• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

McAfee Internet Security 2022 | Multi Device 1 Urządzenie 1 rok

58,31 zt * 87,71 zt * (33,52% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 55 razy
  • BS-11465
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "McAfee Internet Security 2022 | Multi Device"

Kup teraz online McAfee Internet Security 2022 za mniej

Kup teraz najnowszą wersję McAfee Internet Security 2022 i polegaj na kompleksowej ochronie przed wszystkimi typowymi zagrożeniami, które pojawiają się podczas korzystania z nowoczesnych technologii. Czy to złośliwe oprogramowanie, czy liczne próby wyłudzania informacji za pośrednictwem poczty, dzięki McAfee i nowoczesnym technikom zawsze jesteś po bezpiecznej stronie. W BestSoftware korzystasz z opcji bezpośredniego zakupu z domu, przekonujemy Cię korzystnymi warunkami i szybką dostawą licencji w ciągu 30 minut.

Większe bezpieczeństwo dzięki technologiom on- i offline w życiu codziennym

W złych warunkach wystarczy krótka wizyta na zainfekowanej stronie, by zainstalować złośliwe oprogramowanie na swoim komputerze. Dlatego ważne jest, by zapewnić znacznie większe bezpieczeństwo dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu na domowym komputerze lub notebooku używanym w pracy. Program McAfee Internet Security 2022 jest w tym przypadku bardzo dobrym wyborem i w obecnej generacji jest dostępny za darmo. Z pomocą odpowiedniej licencji program skutecznie cię chroni.

Aby zapewnić podstawową ochronę przed wszystkimi zagrożeniami w życiu codziennym, producent McAfee opiera się na połączeniu technologii online i offline. Nie polegaj więc tylko na klasycznych bazach danych na swoim komputerze, ale także na wszechstronnym wsparciu z chmury. Zwłaszcza w przypadku aktualnych i nowych zagrożeń korzystasz z możliwości bezpośredniego wykrywania i eliminowania niebezpieczeństw na twoim komputerze. Nie musisz się martwić o dane osobowe, ponieważ oprogramowanie McAfee Internet Security 2022 reaguje natychmiast i przenosi zagrożenia do kwarantanny.

Oczywiście dzięki programowi McAfee Internet Security 2022 jesteś również po bezpiecznej stronie podczas surfowania po internecie. Wśród licznych stron i ofert jest wiele podejrzanych sklepów i stron, które w najgorszym wypadku mogą stać się prawdziwym zagrożeniem. Dlatego oprogramowanie firmy McAfee zapobiega wywoływaniu szkodliwych linków, otwieraniu zainfekowanych stron internetowych i pobieraniu niebezpiecznych plików z internetu. Otrzymujesz bezpośrednią informację zwrotną i wyraźne ostrzeżenie, co skutecznie cię chroni. McAfee Internet Security 2022 natychmiast blokuje też ewidentnie ryzykowne oferty.

Menedżer haseł i optymalizacja - korzystaj z wielu funkcji

Korzystając z McAfee Internet Security 2022, możesz jednak nie tylko polegać na podstawowej ochronie przed wszystkimi zagrożeniami, ale także bardzo łatwo korzystać z innych funkcji. Na przykład dołączony jest menedżer haseł, który znacznie ułatwia zarządzanie informacjami osobistymi. Dzięki tej funkcji nie musisz się już martwić o zapamiętywanie różnych haseł do poszczególnych usług. W dzisiejszych czasach wielu użytkowników wciąż wybiera te same lub bardzo niepewne hasła, co sprawia, że są one o wiele łatwiejsze do zapamiętania. Możesz skutecznie uniknąć tego ryzyka z pomocą programu McAfee Internet Security 2022, przechowując swoje hasła i poufne dane w wirtualnym skarbcu. Jeśli chcesz, ta część pakietu programowego generuje także całkowicie bezpieczne hasła i posiada funkcję autouzupełniania. Kiedy wywołujesz odpowiednie usługi w internecie, program automatycznie wprowadza twoje dane, a ty oszczędzasz sobie żmudnego wpisywania. Jeśli korzystasz jednocześnie z opcjonalnego konta McAfee, masz bezpośredni dostęp do przechowywanych informacji ze wszystkich urządzeń.

Dzięki McAfee Internet Security 2022 możesz także znacząco zwiększyć wydajność swojego komputera, aby móc pracować efektywnie i bez zakłóceń. Program wyszukuje między innymi pliki, które nie są już potrzebne, za pomocą jednego kliknięcia. Można je wtedy całkowicie automatycznie usunąć, dzięki czemu więcej miejsca będzie ponownie dostępne. Jednocześnie, oczywiście, wydajność również znacznie zyskuje na tym kroku. Dzięki temu składnikowi programu McAfee Internet Security 2022 możesz także zablokować automatyczne odtwarzanie filmów podczas surfowania po internecie, aby przyspieszyć korzystanie z sieci i zaoszczędzić przepustowość łącza.

Jeśli chcesz skutecznie i całkowicie bezpiecznie niszczyć dane, McAfee Internet Security 2022 jest bardzo dobrym wyborem. Funkcja "McAfee Shredder" jest dołączona do zestawu i działa. Pomaga to całkowicie usunąć dokumenty, obrazy i inne wrażliwe pliki, tak by nie można było ich już odzyskać. Jest to szczególnie praktyczne, gdy wymieniasz dyski twarde lub sprzedajesz swoją technologię. Korzystanie z niszczarki jest bardzo proste, wystarczy kilka kliknięć, by wybrać pożądane pliki i usunąć je całkowicie automatycznie.

