• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Adobe Premiere Elements 2022 | Windows / MAC

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Adobe Premiere Elements 2022 | Windows / MAC"

Kupuj taniej - w Best Software znajdziesz Adobe Premiere Elements 2022

Jeśli szukasz wydajnego programu do codziennej edycji wideo i łatwej obsługi, Premier Elements od Adobe jest dobrym wyborem. W porównaniu ze swoim poprzednikiem, Adobe Premiere Elements 2021, program przekonuje wieloma nowymi funkcjami i jeszcze bardziej wydajną pracą. Aktualną wersję można tanio kupić jako pojedynczy wariant, połączenie Photoshopa i Premiere jest też możliwe przy zakupie pakietu. Jeśli chcesz dokonać indywidualnego zakupu, my w Best Software jesteśmy do twojej dyspozycji. Rozejrzyj się w wolnej chwili i kup oprogramowanie, którego potrzebujesz, za pomocą kilku kliknięć. Dzięki szybkiemu i bezpośredniemu pobieraniu nic nie stoi na przeszkodzie, by szybko z niego skorzystać.

Nowe, przekonujące funkcje zostały uwzględnione

Dzięki nowym cechom i funkcjom twórca programu wysyła Adobe Premiere Elements 2022 na rynek i do wyścigu o względy klientów. Program od Adobe przekonuje wszystkimi klasycznymi narzędziami, które są możliwe do efektywnego cięcia i edycji filmów. Jednak dzięki Adobe Premiere Elements 2022 możliwości sięgają znacznie dalej.

Ponieważ edycja filmów wideo odgrywa teraz coraz większą rolę także w mediach społecznościowych, w nowej wersji możesz teraz indywidualnie dostosować proporcje obrazu do odpowiednich specyfikacji. Możliwe jest wprowadzanie zmian w poziomie i w pionie bez obawy o utratę treści. Ponadto można dodawać kolejne treści, na przykład tytuły lub ruchome motywy, nawet jeśli nie zostały one stworzone do wyświetlania w poziomie. Ponadto Adobe chce rozszerzyć kreatywność użytkowników dzięki Premiere Elements. W tym celu masz teraz możliwość, między innymi, wstawiania ruchomych animacji do filmu po jego zakończeniu. Adobe Premiere Elements 2022 oferuje szeroki wybór materiałów do tego celu, na przykład motyle czy serca. Jeśli chcesz dostosować cienie i światła we własnych filmach i w ten sposób nadać im atrakcyjny wygląd, program jest bardzo dobrze wyposażony do tego celu.

Aby znacznie przyspieszyć wysyłanie nowych plików po udanej edycji, Adobe Premiere Elements 2022 wyposażono w nową funkcję. Możesz teraz dostosować rozmiar plików za pomocą prostego suwaka. Ta prosta i skuteczna kompresja nie tylko oszczędza ci dużo czasu, ale także pozwala łatwo dostosować filmy do indywidualnych potrzeb.

Premiere Elements umożliwia wszechstronną pracę nawet nieprofesjonalistom

Adobe od lat udostępnia produkty z serii Elements początkującym i prywatnym użytkownikom. Mimo że możliwości i funkcje tej wersji są ograniczone, to jednak z łatwością wystarczą do zaspokojenia większości potrzeb. Adobe Premiere Elements 2022 to także dobry wybór dla początkujących i prywatnych użytkowników, jeśli chodzi o cenę. Kupując program jednorazowo, oszczędzasz sobie dalszych wysokich kosztów wynikających z subskrypcji, z której korzysta wielu prywatnych użytkowników w segmencie profesjonalnym. Koszty zakupu również okazują się korzystne, a Adobe oferuje wspólne rozwiązania do edycji wideo i zdjęć, dzięki czemu zakup staje się jeszcze łatwiejszy, a dodatkowo możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Sam program Adobe Premiere Elements 2022 również bardzo dobrze nadaje się do użytku prywatnego w środowisku laików. Na przykład, programista Adobe zwraca uwagę na intuicyjne menu i odpowiednio oznacza narzędzia w interfejsie użytkownika. Dobrym wyborem są też samouczki i wprowadzenia, które są dostępne dla poszczególnych funkcji oprogramowania. Dzięki nim, po krótkim zapoznaniu się, szybko się odnajdziesz i będziesz mógł nadać swoim filmom indywidualny charakter. W razie pytań lub problemów deweloper jest do dyspozycji, oferując wszechstronne i kompetentne wsparcie. Na przykład, jeśli masz pytania lub problemy z oprogramowaniem w życiu codziennym, możesz uzyskać pomoc przez czat lub telefon.

