• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

CorelDRAW Standard 2021 | Windows

1 616,51 zt * 1 763,51 zt * (8,34% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 152 razy
  • BS-10631
  • Niemiecki
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "CorelDRAW Standard 2021 | Windows"

Dla profesjonalistów i początkujących - kup teraz CorelDRAW Standard 2021 w BestSoftware

Pracuj efektywnie nad swoimi zdjęciami i nagraniami, wybierając odpowiednie oprogramowanie. Zarówno dla użytkowników profesjonalnych, jak i prywatnych, wariant CorelDRAW Standard 2021 to bardzo dobry wybór dla ciebie. Uzyskaj dostęp już teraz, kup od nas tanio licencję, by mieć dostęp do licznych narzędzi. Corel jest jednym z najbardziej znanych producentów potężnego oprogramowania i programów, które ułatwiają pracę i pozwalają na indywidualne wykorzystanie.

Liczne narzędzia do efektywnej i wszechstronnej edycji zdjęć

Instalując i używając na swoim komputerze oprogramowania CorelDRAW Standard 2021, wybierasz praktyczne rozwiązanie, które może być używane do tworzenia ilustracji, układów graficznych i edycji obrazów. Liczne narzędzia i praktyczne funkcje są dostępne za darmo i pozwalają ci być kreatywnym w codziennej pracy.
Na przykład, jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać ostatnie zdjęcia z wakacji, skorzystaj z funkcji Corel PHOTO-PAINT Standard. To potężny program do edycji zdjęć. Na przykład skorzystaj z opcji dostosowywania rozmiaru zdjęć lub funkcji tworzenia skali szarości. Dostępne są również efekty bitmapowe, takie jak kolorowanie, sepia i wyostrzanie. Dodawanie większej ilości treści, retuszowanie niechcianych skaz, a nawet prosta korekta kolorów są również zawarte w CorelDRAW Standard 2021. Nowoczesna technologia programu CorelDRAW Standard 2021 pozwala na edycję zdjęć w poszczególnych warstwach, a tym samym na efektywne dopasowywanie własnych zdjęć.

Jednak dzięki CorelDRAW Standard 2021 możesz korzystać także z wielu innych narzędzi i możliwości. Na przykład, wykorzystaj swoją kreatywność do tworzenia układów i wstępnych projektów broszur, ulotek czy dużych dokumentów. Dzięki wszechstronnym możliwościom możesz zaprojektować szablony i szkice indywidualnie, dostosowane do danej grupy docelowej. Z pomocą praktycznych narzędzi praktycznie żadne życzenie nie pozostaje niespełnione podczas pracy. Na przykład, użyj linijki, siatki i prowadnic, aby umieścić pożądane obiekty dokładnie tam, gdzie chcesz. Możesz wstawiać do projektu teksty, grafiki i obrazy z dokładnością co do milimetra i w ten sposób tworzyć optymalnie dopasowane projekty.

Oprogramowanie CorelDRAW Standard 2021 oferuje również atrakcyjne opcje i narzędzia do tworzenia grafiki i treści przeznaczonych do publikacji w internecie. Dzięki wysokiej dokładności i licznym optymalizacjom zawsze masz pewność, że krawędzie są gładkie, a obraz wyświetlany na różnych urządzeniach czysty.

Pozostałe narzędzia i funkcje programu CorelDRAW Standard 2021 również nie pozostawiają praktycznie nic do życzenia. Na przykład wykorzystaj liczne funkcje typografii. Dzięki nim możesz tworzyć wspaniałe teksty i czcionki w swoich projektach. Dzięki wielu efektom, których możesz użyć i dodać w kilku krokach, możesz stworzyć imponującą prezentację. Możesz między innymi dodać cienie za tekstami i czcionkami, aby podkreślić pożądaną treść. CorelDRAW Standard 2021 jest również bardzo dobry w ilustracji wektorowej. Za pomocą prostych linii bazowych i kształtów możesz tworzyć złożone grafiki w kilku krokach. Oczywiście w tym obszarze dostępnych jest też wiele różnych narzędzi do nadawania kształtów i rysowania.

