• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Kaspersky Anti-Virus 2023

Kaspersky Anti-Virus 2023 1 Urządzenie 2 lata

97,51 zt * 146,51 zt * (33,44% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 349 razy
  • BS-11289.1
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 2 lata
  • DE - AT - CH
  • 5 - 30 Minuty

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kaspersky Anti-Virus 2023"

Kup Kaspersky Antivirus 2023 - skorzystaj z najnowszej technologii, aby zwiększyć bezpieczeństwo

Dzięki Kaspersky Antivirus 2023 możesz zapewnić sobie najnowszą wersję przystępnego cenowo oprogramowania dla zwiększenia bezpieczeństwa na swoich urządzeniach końcowych. Niezależnie od tego, czy korzystasz z notebooka, smartfona czy komputera Apple, ochrona zapewniana przez popularny program głównego producenta jest przekonująca. Ponadto możesz liczyć na inne cechy i funkcje, takie jak optymalizacja wydajności komputera. Oczywiście w zestawie znajduje się również ochrona płatności i ochrona przed wirusami. Uzyskaj dostęp już teraz w BestSoftware i skorzystaj z licznych korzyści, jakie daje zakup licencji w sklepie internetowym. Czekamy na Twoje zamówienie.

Pracuj i surfuj bezpiecznie teraz z oprogramowaniem Kaspersky Antivirus 2023

Oprogramowanie Kaspersky Antivirus 2023 jest doskonałe do bezpiecznej pracy i surfowania w codziennym życiu. Program łączy wiele technik i funkcji, aby zapewnić skuteczną ochronę. Na przykład, klasyczne skanery antywirusowe i zaawansowana analiza behawioralna są używane w połączeniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku oprogramowania zabezpieczającego producent wie dokładnie, które punkty są naprawdę ważne.

Przekonaj się o ogromnej wydajności zintegrowanego skanera antywirusowego. Działa w tle i monitoruje działania na urządzeniach końcowych. Na przykład, gdy pobierasz plik z Internetu, ten nowy plik jest sprawdzany w dużych bazach danych. Jeśli zostanie znaleziony pasujący wpis i jest to złośliwe oprogramowanie, plik może zostać usunięty bezpośrednio z komputera. Jednak porównywanie i ochrona nie działa tylko w przypadku nowych plików. Szczególnie po instalacji należy przeprowadzić kompleksową analizę komputera w celu znalezienia potencjalnych zagrożeń.

Skaner antywirusowy pomaga jednak tylko w przypadku prostych zagrożeń, takich jak klasyczne wirusy czy trojany. Jednak coraz częściej dochodzi do coraz bardziej złożonych i wyszukanych ataków. Są to na przykład ataki typu zero-day lub exploity, których celem są dane osobowe znajdujące się na Twoim komputerze. Tego typu zagrożenia nie są jednak wykrywane przez zwykłe porównanie baz danych i zwykły skaner antywirusowy. Dlatego też program Kaspersky Antivirus 2023 opiera się na analizie behawioralnej. Szybko rozpoznaje się typowe wzorce zachowań związane z atakiem i można zablokować odpowiednie próby. Dzięki temu Twoje informacje są zawsze bezpieczne i nie musisz się już martwić o utratę kontroli nad swoimi urządzeniami podczas korzystania z oprogramowania Kaspersky Antivirus 2023.

Oprogramowanie Kaspersky Antivirus 2023 posiada również przydatną zaporę sieciową. Monitoruje on połączenia sieciowe i zapewnia bardzo dobrą ochronę. Dzięki temu możesz łatwo i bezpiecznie surfować po Internecie. Wiele połączeń sieciowych jest niezabezpieczonych lub niedostatecznie zabezpieczonych, co ułatwia przestępcom dostęp do informacji znajdujących się na Twoim komputerze. Zapora ogniowa jest oczywiście aktywna w tle i zapewnia dobrą ochronę bez konieczności przeprowadzania skomplikowanej konfiguracji.

Nawet wersja podstawowa oferuje wiele atrakcyjnych korzyści i narzędzi

Oprogramowanie Kaspersky Antivirus 2023 to wersja podstawowa, która jest dobrym wyborem zwłaszcza dla początkujących użytkowników. Jednak nie tylko skaner antywirusowy i zapora ogniowa są w zestawie, ale także inne funkcje, które przekonują i sprawiają, że zakup taniej licencji jest dla ciebie szczególnie atrakcyjny. Na przykład, jeśli lubisz surfować po Internecie i korzystać z licznych opcji płatności za przelewy bankowe lub zakupy, powinieneś pomyśleć o bezpieczeństwie na wszystkich urządzeniach końcowych. Dzięki oprogramowaniu Kaspersky Antivirus 2023 taka ochrona jest zawsze przy Tobie. Praktyczna ochrona płatności zapobiega nieuprawnionemu dostępowi do informacji i przejęciu kontroli nad Twoimi urządzeniami. Na przykład, jeśli próbujesz skorzystać z bankowości internetowej, w wielu przypadkach jest to fałszywa strona, za pośrednictwem której mogą zostać przechwycone Twoje dane logowania. Oprogramowanie Kaspersky Antivirus 2023 natychmiast wykrywa te próby i może je zatrzymać, abyś nie poniósł żadnych szkód.

