• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Bitdefender Total Security 2022 | PC/Mac/Mobile Devices

Bitdefender Total Security 2022 | PC/Mac/Mobile Devices

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Bitdefender Total Security 2022 | PC/Mac/Mobile Devices"

Kup Bitdefender Total Security 2022 - czekamy na ciebie

Dzięki Bitdefender Total Security 2022 przedstawiamy ci najnowsze oprogramowanie znanego producenta i zapewniamy licencje na kompleksowy pakiet w korzystnej cenie. Wykorzystaj cały swój potencjał w codziennym życiu, używaj programu na swoim komputerze lub notebooku i korzystaj z nowoczesnych technologii z zachowaniem bardzo dobrego bezpieczeństwa. Czekamy na twój zakup i z przyjemnością przekonamy cię o najlepszej obsłudze i korzystnych cenach.

Aktualne techniki wykrywania zagrożeń w czasie rzeczywistym

Inteligentne algorytmy i kompleksowe, aktualne bazy danych stanowią podstawę niezawodnego wykrywania wszystkich typowych zagrożeń w Bitdefender Total Security 2022. Niezależnie od tego, czy jest to klasyczne złośliwe oprogramowanie, trojany czy próby pishingu, możesz liczyć na bardzo wysoki wskaźnik wykrywalności. Potwierdzają to również regularne i wszechstronne testy. Połączenie kompleksowej ochrony w czasie rzeczywistym i zapobiegania zagrożeniom sieciowym pomaga zminimalizować wszelkie ryzyko i wyeliminować wiele zagrożeń, zanim zdołają one wyrządzić szkody na komputerze. Nawet złożone zagrożenia nie są wielką przeszkodą dla Bitdefender Total Security 2022, ponieważ system zapobiegania zagrożeniom sieciowym działa zanim pojawi się jakiekolwiek niebezpieczeństwo i wykrywa podejrzane działania. Dzięki szybkiej reakcji jesteś zawsze po bezpiecznej stronie i możesz korzystać ze swoich urządzeń końcowych bez ryzyka.

Bitdefender Total Security 2022 zwraca też uwagę na typowe zagrożenia podczas surfowania po Internecie i proponuje odpowiednie rozwiązania. Dzięki zintegrowanemu filtrowi internetowemu możesz wykrywać wszystkie podejrzane linki i oferty internetowe jeszcze zanim zostaną wywołane. Program blokuje szkodliwe oferty. Funkcje "anti-pishing" i anti-fraud, które są oczywiście zawarte w Bitdefender Total Security 2022, również opierają się na tej samej zasadzie. Ochrona antyspamowa, która współpracuje z popularnymi klientami Thunderbird i Outlook, szybko wykrywa przychodzące wiadomości spam i przenosi je bezpośrednio do odpowiedniego folderu, dzięki czemu nie musisz się już nimi przejmować. Nawet środowisko ratunkowe jest integralną częścią pakietu oprogramowania. Polegaj na tej funkcji w przypadku wyrafinowanych zagrożeń złośliwym oprogramowaniem, które muszą być usunięte jeszcze przed uruchomieniem systemu Windows. Jeśli Bitdefender Total Security 2022 wykryje odpowiednią infestację na twoim komputerze, program automatycznie przełączy go do środowiska ratunkowego i zrestartuje w celu oczyszczenia i odzyskania danych.

Możliwości pakietu oprogramowania są wszechstronne

Ważną cechą oprogramowania Bitdefender Total Security 2022 jest to, że obsługuje ono wiele różnych platform. Podczas gdy alternatywne oferty Bitdefender Antivirus 2022 i Bitdefender Internet Security 2022 są dostępne tylko dla komputerów z systemem operacyjnym Windows, opcje w najwyższej wersji są o wiele bardziej wszechstronne. Oprócz kompatybilności z systemami Windows 10 i Windows 11, oferta przekonuje także pełnym wsparciem dla macOS. Możesz nawet kompleksowo chronić urządzenia mobilne, pobierając odpowiednie aplikacje ze sklepów i wydając licencje. Smartfony i tablety z systemami iOS i Android są więc tak samo chronione.

Inne zalety oprogramowania Bitdefender Total Security 2022 to wszechstronne narzędzia, które umożliwiają bardzo dobre działanie na każdym komputerze. Dzięki "Bitdefender Photon", na przykład, nic nie stoi na przeszkodzie, by używać programu nawet na starszym systemie. Możesz polegać na rozwiązaniu Bitdefender, które analizuje sprzęt i automatycznie dostosowuje ustawienia w celu uzyskania doskonałej wydajności. Dzięki specjalnym profilom do gier, filmów i pracy oprogramowanie zabezpieczające rozpoznaje także aktualne środowisko użytkowania i udostępnia odpowiednie rezerwy oraz dostosowuje ustawienia do bieżących potrzeb. OneClickOptimizer optymalizuje cały system i pracuje na odpowiednich śrubach regulacyjnych, byś mógł go używać jak pierwszego dnia. Na notebooku Bitdefender Total Security 2022 automatycznie wykrywa także stan baterii i aktywuje funkcje oszczędzania energii, aby na przykład znacznie wydłużyć czas pracy na baterii.

Zintegrowana usługa VPN to kolejna mocna strona Bitdefender Total Security 2022. Pozwala to nie tylko na bezpieczne i szyfrowane przesyłanie danych podczas surfowania po internecie, ale także zapewnia wysoki poziom anonimowości i jest dostępne bezpłatnie z nieograniczoną ilością danych. Możesz jednak polegać nie tylko na dobrej ochronie, ale także na wysokiej niezawodności i bardzo dobrej prędkości surfowania. Usługa VPN współgra także z funkcją przeciwdziałania śledzeniu. Zapobiega to szpiegowaniu i gromadzeniu twoich danych osobowych, np. poprzez pliki cookie lub pobieranie twojej aktualnej lokalizacji.

