• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Burning Studio 22 | Windows

146,51 zt * 244,51 zt * (40,08% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 19 razy
 • BS-10691
 • Wielojęzyczna strona
 • 1 Urządzenie
 • Nieograniczona
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Burning Studio 22 | Windows"

Nagrywaj, twórz kopie zapasowe, kopiuj i konwertuj pliki dowolnego rodzaju | Ashampoo Burning Studio 22

Nowy program Ashampoo® Burning Studio 22 umożliwia także wygodne i bezpieczne nagrywanie danych, bezproblemowe kopiowanie płyt CD, DVD i Blu-ray oraz posiada pierwszorzędne funkcje multimedialne. Możesz łatwo tworzyć filmy lub pokazy slajdów, edytować multimedia lub tworzyć płyty wideo z animowanym menu. Automatycznie zgrywaj płyty CD z muzyką, twórz kopie zapasowe w mgnieniu oka i jednocześnie drukuj pasujące okładki do swoich projektów! Możesz też zapisać ważne dane na dowolnym nośniku danych, optymalnie skompresowane i zabezpieczone hasłem. Oczekujcie nowego Burning Studio!

Szybki jak błyskawica do twojej funkcji
Burning Studio zyskało wielu przyjaciół dzięki swojemu przeglądowi i temu, że możesz szybko dostać się do każdego modułu. Ale to jest jeszcze szybsze! Wybierz swój ulubiony moduł i bez wysiłku stwórz ikonę na pulpicie, by szybko rozpocząć pracę. Jest to możliwe z każdego modułu! Bądź tam, gdzie chcesz być w ciągu kilku sekund - za pomocą jednego kliknięcia!

Lepsze zgrywanie z uwzględnieniem okładki, wykonawcy, tytułu i wielu innych informacji
Zgrywanie (czytanie) tytułów od dawna jest tak wygodne w Burning Studio, jak w prawie żadnym innym programie. Program automatycznie rozpoznaje płytę CD i wyszukuje odpowiednie meta dane, dzięki czemu nie musisz się niczym zajmować. W Burning Studio 22 ta technika została całkowicie zmieniona i szybciej i dokładniej znajduje zawsze poprawne okładki, artystów, tytuły itp. Dla najszybszego i najwygodniejszego zgrywania z Burning Studio w historii!

Utrzymanie produktu, które się opłaca
Świat IT się zmienia, a wraz z nim systemy operacyjne, formaty plików i sprzęt. Ashampoo® Burning Studio 22 przeszło więc podstawową aktualizację. Na przykład centralne procesy spalania i konwersji zostały poddane ścisłej kontroli, a niektóre z nich zostały stworzone od nowa. Dodano ponad 200 nowych radioodbiorników samochodowych i wprowadzono wiele ulepszeń w obszarze multimediów. I wreszcie - Burning Studio jeszcze nigdy nie było tak piękne!

Łatwo twórz własne filmy i pokazy slajdów
Z Burning Studio 22 nie ma żadnych ograniczeń dla twojej kreatywności! Twoje filmy mogą być łatwo pocięte i zaopatrzone w napisy początkowe lub końcowe. Filmy, które są odwrócone w niewłaściwą stronę, można teraz obracać za pomocą jednego przycisku. Dzięki napisom objaśniającym, gotowym motywom lub własnym grafikom możesz stworzyć swój własny, indywidualny projekt. Twórz imponujące pokazy slajdów, którym towarzyszy muzyka, aby w nastrojowy sposób uchwycić swoje najpiękniejsze wspomnienia. A dzięki nowemu dekoderowi H.265 program jest jeszcze bardziej elastyczny, jeśli chodzi o dostarczanie wysokiej jakości rezultatów. Niezależnie od tego, czy jest to uroczystość rodzinna, praca czy wakacje, z tym multimedialnym programem do spalania zawsze osiągniesz wspaniałe rezultaty!

Z najlepszym planem bezpiecznego tworzenia kopii zapasowych
Czy przechowujesz swoje dane w chmurze? Nie dla każdego jest to filiżanka herbaty! Dlaczego nie zrobić kopii zapasowej danych wypalonych na płytach CD/DVD lub BD! Dzięki praktycznym planom tworzenia kopii zapasowych możesz jeszcze łatwiej wypalić ważne dane lub zapisać je na dowolnym dysku twardym. Jeśli chcesz, program może nawet przypomnieć ci, kiedy należy wykonać nową kopię zapasową! Dzięki temu nigdy nie możesz zapomnieć o kopii zapasowej. Zarządzanie kopiami zapasowymi pokazuje twoje kopie zapasowe i pozwala tworzyć nowe jednym kliknięciem. To nie może być wygodniejsze! A jeśli coś nie zmieści się na nośniku danych, Burning Studio automatycznie i bezpiecznie rozprowadzi dane za ciebie. Kompresja i bezpieczna ochrona hasłem w zestawie!

Najlepszy dźwięk w samochodzie, zarówno przy słuchaniu muzyki, jak i audiobooków
Jeśli komponujesz muzykę do swojego samochodu, często napotykasz na problem: czy to wypalona, czy na nośniku USB, prawie żadne radio samochodowe nie jest w stanie obsłużyć wszystkich formatów dźwięku, sortowanie jest czasem zupełnie zagubione, a utwory są odtwarzane bez ładu i składu. Nowe Burning Studio położyło temu kres! Profile dla ponad 1800 radiotelefonów samochodowych są już dostępne, co oznacza, że liczba obsługiwanych urządzeń znacznie wzrosła od wersji 20! Emulatory zmieniarek CD są również w pełni obsługiwane, dzięki czemu można korzystać z pełnego zakresu funkcji tych urządzeń. A żeby zapewnić optymalną jakość dźwięku w samochodzie, masz do dyspozycji korektor i klasyczną normalizację. Słuchaj w drodze swoich piosenek i audiobooków w najlepszej jakości i oczywiście we właściwej kolejności!

