• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Server 2016 Datacenter Media Kit | Prawo do downgrade'u

Microsoft Server 2016 Datacenter Media Kit | Prawo do downgrade'u

195,51 zt * 440,51 zt * (55,62% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 7 razy
  • BS-11192
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Serwer
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Server 2016 Datacenter Media Kit | Prawo do downgrade'u"

Kup Microsoft Server 2016 Datacenter Media Kit i zrób downgrade do Windows Server 2019

Główne funkcje systemu Windows Server 2019 Datacenter obejmują zarządzanie prawami użytkowników, łączenie komputerów w sieci oraz centralne udostępnianie programów, usług i danych. Serwerowy system operacyjny przekonuje we wszystkich dziedzinach wyjątkową wydajnością. Niemniej jednak różne powody mogą sprawić, że downgrade Windows Server 2019 Datacenter będzie konieczny. Mimo że Microsoft przywiązuje dużą wagę do kompatybilności wszystkich produktów, mogą wystąpić pewne ograniczenia, zwłaszcza w przypadku specjalistycznych procedur w systemie Windows Server 2019 Datacenter. Przykładem mogą być komunikaty o błędach, które uniemożliwiają dalsze korzystanie ze specjalnego oprogramowania. Jeśli kupisz Microsoft Server 2016 Datacenter Media Kit w niskiej cenie w naszym sklepie, uzyskasz prawo downgrade'u, które pozwoli ci na ponowne korzystanie z danej procedury specjalistycznej bez ograniczeń. Istnieją jednak inne scenariusze, w których prawo do obniżenia ratingu jest pożądane. Zakup nowego sprzętu serwerowego jest czasem powiązany z zakupem licencji Windows Server 2019 Datacenter. Jednak jeśli tylko reszta infrastruktury IT jest dostosowana do poprzedniej wersji lub w portfelu licencji znajdują się przede wszystkim Microsoft Windows Server 2016 CALs, rozwiązaniem może być Microsoft Server 2016 Datacenter Media Kit. W porównaniu ze zwykłą licencją Windows Server 2019 Datacenter, Media Kit z prawami do downgrade'u jest znacznie tańszy.

Dla aktualizacji Microsoft Server 2019 Datacenter: Kup online Microsoft Server 2016 Datacenter Media Kit

Jeśli kupisz zestaw Microsoft Server 2016 Datacenter Media Kit online za pośrednictwem naszego sklepu, aby przeprowadzić downgrade Microsoft Server 2019 Datacenter, oczywiście będziesz mógł w pełni korzystać z funkcji Microsoft Server 2016 Dat acenter. Być może najbardziej innowacyjną cechą systemu Windows Server 2016 jest opcja instalacji Nano Server. Nano Server jest w zasadzie całkowitym przeformułowaniem bazy kodowej Windows, aby wyeliminować wiele zależności, elementów znajdujących się w przestrzeni użytkownika i powierzchni ataku. Nowością w Windows Server 2016 jest też coś, co Microsoft nazywa "zoptymalizowanym pod kątem chmury load balancerem". Ta nowa funkcja jest w pełni programowym load balancerem, zaprojektowanym od podstaw, aby sprostać unikalnym wymaganiom chmury. Obejmują one szybkie tworzenie i usuwanie wielu wirtualnych adresów IP na żądanie, gdy klienci są dodawani i usuwani, oraz poziome skalowanie instancji load balancera w całej sieci w celu wyeliminowania wąskich gardeł. Windows Server 2016 wprowadza szereg funkcji zaprojektowanych w celu dalszej ochrony tożsamości - zwłaszcza poświadczeń administracyjnych - obok osłoniętych maszyn wirtualnych. Jeśli zakupisz zestaw Microsoft Server 2016 Datacenter Media Kit i dokonasz downgrade'u Microsoft Server 2019 Datacenter, wszystkie funkcje będą dla ciebie dostępne.

Kup Windows Server 2016 Datacenter Media Kit i pomyślnie przeprowadź downgrade Windows Server 2019 Datacenter

Dzięki zestawowi Windows Server 2016 Datacenter Media Kit możesz w łatwy sposób przeprowadzić downgrade z Windows Server 2019 Datacenter do Windows Server 2016 Datacenter. BestSoftware oferuje ci downgrade w doskonałym stosunku ceny do jakości. Możesz również uzyskać od nas wymagane certyfikaty Microsoft Windows Server 2016 CALs w najlepszej cenie.

Powiązane łącza do "Microsoft Server 2016 Datacenter Media Kit | Prawo do downgrade'u"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Server 2016 Datacenter Media Kit | Prawo do downgrade'u"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Server 2016 Datacenter Media Kit | Prawo do downgrade'u"
Wyświetlony