Ochrona mikrofonu i kamery internetowej jest również dostępna w Bitdefender Total Security 2022. Czasy, w których przestępcy mogli wykorzystywać te technologie do szpiegowania cię i zdalnego kontrolowania, wreszcie się skończyły dzięki najnowszemu oprogramowaniu od Bitdefender. Z myślą o twoich dzieciach program został wyposażony w zintegrowaną kontrolę rodzicielską. Dzięki temu możesz wprowadzić indywidualne ustawienia, które ochronią twoje dzieci przed nieodpowiednimi treściami na komputerze lub w internecie. Na przykład ogranicz czas korzystania z przeglądarki za pomocą kilku prostych kroków lub określ, jakie treści mogą być dostępne za jej pośrednictwem, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Oczywiście, Bitdefender Total Security 2022 zawiera także inne praktyczne narzędzia, takie jak niszczarka plików. Dzięki nim niszczysz dokumenty lub pliki, które nie są już potrzebne, w szczególnie bezpieczny sposób, tak by nie można było ich odzyskać po sprzedaży komputera lub zmianie nośnika danych. Ochrona w sieciach społecznościowych blokuje szkodliwe wiadomości lub linki, a portfel przechowuje ważne i poufne informacje. Na przykład, przechowuj w portfelu dane dotyczące płatności z bankowości internetowej lub karty kredytowej, a także hasła do popularnych usług internetowych. Dzięki silnemu szyfrowaniu i odpowiedniemu hasłu zapobiegasz dostępowi osób nieupoważnionych, a jednocześnie możesz polegać na bezpośredniej dostępności wszystkich niezbędnych danych.

Wskazówka: Dzięki programowi Anti-Theft i Bitdefender Total Security 2022 jesteś po bezpiecznej stronie, nawet jeśli Twój notebook lub tablet z systemem operacyjnym Windows został skradziony. Poprzez konto użytkownika Bitdefender Central zachowujesz bezpieczeństwo nad swoimi danymi i możesz na przykład zdalnie zablokować lub wymazać urządzenie. Usługa ta jest dostępna na całym świecie za pomocą konta.

Twoja licencja dla twoich potrzeb - kup teraz taniej w BestSoftware

Przy zakupie Bitdefender Total Security 2022 dostępne są różne rodzaje licencji. W zasadzie jednak są to zawsze klucze z określonym terminem ważności, więc po jego upływie musisz je odnowić. Wielu klientów domyślnie wybiera licencję na 1 rok. Przez okres 365 dni wszystkie funkcje popularnego oprogramowania są dostępne dla ciebie, a ponadto otrzymujesz regularne aktualizacje zwiększające bezpieczeństwo i wprowadzające nowe funkcje. W przypadku dłuższego użytkowania możesz jednak uzyskać licencje na dwa, a nawet trzy lata. Jako konsument masz też możliwość wyboru liczby kluczy, które są w zestawie. Możesz oczywiście wybrać pojedynczą licencję na jeden komputer, ale dostępne są także pakiety z trzema, pięcioma, a nawet dziesięcioma indywidualnymi kluczami. W zależności od swoich potrzeb możesz wybrać odpowiedni wariant i zaoszczędzić pieniądze oraz cenny czas przy zakupie.

Ogólnie rzecz biorąc, my w BestSoftware jesteśmy oczywiście gotowi na atrakcyjne korzyści, jeśli chodzi o zakup taniego oprogramowania. Na przykład, zamówione klucze dostarczamy bardzo szybko, w ciągu 30 minut nic nie stoi na przeszkodzie, by aktywować oprogramowanie. W dodatku nie tylko masz możliwość kupienia u nas Bitdefender Total Security 2022, ale także inne rozwiązania zabezpieczające tego znanego i popularnego producenta są dla Ciebie dostępne. Niska cena wersji podstawowej w postaci Bitdefender Antivirus 2022 jest również dostępna na atrakcyjnych warunkach. Jeśli chcesz mieć kilka dodatkowych funkcji, ale przywiązujesz dużą wagę do dobrego stosunku ceny do jakości, Bitdefender Premium Security jest bardzo dobrym wyborem. Surfuj szczególnie bezpiecznie z Bitdefender Premium VPN lub polegaj na Bitdefender Family Pack, wybór należy do Ciebie. Oczywiście nie może też zabraknąć kompetentnej obsługi w razie jakichkolwiek pytań czy problemów. Zadzwoń do nas, napisz wiadomość lub porozmawiaj na czacie z naszym kompetentnym personelem, aby uzyskać szybką pomoc i najlepsze wsparcie.  

Wymagania systemowe - Bitdefender Total Security 2022
Procesor Intel Core 2 Duo (2 GHz) lub procesor równoważny
Systemy operacyjne    Windows 7 | Windows8.1 | Windows 10 | Windows 11
RAM 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 2.5 GB
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)Powiązane łącza do "Bitdefender Total Security 2022 | PC/Mac/Mobile Devices"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Bitdefender Total Security 2022 | PC/Mac/Mobile Devices"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Bitdefender Total Security 2022 | PC/Mac/Mobile Devices"
Bitdefender VPN Premium Bitdefender VPN Premium
195,51 zt * 244,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Microsoft Office 2019 Standard Windows Microsoft Office 2019 Standard Windows
Od 342,51 zt * 930,51 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Word 2016 Windows Microsoft Word 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
NOWY
Eset Home Security Premium Eset Home Security Premium
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Windows Server 2008 R2 Użytkownik Windows Server 2008 R2 Użytkownik
Od 43,61 zt * 74,92 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Microsoft Excel 2010 Windows Microsoft Excel 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Wyświetlony