• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Kaspersky Security Cloud 2023 | Multi Device | 1 Jahr 3 Urządzenia

156,31 zt * 200,56 zt * (22,06% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1 razy
  • BS-11398
  • Wielojęzyczna strona
  • 3 Urządzenia
  • 1 rok
  • DE - AT - CH
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia):

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kaspersky Security Cloud 2023 | Multi Device | 1 Jahr"

Kup Kaspersky Security Cloud i natychmiast skorzystaj z większego bezpieczeństwa w życiu codziennym

Ty również możesz skorzystać z wieloletniego doświadczenia producenta Kaspersky w zakresie zwiększenia bezpieczeństwa i dobrej ochrony technologii w życiu codziennym. Dzięki nowemu rozwiązaniu Kaspersky Security Cloud możesz pracować szczególnie dobrze chroniony i nie musisz rezygnować z licznych funkcji i potężnych możliwości oprogramowania zabezpieczającego obecnej generacji. Rozwiązanie Kaspersky Security Cloud jest oferowane w trzech wariantach: Standard, Plus i Premium. Po prostu wybierz, która wersja odpowiada Twoim potrzebom i zamów odpowiednią licencję już dziś bezpośrednio u nas w sklepie internetowym BestSoftware. Już teraz czekamy na Twoje zamówienie.

Kaspersky Security Cloud oferuje dobrą ochronę przed wszystkimi zagrożeniami komputerowymi

Wydając oprogramowanie Kaspersky Security Cloud, producent robi duży krok w kierunku przyszłości i orientacji. Jego celem jest skuteczna ochrona wszystkich Twoich urządzeń w codziennym życiu przed typowymi zagrożeniami, które towarzyszą korzystaniu z komputera lub notebooka. Dotyczy to na przykład wirusów, trojanów czy złośliwego oprogramowania. Oznacza to, że zawsze jesteś dobrze chroniony w podróży i możesz usiąść i zrelaksować się, podczas gdy aktualna wersja oprogramowania Kaspersky Security Cloud czuwa w tle nad Twoją technologią.

Aby móc zwalczać zarówno złożone, jak i raczej proste zagrożenia za pomocą odpowiednich środków, oprogramowanie Kaspersky Security Cloud opiera się na różnych podejściach. Korzystaj ze skanera antywirusowego najnowszej generacji, który potrafi już wykryć większość typowych zagrożeń dzięki aktualnym, kompleksowym bazom danych. Odbywa się to poprzez porównywanie potencjalnych zagrożeń znalezionych na Twoim komputerze z wpisami w bazach danych. Aplikacja Kaspersky Security Cloud może następnie wiarygodnie określić, czy jest to zagrożenie i usunąć je bezpośrednio z komputera.

Jednak aby wykrywać również najnowsze i szczególnie złożone zagrożenia, producent poszedł w oprogramowaniu Kaspersky Security Cloud o wiele dalej i polega między innymi na ogromnej wydajności chmury. Możesz więc surfować, pracować lub grać w całkowitym relaksie. Jeżeli na Twoim komputerze zostanie znaleziony potencjalnie niebezpieczny program, ale nie można go właściwie przypisać, w chmurze przeprowadzana jest dokładna i dodatkowa kontrola. W ramach tej pracy dokładnie sprawdzane jest na przykład zachowanie. Ponieważ większość złośliwych programów opracowuje pewne procedury i cechy, można wykorzystać ogromną moc chmury do wykrycia i szybkiego wyeliminowania zagrożenia.

Oczywiście, możesz również polegać na chronionym połączeniu ze wszystkimi sieciami, jeśli zaufasz dobrej ochronie zapewnianej przez oprogramowanie Kaspersky Security Cloud. Potężna zapora sieciowa jest częścią standardowego wyposażenia tego popularnego rozwiązania, które jest używane na wielu różnych urządzeniach i platformach. Dzieje się tak dlatego, że w codziennym życiu szczególnie połączenia przychodzące i wychodzące okazują się problematyczne. Korzystając z oprogramowania Kaspersky Security Cloud, nie ponosisz już żadnego ryzyka, ponieważ wszystkie połączenia są ściśle obserwowane i mogą być bezpośrednio blokowane w przypadku podejrzanego zachowania. Także w tym przypadku korzystasz ze szczególnie wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Wybierz odpowiednią wersję oprogramowania Kaspersky Security Cloud dla swoich potrzeb

W zależności od wybranej wersji i Twojego budżetu, Kaspersky Security Cloud może przekonać Cię wieloma dodatkowymi funkcjami i nie pozostawia praktycznie nic do życzenia, nawet w przypadku wysokich wymagań. Na przykład, możesz szybko i łatwo zoptymalizować wydajność swojego komputera. Pliki i instalacje, które nie są już potrzebne, są usuwane z dysku twardego. Można je znaleźć na dysku twardym po kilku miesiącach i mogą one wyraźnie pogorszyć szybkość działania lub prywatność komputera.

Ponadto zintegrowana ochrona płatności online zapewnia szczególnie bezpieczne transakcje w Internecie. Dzięki licencji na Kaspersky Security Cloud nie musisz się już martwić o kradzież lub fałszywe strony wykorzystywane do obsługi bankowości online. Dzięki temu popularnemu oprogramowaniu jesteś szczególnie dobrze chroniony również w tym obszarze. Nieograniczona usługa VPN dodatkowo zabezpiecza Twoje połączenia sieciowe i wszystkie przesyłane dane, gdy polegasz na popularnym oprogramowaniu Kaspersky Security Cloud. Ponadto w przypadku tej usługi możesz polegać na dużej prędkości; dzięki temu podczas surfowania po Internecie nie musisz godzić się na żadne straty nawet przy szybkim połączeniu internetowym.