CorelDRAW Standard 2021 przekonuje w codziennym użytkowaniu dzięki intuicyjnej, prostej obsłudze

Mimo że oprogramowanie CorelDRAW Standard 2021 ma odpowiednie narzędzia nawet dla profesjonalnych użytkowników i potrzeb, to praktyczne rozwiązanie z domu Corela jest odpowiednie przede wszystkim dla użytkowników prywatnych i do użytku przy biurku w domu. Ponieważ także tutaj potrzeby w dziedzinie twórczości są bardzo wszechstronne. Dodaj wykończenie do swoich zdjęć z wakacji jako cenną pamiątkę lub skorzystaj z atrakcyjnych opcji tworzenia treści internetowych i grafik na swoją prywatną stronę domową. Aby program CorelDRAW Standard 2021 mógł z łatwością sprostać wymaganiom we wszystkich dziedzinach, producent Corel podczas jego opracowywania zwrócił uwagę na intuicyjną obsługę narzędzi. Z wielu funkcji korzystasz za pomocą prostych suwaków lub indywidualnych pól wejściowych, w które możesz wpisać dokładne wartości. Popularna i bardzo prosta zasada "przeciągnij i upuść" jest również stale obecna i sprawia, że korzystanie z CorelDRAW Standard 2021 jest dla ciebie więcej niż znacznie łatwiejsze.

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy z używaniem oprogramowania, to też nie jest problem. Dzięki licznym wskazówkom i trikom w specjalnym obszarze pomocy program CorelDRAW Standard 2021 jest bardzo przyjazny dla początkujących. Poświęć więc trochę czasu na zapoznanie się z odpowiednimi wskazówkami i trikami, byś mógł efektywnie pracować w codziennym życiu i w pełni wykorzystać cały pakiet oprogramowania.

Skoncentruj się na kreatywności dzięki wielu różnym szablonom i wzorom

Jeśli chodzi o kreatywny rozwój i szybką codzienną pracę w równym stopniu, zdecydowanie dokonujesz bardzo dobrego wyboru, wybierając oprogramowanie CorelDRAW Standard 2021. Dzieje się tak dlatego, że nie musisz tworzyć własnych projektów od podstaw, ale możesz korzystać z wielu różnych szablonów i wzorów. Są one standardowo zawarte w aktualnej wersji programu i wspierają cię w pracy najlepiej, jak potrafisz.

Ponadto szablony w CorelDRAW Standard 2021 obejmują wiele różnych obszarów. Na przykład, jeśli chcesz wykorzystać liczne narzędzia do stworzenia praktycznych wizytówek dla własnej firmy, albo jeśli planujesz nowy papier firmowy czy ulotki, masz do dyspozycji wiele różnych pomysłów, które możesz zaadaptować jednym kliknięciem. Szczególnie jeśli chodzi o układ twoich projektów, wybór szablonów jest już bardzo szeroki. Producent dba o to, by jak najskuteczniej zaspokoić potrzeby różnych grup docelowych. Dzięki temu dostępnych jest wiele różnych wzorów kolorystycznych, rozmiarów i zawartości, które można łatwo włączyć do codziennej pracy.

Nie musisz już także pokonywać drogi w poszukiwaniu treści niezbędnych do atrakcyjnego i indywidualnego wyglądu Twoich projektów, ale możesz je wykorzystać bezpośrednio z bogatej biblioteki programu CorelDRAW Standard 2021. Masz tu do dyspozycji ponad 1000 klipartów i obrazów cyfrowych, ponad 100 zdjęć w wysokiej rozdzielczości, 175 czcionek, 20 ramek do zdjęć, 60 szablonów i 900 wypełnień. Oczywiście wszystkie te treści są wolne od licencji i mogą być łatwo zintegrowane z twoją pracą. Zachęcamy więc do przejrzenia szerokiego zakresu treści dotyczących używania CorelDRAW Standard 2021 - na każdą potrzebę powinna znaleźć się odpowiednia wersja.

