• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Magix Game Control | Windows

126,91 zt * 146,51 zt * (13,38% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 2 razy
  • BS-10687
  • Niemiecki
  • 1 PC
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Magix Game Control | Windows"

Przeżyj ekscytującą rozgrywkę i kup oprogramowanie Magix Game Control w świetnej cenie

Granie w aktualne tytuły i znane gry to jedna z wielkich pasji wielu ludzi. W ostatnich latach gry stają się coraz lepsze, przynajmniej z graficznego punktu widzenia, ale stawiają też szczególnie wysokie wymagania używanemu sprzętowi. Oprogramowanie Magix Game Control optymalizuje wykorzystywany komputer i sprawia, że maksymalna wydajność jest swobodnie dostępna nawet w przypadku szczególnie wymagających gier. Dzięki wielu dodatkowym funkcjom i bardzo prostej obsłudze, program Magix Game Control można doskonale zintegrować z codziennym życiem. Polegaj na BestSoftware, jeśli chcesz kupić licencję na praktyczne oprogramowanie wygodnie i za niską cenę z domu.

Gra zależy od pełnej wydajności komputera - Magix Game Control pomaga w tym

Jak już wspomniano, wymagania sprzętowe współczesnych gier znacznie wzrosły w ostatnich latach i są wyższe niż kiedykolwiek wcześniej, nawet w przypadku stosunkowo prostych tytułów. Jeśli wydajność komputera nie jest w pełni wystarczająca, oprogramowanie Magix Game Control obiecuje szybką pomoc. Producent obiecuje znacznie lepsze osiągi i celuje w dokładnie te same i różne obszary. Na przykład program zapewnia, że gra na komputerze ma najwyższy priorytet podczas wykonywania. To znacznie zwiększa wydajność, ponieważ dzięki nowoczesnej technologii można udostępnić więcej zasobów. Rozwiązanie Magix Game Control zwraca też baczną uwagę na ustawienia. Opcje oszczędzania energii są często aktywne w komputerze. Choć w codziennym życiu mogą one faktycznie zmniejszyć zużycie energii, to jednak znacznie pogarszają wydajność w grach. Dlatego program Magix Game Control dezaktywuje te opcje i upewnia się, że zainstalowany sprzęt może zapewnić pełną wydajność.

Usługi i programy działające w tle są często odpowiedzialne za niską wydajność. Dotyczy to na przykład pamięci głównej, która w systemie Windows jest niepotrzebnie wykorzystywana przez te zadania. Nie ma już wtedy wystarczającej ilości pamięci dla gier, w które grasz, by wyświetlić je w całej okazałości. Program Magix Game Control jest świadomy tego problemu i oczywiście ma odpowiednie rozwiązanie. Wszystkie bezużyteczne usługi i procesy, które działają w tle podczas gry, są automatycznie kończone.

Jednak oprogramowanie Magix Game Control może przekonać jeszcze większą liczbą funkcji i możliwości. Na przykład, możesz użyć praktycznego narzędzia "Przechwytywanie ekranu". Umożliwia to proste nagrywanie ekranu. Możesz wybrać pomiędzy nagrywaniem jako zrzut ekranu i jako wideo, aby skutecznie uchwycić imponujące momenty w grze. Jeśli chcesz, możesz rozpocząć nagrywanie bezpośrednio z aplikacji. Ponadto nie musisz się już martwić o dodatkowe obciążenie procesora, ponieważ funkcja kodowania sprzętowego jest włączona. To znacznie zmniejsza obciążenie komputera i pozwala nagrywać rozgrywkę w pełnej rozdzielczości i w popularnym formacie MPEG-4.

Zarządzaj swoimi grami i dbaj o aktualność oprogramowania dzięki Magix Game Control

Z czasem na dysku twardym twojego komputera gromadzi się wiele różnych gier. Jednak dzięki długotrwałemu wsparciu twórców, wiele gier nadal otrzymuje aktualizacje, które między innymi zapewniają większą stabilność i lepszą wydajność. Ta sama zasada dotyczy kierowców. Dlatego ważne jest, by zawsze aktualizować oprogramowanie na komputerze. Jednak ze względu na liczne instalacje i wiele wariantów, nie jest to szczególnie łatwe, zwłaszcza dla początkujących i niedoświadczonych użytkowników. Oprogramowanie Magix Game Control pomaga więc tobie jako użytkownikowi i zapewnia automatyczną aktualizację twojego oprogramowania. Od teraz nie musisz się już martwić o ten ważny krok, ponieważ czasochłonne poszukiwanie aktualizacji i porównywanie istniejących wersji przejmuje w twoim codziennym życiu potężne rozwiązanie od Magix. Automatyczna i bezpośrednia instalacja wszystkich aktualizacji zapewnia znacznie lepsze działanie twojego komputera, a także może znacząco zwiększyć bezpieczeństwo i stabilność. Więc weź go w swoje ręce już teraz i polegaj na atrakcyjnych funkcjach oprogramowania Magix Game Control w swoim codziennym życiu

Większy przegląd i prostsza obsługa są również przekonujące przy korzystaniu z Magix Game Control

Oprogramowanie Magix Game Control jest przeznaczone specjalnie dla początkujących użytkowników, którzy szukają prostego rozwiązania, by zwiększyć wydajność swojego domowego komputera. W związku z tym nie może oczywiście zabraknąć bardzo prostego i skutecznego działania. Skorzystaj z prostego i przejrzystego interfejsu programu i ciesz się nieskomplikowanym startem.

