• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo PDF Pro 2 | Windows

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo PDF Pro 2 | Windows"

Kup Ashampoo PDF Pro 2 w Best Software po super cenie

Dzięki Ashampoo PDF Pro 2 możesz z łatwością opanować pliki w popularnym formacie PDF. Dostępne są liczne funkcje i wszechstronne narzędzia, które umożliwiają nie tylko łatwe otwieranie plików. Format PDF odgrywa kluczową rolę w codziennym życiu biurowym. Zapewnia on maksymalne bezpieczeństwo i duże możliwości, zwłaszcza w biznesowej i zawodowej wymianie dokumentów. Na przykład format PDF umożliwia zawsze takie samo wyświetlanie na wszystkich systemach. Nie występują więc odchylenia w formatowaniu. Popularne programy Ashampoo w najnowszej wersji możesz zdobyć tutaj, w Best Software. Skorzystaj z korzystnych i łatwych opcji zakupu w naszym sklepie.

Wiele funkcji ułatwia codzienną pracę

Możliwości programu Ashampoo PDF Pro 2 są bardzo szerokie. Możliwości wykraczają daleko poza zwykłe otwieranie i przeglądanie plików PDF. PDF Pro 2 daje ci pełną swobodę, jeśli chodzi o pracę z odpowiednimi plikami. Możesz tworzyć i edytować pliki PDF, mając do dyspozycji wiele opcji.

Odpowiednie pliki można stworzyć bardzo łatwo, nawet początkujący nie powinni mieć problemów z obsługą licznych narzędzi. Oczywiście, interaktywne formularze też nie stanowią problemu. Następnie możesz je wysłać, a Twoi klienci będą mogli je wypełnić za pomocą kilku kliknięć i odpowiedniego programu. Oszczędza to wiele kroków w komunikacji, a tym samym cenny czas. Jeśli chcesz pracować z dwoma plikami PDF w tym samym czasie, program Ashampoo oczywiście daje ci pełną swobodę. Możliwa jest obsługa porównywania dwóch plików PDF obok siebie.

Pozostałe narzędzia edycyjne także nie pozostawiają prawie nic do życzenia. Na przykład, możesz polegać na prostym wyszukiwaniu specjalnych kolorów w dokumencie. Możesz je całkowicie wymienić w zaledwie kilku krokach. PDF Pro 2 ex works zawiera także zgodne z prawem numerowanie dokumentów i teczek. Jeśli chcesz szczególnie łatwo tworzyć zrzuty ekranu z plików, program Ashampoo dostarczy ci do tego odpowiednie narzędzia. Otwarte obrazy możesz też edytować w zewnętrznym programie graficznym, a następnie kontynuować ich używanie bez przerywania pracy i dodatkowych czynności.

Wskazówka: Mimo że Ashampoo PDF Pro 2 zapisuje nowe dokumenty i pliki w aktualnej wersji formatu, nie pozostawia praktycznie nic do życzenia, jeśli chodzi o korzystanie ze starszych standardów i dobrą kompatybilność. Na przykład, program umożliwia łatwe zapisywanie w standardzie PDF 1.4. Nawet w przypadku starszego oprogramowania nic nie stoi na przeszkodzie, by wyświetlać utworzone dokumenty PDF.

W obecnej wersji możliwości przetwarzania plików PDF idą znacznie dalej, włączając w to funkcję OCR. Dzięki tej funkcji możesz na przykład łatwo konwertować formularze i pliki, by potem kontynuować pracę bezpośrednio w Wordzie. Jest to możliwe dzięki rozpoznawaniu tekstu przez oprogramowanie. Program Ashampoo z łatwością rozpoznaje też większe pliki i może je przekształcić w edytowalny dokument za pomocą wspomnianej wcześniej funkcji OCR. Sprawdzanie pisowni i łączenie wyrazów są dostępne, by poprawić jakość twoich tekstów. Wreszcie, bezpieczeństwo nie pozostawia praktycznie nic do życzenia. Możesz zaciemniać wrażliwe obszary podczas edycji lub zapisywać dokumenty w postaci zaszyfrowanej.

