• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Burning Studio 24 | Windows

112,21 zt * 195,51 zt * (42,61% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 22 razy
  • BS-11365
  • Wielojęzyczna
  • 1 Urządzenie
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Burning Studio 24 | Windows"

Wypalaj łatwo i skutecznie dzięki taniej licencji na Ashampoo Burning Studio 24

Oprogramowanie Ashampoo Burning Studio 24 jest dostępne dla użytkowników już od wielu lat i może inspirować między innymi licznymi funkcjami. Nowa wersja 24 skupia się na ulepszonych funkcjach, lepszych osiągach i inteligentnej technologii. Zamów licencję na popularny program Ashampoo Burning Studio 24 teraz w sklepie internetowym BestSoftware, aby rozpocząć pracę bezpośrednio na swoim komputerze lub notebooku. Ponieważ licencje dostarczamy wyłącznie pocztą elektroniczną, nie musisz długo czekać na klucz potrzebny do aktywacji. W ciągu maksymalnie 30 minut licencja jest dla ciebie dostępna.

Wiele potężnych narzędzi do nagrywania dzięki Ashampoo Burning Studio 24

Oprogramowanie Ashampoo Burning Studio 24 przekonuje do siebie dzięki wielu indywidualnym funkcjom i potężnym narzędziom. Ogólnie rzecz biorąc, funkcje programu polegają na wypalaniu różnych nośników danych. Bo choć strumieniowe przesyłanie wielu treści wciąż się zwiększa, klasyczne nośniki danych nadal cieszą się dużym zainteresowaniem. Bezpieczeństwo, łatwa obsługa i wsparcie dla wielu różnych typów plików są najważniejsze podczas korzystania z Ashampoo Burning Studio 24.

Jako użytkownik możesz już korzystać z obsługi wielu różnych nośników danych. Dotyczy to płyt CD, DVD i Blu-ray. Oznacza to, że nawet szczególnie wysokie rozdzielczości nie stanowią żadnego problemu i mogą być bezpiecznie wypalane. Wystarczy włożyć odpowiedni nośnik danych i można wypalić pliki i zawartość. Udało się to osiągnąć dzięki doskonałej wydajności i przekonującej jakości.

Ponadto producent stawia na szeroki wybór aktualnych funkcji multimedialnych i wersji oprogramowania Ashampoo Burning Studio 24. Jeśli chcesz dodać osobisty akcent do gotowych nośników danych lub przygotować je do uporządkowania kolekcji, możesz w kilku krokach stworzyć dokładnie takie okładki, jakie są potrzebne, korzystając z programu. Praca twórcza nie jest w żaden sposób zaniedbywana przy użyciu Ashampoo Burning Studio 24.

Jeśli chcesz przenieść pliki z nośnika danych z powrotem na dysk twardy, to dzięki Ashampoo Burning Studio 24 nie będzie to stanowiło problemu. W tym celu dostępna jest praktyczna funkcja zgrywania. W kilku prostych krokach możesz zgrać nośniki danych, aby przenieść je i przechowywać w dobrze posortowanej formie na dysku twardym.

Ponadto oprogramowanie Ashampoo Burning Studio 24 pomaga w skutecznym tworzeniu kopii zapasowych danych. Jeśli chcesz wykonać kopię zapasową pojedynczych danych lub całą kopię, jest to szczególnie łatwe dzięki oprogramowaniu Ashampoo Burning Studio 24. Poszczególne pliki można łatwo przenieść na pamięć USB, zewnętrzny dysk twardy lub płytę DVD. Bezpieczeństwo nie jest w ogóle zaniedbywane. Możesz na przykład skorzystać z opcji przypisania hasła do nośnika danych, aby zapewnić jego dobrą ochronę. W ten sposób pliki będą mogły być przeglądane lub używane dopiero po wprowadzeniu hasła.

Przy okazji: Dzięki funkcji inteligentnego tworzenia kopii zapasowych nie musisz się już martwić o utracone pliki. Niezbędne kopie zapasowe plików są tworzone automatycznie, a Ty nie musisz już pamiętać o poszczególnych datach. Ponadto podczas korzystania z oprogramowania Ashampoo Burning Studio 24 dostępne są pewne opcje i narzędzia do pracy z plikami, zdjęciami i filmami. Dotyczy to na przykład zwykłego cięcia. W ten sposób możesz usunąć z plików te części, których już nie potrzebujesz. Możesz także w kilku krokach stworzyć odpowiednie pokazy slajdów, aby bezpośrednio i w doskonałej jakości zaprezentować swoje nagrania, na przykład na zjeździe rodzinnym.