Ponadto rozwiązanie Magix Game Control dostarcza ci wielu innych atrakcyjnych informacji i faktów, które możesz wykorzystać do optymalizacji systemu. Na przykład, jeśli zawsze chciałeś wiedzieć, jak bardzo twój sprzęt jest obciążony podczas grania w aktualne tytuły, z pewnością dokonasz dobrego wyboru, wybierając program Magix Game Control. Oprogramowanie pokazuje aktualne wykorzystanie dostępnych zasobów w sposób praktyczny i w czasie rzeczywistym. Możesz też skorzystać z praktycznej aplikacji Second Screen App. Dzięki niemu możesz zamienić swój smartfon lub tablet w drugi ekran, na którym będą wyraźnie wyświetlane istotne dane. Niezależnie od tego, czy chodzi o liczbę klatek na sekundę (FPS), prędkość sieci (upstream i downstream), pamięć, a także temperatury CPU i GPU, dzięki darmowej aplikacji masz wszystkie dane bezpośrednio w zasięgu wzroku. Darmowa aplikacja, będąca uzupełnieniem Magix Game Control, jest dostępna zarówno dla systemów Android, jak i iOS i można ją bezpłatnie zainstalować na swoich urządzeniach końcowych.

Zdobądź ją teraz - zapewnij sobie tanią licencję na oprogramowanie Magix Game Control

Zapewnij sobie tanią licencję na oprogramowanie Magix Game Control już teraz w naszym sklepie internetowym BestSoftware i zdecyduj się na korzystny zakup z nami. Dzięki szczególnie korzystnym cenom zakup jest dla ciebie opłacalny na całej linii. Oczywiście w BestSoftware czeka na ciebie wiele innych korzyści, które z pewnością są ważne dla twojego zamówienia. Na przykład tutaj chcielibyśmy zwrócić uwagę na bardzo dobrą obsługę klienta, która jest po twojej stronie w przypadku wszystkich pytań i udziela wyczerpujących porad. Nasi eksperci pomogą ci poprzez czat na żywo, infolinię lub e-mail. W ten sposób można skutecznie rozwiązywać pytania i problemy związane z aktywacją. Oczywiście, inne produkty producenta Magix nie powinno zabraknąć w naszym zasięgu. Na przykład, możesz skorzystać z kompleksowo wyposażonego rozwiązania Magix Video Deluxe 2021 Plus dla Windows lub Magix Video Deluxe 2021jeśli chcesz efektywnie pracować z plikami lub mediami.

 

Wymagania systemowe - Magix Game Control
Procesor Zalecane min. 2,4 GHz
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
Pamięć robocza RAM: Zalecane min. 2 GB
Miejsce na dysku twardym

Co najmniej 100 MB wolnego miejsca na dysku

Rozdzielczość ekranu Min 1024x768
Internet Do aktywacji wymagane jest połączenie internetowe.
 Bardziej szczegółowe informacje możesz uzyskać od producenta
Powiązane łącza do "Magix Game Control | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Magix Game Control | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Magix Game Control | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
2 498,51 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Bitdefender VPN Premium Bitdefender VPN Premium
146,51 zt * 200,56 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows Ashampoo ZIP Pro 3 | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Ashampoo Undeleter | Windows Ashampoo Undeleter | Windows
63,21 zt * 122,01 zt *
Ashampoo UnInstaller 10 | Windows Ashampoo UnInstaller 10 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
AVG Driver Updater AVG Driver Updater
126,91 zt * 195,51 zt *
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
Ashampoo WinOptimizer 25 | Windows Ashampoo WinOptimizer 25 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 12 | Windows Ashampoo UnInstaller 12 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Parallels Desktop 18 Pro für MAC Parallels Desktop 18 Pro für MAC
440,51 zt * 587,51 zt *
Parallels Desktop 18 Standard für MAC Parallels Desktop 18 Standard für MAC
Od 367,01 zt * 489,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 386,61 zt * 445,90 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 58,31 zt * 122,01 zt *
AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac AVG TuneUp 2022 | Windows / Mac
Od 53,41 zt * 97,51 zt *
Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows Ashampoo ZIP Pro 4 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
AVG TuneUp 2021 | Mac AVG TuneUp 2021 | Mac
68,11 zt * 97,51 zt *
Ashampoo UnInstaller 11 | Windows Ashampoo UnInstaller 11 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 16 | Windows Ashampoo Backup Pro 16 | Windows
122,01 zt * 244,51 zt *
Parallels Desktop 17 Pro dla MAC Parallels Desktop 17 Pro dla MAC
636,51 zt * 857,01 zt *
Steganos Safe 22 | Windows Steganos Safe 22 | Windows
107,31 zt * 171,45 zt *
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
Surfshark VPN | Surfshark VPN |
Od 146,51 zt * 160,72 zt *
Groupy | Windows Groupy | Windows
92,61 zt * 146,51 zt *
O&O Defrag 24 Pro | Windows O&O Defrag 24 Pro | Windows
195,51 zt * 244,51 zt *
Wyświetlony