• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac 1 Urządzenie 1 rok

117,11 zt * 195,51 zt * (40,1% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 44 razy
 • BS-11355
 • Wielojęzyczna strona
 • nieograniczona liczba urządzeń
 • 1 rok
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac"

Kup McAfee LiveSafe 2023 - skorzystaj z wysokiego poziomu bezpieczeństwa popularnego oprogramowania

Ty też możesz skorzystać z bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa, który opiera się między innymi na wieloletnim doświadczeniu twórcy programu i już teraz zamów tanie licencje na McAfee LiveSafe 2023 w BestSoftware. Najnowsza generacja oprogramowania zabezpieczającego obiecuje Ci wysoki współczynnik wykrywalności, dobre działanie na wszystkich urządzeniach i łatwą obsługę. Tak więc zarówno początkujący, jak i zaawansowani użytkownicy dokonują dobrego wyboru. Zamów teraz w BestSoftware, aby zapewnić sobie licencję w korzystnej cenie i zaoszczędzić sporo pieniędzy. Jednocześnie możesz bardzo szybko aktywować program. Zapewniamy to przede wszystkim dzięki wyjątkowo szybkiej dostawie w ciągu zaledwie 30 minut. Możesz już zacząć używać programu na swoim komputerze lub notebooku.

Więcej bezpieczeństwa na komputerze lub notebooku dzięki McAfee LiveSafe 2023

Głównym zadaniem programu McAfee LiveSafe 2023 jest wykrywanie zagrożeń i niebezpieczeństw podczas korzystania z komputera lub notebooka w różnych środowiskach. Dzieje się tak dlatego, że zagrożenia i ryzyko stają się coraz bardziej złożone i mają na celu przede wszystkim zdobycie danych i informacji użytkowników. Wirusy, trojany i bezpośrednie wykorzystywanie różnych luk w zabezpieczeniach sprawiają, że do dziś w zbyt wielu przypadkach próby te kończą się sukcesem. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy jest nieużywanie oprogramowania zabezpieczającego. Uniknij tego błędu i zamów licencję na McAfee LiveSafe 2023 już teraz w sklepie internetowym BestSoftware.

Oprogramowanie McAfee LiveSafe 2023 jest oparte na aktualnej wiedzy i funkcjonuje wokół wykrywania różnych ataków i zagrożeń dla Twojej technologii. Oczywiście oprogramowanie znanego producenta nadal wykorzystuje klasyczny skaner antywirusowy. Bez wątpienia wykrywa on zagrożenia i złośliwe oprogramowanie, porównując je z istniejącymi wpisami w bazach danych, a następnie może usunąć te zagrożenia z komputera w szczególnie bezpieczny sposób. Jednak obecnie zagrożenia i ryzyko są znacznie bardziej złożone. Szczególnie tzw. ataki zero-day, czyli nieznane wcześniej zagrożenia, które nie są zapisane w żadnej bazie danych, mogą prowadzić do wielkich sukcesów. Jednak korzystając z oprogramowania McAfee LiveSafe 2023, jesteś dobrze przygotowany na takie zagrożenia. Korzystaj z analizy behawioralnej i inteligentnej technologii, która uczy się i stale ewoluuje. Oznacza to, że nawet te zagrożenia pochodzące ze złożonych i nowych typów ataków mogą być niezawodnie wykrywane i bezpośrednio bronione.

Ponadto możesz pracować z programem McAfee LiveSafe 2023 szczególnie bezpiecznie i dobrze chronionym w sieci. Skorzystaj z wielopoziomowej zapory sieciowej w tym obszarze. Przekonuje ona do dobrej ochrony przed wszystkimi typowymi zagrożeniami i kładzie kres niezabezpieczonym połączeniom z Internetem. Próby przejęcia danych lub przejęcia kontroli nad całym komputerem przez przestępców nie mają już szans dzięki skutecznej technologii McAfee LiveSafe 2023.

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się nawet podczas surfowania po Internecie i skorzystaj z ochrony zapewnianej przez oprogramowanie McAfee LiveSafe 2023, ponieważ niezawodnie wykrywa i blokuje ono wyłudzające wiadomości e-mail, zanieczyszczone łącza i niebezpieczne witryny internetowe. W ten sposób zapobiegniesz niechcianemu przekazaniu danych w niepowołane ręce. Aby zapewnić najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa podczas codziennego korzystania z nowoczesnych technologii, odwiedzane strony internetowe są ściśle monitorowane w celu wykrycia fałszywych ofert internetowych. Stanowi to szczególny problem podczas dokonywania płatności za zakupy online. Jednak dzięki McAfee LiveSafe 2023 nie ma już żadnego niebezpieczeństwa, ponieważ wszystkie potencjalne zagrożenia można wykryć bezpośrednio.

