• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Kaspersky Internet Security 2021 PC/MAC/Android

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kaspersky Internet Security 2021 PC/MAC/Android"

Kupuj taniej - w Best Software znajdziesz Kaspersky Internet Security

Kaspersky Internet Security z 2021 roku jest oparty na najnowszych technikach zapewniających skuteczną ochronę podczas surfowania po Internecie. W Best Software możesz kupić oprogramowanie zabezpieczające za niską cenę i korzystać z jego licznych możliwości. Możesz otrzymać program od nas za niską cenę, a także skorzystać z możliwości bezpośredniego pobrania. Użyj Kaspersky Internet Security natychmiast i bez zbędnego czekania.

Większe bezpieczeństwo podczas surfowania po Internecie z Kaspersky

Podczas surfowania po internecie pojawia się coraz więcej niebezpieczeństw. Niezależnie od tego, czy jest to klasyczny spam, czy też wyławianie Twoich haseł lub danych dostępowych do ważnych serwisów, zagrożenia są ogromne. Oprogramowanie Kaspersky Internet Security 2021 obiecuje skuteczną ochronę przed tymi zagrożeniami. Oprogramowanie firmy Kaspersky jest dostępne dla wszystkich popularnych systemów i przekonuje prostotą aplikacji; jest ono odpowiednie także dla niedoświadczonych użytkowników. Instalujesz program bezpieczeństwa Kaspersky na swoim komputerze w klasyczny sposób i używasz go jako dodatku do klasycznego programu antywirusowego. Oprogramowanie działa w tle, gdy komputer jest używany, i zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo. Szerokie zapoznanie się z Kaspersky Internet Security zazwyczaj nie jest konieczne, ale nadal można dokonać odrębnych ustawień za pomocą intuicyjnego i graficznego interfejsu użytkownika.

Oprogramowanie przekonuje szerokim zakresem funkcji

Aktualna wersja Kaspersky Internet Security 2021 oferuje również szeroki zakres funkcji zapewniających kompleksową ochronę. Po pierwsze i najważniejsze, jako użytkownik korzystasz z automatycznej i praktycznej ochrony przed typowymi zagrożeniami występującymi podczas surfowania po Internecie. Program bezpośrednio i niezawodnie wykrywa wirusy, robaki, oprogramowanie szpiegujące i ransomware, a w takich przypadkach podnosi alarm. Oznacza to, że odpowiednie zagrożenia w pierwszej kolejności nie dotrą do twojego komputera. Dla optymalnej ochrony Kaspersky monitoruje np. strony internetowe, które odwiedzasz, a jednocześnie zapobiega śledzeniu lub atakom na Twoje dane osobowe.

Wybór nie ma znaczenia, czy chodzi o preinstalowaną Microsoft Edge, aktualną przeglądarkę Chrome czy jedną z licznych alternatyw. Oprogramowanie zawsze zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Kaspersky Internet Security 2021 jest również bardzo oszczędny, jeśli chodzi o używane urządzenie końcowe. Czy to na komputerze z systemem Windows, czy na obecnym komputerze Mac, czy nawet na urządzeniach mobilnych, dostępne są liczne cechy i funkcje.

Dzięki dodatkowym cechom i funkcjom program pokazuje korzyści dla nabywcy. Na przykład każdy, kto martwi się o swoją kamerę internetową podczas surfowania, dokona bardzo dobrego wyboru, wybierając programInternet Security 2021. Program jest wyposażony w zintegrowaną ochronę kamery internetowej, co po raz kolejny znacząco zwiększa bezpieczeństwo w codziennym życiu. Dodatkowa ochrona aplikacji na smartfonie lub tablecie po raz kolejny znacząco zwiększa bezpieczeństwo danych osobowych. Skuteczna ochrona danych i prosta obsługa z powodzeniem dopełniają całości.

