31 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 406,21 zt * 685,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows 7 Ultimate Windows 7 Ultimate
73,01 zt * 169,05 zt *
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
O&O Defrag 24 Pro | Windows O&O Defrag 24 Pro | Windows
195,51 zt * 244,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
97,51 zt * 342,51 zt *
CorelDRAW Standard 2021 | Windows CorelDRAW Standard 2021 | Windows
1 616,51 zt * 1 763,51 zt *
Windows Server 2012 Essentials Windows Server 2012 Essentials
195,95 zt * 607,75 zt *
Windows Server 2016 Podstawy Windows Server 2016 Podstawy
337,61 zt * 607,75 zt *
Windows Server 2019 Essentials Windows Server 2019 Essentials
661,01 zt * 1 306,44 zt *
Microsoft Office 2019 Standard Mac Microsoft Office 2019 Standard Mac
342,51 zt * 979,51 zt *
Wskazówka!
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 68,11 zt * 107,31 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Wskazówka!
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Wyświetlony