McAfee LiveSafe 2023 z pewnością przekona Cię również swoimi innymi atrakcyjnymi funkcjami

Producent oprogramowania McAfee LiveSafe 2023 dokłada wszelkich starań, aby zakup był szczególnie atrakcyjny. Dlatego nie powinno zabraknąć wielu innych funkcji i cech, które obiecują dodatkowe możliwości wykorzystania. Jedną ze szczególnie praktycznych funkcji jest zintegrowany menedżer haseł. Dzięki niemu nie musisz już pamiętać swoich różnych haseł i danych dostępu; są one przechowywane bezpośrednio w wirtualnym sejfie. Są one przechowywane bezpośrednio w wirtualnym sejfie i mogą być automatycznie przenoszone i uzupełniane podczas surfowania po Internecie. Potem nic już nie stoi na przeszkodzie, by się zalogować. Podczas logowania do nowej usługi lub wybranej witryny oprogramowanie McAfee LiveSafe 2023 sugeruje nawet szczególnie bezpieczne konstrukcje do nadawania haseł. Spełniają one wysokie standardy i zapewniają niezbędną ochronę w życiu codziennym.

Ponadto za pomocą programu McAfee LiveSafe 2023 możesz skutecznie oczyścić swój komputer. W tym celu można bezpłatnie skorzystać z wielu potężnych narzędzi. Rozwiązanie to umożliwia między innymi łatwe usuwanie z komputera plików, które nie są już potrzebne i tylko niepotrzebnie spowalniają urządzenie. Za pomocą niszczarki plików usuwasz z komputera informacje osobiste, które nie są już potrzebne. Szczególnie bezpieczne usuwanie danych oznacza, że nie można ich już odzyskać. Dzięki temu jesteś po bezpiecznej stronie, nawet jeśli sprzedasz urządzenie lub dysk twardy.

Oprogramowanie McAfee LiveSafe 2023 działa bez problemów we wszystkich obecnych systemach operacyjnych. Wsparcie obejmuje również wersje Windows 10 i Windows 11. Ponadto producent dostarcza atrakcyjne rozwiązania dla smartfonów i tabletów. Praktyczne aplikacje zapewniają wtedy niezbędne bezpieczeństwo także w podróży i chronią Ciebie i Twoje urządzenia w sposób szczególnie niezawodny przed wszystkimi zagrożeniami występującymi w życiu codziennym. Możesz również skorzystać z bezpłatnej wersji próbnej oprogramowania, aby uzyskać pierwsze, niezobowiązujące wrażenie na temat licznych funkcji i potężnych narzędzi.

Zabezpiecz tanie licencje dla McAfee LiveSafe 2023 teraz w BestSoftware

Zabezpiecz swoją licencję McAfee LiveSafe 2023 i zaoszczędź na zakupie. Zamów licencje w BestSoftware, a otrzymasz tylko oryginalne produkty producenta, a ponadto kupisz u nas bardzo tanio. Pozwól nam przekonać Cię o naszej szerokiej ofercie. Jeśli interesują Cię również inne licencje producenta McAfee, to również w tym przypadku masz u nas rację. W naszym sklepie dostępne są również następujące produkty: McAfee Internet Security 2023 lub McAfee Total Protection 2023. Jeśli zamówisz u nas swoje produkty, dostarczymy Ci klucz produktu pocztą elektroniczną. Wybraliśmy tę metodę dostawy, ponieważ nasi klienci mogą korzystać z licencji szybko i bez problemów. W ten sposób zabezpiecza się również dostawę towaru. Po otrzymaniu płatności klucz produktu znajdzie się w twojej skrzynce e-mailowej 30 minut później. Czekamy na twoje zamówienie.  

 

Wymagania systemowe:

System operacyjny

 • Windows 11
 • Windows 10 (Windows 10 w trybie S nie jest obsługiwany)
 • Windows 8.1 - w pełni załatany (32 i 64 bit)
 • Kompilacja 4.10.1 lub wyższa: macOS 10.15 i wyższe
 • Kompilacja 4.9.0.2: macOS 10.12 - 10.14 

Smartfony i tablety

 • Android 7 lub wyższy
 • Apple iOS 13 lub nowszy

Obsługiwane programy pocztowe dla antyspamu

 • POP3 - Outlook, Thunderbird
 • MAPI (Microsoft Exchange Server) -  Outlook
 • Poczta internetowa - dowolne konto poczty internetowej z dostępem do IMAP/POP3. (Narzędzie antyspamowe sprawdza wiadomości e-mail otrzymywane przez przeglądarkę)

Wymagane dla paska narzędzi antyspamowych

 • Microsoft Outlook 2010, 2013, 2016, 2019
 • Thunderbird 38.0 lub nowszy

Obsługiwane przeglądarki

 • Internet Explorer 11.0
 • Firefox
 • Google Chrome
 • Microsoft Edge (oparty na Chromium)

Sprzęt

 • 2 GB RAM
 • 500 MB wolnego miejsca na dysku twardym
 • procesor 1 GHz
Powiązane łącza do "McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac"
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
220,01 zt * 371,91 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
Adobe Acrobat Pro DC Adobe Acrobat Pro DC
1 400,91 zt * 1 694,91 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Wskazówka!
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows
1 954,61 zt * 2 547,51 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
Wyświetlony