• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
G Data Total Security 2022 | Windows

G Data Total Security 2022 | Windows 1 Urządzenie 1 rok

102,41 zt * 171,01 zt * (40,11% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 184 razy
  • BS-11468
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minuty

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "G Data Total Security 2022 | Windows"

Surfuj i pracuj bezpiecznie dzięki licencji na G Data Total Security 2023 - po prostu kup teraz online

Jako konsument, zabezpiecz swoją licencję na najnowszą wersję G Data Total Security 2023 bezpośrednio u nas w sklepie internetowym BestSoftware już teraz i polegaj na naszych atrakcyjnych warunkach i doskonałej jakości oprogramowania w równym stopniu. Nawet najnowsza wersja z 2023 roku nadal będzie przekonywała Cię jako klienta swoimi zaletami i atrakcyjnymi cechami, takimi jak bardzo dobra ochrona przed wszystkimi typowymi zagrożeniami i kompleksowe wyposażenie w wiele indywidualnych komponentów. Nie przegap tej oferty i już dziś zapewnij sobie najnowszą wersję dla swoich potrzeb.

W codziennym życiu możesz liczyć na ochronę doświadczonych ekspertów - G Data Total Security 2023 oferuje wiele zabezpieczeń

Od wielu lat oprogramowanie G Data Total Security 2023 zapewnia skuteczną ochronę technologii przed wszystkimi typowymi zagrożeniami, które czyhają w codziennym życiu podczas pracy, surfowania i zabawy. Nie musisz się już martwić o niebezpieczeństwo związane z trojanami, wirusami i innym złośliwym oprogramowaniem, ponieważ G Data Total Security 2023 wykorzystuje najnowsze techniki i rozwiązania zapewniające dobrą ochronę.

W centrum znajduje się klasyczny skaner antywirusowy. Działa to w przypadku dużych i stale aktualizowanych baz danych. Jeśli plik jest pobierany na komputer lub próbujesz uruchomić program, jest on najpierw sprawdzany w tych bazach danych. Jeśli w tym miejscu zostanie wykryte zagrożenie, potencjalnie szkodliwy plik jest szybko przenoszony do obszaru kwarantanny i nie może już stanowić zagrożenia dla komputera. Jednak aby móc reagować na tzw. dni zerowe lub exploity, funkcje oprogramowania G Data Total Security 2023 idą jeszcze dalej. Na przykład ogromna moc chmury jest obecnie wykorzystywana do przesyłania i porównywania cyfrowych odcisków palców. Nawet zagrożenia, których nie ma w bazach danych, są w ten sposób wykrywane i szybko eliminowane.

Jednak zapora sieciowa jest również bardzo ważna. Systemy Windows 10 i Windows 11 również oferują zaporę ogniową ex works, ale możliwości wykorzystania tego oprogramowania sięgają znacznie dalej. Zapora ogniowa śledzi wszystkie połączenia przychodzące i wychodzące w twojej sieci, co znacznie zwiększa poziom bezpieczeństwa. Jeśli osoby nieupoważnione będą teraz próbowały uzyskać dostęp do Twojego komputera lub plików w tle, odpowiednie próby zostaną natychmiast zablokowane przez oprogramowanie G Data Total Security 2023. Dzięki temu jesteś zawsze po bezpiecznej stronie  

Skuteczna ochrona towarzyszy Ci w codziennym życiu na wszystkich różnych urządzeniach końcowych

Praca i korzystanie z nowoczesnych technologii w czasie wolnym coraz częściej odbywają się na różnych urządzeniach końcowych. Pozwala to na znacznie większą elastyczność i efektywność w codziennym życiu. Jednak coraz większe rozpowszechnienie i wykorzystanie różnych aplikacji i programów na licznych urządzeniach końcowych zostało oczywiście szybko zauważone przez przestępców. W związku z tym, obecnie odbywa się tu wiele różnych ataków, a pomysły stają się coraz bardziej kreatywne. Czy to proste złośliwe oprogramowanie, czy przejęcie całkowitej kontroli nad siecią - możliwości są niestety szerokie i mogą spowodować wiele szkód. Jednak dzięki oprogramowaniu G Data Total Security 2023 jesteś całkowicie bezpieczny na wszystkich urządzeniach końcowych i nie musisz się martwić o swoje dane ani o urządzenia.