We wszystkich wariantach rozwiązanie Kaspersky Security Cloud z pewnością przekona Cię swoją bardzo dobrą wydajnością. Oznacza to, że możesz bez problemu przeprowadzić instalację również na mniej szybkich lub starszych urządzeniach, a następnie efektywnie pracować. Przekonuje również wsparcie dla wielu obecnych i różnych urządzeń. Możesz więc zainstalować Kaspersky Security Cloud nie tylko na komputerze lub notebooku z systemem operacyjnym Windows 10 lub Windows 11, ale nawet pod systemem macOS jesteś dobrze chroniony. Dotyczy to również urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety. Urządzenia te odgrywają coraz ważniejszą rolę w codziennym życiu i muszą być odpowiednio chronione przed nieautoryzowanym dostępem. Kaspersky Security Cloud chętnie podejmie się tego ważnego zadania i zapewni dobrą ochronę wszystkim smartfonom i tabletom z systemem Android lub iOS.

Oferujemy różne warianty oprogramowania Kaspersky Security Cloud - kup je teraz w niskiej cenie

Zdobądź licencję Kaspersky Security Cloud dla swojego komputera już dziś. Otrzymasz wiele licencji w niewiarygodnie niskich cenach. Wszystkie elementy są legalne i przede wszystkim są oryginalnymi produktami producenta. Wyślemy Ci oprogramowanie pocztą elektroniczną. Klucz produktu znajdzie się w Twojej skrzynce pocztowej maksymalnie 30 minut po otrzymaniu płatności. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również inne produkty tego producenta. Spójrz również na Kaspersky Password Manager 2021 lub Kaspersky Total Security 2021 | PC/MAC/Android. Wszystkie trzy licencje są dostępne w bardzo korzystnych cenach, odwiedź nasz sklep już dziś. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia lub potrzebujesz pomocy w inny sposób, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta. Chętnie Ci pomożemy. Skorzystaj z możliwości osobistej rozmowy i zadzwoń do nas bezpośrednio. Możesz też napisać do nas krótką wiadomość lub skontaktować się z nami za pośrednictwem czatu na żywo. Czekamy na Twoją wiadomość i zawsze chętnie pomożemy.

Wymagania systemowe - Kaspersky Security Cloud 2023

Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows

1500 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
Microsoft® Internet Explorer® 10 lub nowszy
Microsoft .NET Framework 4 lub nowszy
Microsoft Windows 10 Home/Pro/Enterprise
Microsoft Windows 8 i 8.1/Pro/Enterprise/8.1 Update2
Microsoft Windows 7 Starter/Home Basic i Premium/Professional/Ultimate - SP1 lub wyższy2
Procesor: 1 GHz lub wyższy
RAM: 1 GB (32 bit) lub 2 GB (64 bit)

Tablety z systemem Windows (system z procesorem Intel®)

Microsoft Windows 10 Home/Pro/Enterprise
Microsoft Windows 8 i 8.1/Pro (64 bit3)
Minimalna rozdzielczość ekranu: 1024 x 768

Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Mac

1620 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
Pamięć (RAM): 2 GB
macOS 10.12 lub nowszy

Smartfony i tablety z systemem Android

Android™ 4.2 - 9.0
Rozdzielczość ekranu: min. 320 x 480
Oprogramowanie można pobrać ze Sklepu Play: Kliknij tutaj

(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
 

1. Jeżeli używasz systemu Windows 10, po zainstalowaniu produktu może być konieczne pobranie i zainstalowanie wszystkich dostępnych poprawek dla oprogramowania zabezpieczającego Kaspersky. Produkt nie jest przeznaczony do działania w systemach Windows 10 Mobile i Windows 10 S.

2. Kaspersky Safe Kids nie jest dostępny dla tej wersji systemu operacyjnego lub tego typu urządzenia.
3. Niektóre funkcje produktu mogą nie działać w 64-bitowych systemach operacyjnych. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie https://support.kaspersky.com/de/15125.

4. Kaspersky Internet Security for Android może być obecnie ograniczony na niektórych urządzeniach.Aby uzyskaćwięcej informacji, odwiedź stronę http://support.kaspersky.com/de/10216. Jeśli używasz Kaspersky Safe Kids na urządzeniach Xiaomi©, odwiedź stronę http://support.kaspersky.com/de/12980 , aby uzyskać więcej informacji na temat konfiguracji i korzystania z usługi.

Kaspersky Password Manager jest kompatybilny z urządzeniami z systemem iOS 12.x i nowszym.

Powiązane łącza do "Kaspersky Security Cloud 2023 | Multi Device | 1 Jahr"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kaspersky Security Cloud 2023 | Multi Device | 1 Jahr"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kaspersky Security Cloud 2023 | Multi Device | 1 Jahr"
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 151,41 zt * 195,51 zt *
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 416,01 zt * 685,51 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 416,01 zt * 685,51 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
Wskazówka!
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Wskazówka!
Adobe Acrobat Standard DC Adobe Acrobat Standard DC
Od 979,51 zt * 1 371,51 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
87,71 zt * 244,95 zt *
Windows Server 2016 Urządzenie Windows Server 2016 Urządzenie
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Microsoft Access 2010 Windows Microsoft Access 2010 Windows
58,31 zt * 175,86 zt *
Wskazówka!
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wyświetlony