• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac 1 Urządzenie 1 rok

117,11 zt * 195,51 zt * (40,1% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1 razy
  • BS-11355
  • Wielojęzyczna strona
  • nieograniczona liczba urządzeń
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac"

Kup McAfee LiveSafe 2022 - polegaj na BestSoftware

Nawet podczas zwykłego surfowania po internecie jesteś narażony na wiele niebezpieczeństw, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Korzystając z nowoczesnych technologii, nie powinieneś obywać się bez aktualnego oprogramowania zapewniającego skuteczną ochronę. Dobrym wyborem w tym przypadku jest program McAfee LiveSafe 2022, który zapewnia dobrą ochronę przed wszystkimi typowymi zagrożeniami. Oczywiście, jesteś we właściwym miejscu, by zakupić licencję niezbędną do korzystania ze wszystkich funkcji w BestSoftware. Dzięki atrakcyjnym zaletom, korzystnym cenom i optymalnej obsłudze, jesteśmy do twojej dyspozycji i czekamy na twoją wizytę w naszym sklepie internetowym.

McAfee koncentruje się na skutecznej ochronie przed wirusami

Producent McAfee obiecuje bardzo dobre wykrywanie typowych zagrożeń dzięki nowoczesnym algorytmom i praktycznym technikom. Skupiamy się na poszczególnych wariantach i powszechnych wersjach, na przykład na klasycznym złośliwym oprogramowaniu, na które ciągle natrafiasz, surfując po internecie. Wystarczy samo wywołanie zainfekowanej strony internetowej, a zagrożenie szybko staje się realne. Program firmy McAfee natychmiast rozpoznaje też trojany lub różne próby wyłudzania informacji i odpowiednio alarmuje. Oczywiście oprogramowanie podejmuje też odpowiednie działania, np. przenosi niebezpieczne pliki do kwarantanny.

Aby umożliwić bardzo dobre wykrywanie odpowiednich zagrożeń, McAfee opiera się na połączeniu technik online i offline. Techniki offline opierają się na obszernych i regularnie aktualizowanych bazach danych. Oczywiście, korzystanie z usług online w chmurze ma też pewne zalety i zapewnia wsparcie, na przykład wtedy, gdy nie chcesz regularnie aktualizować baz danych. Oczywiście oprogramowanie firmy McAfee rozpoznaje także złożone zagrożenia, które się pojawiają, i pomaga odpowiednio szybko, aby zapewnić dobrą ochronę podczas korzystania z nowoczesnych technologii.

Polegaj na wielu funkcjach dla swojego bezpieczeństwa

Jedną ze szczególnie mocnych stron oprogramowania McAfee LiveSafe 2022 jest wszechstronne wsparcie dla różnych urządzeń i platform. Ogólnie rzecz biorąc, możesz oczywiście używać programu na klasycznych komputerach stacjonarnych lub notebookach z systemem operacyjnym Windows. Obecna wersja wspiera nie tylko system Windows 10, ale także nowy Windows 11. Ponadto w centrum uwagi znajdują się także obecne komputery Mac; dzięki McAfee LiveSafe 2022 korzystasz ze wsparcia dla systemu macOS w odpowiednich wersjach. Ponieważ nowoczesna technologia coraz częściej przenosi się także do sektora mobilnego, kompatybilność oprogramowania zabezpieczającego obejmuje także ten segment. Zainstaluj więc odpowiednie aplikacje w Google Play Store lub Apple App Store i polegaj na wszechstronnej ochronie, jaką zapewniają liczne funkcje. Wsparcie dotyczy więc także urządzeń z systemami Android i iOS.

Jeśli zainstalowałeś program na swoim komputerze, możesz skorzystać na przykład z praktycznego skanera podatności na ataki. Analizuje ona komputer i znajduje luki, które mogą stać się prawdziwym zagrożeniem w codziennym życiu. Różne analizy umożliwiają precyzyjną ocenę, a McAfee LiveSafe 2022 znajduje np. przestarzałe oprogramowanie, brakujące sterowniki lub źle zoptymalizowane ustawienia. Oczywiście, program sugeruje też bezpośrednio odpowiednie rozwiązania i umożliwia szybką naprawę, która znacznie zwiększy bezpieczeństwo komputera. Inne narzędzia optymalizacyjne, z których możesz korzystać w ramach pakietu bezpieczeństwa, również wpisują się w tę funkcję McAfee LiveSafe 2022. Na przykład optymalizacja komputera zapewnia, że maksymalna wydajność używanego sprzętu jest zawsze dostępna w różnych scenariuszach. Jeśli chodzi o urządzenia mobilne, korzystasz z optymalizacji aplikacji. W kilku prostych krokach możesz wybrać aplikację, z której aktualnie korzystasz, i przydzielić jej dodatkowe zasoby.

Jeśli chcesz sprzedać swój komputer lub po prostu go odświeżyć, McAfee LiveSafe 2022 również zapewnia odpowiednie narzędzia do tego celu. Do dyspozycji masz między innymi niszczarkę do akt i poufnych dokumentów. Użyj tej funkcji, aby zniszczyć te dane w szczególnie bezpieczny sposób, tak by nie można było ich już odzyskać. Jeśli zmienisz technologię lub nośnik danych, ta funkcja w naturalny sposób znacznie zwiększa bezpieczeństwo. Możesz też skorzystać z funkcji szybkiego czyszczenia McAfee, by w jednym kroku usunąć z dysku twardego niepotrzebne już pliki lub ciasteczka. Między innymi zwalnia to więcej miejsca na dysku twardym i znacząco poprawia wydajność systemu.