Omówienie bieżących zmian w nowym oprogramowaniu

W obecnej wersji programu Ashampoo wiele innowacji i nowinek technicznych trafiło do użytkownika. Program ten jest bardzo dobrym wyborem, zwłaszcza dla początkujących. Deweloper zadbał o to, wprowadzając wiele nowych funkcji i zmieniając menu. Kompleksowa przebudowa menu zapewnia niezrównaną łatwość obsługi. Swobodnie dostępny jest także nowy pasek narzędzi, zawierający najczęściej wykonywane operacje na stronie, a tym samym zapewniający bezpośredni dostęp do najważniejszych funkcji i narzędzi. Dostępne są także nowe ikony na paskach narzędzi, które umożliwiają bezpośrednią i łatwą orientację. Jeśli nie jesteś jeszcze zaznajomiony z edycją i używaniem plików PDF, program PDF Pro 2 firmy Ashampoo jest dobrym rozwiązaniem i warto w niego zainwestować.

Pozostałe funkcje i innowacje obecnej wersji również nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia. Na przykład, możesz polegać na nowych funkcjach autonaprawy. Jeśli kiedykolwiek pojawią się problemy z plikiem PDF, program rozpoznaje uszkodzone elementy i może je naprawić jednym kliknięciem, tak aby nic więcej nie stało na przeszkodzie w jego użytkowaniu. Osoby, które regularnie chcą wstawiać nowy tekst do dokumentów lub plików PDF, mogą to robić jeszcze sprawniej dzięki aktualnej wersji. Korzystasz z zupełnie nowego okna, dzięki któremu możesz dostosowywać i tworzyć teksty.

Możesz znaleźć u nas niedrogie oprogramowanie do codziennej pracy w cyfrowym biurze

Cyfrowa praca biurowa odgrywa coraz ważniejszą rolę w codziennym życiu wielu ludzi. Już sam program Ashampoo PDF Pro 2 w znacznym stopniu przyczynia się do wydajnej pracy, ale dostępne są także inne narzędzia i oprogramowanie uzupełniające. Odpowiednie warianty do szerokiego zastosowania są także dostępne w Best Software. Polegaj na Wordzie 2021, na przykład, albo na Wordzie w ogóle, jeśli chodzi o proste przetwarzanie tekstu. Szczególnie we współpracy z Ashampoo PDF Pro 2 skorzystasz ze wspólnych cech i licznych funkcji, które znacznie usprawniają pracę. Przy każdym zakupie możesz liczyć na atrakcyjne korzyści, w tym bezpośrednią dostępność, w tym natychmiastowe pobranie i oczywiście korzystne warunki. Z nami każdy zakup jest opłacalny na całej linii.

Wymagania systemowe - Ashampoo PDF Pro 2
Komputer Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.
Systemy operacyjne    Windows® 11, Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
RAM RAM: Min. 2GB
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

Rozdzielczość ekranu 1280x768 (zalecane: 1920x1080 )
 Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta
Powiązane łącza do "Ashampoo PDF Pro 2 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo PDF Pro 2 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo PDF Pro 2 | Windows"
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 645,51 zt * 3 331,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Wskazówka!
Wskazówka!
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows
1 861,51 zt * 2 547,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Adobe Acrobat Standard DC Adobe Acrobat Standard DC
Od 979,51 zt * 1 371,51 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
783,51 zt * 854,02 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo Snap 12 | Windows Ashampoo Snap 12 | Windows
63,21 zt * 195,51 zt *
Microsoft Office 2019 Standard Windows Microsoft Office 2019 Standard Windows
Od 342,51 zt * 930,51 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows
440,51 zt * 1 107,84 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Wskazówka!
Microsoft Outlook 2019 Windows Microsoft Outlook 2019 Windows
146,51 zt * 440,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Wyświetlony