• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
Start 10 | Windows
Start 10 | Windows
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 1 razy
  126,91 zt * 194,92 zt *
  Pokaż szczegóły
  Groupy | Windows
  Groupy | Windows
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • 92,61 zt * 146,51 zt *
  Pokaż szczegóły

  Produkty od Stardock Corporation

  Stardock Corporation

  Korzystaj z oprogramowania Stardock i kupuj taniej w BestSoftware

  Małe i praktyczne narzędzia do szerokiego wykorzystania komputera w codziennym życiu są dostępne, gdy wybierzesz oprogramowanie od Stardock. Asortyment jest bardzo zróżnicowany i skierowany głównie do użytkowników prywatnych. Regularne aktualizacje i pomoc w klasycznych codziennych zadaniach to cechy charakterystyczne tej oferty. W BestSoftware możesz zdobyć wiele licencji na popularne oprogramowanie Stardock. Kupuj więc u nas do woli i za bardzo rozsądną cenę, a w razie jakichkolwiek pytań lub problemów zawsze jesteśmy do twojej dyspozycji.

  Producent Stardock dostarcza ci praktycznych narzędzi do codziennego użytku

  Programy od Stardock są w wielu przypadkach raczej małymi rozwiązaniami, które skupiają się na konkretnym problemie użytkownika w codziennym życiu. Znanym przykładem oprogramowania od producenta jest Start 10 dla Windows. Dzięki temu możesz przywrócić na pulpit klasyczne i znane ze starszych wersji Windows menu Start. Ponieważ wraz z wprowadzeniem nowej generacji systemów operacyjnych Windows menu Start przeszło gruntowną zmianę, która znalazła swoje odzwierciedlenie także w obecnych wersjach Windows 10, a nawet Windows 11. Jeśli więc wolisz wrócić do korzeni i lubisz klasykę, Start 10 dla Windows od producenta Stardock to bardzo dobry wybór. Korzystasz z wielu innych funkcji, takich jak filtrowanie wyszukiwanych haseł w menu Start czy bezpośredni dostęp do podstawowych funkcji systemu za pomocą odpowiednich łączy. Dzięki Start 10 możesz też łatwo przywrócić na pulpit przegląd "Wszystkie programy", który jest ceniony przez wielu użytkowników. Podczas tworzenia menu nie zapomina się o indywidualnych gustach, ponieważ w wielu miejscach możliwe jest dostosowanie go do indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy chodzi o twój ulubiony kolor, czy specjalne tekstury, w tym zdjęcia, program firmy Stardock wspiera cię w twoim dążeniu do uzyskania klasycznego wyglądu.

  Dla jeszcze większej produktywności na komputerze z Windows dobrym wyborem jest też program Stardock"Groupy". Dzięki temu producent obiecuje wiele funkcji i udogodnień, które ułatwią ci codzienne życie. Producent skupia się na możliwościach istotnych dla codziennego życia, których nie ma w dotychczasowym systemie operacyjnym Windows. Na przykład, możesz polegać na prostym grupowaniu aplikacji metodą "przeciągnij i upuść", ale możliwe jest też grupowanie powiązanych ze sobą zakładek. Spraw, by okna tych samych aplikacji były automatycznie porządkowane i umożliwiaj łatwą wymianę plików między kartami Eksploratora Windows za pomocą kilku kliknięć. Dzięki wyjątkowo prostemu zarządzaniu zakładkami, które powinieneś znać z przeglądarki, twoja praca na domowym komputerze będzie o wiele łatwiejsza. Zwłaszcza gdy regularnie pracujesz w Eksploratorze z wieloma plikami, oprogramowanie Groupy zapewnia wszechstronne korzyści i jest dobrym sposobem na uzyskanie lepszego przeglądu sytuacji.

  Wreszcie, Windows Blinds firmy Stardock to dobra opcja do indywidualnego wykorzystania w miejscu pracy. Ten niewielki program daje wiele możliwości dostosowania komputera do własnych potrzeb. Co więcej, jest to najstarsze narzędzie popularnego producenta w ogóle, co dało podwaliny pod rozwój firmy aż do dziś. Możesz polegać na licznych narzędziach, które umożliwiają proste i indywidualne dostosowanie. Możliwości wykraczają daleko poza narzędzia wbudowane w system Windows. W kilku krokach dostosuj kolory wszystkich ramek, skorzystaj z możliwości indywidualnego zaprojektowania paska zadań lub zmień tło za pomocą wielu wzorów. Dzięki WindowsBlinds masz dostęp do wielu szablonów, które możesz łatwo zaadaptować, jeśli jesteś zainteresowany. Możesz też po prostu tworzyć własne motywy, które następnie możesz zapisać lub przywrócić do poprzedniego stanu jednym kliknięciem.