Z czasem nawet najlepsze komputery i najszybsze notebooki stają się coraz wolniejsze. Aby zapewnić szybkie rozwiązanie tego problemu, oprogramowanie Kaspersky Antivirus 2023 oferuje praktyczną optymalizację wydajności. Użyj go, aby znacząco zwiększyć wydajność. Dzięki tej części programu możesz łatwo usunąć z dysku twardego pliki, które nie są już potrzebne. Oprogramowanie Kaspersky Antivirus 2023 umożliwia również bardzo łatwe wyłączenie programów autostartu na urządzeniach końcowych, których tak naprawdę nie potrzebujesz. Dzięki temu praktycznie żadne życzenie nie pozostaje niespełnione, a oprogramowanie inspiruje również początkujących graczy z niewielkim doświadczeniem.

Dzięki nowej wersji możesz korzystać ze wsparcia na wielu platformach

Nowa wersja programu Kaspersky Antivirus 2023 zachwyca wsparciem dla wielu różnych platform. Korzystaj więc z ochrony programu nie tylko na komputerze z Windows 10 lub Windows 11ale polegaj na doskonałej ochronie dodatkowych urządzeń końcowych. Na przykład, możesz dodatkowo zabezpieczyć swój smartfon lub tablet, zamawiając online licencję na oprogramowanie Kaspersky Antivirus 2023. Dzięki kluczowi możesz również korzystać z praktycznych aplikacji dla systemu iOS lub Android, a tym samym pracować efektywnie, dobrze zabezpieczony na wszystkich urządzeniach końcowych. Istnieje nawet rozwiązanie dla systemu macOS, które można łatwo zainstalować.

Oprogramowanie Kaspersky Antivirus 2023 oferuje dalsze korzyści, takie jak doskonała wydajność na różnych urządzeniach końcowych. Oznacza to, że możesz zainstalować go na starszych komputerach i nadal działać efektywnie. Jednocześnie możesz polegać na bardzo prostej obsłudze. Dzięki temu program Kaspersky Antivirus 2023 jest idealny dla początkujących i niedoświadczonych użytkowników.

Zamów tanie licencje - w BestSoftware znajdziesz Kaspersky Antivirus 2023

My ze sklepu internetowego BestSoftware oferujemy naszym klientom korzystne ceny i kompleksową obsługę klienta. Możesz polegać na nas, że otrzymasz zamówioną licencję w krótkim czasie. Dostarczamy oprogramowanie pocztą elektroniczną w ciągu maksymalnie 30 minut od złożenia zamówienia. Ten sposób dostawy ma wiele zalet, nie ma czasu oczekiwania, a zamówione towary nie docierają. Program może być wykorzystany tego samego dnia. Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo w Internecie i ochronę przed wszelkimi rodzajami wirusów, zalecamy zainstalowanie programu Kaspersky Antivirus 2023. Zawsze masz możliwość dokupienia dodatkowych licencji po korzystnych cenach. Oferujemy szeroką gamę produktów, aby żadne życzenie nie pozostało niespełnione. Jeśli chciałbyś mieć program z większą liczbą funkcji, licencja jest dla ciebie odpowiednia Kaspersky Total Security 2023. Ten program jest wersją premium Kaspersky'ego i oferuje wiele różnych funkcji. Kup więc już dziś w naszym sklepie internetowym BestSoftware odpowiednią dla siebie licencję. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy w aktywacji licencji, możesz skontaktować się z naszym serwisem telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem czatu na żywo.


Informacje:
Termin rozpoczyna się od dnia doręczenia. Dlatego zalecamy, abyś nie dokonywał zakupu przed upływem daty wygaśnięcia twojej licencji. W przeciwnym razie ominie cię kilka dni.

Wymagania systemowe - Kaspersky Antivirus 2023
Procesor 1 GHz lub więcej
Systemy operacyjne    Windows 7 | 8 | 8 .1 | 10 | 11
Pamięć 1 GB dla 32-bitowców lub 2 GB dla 64-bitowców
Miejsce na dysku twardym Miejsce na dysku twardym: 1500 MB dostępnej pamięci
Inne Połączenie internetowe jest wymagane do aktywacji produktu, aktualizacji i dostępu do niektórych funkcji
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta

Powiązane łącza do "Kaspersky Anti-Virus 2023"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kaspersky Anti-Virus 2023"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kaspersky Anti-Virus 2023"
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 151,41 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Wskazówka!
Kaspersky Small Office Security 8 2021 Kaspersky Small Office Security 8 2021
Od 416,01 zt * 685,51 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Malwarebytes Premium 2023 | Windows Malwarebytes Premium 2023 | Windows
Od 171,01 zt * 220,01 zt *
Windows 7 Professional Windows 7 Professional
48,51 zt * 145,73 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Wyświetlony