• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Kaspersky Internet Security 2023 | PC | MAC | Android 1 Urządzenie 1 rok

82,81 zt * 141,61 zt * (41,52% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1851 razy
  • BS-11290
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • DE - AT - CH
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kaspersky Internet Security 2023 | PC | MAC | Android"

Możesz liczyć na sprawdzoną ochronę Kaspersky Internet Security 2023 na swoich urządzeniach

Oprogramowanie Kaspersky Internet Security 2023 jest dostępne dla Ciebie, a licencję możesz wygodnie zakupić u nas już teraz. Oprogramowanie chroni Ciebie i Twoje urządzenia końcowe przed wszystkimi typowymi zagrożeniami i ryzykiem podczas surfowania po Internecie lub pracy na komputerze. Dzięki licznym innowacjom i udoskonaleniom we właściwych miejscach ochrona użytkownika końcowego jest jeszcze lepsza, a Ty korzystasz z wielu funkcji i właściwości w atrakcyjnym pakiecie. Nie przegap atrakcyjnych korzyści płynących z posiadania oprogramowania Kaspersky Internet Security 2023 i zamów licencję na ten popularny program wygodnie u nas w sklepie internetowym BestSoftware.

Dzięki najnowszej technologii Kaspersky Internet Security 2023 zapewnia doskonałą ochronę

Dzisiejsze zagrożenia są tak różnorodne i złożone jak nigdy dotąd. Z reguły dotyczy to danych osobowych użytkowników, ponieważ przestępcy mogą zarobić dużo pieniędzy już na podstawie klasycznego adresu e-mail lub zweryfikowanego numeru telefonu. Dlatego przestępcy chętnie przechwytują dane osobowe i gromadzą je. Złośliwe oprogramowanie, trojany lub złożone exploity, a także ataki typu zero-day - istnieje wiele zagrożeń i możliwości, które mogą stanowić ryzyko dla bezpieczeństwa Twoich danych lub informacji.

Jednak dzięki oprogramowaniu Kaspersky Internet Security 2023 możesz nadal łatwo i spokojnie surfować po Internecie lub pracować z nowoczesnymi technologiami. Korzystasz ze skutecznej ochrony i nowoczesnej technologii, która nie pozostawia praktycznie nic do życzenia. Na przykład, jako konsument możesz korzystać z potężnego skanera wirusów, który jest jednym z centralnych narzędzi popularnego oprogramowania. Dzięki temu Twoje urządzenie jest zawsze skutecznie chronione, a nowe pliki lub pobrane pliki są stale skanowane i porównywane z dużymi bazami danych. W ten sposób potencjalnie niebezpieczne oprogramowanie jest szybko znajdowane na różnych urządzeniach końcowych. Bardzo ważne: Bazy danych są oczywiście zawsze aktualizowane przez oprogramowanie Kaspersky Internet Security 2023 i przekonują różnorodnością opcji, aby zapewnić Ci jako użytkownikowi dobrą ochronę w codziennym życiu.

Bardzo ważna jest jednak także dobra ochrona przed złożonymi zagrożeniami i ryzykiem. Na przykład skorzystaj z potężnej chmury i analizy behawioralnej, wybierając licencję na oprogramowanie Kaspersky Internet Security 2023. W ten sposób można łatwo wyeliminować nawet złożone zagrożenia. Ponieważ dzięki tzw. exploitom lub atakom zero-day przestępcy polują na Twoje dane i chcą je przechwycić. Niestety, ataki te nie mogą być wykryte przez klasyczny skaner antywirusowy, dlatego oprogramowanie Kaspersky Internet Security 2023 stosuje również inne metody. Niemniej jednak zachowanie złośliwego oprogramowania pozwala na jego szybkie i łatwe wykrycie, dzięki czemu pracując z nowoczesną technologią zawsze jesteś po bezpiecznej stronie.

Ponadto oprogramowanie Kaspersky Internet Security 2023 oferuje praktyczną zaporę sieciową, ponieważ w wielu przypadkach przestępcy próbują uzyskać dostęp do Twoich danych lub poufnych informacji za pośrednictwem połączeń sieciowych. Jednak dzięki zaporze ogniowej odpowiednie próby są szybko i bezpośrednio zauważane, co pozwala na ich zablokowanie. Zapora sieciowa likwiduje luki w zabezpieczeniach połączeń sieciowych, zapewniając w ten sposób szczególnie wysoki poziom bezpieczeństwa komputera.

Oczywiście możesz korzystać z innych funkcji Kaspersky Internet Security 2023

Dzięki programowi Kaspersky Internet Security 2023 zapewniasz sobie wyjątkowo potężny program, który może zapewnić bezpieczeństwo na wszystkich Twoich urządzeniach. Aby jednak uczynić zakup licencji jeszcze bardziej atrakcyjnym dla ciebie jako konsumenta, producent wyposaża program w wiele dodatkowych cech i funkcji, z których możesz skorzystać, składając zamówienie.