Pracuj wydajniej i kup teraz CorelDRAW Standard 2021 w świetnej cenie w naszym sklepie internetowym

Wykorzystaj liczne narzędzia i wszechstronne możliwości kreatywnego rozwoju w codziennym życiu i postaw na oprogramowanie CorelDRAW Standard 2021. Oczywiście licencję potrzebną do aktywacji możesz uzyskać bezpośrednio u nas. Zapoznaj się z korzystnymi ofertami w wolnej chwili i zamów potrzebny klucz w niskiej cenie. W naszej ofercie mamy też wiele innych produktów i rozwiązań firmy Corel, które możesz kupić i używać indywidualnie. Na przykład, możesz polegać na dobrze wyposażonym CorelDRAW Graphics Suite 2021 lub Corel PDF Fusion dla Windows. Z Corel PaintShop Pro 2021 oraz Corel PhotoMirage znajdziesz więcej praktycznych produktów, które możesz kupić. Możesz więc skorzystać z nich już teraz, a także z szybkiej dostawy. W ciągu maksymalnie 30 minut otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową nowy klucz aktywacyjny do swojego oprogramowania i będziesz mógł natychmiast rozpocząć pracę. Oczywiście jesteśmy też do Twojej dyspozycji, oferując najlepszą obsługę klienta. Chętnie pomożemy przez e-mail, czat na żywo lub infolinię i zapewnimy wsparcie, na przykład w ramach aktywacji.

Wymagania systemowe - CorelDraw Standard 2021
Procesor Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
Systemy operacyjne   

Windows 11 lub Windows 10, 64-bitowy, z najnowszymi aktualizacjami

RAM 4 GB RAM (zalecane 8 GB lub więcej)
Miejsce na dysku twardym

co najmniej 2,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji i pliki instalacyjne

Ekran Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% skalowaniu
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "CorelDRAW Standard 2021 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "CorelDRAW Standard 2021 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "CorelDRAW Standard 2021 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft Office 2021 Standard Windows Microsoft Office 2021 Standard Windows
587,51 zt * 1 126,51 zt *
O&O Defrag 24 Pro | Windows O&O Defrag 24 Pro | Windows
195,51 zt * 244,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows
1 954,61 zt * 2 547,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
Corel PDF Fusion | Windows Corel PDF Fusion | Windows
112,21 zt * 146,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Standard Microsoft Exchange Server 2019 Standard
1 959,51 zt * 2 694,51 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
171,01 zt * 342,51 zt *
Wskazówka!
Microsoft Outlook 2019 Windows Microsoft Outlook 2019 Windows
146,51 zt * 440,51 zt *
Windows 7 Ultimate Windows 7 Ultimate
73,01 zt * 169,05 zt *
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
Adobe Photoshop Lightroom | Adobe Photoshop Lightroom |
734,51 zt * 832,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
259,21 zt * 342,51 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie Microsoft SQL Server 2022 Urządzenie
Od 587,51 zt * 612,01 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
16 654,61 zt * 21 025,41 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Corel Painter 2022 | Windows / Mac Corel Painter 2022 | Windows / Mac
Od 734,51 zt * 2 082,25 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Ashampoo Video Deflicker | Windows Ashampoo Video Deflicker | Windows
122,01 zt * 146,51 zt *
CutOut 8 | Windows CutOut 8 | Windows
171,01 zt * 489,51 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
87,71 zt * 244,95 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
Corel PDF Fusion | Windows Corel PDF Fusion | Windows
112,21 zt * 146,51 zt *
Windows Server 2012 R2 Device Windows Server 2012 R2 Device
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Microsoft PowerPoint 2016 MAC Microsoft PowerPoint 2016 MAC
97,51 zt * 367,01 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Standard Microsoft SQL Server 2017 Standard
1 224,95 zt * 3 184,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Standard Microsoft SQL Server 2019 Standard
1 714,95 zt * 2 467,64 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2012 R2 Standard Windows Server 2012 R2 Standard
215,55 zt * 296,06 zt *
Wyświetlony