Genialnie proste zgrywanie płyt CD i nagrywanie plików muzycznych
Chcesz zgrać swoje płyty CD audio? Dzięki genialnej funkcji automatycznej Ashampoo® Burning Studio, zgrywanie muzyki i audio jest szybkie jak błyskawica! Artysta i tytuł są rozpoznawane automatycznie, nie musisz niczego wpisywać ręcznie. Zgrywaj i zapisuj płyty CD w najlepszej jakości, szczególnie oszczędzając miejsce i w wybranym przez siebie formacie. Koniec z wadliwymi plikami lub plikami bez tytułu! Równie łatwo możesz nagrywać płyty CD z muzyką za pomocą tego oprogramowania do nagrywania, opcjonalnie z korektorem lub regulacją głośności dla poprawy dźwięku, zanim zostanie nadrukowana odpowiednia okładka. Brzmi dobrze? Jest dobre!

Gotowy projekt filmowy w krótkim czasie
Wielką zaletą Ashampoo® Burning Studio jest to, że do każdego projektu można dobrać odpowiednią drogę. Jeśli musisz pracować szybko, możesz połączyć zdjęcia i filmy za pomocą kilku kliknięć, dodać muzykę, jeśli to konieczne - i filmik jest gotowy. Nie ma długiego nawigowania po menu, nie jest konieczne żadne dodatkowe wprowadzanie danych przez ciebie. Efektywne przejścia między obrazami lub czas ich wyświetlania można indywidualnie dostosować, jeśli chcesz nadać swojemu projektowi ostateczny szlif - w przeciwnym razie wystarczy po prostu: skończ film i ruszaj!

Właściwy format w zasięgu ręki - dla każdego filmu!
Tworzenie i nagrywanie płyt DVD lub Blu-ray za pomocą komputera jest jedną z głównych dziedzin działalności Ashampoo® Burning Studio! Aby móc nagrać swoje filmy na płytę w sposób kompatybilny z odtwarzaczami, muszą one zostać przekonwertowane z wielu formatów w odpowiedni sposób. Dzięki różnym popularnym formatom, takim jak MPEG4, H.265 i AAC oraz formatom dźwięku, takim jak MP3, WMA, OGG i wielu innym, z Burning Studio zawsze jesteś po bezpiecznej stronie. Od prostych nagrań z telefonu komórkowego po ambitne filmy hobbystyczne - Burning Studio wypala twoje projekty wygodnie i niezawodnie!

Nawet uszkodzone płyty można odczytać - dzięki ochronie przed zarysowaniami
Dzięki sprawdzonej ochronie przed zarysowaniami twoje dane zawsze pozostają bezpieczne. Wypalając kilka razy w różnych miejscach czystej płyty, nawet wyraźnie widoczne rysy tracą swoją grozę! Te płyty High Security Disc mogą być używane normalnie, a w sytuacjach awaryjnych pokazują swoją szczególną siłę: dzięki prostemu programowi awaryjnemu, który jest wypalany na każdej płycie, można odzyskać dane nawet z uszkodzonych kopii. Idealny do przechowywania ważnych danych, niezbędnych dokumentów i cennych wspomnień!

Łatwa praca z obrazami płyt, takimi jak ISO lub CUE/BIN
Szczególnie dla profesjonalistów praca z obrazami takimi jak ISO, CUE/BIN czy ASHDISC jest codzienną rutyną. Dzięki Ashampoo® Burning Studio każdy może łatwo pracować z takimi obrazami, tworzyć ich kopie i nagrywać je na dowolny standardowy nośnik danych. Pliki graficzne można również wygodnie przeglądać, a nawet istnieje praktyczny podgląd dla danych graficznych. Tworzenie własnych obrazów jest również łatwe i oszczędza czas.

Twoje zalety w skrócie:
Bezkonkurencyjnie łatwe nagrywanie, kopiowanie i tworzenie kopii zapasowych
Pomysłowe cięcie, tworzenie i nagrywanie filmów
Wspomnienia fotograficzne w najpiękniejszej formie pokazu slajdów
Tworzenie, nagrywanie i okładanie płyt CD z muzyką
Z nowoczesnym dekoderem H.265 dla doskonałej jakości wideo
Niezawodne tworzenie kopii zapasowych z funkcją inteligentnego harmonogramu
Muzyka w odpowiedniej kolejności i w najlepszym formacie dla radia samochodowego

Wymagania systemowe - Ashampoo Burning Studio 22
Procesor procesor 2 GHz AMD lub Intel®
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7

Pamięć robocza min. 2GB
Miejsce na dysku twardym
 • 250 MB wolnego miejsca na dysku twardym na instalację programu
 • 9 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki tymczasowe (DVD)
 • 25/50 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki tymczasowe (Blu-ray)
 • 100 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki tymczasowe (Blu-ray XL)
Rozdzielczość ekranu

min. 1024x768

Karta graficzna

DirectX 9 hardware pixelshader v2.0, min. 128 MB RAM.

(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)
Powiązane łącza do "Ashampoo Burning Studio 22 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Burning Studio 22 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Burning Studio 22 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
Od 2 155,51 zt * 3 429,51 zt *
Wyświetlony