• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Burning Studio 23 | Windows

171,01 zt * 244,51 zt * (30,06% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 5 razy
  • BS-11103
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Burning Studio 23 | Windows"

Łatwo wypalaj nośniki danych i kup w tym celu Ashampoo Burning Studio 23

Mimo że strumieniowe przesyłanie różnych treści staje się coraz bardziej modne, klasyczne i fizyczne nośniki danych wciąż odgrywają ważną rolę w codziennym życiu wielu ludzi. Możesz łatwo edytować i tworzyć płyty CD, DVD i inne rodzaje nośników danych za pomocą popularnego programu Ashampoo Burning Studio 23. Program w najnowszej wersji znów przynosi kilka nowych cech i funkcji, dzięki którym możesz efektywnie pracować w codziennym życiu. Większa wydajność i jednocześnie bardzo duża przyjazność dla początkujących są nadal w centrum uwagi. Nie krępuj się więc i pobierz najnowszą wersję popularnego programu w sklepie internetowym BestSoftware. Z przyjemnością pomożemy ci kompetentną obsługą i zapewnimy korzystne ceny.

Polegaj na różnych narzędziach i funkcjach Ashampoo Burning Studio 23

W codziennym życiu zawsze możesz polegać na różnych narzędziach i różnorodnych funkcjach Ashampoo Burning Studio 23. Sam producent obiecuje szczególnie wiele możliwości efektywnej pracy z różnymi nośnikami danych. Zaczyna się to już od obsługi plików i używanych nośników danych. Oprócz klasycznych płyt CD lub DVD możesz także nagrać materiał na płytę Blu-ray. Nieważne, czy chodzi o materiały audio, dane czy najnowszy film, oczywiście nie ma to żadnego znaczenia; dzięki kilku prostym krokom możesz umieścić treści tam, gdzie chcesz.

Jednak podczas korzystania z Ashampoo Burning Studio 23 kreatywność użytkownika nie jest w żaden sposób pomijana. Korzystaj z wielu potężnych narzędzi do tworzenia różnych kreatywnych projektów. Czy potrzebujesz stworzyć interaktywne i animowane menu dla swojej płyty? Dzięki programowi Ashampoo możesz to zrobić w mgnieniu oka. Aby praca twórcza nie tylko była widoczna na samym nośniku danych, możesz także w kilku prostych krokach stworzyć odpowiednie okładki dla poszczególnych projektów. Możesz je wtedy wydrukować bez większego wysiłku, dostosować ich rozmiar i w ten sposób, na przykład, wprowadzić więcej przejrzystości i porządku do swojej kolekcji nośników danych.

Kolejną ważną funkcją Ashampoo Burning Studio 23 jest zintegrowana funkcja tworzenia kopii zapasowych. Nieważne, czy w środowisku zawodowym, czy prywatnym, utrata danych jest zawsze dużym problemem. W najgorszym wypadku cenne wspomnienia lub dopracowane projekty zostają bezpowrotnie utracone. Dlatego regularne tworzenie kopii zapasowych danych ma szczególne znaczenie. Oprogramowanie Ashampoo Burning Studio 23 wspiera cię w tym i pozwala skutecznie zabezpieczyć kopie zapasowe na różnych nośnikach danych. W kilku prostych krokach nagraj te pliki na płytę CD lub DVD, tak byś zawsze miał je pod ręką, gdyby doszło do najgorszego. Dzięki programowi Ashampoo Burning Studio 23 nie musisz się nawet obyć bez funkcji inteligentnego planowania. Dzięki temu nie musisz się już martwić, że zapomnisz o kopii zapasowej, ponieważ program szybko wysyła odpowiednie przypomnienie.

Jeśli chodzi o pracę z różnymi plikami audio lub wideo, program Ashampoo Burning Studio 23 oferuje doskonałe możliwości. Na przykład, możesz edytować filmy w podstawowych parametrach i nie musisz nawet korzystać w tym celu z innych programów. Możesz to wszystko zrobić dzięki praktycznemu rozwiązaniu od Ashampoo. Jeśli chodzi o wypalanie zawartości, Ashampoo Burning Studio 23 nie tylko obsługuje wszystkie popularne formaty, ale może też na przykład przeprowadzić automatyczne sortowanie lub zapisać osobiste zdjęcia jako pokaz slajdów. Tak więc prawie nic nie pozostaje do życzenia, gdy z niego korzystasz, kup teraz popularną licencję w sklepie internetowym BestSoftware na atrakcyjnych warunkach. Książki audio, filmy w wysokiej rozdzielczości czy dane - dzięki Ashampoo Burning Studio 23 możesz w kilku krokach wypalić całą zawartość na wybranym nośniku danych.

Nawiasem mówiąc, dzięki Ashampoo Burning Studio 23 nie musisz się już martwić o porysowane płyty. Oprogramowanie jest wyposażone w funkcję, która pozwala kontynuować czytanie odpowiedniej treści. Jest to możliwe dzięki specjalnej procedurze podczas wypalania zawartości. Ochrona przed zarysowaniami gwarantuje, że zawartość zostanie wypalona kilka razy w różnych miejscach na płycie. Nawet jeśli płyta jest porysowana, nadal można ją odczytać. Jednocześnie nic nie przeszkadza w normalnym, codziennym korzystaniu z dysków, więc nie zauważysz tu żadnej różnicy. Dodatkowo, bezpośrednio z płytą wypalany jest praktyczny program awaryjny, który ułatwia przywrócenie danych.