Kupując licencję na oprogramowanie G Data Total Security 2023, możesz polegać na bezpośredniej ochronie na wszystkich różnych platformach i urządzeniach końcowych. Dotyczy to na przykład Twojego smartfona lub tabletu. Wystarczy zainstalować odpowiednie aplikacje bez dodatkowych opłat, pobierając je z Google PlayStore lub App Store. Możesz wtedy polegać na bardzo dobrej ochronie i bez problemu korzystać ze swoich urządzeń końcowych. Jednak dzięki G Data Total Security 2023 jesteś zawsze dobrze chroniony na klasycznym komputerze lub na notebooku. Oczywiście najnowsza generacja popularnego oprogramowania zabezpieczającego obsługuje najnowsze systemy operacyjne Windows, czyli Windows 10 i Windows 11, ale możesz też skorzystać ze wsparcia dla systemu macOS, dzięki czemu jesteś zawsze dobrze chroniony także na urządzeniach Apple.

Wiele innych funkcji - G Data Total Security 2023 to atrakcyjny pakiet

Oprogramowanie G Data Total Security 2023 nie jest zwykłym programem antywirusowym, ale zostało zaprojektowane przez producenta jako złożony pakiet składający się z wielu pojedynczych komponentów. Stwarza to również dodatkową zachętę dla Ciebie jako użytkownika, abyś kupił od nas korzystne rozwiązanie. Na przykład, jeśli masz problemy z zarządzaniem hasłami na swoim komputerze lub notebooku, to G Data Total Security 2023 będzie bardzo dobrym wyborem. Integralną częścią jest wydajny i wyjątkowo bezpieczny menedżer haseł. Przechowuj swoje hasła w wirtualnym skarbcu na dysku twardym i uzyskuj do niego dostęp w dowolnym momencie, aby wprowadzić odpowiednie informacje w odpowiednie pola.

Aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo i funkcjonalność, do pakietu G Data Total Security 2023 dołączone są dodatkowe komponenty. Możesz na przykład polegać na czyszczeniu przeglądarki. Dzięki temu możesz usunąć pliki, które nie są już potrzebne i pozostałości, które mogą obniżać wydajność. Dzięki G Data Bank Guard możesz również korzystać z bankowości internetowej szczególnie dobrze chronionej. Kontrola dostępu umożliwia skuteczne zarządzanie komputerem, a szyfrowanie danych pozwala bezpiecznie zarządzać plikami i zapobiegać nieautoryzowanemu dostępowi do nośników danych.

Oprogramowanie G Data Total Security 2023 jest więc przekonujące na całej linii i oferuje wiele korzyści w codziennym użytkowaniu. Nie przegap atrakcyjnych składników i skorzystaj z nich już teraz.

Zaoszczędź pieniądze i kup G Data Total Security 2023 bezpośrednio od BestSoftware

Skorzystaj i kup oprogramowanie G Data Total Security 2023 bardzo tanio i łatwo u nas. W sklepie internetowym BestSoftware możesz korzystać z niskich cen i szybkiej, prostej obsługi. Dzięki temu w krótkim czasie otrzymasz licencję na aktywację programu. Zajmuje to tylko maksymalnie 30 minut, a klucz jest już dostępny w twojej skrzynce e-mail. Możesz też skorzystać z alternatywnych rozwiązań, które między innymi zapewniają inne funkcje lub są tańsze. G Data Total Security 2023 to kompletny pakiet składający się z wielu pojedynczych elementów. Doskonała obsługa klienta jest dla nas ważna, ponieważ chcemy zapewnić Ci najlepszą obsługę. Dlatego zapewniamy ci kompetentne wsparcie w przypadku wszystkich otwartych pytań lub problemów, na przykład za pośrednictwem praktycznego czatu na żywo, infolinii lub po prostu poczty elektronicznej. Skontaktuj się z nami już teraz, czekamy na Twoją wiadomość.

Wymagania systemowe - G-Data Total Security 2023
Systemy operacyjne

Windows 11 / Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 7 (SP1): Min. 2 GB RAM (32- i 64-bitowe), procesor o architekturze x86 lub x64

MacOS

macOS 10.12 lub nowszy, 2 GB RAM

Android

Android 5 i wyższe

iOS

iOS 12.4 lub nowszy

Procesor

Zalecane Mindetsens 1 GHz

(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji należy skontaktować się z producentem)
Powiązane łącza do "G Data Total Security 2022 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "G Data Total Security 2022 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "G Data Total Security 2022 | Windows"
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
G Data Mobile Security Android G Data Mobile Security Android
73,01 zt * 97,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 171,01 zt * 195,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Wyświetlony