• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Paragon Hard Disk Manager 17 Suite | Download 3 Urządzenia

293,51 zt * 342,51 zt * (14,31% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 40 razy
  • BS-10431.1
  • Niemiecki , angielski
  • 1 Gerät
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Paragon Hard Disk Manager 17 Suite | Download"

Miej oko na swoje dyski twarde i kup Paragon Hard Drive Manager 17 Suite w niskiej cenie

Dyski twarde są coraz szybsze i większe, nawet dyski SSD o dużej pojemności są teraz dostępne za stosunkowo niewielkie pieniądze. Dostępne są zaawansowane rozwiązania programowe, dzięki którym możesz zawsze mieć przegląd sytuacji podczas pracy z nośnikami danych. Skorzystaj ze sprawdzonego rozwiązania Paragon Hard Disk Manager 17 Suite, które jest używane od wielu lat zarówno w środowiskach prywatnych, jak i profesjonalnych. Licencję na aktywację na stałe i nieograniczone użytkowanie możesz otrzymać w naszym sklepie internetowym. Klucz wyślemy ci e-mailem po maksymalnie 30 minutach.

Konserwacja, tworzenie kopii zapasowych i zarządzanie - wszystko dzięki programowi Paragon Hard Disk Manager 17 Suite

Możliwości programu Paragon Hard Disk Manager 17 Suite obejmują konserwację, tworzenie kopii zapasowych i zarządzanie dyskami twardymi. Dzięki znacznie większej liczbie funkcji i poprawionym technikom program jest dobrym sposobem, by mieć wszystko pod kontrolą i pracować bardziej efektywnie.

Tak zwane partycje reprezentują podobszary na dysku twardym i są ważne na przykład dla rozróżnienia między przestrzenią systemową a ogólną. Dzięki programowi Paragon Hard Disk Manager 17 Suite możesz łatwo dostosować partycje na swoich dyskach twardych w zaledwie kilku krokach. Nie tylko możesz łatwo tworzyć nowe partycje po sformatowaniu, ale możesz też indywidualnie ustawić ich rozmiar. W razie potrzeby możesz także przywrócić poszczególne partycje lub połączyć je ze sobą, aby uzyskać inną strukturę na danym nośniku danych. Oczywiście partycje można również przenosić i zmieniać ich rozmiar, więc indywidualne dostosowanie do potrzeb użytkownika nie stanowi już problemu dzięki Paragon Hard Disk Manager 17 Suite. Nawet konwersja partycji na wersję podstawową i logiczną może być wykonana w kilku prostych krokach. Podziel ponownie istniejącą partycję i przenieś istniejące pliki szczególnie szybko i łatwo.

Jeśli kupiłeś nowy dysk twardy do swojego komputera, na przykład z większą ilością miejsca na dane lub chcesz zwiększyć wydajność dzięki dyskowi SSD, nie musisz już przeprowadzać całkowitej reinstalacji. Ponieważ program Paragon Hard Disk Manager 17 Suite posiada również odpowiednie funkcje do tego celu. Utwórz za pomocą systemu dokładną i nieskompresowaną kopię swojego dysku twardego, włóż nowy nośnik danych do komputera, a następnie kontynuuj pracę jak zwykle. Nie ma potrzeby ponownego konfigurowania czy instalowania wszystkich sterowników i programów. Jeśli zawsze chciałeś dokonać aktualizacji, ale chciałeś uniknąć całej tej pracy, możesz to wreszcie zrobić dzięki Paragon Hard Disk Manager 17 Suite.

Obsługa programu Paragon Hard Disk Manager 17 Suite jest bardzo prosta

Program Paragon Hard Disk Manager 17 Suite przekonuje dużą ilością funkcji i potężnymi możliwościami, ale mimo to nadaje się również dla początkujących użytkowników. Wynika to głównie z bardzo dobrego przeglądu wszystkich narzędzi i intuicyjnego interfejsu. Nawet niedoświadczeni użytkownicy, którzy nie są szczególnie zaznajomieni z zarządzaniem dyskami twardymi i tym podobnymi, mogą bez problemu korzystać z licznych funkcji i praktycznych rozwiązań.

