• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Kaspersky Passwort Manager 2022 | Pobierz

Kaspersky Passwort Manager 2022 | Pobierz

68,11 zt * 97,51 zt * (30,15% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 22 razy
 • BS-11102
 • Wielojęzyczna strona
 • 1 Gerät
 • 1 rok
 • Na całym świecie
 • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kaspersky Passwort Manager 2022 | Pobierz"

Kup Kaspersky Password Manager 2022 - czekamy na wiadomość od Ciebie

Niezależnie od tego, czy jest to twoje konto pocztowe, konto do streamingu wideo, czy nawet bankowość internetowa, wiele usług wymaga dziś danych dostępowych. Aby zapobiec niewłaściwemu wykorzystaniu danych, a nawet ich kradzieży, kluczową rolę odgrywa bezpieczne hasło. Tylko z jednym z nich możesz zagwarantować sobie skuteczną ochronę. Wielu użytkowników ma jednak problemy z kontrolowaniem różnych danych dostępowych. W takim przypadku polegaj na aplikacji Kaspersky Password Manager 2022, która zapewnia dobrą ochronę danych dostępowych i wysoki poziom wygody w codziennym życiu. Dzięki praktycznym funkcjom już nigdy nie zapomnisz swoich haseł i będą one bezpośrednio dostępne.

Uporządkuj swoje dane dostępowe za pomocą aktualnego i praktycznego oprogramowania

Program Kaspersky Password Manager 2022 jest sejfem, w którym możesz przechowywać swoje dane dostępowe. Dzięki temu możesz łatwo zapisywać swoje hasła i odzyskiwać je w razie potrzeby. Producent programu przywiązuje dużą wagę do bardzo prostej i efektywnej obsługi w codziennym życiu, dzięki czemu Kaspersky Password Manager 2022 doskonale się integruje.

Jednak oprócz maksymalnego bezpieczeństwa własnych haseł i danych, jako użytkownik korzystasz z wielu innych funkcji, które przede wszystkim znacznie zwiększają wygodę. Na przykład, możesz polegać na funkcji Autouzupełniania. Eliminuje to irytujące wpisywanie odpowiednich informacji, na przykład w licznych formularzach w internecie. Co więcej, nie musisz już pamiętać istotnych informacji, ale możesz całkowicie polegać na rzeczywistej pracy i zadaniach. Dzięki tej funkcji przechowywane informacje są automatycznie przenoszone do odpowiednich pól, gdy korzystasz z Kaspersky Password Manager 2022. Dzięki temu zaoszczędzisz mnóstwo czasu, zwłaszcza jeśli używasz go regularnie.

Z Kaspersky Password Manager 2022 możesz zabezpieczyć nie tylko własne hasła, ale także inne wrażliwe informacje i pliki. Jeśli więc intensywnie pracujesz z dokumentami, papierami i zdjęciami, Kaspersky Password Manager oferuje wiele korzyści. Zalety są szczególnie widoczne w przypadku wrażliwych i ważnych dokumentów, na przykład skanów dowodu osobistego lub kopii prawa jazdy. Jeśli dojdzie do najgorszego, zawsze masz je pod ręką i nie musisz się o nie martwić. Dokumenty medyczne, które w wielu przypadkach mają ogromne znaczenie, mogą być łatwo przechowywane w sejfie, a w razie potrzeby zawsze będziesz miał bezpośredni dostęp do tych informacji. Wreszcie, możesz łatwo tworzyć kopie zapasowe swoich zdjęć, jeśli nie chcesz, by się zgubiły lub chcesz, by pozostały prywatne.

Wreszcie, jeśli wybierzesz Kaspersky Password Manager 2022, będzie on również wyposażony w odpowiednie narzędzia do zarządzania. Narzędzia te ułatwiają oznaczanie, organizowanie i znajdowanie plików na wszystkich urządzeniach. Na przykład organizuj swoje dane w specjalnych folderach i dodawaj ważne hasła lub dokumenty do ulubionych. W wielu sytuacjach oszczędza ci to długich poszukiwań. Ogólnie rzecz biorąc, oszczędzasz mnóstwo czasu dzięki praktycznym narzędziom, które są możliwe dzięki zintegrowanej technologii AI. Dzięki tej technologii możesz w kilku krokach wyszukać odpowiednie dokumenty w Kaspersky Password Manager 2022 i, jeśli to konieczne, bardzo łatwo dodać je do odpowiedniego miejsca przechowywania.