Adobe zapewnia większą funkcjonalność dzięki AI

Temat sztucznej inteligencji coraz częściej zajmuje centralne miejsce w dziedzinie oprogramowania. Adobe Premiere Elements 2022 nie jest odporny na ten trend. Wiele funkcji aktualnej wersji oprogramowania 2022 jest opartych na odpowiedniej inteligencji i otrzymuje odpowiednie wsparcie. Dotyczy to na przykład rozpoznawania obiektów czy dopasowywania obiektów. Sztuczna inteligencja jest też tak dobrze zaimplementowana w nowej wersji 2022 programu, że użytkownik ostatecznie nie zauważa tego podczas edycji własnych filmów. Dopiero bardzo dobre rezultaty przy jednoczesnej bardzo prostej edycji własnych filmów pokazują wysiłki i możliwości, jakie już dziś pojawiają się dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji.

Edycja zdjęć i edycja wideo - u nas znajdziesz swoje oprogramowanie

Oprogramowanie do edycji zdjęć i wideo jest dostępne w Best Software . Zapoznaj się z licznymi ofertami w wolnej chwili. Szczególnie jako uzupełnienie do Premiere Elements polecamy Adobe Photoshop Elements 2022. Adobe Photoshop jest liderem na rynku, jeśli chodzi o dokładną, a jednocześnie łatwą w użyciu edycję zdjęć. Aktualna wersja Adobe Photoshop Elements 2022 jest dostępna w Best Software w niskiej cenie i można ją kupić bezpośrednio. Zapewniamy też atrakcyjne warunki dla Adobe Photoshop i gwarantujemy ci bezpośrednie pobranie. Możesz więc natychmiast po zakupie, używając Adobe Photoshop Elements 2022 start. Naszą ofertę uzupełniamy także o starsze wersje oprogramowania do edycji zdjęć czy filmów, na przykład Adobe Premiere Elements 2021.

Wymagania systemowe

Windows

System operacyjny : Windows 11 | Windows 10 wersja 2004 lub wyższa (zalecana wersja 21H1) Tylko wersje 64-bitowe.
Procesor: ProcesorIntel 6. generacji lub nowszy (lub porównywalny z procesorem AMD z obsługą SSE4.1)
Pamięć: 8GB RAM.
Miejsce na dysku twardym: 6,7 GB wolnego miejsca na dysku twardym, aby zainstalować oprogramowanie i 13 GB, aby pobrać całą opcjonalną zawartość.
Rozdzielczość ekranu: 1280 x 800 punktów rozdzielczości monitora przy 100% skalowaniu

Mac

System operacyjny: macOS 10.15 lub macOS11
Procesor: ProcesorIntel 6. generacji lub nowszy
Pamięć :   8GB RAM
Miejsce na dysku twardym: 8GB wolnego miejsca na dysku twardym, by zainstalować oprogramowanie i 11GB, by pobrać całą opcjonalną zawartość.
Rozdzielczość ekranu: 1280 x 800 punktów Rozdzielczość monitora przy 100-procentowym skalowaniu

1. Import plików HEIF i HEVC możliwy tylko w systemie Windows 10 w wersji 1903 lub wyższej (zob www.adobe.com/go/preheifinfo).

2. Połączenie internetowe umożliwiające aktywację produktu i pobieranie zawartości  

3. Adobe Premiere Elements obsługuje

    Formaty importu/eksportu: 

  AVCHD (tylko import), DV-AVI (import/eksport w Windows), DVD (tylko Windows), H.264, HEVC, HDV, MPEG-1 (tylko import), MPEG-2, MPEG-4, MP3, QuickTime (niektóre kodeki), Windows 
    Media (tylko Windows) i inne

Powiązane łącza do "Adobe Premiere Elements 2022 | Windows / MAC"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Adobe Premiere Elements 2022 | Windows / MAC"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Adobe Premiere Elements 2022 | Windows / MAC"
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
112,21 zt * 244,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
AVG Driver Updater AVG Driver Updater
Od 77,91 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 416,01 zt * 685,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Wyświetlony