• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Groupy | Windows

92,61 zt * 146,51 zt * (36,79% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

  • BS-10930
  • Wielojęzyczna strona
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Groupy | Windows"

 Wykorzystaj więcej funkcji w codziennym życiu dzięki oprogramowaniu Groupy dla Windows

Czy kiedykolwiek podczas korzystania z systemu operacyjnego Windows brakowało ci tej czy innej funkcji, która przydałaby się w codziennym życiu, ale wciąż jej brakuje? W takim przypadku bardzo dobrym wyborem jest program Groupy for Windows, który udostępnia dokładnie te funkcje na twoim domowym komputerze. Producent obiecuje ci wiele funkcji przy jednoczesnym efektywnym działaniu, dzięki czemu będziesz mógł jeszcze skuteczniej korzystać z komputera. Przekonaj się o atrakcyjnych możliwościach i licznych funkcjach i skorzystaj z bardzo prostego zamówienia licencji na Groupy w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Po upływie maksymalnie 30 minut klucz do aktywacji będzie do twojej dyspozycji, co będzie możliwe dzięki dostarczeniu go pocztą elektroniczną.

Dzięki Groupy for Windows wzbogacisz swój system operacyjny o wiele nowych cech i praktycznych funkcji

Program Groupy for Windows wprowadza do twojego komputera więcej funkcji, które powinny umożliwić ci bardziej efektywną pracę w codziennym życiu. Możliwości są znacznie szersze, niż się wielu użytkownikom wydaje. Na przykład, otrzymasz praktyczny przegląd zakładek. Jest to znane z przeglądarki od wielu lat, ale w systemie Windows nie było wcześniej przewidziane dla programów i otwartych okien. Teraz to się zmienia dzięki rozwiązaniu Groupy dla Windows, ponieważ małe narzędzie Stardock Groupy jest tu stałym elementem. Dzięki niemu wszystkie otwarte programy możesz pogrupować w odpowiednich zakładkach. Umożliwia to znacznie lepszy przegląd sytuacji i bardziej efektywną pracę z systemem operacyjnym Windows.

Możesz między innymi korzystać z praktycznej funkcji "przeciągnij i upuść". Dzięki temu możesz po prostu przeciągnąć programy do przeglądu i jeden na drugi, po czym zostaną one automatycznie posortowane w zakładki. Możesz też pogrupować programy na swoim komputerze, które do siebie pasują, a potem po prostu otwierać je razem w codziennym życiu.

Dostosuj swój system do indywidualnych potrzeb i pracuj jeszcze bardziej produktywnie

Niezależnie od tego, czy po prostu pracujesz z programami, czy też bezpośrednio korzystasz z Eksploratora, zakładki w oprogramowaniu Groupy dla Windows pozwalają pracować o wiele efektywniej i oszczędzają mnóstwo czasu. Na przykład, jeśli chcesz łatwo wymieniać pliki i kopiować je między sobą podczas pracy w Eksploratorze, możesz to łatwo zrobić, korzystając z poszczególnych zakładek. Ponadto w kilku krokach możesz dostosować sposób wyświetlania zakładek, dzięki czemu będziesz mógł korzystać z programu Groupy for Windows w sposób szczególnie indywidualny i efektywny. Między innymi ustawiasz okna lub zakładki dokładnie w tym miejscu, w którym chcesz, tak byś zawsze miał do nich bezpośredni dostęp.

Dzięki doskonałym technikom i wielu innym funkcjom, program Groupy for Windows ułatwi ci codzienne życie. Na przykład program posiada praktyczny podgląd zakładek, dzięki czemu możesz zawsze mieć wgląd w sytuację, nawet jeśli masz otwartych wiele zakładek i programów, i nie musisz ich długo szukać. Przy tak zwanym najechaniu myszą program wyświetla pierwszy podgląd, dzięki czemu dokładnie wiesz, co kryje się za daną zakładką. Abyś nie musiał się martwić o sortowanie i porządkowanie na swoim komputerze, oprogramowanie Groupy dla Windows jest oczywiście wyposażone w inteligentne techniki i praktyczne funkcje. Ponieważ te same zakładki i okna programu są sortowane całkiem prosto i całkowicie automatycznie. Jeśli jednak nie zgadzasz się z sortowaniem, możesz oczywiście sam podjąć działania, korzystając z programu Groupy for Windows. Na przykład, zapisz w jednym miejscu zawartość kilku dokumentów z różnych źródeł, a następnie uzyskaj dostęp do poszczególnych treści za pomocą odpowiednich zakładek. Przycisk "Nowa karta" jest również dostępny, abyś mógł efektywnie pracować. Za pomocą tej funkcji możesz łatwo otwierać nowe okna programów w odpowiednich aplikacjach za jednym naciśnięciem przycisku. Możesz też oczywiście po prostu zamknąć już otwarte okna, jeśli nie są ci już potrzebne do bieżącej pracy z komputerem lub notebookiem.

Oprogramowanie Groupy dla Windows jest nie tylko przekonujące, ponieważ pozwala zaoszczędzić wiele czasu w codziennym życiu, ale także bardzo łatwe i efektywne w użyciu. Możesz ustawić zakładki i grupy w kilku krokach lub, jako początkujący, pozostawić większość pracy programowi. Ponadto rozwiązanie to nadaje się do stosowania na wielu różnych urządzeniach. Jeśli jesteś zainteresowany, praktyczne funkcje są dostępne nie tylko w aktualnej wersji Windows 10 ale może być również użyty pod Windows 8 lub Windows 7 już w użyciu. Skorzystaj więc z atrakcyjnych korzyści na wszystkich urządzeniach i kup swoją tanią licencję już teraz w BestSoftware.

Zamów tanią licencję na oprogramowanie Groupy dla Windows za pomocą kilku kliknięć

Liczne funkcje i praktyczne narzędzia tonera Brother TN-2420 dodasz do swojego systemu natychmiast po zakupie licencji w sklepie internetowym BestSoftware. Chętnie udzielimy ci rady, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu. Możesz też wyrazić swoje życzenia podczas konsultacji i skorzystać z naszego czatu na żywo, infolinii lub praktycznego formularza kontaktowego, by skontaktować się z nami bezpośrednio. Oczywiście, niskie ceny w naszym sklepie są nie do przeoczenia, więc możesz zaoszczędzić pieniądze jako konsument, po prostu zamawiając u nas. Nie spiesz się i rozejrzyj się po naszej ofercie, może znajdziesz w niej także inne produkty, które chciałbyś kupić po korzystnej cenie. Między innymi możesz spodziewać się oficjalnych licencji na Windows 10 i Windows 11, z którymi będziesz mógł pracować jeszcze efektywniej i wszechstronniej w codziennym życiu. Nie krępuj się więc sięgać po produkty, które chcesz kupić za pomocą kilku kliknięć z domu.

 

Wymagania systemowe - Groupy
Systemy operacyjne    Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
Komputer

Dowolny komputer, który obsługuje wymienione powyżej systemy operacyjne. Systemy z procesorami ARM nie są obsługiwane.

Pamięć robocza Min. 2GB pamięci roboczej
Inne

Do aktywacji programu wymagane jest połączenie z internetem. Licencja na program jest sprawdzana w regularnych odstępach czasu.

Więcej szczegółowych informacji można uzyskać od producenta
Powiązane łącza do "Groupy | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Groupy | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Groupy | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Wyświetlony