• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
Paragon Hard Disk Manager 17 Suite | Download
Paragon Hard Disk Manager 17 Suite | Download
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Niemiecki , angielski
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 272 razy
  Od 293,51 zt * 342,51 zt *
  Pokaż szczegóły
  NOWY
  Paragon Hard Disk Manager 17 Suite | Download
  Paragon Hard Disk Manager 17 Suite | Download
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • Niemiecki , angielski
 • 5 - 30 Minuten
 • Od 244,51 zt * 342,51 zt *
  Pokaż szczegóły

  Produkty od Paragon

  Paragon

  Kup oprogramowanie Paragon - mamy dla Ciebie odpowiednie oferty

  Producent Paragon dostarcza wiele produktów programowych do efektywnej pracy zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Odpowiednie produkty są używane w wielu różnych środowiskach i zapewniają na przykład większe bezpieczeństwo w kontakcie z danymi osobowymi i kompleksowymi. Na przykład możesz polegać na programie Paragon Hard Disk Manager 17, który oferuje wiele funkcji do zarządzania dyskami twardymi. Tanie licencje do kupienia są dostępne u nas w ofercie BestSoftware, zrób u nas zakupy łatwo i sprawnie z domu.

  Rozwój oprogramowania z Niemiec dla Twojego codziennego życia

  Producent oprogramowania Paragon jest dobrze znanym dostawcą, który udostępnia swoje produkty zarówno do użytku prywatnego, jak i profesjonalnego. Producent działa pod oficjalną nazwą Paragon Software Group i należy do Paragon Technologie GmbH. Oprócz niemieckiej firmy z siedzibą we Freiburgu istnieje także amerykańska Paragon Software Group Corporation z siedzibą w Irvine w Kalifornii. Z tej centrali kontrolowany jest także oddział w Chinach, a kolejne filie i oddziały grupy można znaleźć na przykład w Japonii, Polsce i Rosji.

  Założenie firmy, która do dziś jest dobrze znana, miało miejsce w 1994 roku przez kilku studentów Moskiewskiego Instytutu Fizyki i Technologii. Jedną z czołowych postaci był Konstantin Komarow. Zaledwie rok później powstał osobny dział, który skupił się na biznesie urządzeń przenośnych. W związku z tym producent najwyraźniej szybko dostrzegł potencjał, jaki niosło ze sobą oprogramowanie dla urządzeń mobilnych. Do dziś wiele z programów i rozwiązań z domu Paragon są nadal dostępne na urządzenia mobilne i przekonują dobrymi funkcjami i wszechstronnymi możliwościami. Zatrudniając tylko 20 pracowników, producent jest wciąż jednym z mniejszych przedstawicieli, mimo że jego produkty są używane w wielu środowiskach.

  Korzystaj z licznych produktów programowych

  Produkty Paragon to przede wszystkim efektywność i wydajność w miejscu pracy. Wiele różnych wersji jest dostępnych zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i profesjonalnych. Wśród produktów znalazły się praktyczne rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych w postaci Backup for Hyper-V-Host, Backup and Recovery Business lub alternatywnie Paragon Cloud Backup. Ale są też dokładnie takie narzędzia Paragonu, jak te do pracy z danymi lub z nośnikami danych, których możesz używać w szerokim zakresie. Na przykład, używaj Drive Copy Business do przenoszenia systemów fizycznych i wirtualnych lub polegaj na Disk Wiper, Paragon File System lub Partition Manager Business. Wreszcie, programy "File System Link Business Suite by Paragon Software" lub Protect and Restore są dobrym wyborem dla rozległej i wydajnej codziennej pracy. Jak już widzisz, możliwości są bardzo szerokie. Jednak wiele z tych produktów jest skierowanych do bardzo konkretnej grupy docelowej i dlatego niekoniecznie są dobrym wyborem dla użytkowników prywatnych.