Bezpieczeństwo jest w centrum uwagi, gdy używasz menedżera

Jeśli używasz Kaspersky Password Manager 2022 do zabezpieczania swoich cennych dokumentów lub przechowywania ważnych informacji, bezpieczeństwo musi być oczywiście przekonujące na całej linii. Produkt firmy Kaspersky jest bardzo dobrze pozycjonowany w tym segmencie i oferuje wiele korzyści i możliwości w dziedzinie bezpieczeństwa. Z powodu braku kreatywności lub strachu przed zapomnieniem hasła wielu użytkowników używa ciągle tego samego lub podobnego hasła. Aby ten problem nie stanowił już zagrożenia dla Twoich plików i haseł, Kaspersky Password Manager 2022 został wyposażony w zintegrowaną funkcję generowania haseł. Są to szczególnie silne i unikalne hasła, które zapewniają ci dobrą ochronę i znacznie utrudniają przestępcom uzyskanie dostępu. Szczególnie praktyczne jest wykrywanie wycieku dopasowanych danych. Jeśli twoje hasła zostaną naruszone w sieci, oprogramowanie podniesie alarm dzięki bezpośredniemu porównaniu i pozwoli ci szybko i sprawnie zareagować, zanim pojawią się rzeczywiste problemy. Kaspersky Password Manager 2022 posiada również zintegrowaną funkcję sprawdzania haseł. Program automatycznie ostrzega cię, jeśli przypisujesz i chcesz używać słabych lub już używanych haseł, abyś mógł wybrać inne hasło.

Wskazówka: Kaspersky Password Manager 2022 jest dostępny na wiele platform. Oprogramowanie jest więc również kompatybilne z Windows 10, prąd Windows 11 lub macOS, a nawet może być używany na urządzeniach mobilnych lub jako wtyczka do przeglądarki we wszystkich aktualnych wersjach.

Korzystaj również z innych rozwiązań programowych firmy Kaspersky

Skorzystaj z innych rozwiązań programowych firmy Kaspersky, aby czerpać korzyści z licznych możliwości i wszechstronnej ochrony. Rosyjski producent nie bez powodu znany jest z oprogramowania zabezpieczającego i licznych produktów w tym segmencie. Jeśli na przykład używasz swojego komputera do regularnej pracy lub surfowania po Internecie, dobrze jest wybrać wersję podstawową Kaspersky Antivirus 2022 to bardzo dobry wybór. Jednak znacznie więcej funkcji otrzymasz w kompleksowo wyposażonych wariantach Kaspersky Internet Security 2022 lub Kaspersky Total Security 2022. W takich przypadkach nic nie stoi na przeszkodzie, by używać jej na różnych platformach, a dzięki skanerowi podatności, bezpiecznej przeglądarce i wielu innym funkcjom aplikacja nie pozostawia nic do życzenia. Odpowiednie licencje możesz otrzymać od nas w sklepie internetowym BestSoftware.

W BestSoftware możesz kupić Kaspersky Password Manager 2022 w niskiej cenie

Niskie ceny na licencję Kaspersky Password Manager 2022 czekają na ciebie w naszym sklepie internetowym. Zamów swój indywidualny klucz w BestSoftware, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji aktualnego programu. W ciągu 30 minut otrzymasz również licencję pocztą elektroniczną, więc nie musisz długo czekać, by z niej skorzystać. Jednocześnie możesz pobrać nowy program bezpośrednio po zakupie i zainstalować go na swoim komputerze. Oczywiście z przyjemnością pomożemy ci, jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub problemy z zakupem lub aktywacją. W takim przypadku zalecamy krótką rozmowę telefoniczną, ale możesz też napisać e-mail, jeśli chcesz. Alternatywą jest czat na żywo obejmujący zdalną obsługę techniczną, dzięki któremu możemy kompetentnie i szybko udzielić ci pomocy.

Wymagania systemowe - Kaspersky Password Manager 2022 

Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows

Microsoft Windows 11 Home/Pro/Enterprise
Microsoft Windows 10 Home/Pro/Enterprise
Microsoft Windows 8 i 8.1/Pro/Enterprise/8.1 Update2

Microsoft Windows 7 Starter/HomeBasic and Premium/Professional/Ultimate - SP1 lub nowszy2

Procesor: 1 GHz lub szybszy
RAM: 1 GB (32 bit) lub 2 GB (64 bit)
150 MB dostępnego miejsca na dysku twardym

smartfony i iPady z systemem iOS

120 MB dostępnej pamięci
iOS® 13.0 lub nowszy

Komputery stacjonarne i laptopy oparte na komputerach Mac

1620 MB dostępnego miejsca na dysku twardym
RAM: 2 GB
macOS 10.12 lub nowszy

Smartfony i tablety z systemem Android

Android™ 5.0 lub wyższy
Rozdzielczość ekranu: minimum 320 x 480
80 MB dostępnej pamięci

Możesz pobrać oprogramowanie ze Sklepu Play: Kliknij tutaj

Obsługiwane przeglądarki

 • Mozilla™ Firefox™ (wersja 65 lub wyższa)/Mozilla Firefox dla OS X
 • Google Chrome™ (wersja 70 lub wyższa)/Google Chrome dla OS X
 • Przeglądarka Yandex
 • Microsoft Edge oparty na Chromium (wersja 79 lub wyższa)
 • Safari dla OS X
(aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

  

 

Powiązane łącza do "Kaspersky Passwort Manager 2022 | Pobierz"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kaspersky Passwort Manager 2022 | Pobierz"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kaspersky Passwort Manager 2022 | Pobierz"
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik
Od 489,51 zt * 552,43 zt *
Parallels Desktop 17 Standard dla MAC Parallels Desktop 17 Standard dla MAC
Od 440,51 zt * 587,51 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 416,01 zt * 685,51 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
3 723,51 zt * 5 874,61 zt *
Wyświetlony