Podczas korzystania z sieci domowej pojawia się wiele niebezpieczeństw. Zła konfiguracja lub nawet brak technik dają przestępcom możliwość infiltracji złośliwego oprogramowania lub przejęcia kontroli nad domowym komputerem przez luki w zabezpieczeniach. Funkcja "Bezpieczeństwo dla twojej sieci" jest więc integralną częścią programu McAfee Internet Security 2022 i sprawia, że korzystanie z tej technologii jest jeszcze bezpieczniejsze. Na przykład funkcja ta optymalizuje zaporę sieciową i blokuje hakerom dostęp do twojej sieci. Aby to osiągnąć, McAfee Internet Security 2022 skanuje całą aktywność i wykrywa anomalie w czasie rzeczywistym. Dzięki szybkiej reakcji, Ty jako użytkownik jesteś po bezpiecznej stronie.

Oprócz licznych cech i praktycznych funkcji, McAfee Internet Security 2022 przekonuje także osobistą i kompetentną obsługą. W tym przypadku producent powołuje się na własnych ekspertów ds. bezpieczeństwa oraz praktyczną pomoc online, która jest dostępna w przypadku wszelkich wątpliwości. W razie pytań technicznych masz do dyspozycji osobę kontaktową, która szybko udzieli ci pomocy. Jednak w BestSoftware możesz również oczekiwać dobrej obsługi, ponieważ przykładamy dużą wagę do wszechstronnego wsparcia dla naszych klientów. Zadzwoń do nas na przykład, gdy będziesz miał problemy z aktywacją, a my pomożemy ci bezpośrednio. To samo dotyczy możliwości napisania e-maila. Możesz też uzyskać bezpośrednią informację zwrotną za pośrednictwem naszego czatu na żywo, który jest zawsze do twojej dyspozycji.

Korzystaj wygodnie z McAfee Internet Security 2022 na swoich urządzeniach

Producent McAfee przywiązuje dużą wagę do wszechstronnych możliwości wykorzystania w swoim oprogramowaniu różnych urządzeń. W związku z tym nie tylko instalujesz McAfee Internet Security 2022 na swoim domowym komputerze stacjonarnym z systemem operacyjnym Windows, ale możesz też korzystać z wielu innych technologii. Na przykład korzystać z dodatkowych aplikacji bez dodatkowych opłat, które są udostępniane za pośrednictwem Google Play Store lub Apple App Store. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z nich za pomocą smartfona lub tabletu. To samo dotyczy komputera z systemem macOS - tu również korzystasz z maksymalnego bezpieczeństwa dzięki wspieranemu oprogramowaniu McAfee Internet Security 2022. Oczywiście, używając komputerów z systemem Windows, korzystasz z pełnej kompatybilności z aktualnym systemem operacyjnym Windows 10 lub Windows 11.

Cieszymy się na Twoją wizytę i chętnie Ci pomożemy

Cieszymy się na twoją wizytę i zakupy w BestSoftware i będziemy cię wspierać najlepiej jak potrafimy. Na przykład zapewniamy szeroką i atrakcyjną gamę produktów. Wyraźnie wykracza to poza oprogramowanie McAfee Internet Security 2022 i przekonuje na przykład do McAfee Total Protection 2022. To kompleksowe rozwiązanie programowe przekonuje wieloma funkcjami i nadaje się do skutecznej ochrony. To samo dotyczy programu McAfee LiveSafe 2022, praktycznej subskrypcji z rocznym okresem ważności, oraz programu McAfee Antivirus 2022, który jest niedrogim wejściem w ten segment. Wykup licencję i korzystaj z praktycznego oprogramowania na wszystkich urządzeniach, nie ma żadnych ograniczeń w porównaniu z innymi rozwiązaniami. Wiele komputerów, smartfonów czy tabletów - z McAfee LiveSafe 2022 jesteś kompleksowo chroniony. Oczywiście, przekonujemy cię atrakcyjnymi warunkami, dzięki którym zaoszczędzisz pieniądze, kupując oprogramowanie z domu. Rozejrzyj się już teraz, skorzystaj z atrakcyjnych zalet i pozwól nam Cię przekonać.

Wymagania systemowe - McAfee Internet Security 2022
Windows  Windows 10 | Windows 11 | Windows 8.1
MacOS

Build 4.11.1 lub nowszy: macOS 10.15 lub nowszy
Kompilacja 4.9.1: macOS 10.12 - 10.14

Android Android 7 lub wyższy
iOS Apple iOS 13 lub nowszy
Procesor procesor 1 GHz. Architektura dla Windows: x64, x86. Architektura dla Maca: x64, x86, ARM64 (wymagana Rosetta II)
Pamięć 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 1.3 GB Bezpłatnie
Obsługiwane przeglądarki  Google Chrome | Microsoft Edge | Firefox
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się zproducentem )
Powiązane łącza do "McAfee Internet Security 2022 | Multi Device"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "McAfee Internet Security 2022 | Multi Device"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "McAfee Internet Security 2022 | Multi Device"
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
220,01 zt * 371,91 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 48,51 zt * 122,01 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 92,61 zt * 126,91 zt *
Eset Home Security Ultimate Eset Home Security Ultimate
Od 391,51 zt * 636,51 zt *
Eset Home Security Premium Eset Home Security Premium
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
Eset Home Security Essentials Eset Home Security Essentials
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
293,51 zt * 489,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
440,51 zt * 734,51 zt *
Wyświetlony