  Sytuacja jest zupełnie inna w przypadku programu Paragon Hard Drive Manager 17 Suite program, który możesz oczywiście kupić po korzystnej cenie tutaj, w BestSoftware. Zapoznaj się z atrakcyjnymi warunkami i skorzystaj z szybkiej dostawy w ciągu maksymalnie 30 minut od udanego zakupu u nas. Natychmiast po pobraniu możesz pobrać swój program, dotyczy to również Paragon Hard Drive Manager 17 Suite. Następnie aktywuj oprogramowanie i korzystaj ze wszystkich jego wszechstronnych cech i funkcji.

  Ogólnie rzecz biorąc, Paragon Hard Drive Manager 17 Suite jest doskonałym narzędziem do konserwacji, tworzenia kopii zapasowych i zarządzania dyskami twardymi. Na przykład dyski twarde można podzielić na różne i odrębne partycje. Oznacza to, że zawsze masz odpowiednią strukturę do własnego zarządzania. Możesz też połączyć istniejące partycje z innymi i w ten sposób udostępnić więcej miejsca na dysku. Dodatkowo możesz łatwo przywrócić odpowiednie partycje, które zostały już usunięte. Dzięki możliwościom programu Paragon Hard Drive Manager 17 Suite możesz łatwo podzielić istniejące partycje i zachować odpowiadające im pliki. Oczywiście, program Paragon Hard Disk Manager 17 Suite okazuje się szczególnie praktyczny i nadaje się do codziennego użytku - umożliwia to prosta obsługa. Nawet jako niedoświadczony użytkownik znajdziesz wszystkie potrzebne narzędzia w zasięgu ręki. Możesz też użyć programu do przeniesienia danych ze starego dysku twardego na nowy dysk SSD. W ten sposób unikniesz utraty danych lub rozległej reinstalacji wielu produktów i programów. Jeśli używasz programu Paragon Hard Disk Manager 17 Suite w codziennym życiu, możesz również bezpowrotnie usunąć nośniki danych, które nie są już używane i w ten sposób bezpiecznie się ich pozbyć. Aby mieć pewność, że żadne dane nie zostaną utracone, jeśli dojdzie do najgorszego, możesz polegać na praktycznej funkcji tworzenia kopii zapasowych. Możesz też używać go do tworzenia automatycznych kopii zapasowych. Paragon Hard Drive Manager 17 Suite nie pozostawia praktycznie nic do życzenia.

  Skorzystaj z naszych licznych zalet sklepu internetowego

  Nasze liczne zalety w sklepie internetowym BestSoftware przekonały już wielu klientów do dokonania zakupu i z niecierpliwością czekamy, by powitać także Ciebie. Na przykład, możesz skorzystać z wyjątkowo korzystnych cen, dzięki którym zaoszczędzisz sporo pieniędzy na każdym zakupie. Dotyczy to również licznych produktów programowych Paragonu. Zarówno użytkownicy prywatni, korzystający z Hard Disk Manager Advanced, Migrate OS, Mac ToolBox, jak i profesjonalni, korzystający z Paragon Cloud Backup, Disk Wiper oraz Paragon File System - w naszym asortymencie zawsze znajdziesz atrakcyjne warunki. Oczywiście, możliwości wykraczają daleko poza atrakcyjny i zróżnicowany wybór. Między innymi umożliwiamy ci bezpośrednie i szybkie korzystanie z pożądanych programów. Umożliwiamy to dzięki szybkiej wysyłce pocztą elektroniczną. Po zakupie otrzymasz klucz potrzebny do aktywacji na swoją skrzynkę pocztową w ciągu maksymalnie 30 minut. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktów lub profesjonalnej aktywacji oprogramowania Paragon, chętnie Ci pomożemy. Zadzwoń do nas i porozmawiaj z ekspertem, napisz do nas wiadomość lub skorzystaj z praktycznego czatu na żywo, by uzyskać wszechstronną pomoc we wszystkich swoich problemach. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, jeśli chcesz kupić tanie oprogramowanie Paragon bezpośrednio od BestSoftware.

  Wyświetlony