Na przykład, oprogramowanie Kaspersky Internet Security 2023 oferuje dodatkową ochronę przed nieautoryzowanym dostępem do Twojej kamery internetowej. Wielu przestępców może wykorzystać wbudowany sprzęt w notebookach lub innych urządzeniach końcowych i przy stosunkowo niewielkim wysiłku zrobić Ci niezauważone zdjęcia lub filmy. W pewnych okolicznościach są one wykorzystywane do szantażu lub innych celów. Jednak dzięki zastosowaniu oprogramowania Kaspersky Internet Security 2023 nieautoryzowany dostęp do sprzętu jest skutecznie uniemożliwiony. Dodatkowo, dzięki oprogramowaniu Kaspersky Internet Security 2023 możesz dokonywać płatności w Internecie w szczególnie bezpieczny i dobrze chroniony sposób. Niezależnie od tego, czy chodzi o zwykłą bankowość internetową, wygodne zakupy w przeglądarce czy korzystanie z jednego z licznych dostawców usług płatniczych, ryzyko zawsze na nas czyha. W tym przypadku przestępcom chodzi głównie o dane dostępowe, więc w najgorszym wypadku grożą im straty finansowe. Oprogramowanie Kaspersky Internet Security 2023 chroni Cię przed tym ryzykiem, rozpoznając bezpośrednio takie próby i natychmiast je blokując. Oznacza to, że zawsze możesz bezpiecznie surfować po Internecie, relaksować się i dokonywać płatności.

Surfuj szczególnie bezpiecznie dzięki skutecznej ochronie i szyfrowanej transmisji

Oprogramowanie umożliwia efektywne i dobrze chronione surfowanie nawet w publicznych i niezabezpieczonych sieciach. Licencja Kaspersky Internet Security 2023 zawsze zawiera opcję nawiązania prostego połączenia przez VPN. W tym przypadku transmisja informacji jest wyłącznie szyfrowana i anonimizowana. Oznacza to, że przestępcy nie mają już dostępu do odpowiednich danych. Dzięki możliwości przesyłania do 300 megabajtów danych dziennie na jedno urządzenie, VPN idealnie nadaje się do wykorzystania w przypadku usług wrażliwych, które wymagają specjalnej ochrony.

Nawiasem mówiąc, oprogramowanie Kaspersky Internet Security 2023 może być używane i chronione na wielu różnych platformach i urządzeniach końcowych. Dlatego nie tylko korzystaj z licencji zakupionej u nas w niskiej cenie na obecnych komputerach z systemem Windows 10 lub Windows 11, ale także licz na dobrą ochronę na urządzeniach mobilnych i komputerach z systemem macOS. Oznacza to, że możesz się zrelaksować i zawsze bezpiecznie korzystać z licznych zalet nowoczesnej technologii.

Skorzystaj z naszych atrakcyjnych korzyści, aby zamówić licencje

Skorzystaj z naszych atrakcyjnych korzyści i zamów tutaj oprogramowanie Kaspersky Internet Security 2023 w bardzo niskiej cenie. W BestSoftware oszczędzasz pieniądze przy każdym zakupie, a jednocześnie przekonujemy naszych klientów do najlepszej obsługi. W przypadku pytań lub problemów z aktywacją pomagamy Ci, udostępniając czat na żywo, opcję kontaktu przez e-mail oraz praktyczną infolinię. Nie wahaj się więc w razie problemów i zamów klucz dla Kaspersky Internet Security 2023 już teraz w sklepie internetowym BestSoftware. Ponadto zainspirujemy Cię innymi produktami, na przykład możesz zamówić Kaspersky Total Security 2023 lub inne oprogramowanie zabezpieczające znanych producentów i marek.


Informacje:
Termin rozpoczyna się od dnia doręczenia. Dlatego zalecamy, abyś nie dokonywał zakupu przed upływem daty wygaśnięcia twojej licencji. W przeciwnym razie ominie cię kilka dni.

Wymagania systemowe - Kaspersky Internet Secrurity 2023
Procesor 1 GHz lub więcej (ARM nie jest kompatybilny)
Systemy operacyjne    Windows 7 | 8 | 8.1 | 10 | 11 | // macOS X 10.12 lub wyższy // Android 5.0 lub wyższy
Pamięć robocza 1 GB (32 bit) lub 2 GB (64 bit)
Miejsce na dysku twardym 1500 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
Inne Połączenie internetowe jest wymagane do aktywacji produktu, aktualizacji i dostępu do niektórych funkcji.
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji należy skontaktować się z producentem)

Powiązane łącza do "Kaspersky Internet Security 2023 | PC | MAC | Android"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kaspersky Internet Security 2023 | PC | MAC | Android"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kaspersky Internet Security 2023 | PC | MAC | Android"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Microsoft Project 2021 Standard Windows Microsoft Project 2021 Standard Windows
440,51 zt * 1 861,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 416,01 zt * 685,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Microsoft Excel 2016 Windows Microsoft Excel 2016 Windows
97,51 zt * 318,01 zt *
Wskazówka!
Microsoft Word 2016 Windows Microsoft Word 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Wskazówka!
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 416,01 zt * 685,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 416,01 zt * 685,51 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Home 15 | Windows Nuance Dragon Home 15 | Windows
636,51 zt * 1 082,41 zt *
Wyświetlony