  Długa historia dla zainteresowanych klientów oprogramowania Stardock

  Choć producent narzędzi programistycznych Stardock może pochwalić się długą historią, to wciąż jest jednym z mniejszych dostawców, przynajmniej pod względem liczbowym. Jednak około 35 pracowników jest odpowiedzialnych za obroty rzędu kilku milionów dolarów. Firma została założona w 1991 roku przez studenta college'u Brada Wardella. Początkowo producent był pomyślany jako firma produkująca komputery, ale ze względu na życzenia klientów szybko rozszerzył swoją działalność o produkcję oprogramowania. Na początku sława producenta wzrosła głównie dzięki grze Galactic Civilizations dla OS/2. Ogólnie rzecz biorąc, producent skupił się na OS/2 w początkowym okresie swojej działalności, tak że wraz z porzuceniem tej platformy konieczna stała się całkowita reorientacja.

  Deweloperzy postanowili więc stworzyć własne oprogramowanie także dla Windows, obsługując w ten sposób silnie rozwijający się rynek. Dzięki pierwszemu wielkiemu sukcesowi, "WindowsBlinds", wejście na rynek było bardzo udane. Program DesktopX, który po raz pierwszy został wprowadzony dla systemu Windows w 2001 roku, również szybko zyskał duże zainteresowanie wśród użytkowników. Dlatego w 2003 roku firma otrzymała certyfikat "Designed for Windows" dla programu "WindowsBlinds", stając się tym samym Złotym Certyfikowanym Partnerem Microsoft.

  Pod wieloma względami producent zareagował bardzo wcześnie; programiści szybko dostrzegli możliwości i potrzeby użytkowników. W ten sposób Stardock był jedną z pierwszych firm, która użyła własnego i ogólnodostępnego klienta do dystrybucji oprogramowania. Zalety te przekonały użytkowników, ponieważ między innymi zasada ta znacznie ułatwiała łatanie i pozwalała na instalację zakupionych produktów nawet na kilku komputerach. W 2011 roku Stardock sprzedał platformę "Impulse" sklepowi GameStop i zaczął sprzedawać gry i tytuły za pośrednictwem konkurencyjnych platform. Oprócz klasycznych rozwiązań programowych do wydajnej pracy w życiu codziennym, producent Stardock dostarcza również gry komputerowe i ma w tym celu własny dział rozwoju. Mimo że niektóre gry są nadal dostępne, sukces ostatecznie pozostał do opanowania.

  Możesz polegać na sklepie internetowym BestSoftware

  Zawsze możesz polegać na BestSoftware i naszym sklepie internetowym, oczywiście dotyczy to także zakupu oprogramowania Stardock. Skorzystaj z wielu zalet i atrakcyjnych opcji zamawiania bezpośrednio z domu, na przykład z bardzo szerokiego asortymentu produktów. Producent Stardock jest znany z wielu różnych akcesoriów i programów, które są używane głównie w sektorze prywatnym. Dzięki Start11, Fences czy DeskScapes żadne życzenie nie pozostanie niespełnione. Oczywiście, popularne programy Tiles 2, Curtains, CursorFX i SoundPackager są również dostępne za darmo. Kupuj więc u nas bardzo korzystnie, bo w przypadku produktów Stardock przekonujemy niskimi cenami. SoundPackager, Object Desktop i Touch Tasks są znacznie tańsze niż się spodziewaliśmy. Ale inne zalety BestSoftware też są ważne. Możesz na przykład liczyć na bardzo szybką dostawę wymaganych kluczy - w ciągu 30 minut możesz z powodzeniem aktywować swoje nowe oprogramowanie. Jeśli podczas procesu aktywacji napotkasz jakieś problemy, możesz oczywiście skontaktować się z nami bezpośrednio. Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń do nas, napisz e-mail lub porozmawiaj bezpośrednio z ekspertem.

  Wyświetlony