Ponadto producent po raz kolejny przyłożył rękę do najnowszej wersji popularnego i sprawdzonego oprogramowania Paragon Hard Drive Manager 17 Suite i poprawił jego przejrzystość. Na przykład, możesz polegać na nowym i ulepszonym schemacie kolorów, dzięki któremu od razu rozpoznasz ważne obszary i zawsze będziesz miał w nich orientację. Producent obiecuje też, że wystarczy kilka kliknięć, by rozpocząć pracę. Jeśli więc zawsze chciałeś pracować szczególnie efektywnie z własnymi nośnikami danych, z pewnością dokonasz bardzo dobrego wyboru, wybierając oprogramowanie Paragon Hard Drive Manager 17 Suite. Dzięki praktycznym wskazówkom i pomocnym informacjom ty, jako użytkownik, również otrzymasz szerokie wsparcie, tak abyś mógł bez problemu zintegrować liczne narzędzia programu Paragon Hard Drive Manager 17 Suite w swoim prywatnym lub zawodowym życiu codziennym.

Wiele innych funkcji jest dostępnych w kompletnym rozwiązaniu Paragon Hard Disk Manager 17 Suite

Oprócz zarządzania nośnikami danych, program Paragon Hard Disk Manager 17 Suite oferuje wiele innych funkcji przydatnych w codziennym użytkowaniu. Na przykład, możesz zapewnić skuteczne tworzenie kopii zapasowych danych przy niewielkim wysiłku. Jeśli dojdzie do najgorszego, będzie to dla ciebie ratunkiem i zapobiegnie poważnym stratom. Z tego właśnie powodu wszyscy eksperci zalecają regularne tworzenie kopii zapasowych dysków twardych. Dzięki programowi Paragon Hard Drive Manager 17 Suite możesz to zrobić w kilku prostych krokach. Zaletą tego rozwiązania jest to, że nie musisz już pamiętać o datach ani samodzielnie wykonywać kopii zapasowych; rozwiązanie zajmuje się tymi czasochłonnymi zadaniami bezpośrednio za ciebie, jako użytkownika. Wystarczy raz ustawić żądane odstępy czasowe dla kopii zapasowych, a następnie w żądanych terminach będzie wykonywana bezpośrednia kopia zapasowa.

Paragon Hard Disk Manager 17 Suite nie tylko chroni cię przed utratą, ale także zapobiega niechcianemu przywróceniu twoich plików za pomocą kilku prostych kroków dzięki potężnej technologii. Korzystaj z funkcji bezpiecznego i nieodwracalnego usuwania nośników danych i na przykład przed sprzedażą całkowicie bezpiecznie usuwaj wszystkie pliki, programy i zdjęcia, tak by nie można było ich już przywrócić. Widać tu również lata doświadczeń producenta, a Paragon Hard Disk Manager 17 Suite okazuje się być praktycznym i niezawodnym towarzyszem w codziennym życiu.

Nawiasem mówiąc, po przejściu na nowy system operacyjny Windows 11 nie musisz się o nic martwić. Program Paragon Hard Disk Manager 17 Suite już w pełni obsługuje nową wersję, dzięki czemu możesz korzystać ze wszystkich funkcji i możliwości.

Licencję na Paragon Hard Disk Manager 17 Suite możesz nabyć w BestSoftware po bardzo korzystnej cenie

Uzyskaj przegląd swoich dysków twardych i kup taniej licencję na używanie programu Paragon Hard Drive Manager 17 Suite w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Otrzymasz swój klucz do stałej aktywacji i nieograniczonego używania po szczególnie korzystnych cenach, a tym samym zaoszczędzisz pieniądze dzięki wygodnemu zamówieniu z domu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z ofertami, możesz polegać na naszych doświadczonych ekspertach, którzy chętnie ci pomogą. Oczywiście, możesz liczyć na różnorodne i praktyczne możliwości kontaktu z nami, w tym przez e-mail, czat na żywo czy nawet bezpośrednio przez praktyczną infolinię. Wykorzystaj tę okazję i kup wiele innych niedrogich produktów do efektywnej pracy z nowoczesną technologią w życiu codziennym. Czy licencje dla Windows 10 jak również Windows 11 lub także Microsoft Office 2021 Dom i uczeńw naszym asortymencie praktycznie żadne życzenie nie pozostaje niespełnione.

Wymagania systemowe - Paragon Hard Disk Manager 17 Suite
Procesor Intel Pentium lub odpowiednik
Systemy operacyjne   

Windows 11, Windows 10, Windows 8/8.1 i Windows 7 (SP1)

RAM co najmniej 1GB RAM
Miejsce na dysku twardym co najmniej 250 MB dostępnego miejsca na dysku
(Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "Paragon Hard Disk Manager 17 Suite | Download"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Paragon Hard Disk Manager 17 Suite | Download"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Paragon Hard Disk Manager 17 Suite | Download"
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
NOWY
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Ashampoo UnInstaller 11 | Windows Ashampoo UnInstaller 11 | Windows
122,01 zt * 195,51 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
AOMEI Backupper Professional AOMEI Backupper Professional
Od 117,11 zt * 220,01 zt *
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Wyświetlony