Ashampoo Burning Studio 23 jest idealne dla początkujących i niedoświadczonych użytkowników

Mimo wielu funkcji i potężnych narzędzi, niedoświadczeni użytkownicy nie muszą się obawiać korzystania z Ashampoo Burning Studio 23. Jest to rozwiązanie, które jest bardzo dobrym wyborem zwłaszcza dla początkujących. Przy niewielkim wysiłku możesz tworzyć imponujące projekty nawet jako zupełnie początkujący, a czasochłonne poszukiwanie odpowiednich funkcji nie jest konieczne dzięki dobrze przemyślanej i intuicyjnej strukturze. W dużej mierze przyczynia się do tego także zmieniony projekt. Sam producent Ashampoo mówi o najpiękniejszej wersji programu w historii. Skorzystaj z przejrzystego projektu i pracuj efektywniej niż kiedykolwiek wcześniej z Ashampoo Burning Studio 23. A jeśli masz jakiekolwiek pytania lub podstawowe problemy z oprogramowaniem, oczywiście dostępna jest kompetentna porada, z której bardzo chętnie skorzystasz.

Jakość i skuteczność są w centrum uwagi Ashampoo Burning Studio 23

Efektywna praca jest w centrum uwagi programu Ashampoo Burning Studio 23. W tym celu korzystasz z wielu funkcji, m.in. szczególnie szybkiej edycji i dopasowywania. Jeśli musisz pracować szybko, możesz w kilku krokach połączyć zdjęcia i filmy lub dodać muzykę. Możesz też oczywiście nie spieszyć się i popracować nad poszczególnymi przejściami lub dostosować czas wyświetlania treści. Możliwości Ashampoo Burning Studio 23 są niezwykle szerokie i pozwalają tobie, jako użytkownikowi, na produktywną pracę w każdej chwili.

Mimo to jakość nigdy nie schodzi na dalszy plan w Ashampoo Burning Studio 23. Program zapisuje na wybranym nośniku danych treści o szczególnie wysokiej rozdzielczości bez strat. Zwłaszcza w przypadku muzyki, ale także filmów w wysokiej rozdzielczości, uzyskujesz bardzo dobre rezultaty. Oczywiście program Ashampoo Burning Studio 23 obsługuje wszystkie popularne formaty plików, aby zapewnić optymalne warunki dla każdego środowiska. Oprócz automatycznego wyboru właściwej wersji, nadal masz pełną kontrolę i możesz łatwo dostosować używany format do swoich indywidualnych potrzeb. Nawet w przypadku dość rzadkich radioodbiorników samochodowych na pewno znajdziesz wśród nich dokładnie taką wersję, jaka Ci odpowiada. Bezbłędne i bezproblemowe odtwarzanie jest oczywiście zawsze zapewnione w takim przypadku, a Ty możesz na przykład liczyć na odpowiednią rozrywkę podczas jazdy samochodem na wakacje lub do pracy.

Przy okazji: Bezproblemowe i proste przetwarzanie różnych formatów dotyczy nie tylko materiałów audio czy wideo, ale także różnych obrazów płyt. Użyj Ashampoo Burning Studio 23 do efektywnej i łatwej pracy z ISO lub CUE/BIN i twórz kopie, nagrywaj je na płyty, a nawet twórz własne obrazy, jeśli jest taka potrzeba.

Witamy w BestSoftware - kup teraz Ashampoo Burning Studio 23 w świetnej cenie

Szukasz sposobu, by skutecznie i jednocześnie tanio kupić oprogramowanie Ashampoo Burning Studio 23? W takim razie BestSoftware jest właściwym miejscem dla ciebie. W naszym sklepie internetowym już teraz zapewniamy atrakcyjne warunki, abyś nie musiał wydawać dużo pieniędzy na swoje programy. Ponadto zapewniamy ci najlepszą obsługę klienta przez e-mail, czat na żywo lub infolinię. Dzięki wielu innym produktom znanego producenta Ashampoo, z łatwością zaspokajamy także inne potrzeby naszych klientów Ashampoo PDF Pro 2 jest dostępny, na przykład, do efektywnej pracy z plikami PDF oraz z Ashampoo WinOptimizer 19 możesz zapewnić sobie znacznie lepszą wydajność domowego komputera. Możesz też kupić niedrogiego poprzednika Ashampoo Burning Studio 22 dla użytkowników dbających o cenę jest również dostępna u nas, więc możesz ją pobrać już teraz i kupić oprogramowanie do efektywnej codziennej pracy w zaciszu własnego domu.

Powiązane łącza do "Ashampoo Burning Studio 23 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Burning Studio 23 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Burning Studio 23 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Ashampoo UnInstaller 12 | Windows Ashampoo UnInstaller 12 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows
73,01 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
68,11 zt * 342,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Microsoft Word 2021 MAC Microsoft Word 2021 MAC
293,51 zt * 367,01 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
5 830,51 zt * 22 882,51 zt *
Windows 10 Enterprise LTSC 2021 Windows 10 Enterprise LTSC 2021
881,95 zt * 1 110,39 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wyświetlony