Dobrym dodatkiem jest usługa "Mój Kaspersky"

Ci, którzy chcą korzystać z jeszcze większej liczby zabezpieczeń i funkcji w życiu codziennym, mogą polegać na usłudze Mój Kaspersky. Jest to opcja opcjonalna, ale nie kosztuje żadnych dodatkowych pieniędzy i można z niej korzystać przy pomocy danych logowania. Usługa ta jest szczególnie przydatna do kompleksowego zarządzania własnymi urządzeniami, których używasz w codziennym życiu. Opcje są bardzo szerokie i pozwalają np. na zdalne zarządzanie aplikacjami Kaspersky na urządzeniach, których używasz. Zakupione aplikacje można również łatwo przejrzeć lub pobrać tutaj. Jeśli zgubisz urządzenie mobilne z zainstalowanym programem Kaspersky, możesz je łatwo zablokować, zlokalizować lub zabezpieczyć za pomocą oprogramowania. Aby móc korzystać z funkcji serwisu, musisz nie tylko zalogować się swoimi danymi, ale także zapisać dane poszczególnych urządzeń. Dodatkowo dostępna jest rozszerzona pomoc techniczna.

Wymagania systemowe

Dla wszystkich urządzeń

Połączenie z Internetem wymagane do aktywacji, aktualizacji produktu i dostępu do niektórych funkcji
Ochrona kamery internetowej działa tylko na komputerach PC i Mac. Funkcja ta jest dostępna dla wielu kompatybilnych kamer internetowych.

Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows

1500 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
Microsoft® Internet Explorer® 10 lub nowszy
Microsoft .NET Framework 4 lub wyższy
Microsoft Windows 10 Home/Pro/Enterprise
Microsoft Windows 8 i 8.1/Pro/Enterprise/8.1 Update2
Microsoft Windows 7 Starter/HomeBasic i Premium/Professional/Ultimate- SP1 lub nowszy2
Procesor: 1 GHz lub szybszy
RAM: 1 GB (32 bit) lub 2 GB (64 bit)

Tablety z systemem Windows (system z procesorem Intel®)

Microsoft Windows 10 Home/Pro/Enterprise
Microsoft Windows 8 i 8.1/Pro(64 bit2)
Minimalna rozdzielczość ekranu: 1024 x 768

Komputery stacjonarne i laptopy oparte na komputerach Mac

1620 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
Pamięć (RAM): 2 GB
macOS 10.12 lub nowszy

Smartfony i tablety z systemem Android

Android™ 4.2 - 9.0
Rozdzielczość ekranu: min. 320 x 480
Możesz pobrać oprogramowanie ze Sklepu Play: Kliknij tutaj

 

Należy pamiętać, że nie zapewniamy wsparcia dla wersji beta lub próbnych nowych systemów operacyjnych. Produkt obsługuje tylko finalne i oficjalnie wydane systemy operacyjne.
Jeśli używasz systemu Windows 10, po zainstalowaniu produktu może być konieczne pobranie i zainstalowanie wszystkich dostępnych poprawek dla oprogramowania Kaspersky Security. Produkt nie jest przeznaczony do pracy w systemie Windows 10 Mobile i Windows 10 S1.0 lub nowszych edycjach.
Niektóre funkcje produktu mogą nie działać w 64-bitowych systemach operacyjnych. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie https://support.kaspersky.com/de/13812.
Usługa Kaspersky Safe Kids nie jest dostępna dla tej wersji systemu operacyjnego lub tego typu urządzenia.
Kaspersky Internet Security for Android może mieć obecnie ograniczoną funkcjonalność na niektórych urządzeniach. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę support.kaspersky.com/10216. Kaspersky Safe Kids działa na systemie Android™ 4.4-9.0.

Powiązane łącza do "Kaspersky Internet Security 2021 PC/MAC/Android"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kaspersky Internet Security 2021 PC/MAC/Android"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kaspersky Internet Security 2021 PC/MAC/Android"
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Wskazówka!
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 416,01 zt * 685,51 zt *
Microsoft Word 2016 Windows Microsoft Word 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Windows Server 2016 Urządzenie Windows Server 2016 Urządzenie
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Microsoft Office 2019 Standard Mac Microsoft Office 2019 Standard Mac
342,51 zt * 979,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Wyświetlony