Jeśli wielokrotnie korzystasz z internetu na swoim komputerze, notebooku lub Macu, często jesteś narażony na liczne zagrożenia. WebAdvisor, który zawsze jest dołączany do McAfee LiveSafe 2022, jest odpowiednio praktyczny. Między innymi ostrzega Cię przed niebezpiecznymi lub zainfekowanymi stronami. Jeśli mimo to spróbujesz wywołać znaną, zainfekowaną i niebezpieczną stronę internetową, zostanie ona po prostu zablokowana. To samo dotyczy zanieczyszczonych linków w wiadomościach e-mail lub podczas pobierania niebezpiecznych plików. Także w tym przypadku program zapewnia niezbędną ochronę i umożliwia bezpieczne korzystanie z nowoczesnych technologii bez ograniczeń.

Wreszcie, możesz też oczywiście liczyć na bardzo dobrą wydajność McAfee LiveSafe 2022. Mimo że program stale pracuje w tle, by zapewnić ci bezpieczeństwo, którego potrzebujesz, możesz nadal normalnie i łatwo korzystać ze swojego komputera lub notebooka. Dzięki kompleksowym optymalizacjom jest to możliwe i nie należy się spodziewać utraty prędkości. W związku z tym McAfee LiveSafe 2022 jest nawet szczególnie odpowiedni dla starszych lub słabszych systemów.

W ramach rocznego okresu obowiązywania umowy otrzymujesz od producenta obietnicę kompleksowej obsługi serwisowej. McAfee zapewnia ci kompetentną pomoc w przypadku wszelkich pytań i problemów; w tym celu dostępny jest specjalnie przeszkolony zespół. Jeśli masz jakieś pytania, po prostu zadzwoń do nas, a my pomożemy ci szybko i w przyjazny sposób.

Tanie licencje na McAfee LiveSafe 2022 są dostępne u nas

Tanie licencje na szerokie wykorzystanie McAfee LiveSafe 2022 są dostępne w BestSoftware. Dzięki atrakcyjnym korzyściom i szerokiemu wyborowi jesteśmy idealnym sklepem internetowym, w którym możesz robić wygodne zakupy z domu. Nie spiesz się więc i już teraz rozejrzyj się, porównaj oferty i zaoszczędź sporo pieniędzy, kupując McAfee LiveSafe 2022. Czekamy na twój zakup.

Oczywiście, pozostałe produkty w BestSoftware nie pozostawiają prawie nic do życzenia. Na przykład, kup McAfee Total Protection 2022, jeśli chcesz mieć dobry i trwały program antywirusowy dla oprogramowania na Windows 10 lub Windows 11 szukają. Tutaj kupujesz indywidualne licencje na okres jednego roku, więc po 365 dniach musisz je odnowić. Dodatkowo musisz zakupić odpowiedni klucz do wszystkich urządzeń, tutaj zalecane są praktyczne zestawy zawierające do dziesięciu kluczy przy jednym zakupie. McAfee Antivirus 2022 i McAfee Internet Security 2022 są również dostępne u nas za darmo.

Tak na marginesie, McAfee LiveSafe 2022 to subskrypcja, z której można korzystać przez pewien okres czasu. Oferta jest ważna przez okres 365 dni, po czym musi zostać odnowiona, jeśli chcesz nadal korzystać z pełnej funkcjonalności i otrzymywać wszystkie aktualizacje. Oczywiście, umożliwiamy ci łatwy i bezpośredni ponowny zakup nowej licencji w nadchodzącym roku. Szczególnie praktyczne: wykupując subskrypcję na McAfee LiveSafe 2022, możesz wyposażyć nieograniczoną liczbę urządzeń w licencję zapewniającą znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa. Oferta ta jest więc bardzo dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza dla częstych użytkowników korzystających z różnych urządzeń końcowych. Ponadto przez cały okres trwania licencji korzystasz z bezpłatnych aktualizacji zabezpieczeń i funkcji. Są one instalowane automatycznie, tak byś zawsze był na bieżąco podczas korzystania z oprogramowania.

 

Wymagania systemowe - McAfee Livesafe 2022
Windows  Windows 8 | Windows 10 | Windows 11
MacOS macOS 10.15 lub nowszy
Android Android 7 lub wyższy
iOS iOS 13 lub nowszy
Procesor procesor 1 GHz. Architektura dla Windows: x64, x86. Architektura dla Maca: x64, x86, ARM64 (wymagana Rosetta II)
Pamięć 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 1.3 GB Bezpłatnie
Obsługiwane przeglądarki  Google Chrome | Microsoft Edge | Firefox | Safari
(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji skontaktuj się zproducentem )

Powiązane łącza do "McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac"
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
NOWY
NOWY
McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz
Od 97,51 zt * 122,01 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 87,71 zt * 97,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz McAfee Antivirus Plus 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 102,41 zt *
NOWY
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
195,51 zt * 244,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows
1 959,51 zt * 2 547,51 zt *
NOWY
Malwarebytes Premium 2023 | Windows Malwarebytes Premium 2023 | Windows
Od 146,51 zt * 220,01 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Bitdefender VPN Premium Bitdefender VPN Premium
141,61 zt * 200,56 zt *
Wyświetlony