Wiele innowacji, prosta obsługa - Ashampoo Burning Studio 24 jest przekonujące

Program Ashampoo Burning Studio 24 jest od wielu lat stałym elementem rynku, jeśli chodzi o nagrywanie i pracę z różnymi nośnikami danych. Nie bez powodu rozwiązanie to jest już dostępne w wersji 24 dla wszystkich użytkowników. W obecnej wersji znany producent po raz kolejny wprowadza atrakcyjne innowacje i poprawki. Jako użytkownik korzystasz z pełnego wsparcia dla nowych systemów operacyjnych firmy Microsoft. Jeśli chcesz używać jednocześnie systemu Windows 11 i Ashampoo Burning Studio 24, w najnowszej wersji nie ma z tym problemu. Ponadto producent po raz kolejny poprawił oprogramowanie, dzięki czemu zapewnia wsparcie dla obecnego sprzętu. Zapewnia to doskonałą wydajność podczas korzystania z oprogramowania Ashampoo Burning Studio 24. Dzięki optymalizacji nawet złożone projekty można ukończyć w kilku prostych krokach.

Ponadto, korzystając z oprogramowania Ashampoo Burning Studio 24, możesz liczyć na bardzo prostą i wyjątkowo skuteczną obsługę. Dzięki temu nawet niedoświadczeni użytkownicy mogą uzyskać bezpośredni dostęp i polegać na łatwej obsłudze. Wszystkie niezbędne narzędzia i materiały znajdziesz w jednym miejscu. Oczywiście program Ashampoo Burning Studio 24 wykonuje za Ciebie wiele ważnych funkcji i zadań. Dotyczy to na przykład wspomnianej już funkcji automatycznego tworzenia kopii zapasowych lub wyszukiwania odpowiednich osłon dla Twoich nośników danych. To znacznie zmniejsza wysiłek i pracę w codziennym życiu.

Kup licencję na Ashampoo Burning Studio 24 bezpośrednio w BestSoftware

W naszym sklepie internetowym BestSoftware możesz kupić oryginalne i legalne licencje Ashampoo Burning Studio 24 na korzystnych warunkach. Znajdziesz tu wiele innych licencji producenta Ashampoo. W ten sposób możesz wygodnie korzystać z popularnych programów i wielu ważnych narzędzi. Oczywiście w BestSoftware czeka na Ciebie wiele innych atrakcyjnych korzyści, takich jak wyjątkowo szybka dostawa w krótkim czasie. Wystarczy około 30 minut, by móc korzystać z programów i je aktywować. Dzięki kompetentnej obsłudze, w krótkim czasie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Aby uzyskać odpowiedź, skorzystaj z wygodnego czatu na żywo, napisz do nas wiadomość lub zadzwoń bezpośrednio. Z niecierpliwością czekamy na Twój zakup w BestSoftware.

Powiązane łącza do "Ashampoo Burning Studio 24 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Burning Studio 24 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Burning Studio 24 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
97,51 zt * 342,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Ashampoo Snap 11 | Windows Ashampoo Snap 11 | Windows
112,21 zt * 190,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 58,31 zt * 122,01 zt *
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
AVG Driver Updater AVG Driver Updater
126,91 zt * 195,51 zt *
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
293,51 zt * 342,95 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 82,81 zt * 122,01 zt *
Ashampoo Snap 14 | Windows Ashampoo Snap 14 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Kofax Power PDF Standard 5.0 Kofax Power PDF Standard 5.0
504,21 zt * 533,61 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
AVG TuneUp 2021 | Mac AVG TuneUp 2021 | Mac
68,11 zt * 97,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
122,01 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Groupy | Windows Groupy | Windows
92,61 zt * 146,51 zt *
Start 10 | Windows Start 10 | Windows
126,91 zt * 194,92 zt *
O&O Defrag 24 Pro | Windows O&O Defrag 24 Pro | Windows
195,51 zt * 244,51 zt *
Ashampoo Photo Recovery | Windows Ashampoo Photo Recovery | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Undeleter | Windows Ashampoo Undeleter | Windows
63,21 zt * 122,01 zt *
Ashampoo Video Deflicker | Windows Ashampoo Video Deflicker | Windows
122,01 zt * 146,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 15 Ashampoo Backup Pro 15
122,01 zt * 244,95 zt *
Roxio Toast 19 Titanium | MAC Roxio Toast 19 Titanium | MAC
318,01 zt * 391,51 zt *
Wyświetlony