• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Trend Micro Maximum Security 2023 | Multi Device 1 Urządzenie 1 rok

58,31 zt * 97,51 zt * (40,2% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 20 razy
  • BS-11284
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia):

Rok(y):

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Trend Micro Maximum Security 2023 | Multi Device"

Kup licencje Trend Micro Maximum Security 2023 bardzo tanio w BestSoftware

Popularne oprogramowanie zabezpieczające Trend Micro Maximum Security 2023 z atrakcyjnym pakietem i wieloma funkcjami w jednym rozwiązaniu znajdziesz bezpośrednio w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Producent po raz kolejny daje z siebie wszystko w najnowszej wersji 2023, aby zapewnić doskonałą ochronę w każdym środowisku i uniknąć ewentualnych zagrożeń bezpieczeństwa. Ponadto w zestawie znajduje się wiele innych elementów i narzędzi, które sprawiają, że zakup programu jest dla ciebie szczególnie atrakcyjny. Kup więc u nas licencje już teraz, czek amy na twoje zamówienie.

 Możesz liczyć na ochronę za pomocą popularnego oprogramowania Trend Micro Maximum Security 2023

W codziennym życiu zawsze możesz liczyć na bardzo dobrą ochronę, jaką zapewnia popularne oprogramowanie Trend Micro Maximum Security 2023. Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia programistów i atrakcyjnego pakietu, aby bezpiecznie używać komputera w codziennym życiu. Niezależnie od tego, czy grasz w gry, pracujesz przy biurku, czy po prostu surfujesz po Internecie, zawsze istnieje zagrożenie utraty danych w wyniku działania złośliwego oprogramowania, trojanów lub prób wyłudzania informacji, a nawet przejęcia przez przestępców pełnej kontroli nad całym komputerem.

Oprogramowanie Trend Micro Maximum Security 2023 zapewnia dokładną i skuteczną ochronę przed różnymi zagrożeniami. Szczególnie ważny jest klasyczny skaner antywirusowy. Działa on zawsze w tle, obserwuje działania na komputerze i może znaleźć niebezpieczne oprogramowanie, porównując nowe pliki z dużymi bazami danych. W przypadku zidentyfikowania zagrożenia złośliwe oprogramowanie jest przenoszone bezpośrednio do zabezpieczonego obszaru kwarantanny, tak aby nie stanowiło już dla Ciebie żadnego zagrożenia. Oczywiście bazy danych są zawsze aktualizowane, więc zawsze można tu znaleźć najnowsze zagrożenia.

Szczególne znaczenie w walce z różnymi zagrożeniami w życiu codziennym ma oparta na chmurze technologia AI w oprogramowaniu Trend Micro Maximum Security 2023. Dzięki temu zyskujesz wysoce skuteczną i proaktywną ochronę przed szczególnie złożonymi zagrożeniami. Często są one wykrywane zbyt późno lub wcale przez klasyczny skaner antywirusowy. Jednak oprogramowanie Trend Micro Maximum Security 2023, dzięki możliwościom chmury i analizy behawioralnej, oferuje możliwość bezpośredniego wykrywania i zwalczania nawet nowych i złożonych ataków.

Wreszcie, zintegrowana zapora sieciowa ma ogromne znaczenie dla bezpiecznej pracy na komputerze lub notebooku. Dzieje się tak dlatego, że przestępcy często uzyskują dostęp do Twoich plików za pośrednictwem niezabezpieczonych połączeń sieciowych lub mogą nawet przejąć całkowitą kontrolę nad Twoimi urządzeniami. Aby temu jak najskuteczniej zapobiec, połączenia przychodzące i wychodzące z podłączonymi sieciami na twoim komputerze są ściśle monitorowane. W ten sposób podejrzane zachowania są natychmiast zauważane i blokowane, dzięki czemu niebezpieczeństwa są eliminowane w krótkim czasie.

Możesz korzystać z ochrony na wielu platformach

Praca z nowoczesną technologią nie tylko oszczędza wiele czasu w codziennym życiu czy dostarcza niezbędnej rozrywki, ale od kilku lat odbywa się na coraz większej ilości różnych platform. Dlatego przestępcy już dawno wyspecjalizowali się nie tylko w atakach na klasyczne komputery czy notebooki, ale oczywiście bacznie obserwują także inne platformy. Jednak dzięki oprogramowaniu Trend Micro Maximum Security 2023 znów jesteś skutecznie chroniony, a ryzyko związane z bezpieczeństwem jest możliwe do opanowania.

Ponieważ programiści są oczywiście na bieżąco i wiedzą, że urządzenia mobilne również wymagają jak najskuteczniejszej ochrony. W końcu na smartfonie lub tablecie znajduje się wiele ważnych informacji, na przykład dokumenty przechowywane w chmurze lub liczne aplikacje zakupowe i bankowe. Kupując licencję na Trend Micro Maximum Security 2023, korzystasz z obsługi wielu platform. Zainstaluj rozwiązanie zabezpieczające nie tylko na komputerze z systemem Windows 10 lub Windows 11, ale także na komputerze z systemem macOS, a nawet na smartfonie lub tablecie.

Zainstaluj odpowiednią aplikację z odpowiedniego sklepu w kilku prostych krokach. Wsparcie zapewniane przez oprogramowanie Trend Micro Maximum Security 2023 obejmuje wszystkie popularne smartfony i tablety z systemem Android lub iOS.Zalecamy również bezpośredni zakup tzw. licencji wielokrotnej ze względu na kompleksową ochronę zapewnianą przez nowoczesne oprogramowanie. W tym miejscu otrzymujesz bezpośrednio kilka kluczy na szczególnie korzystnych warunkach, które umożliwiają nieograniczone korzystanie z oprogramowania.

Najważniejsze funkcje w szczegółach - Trend Micro Maximum Security 2023 oferuje dobry pakiet ogólny

Oprogramowanie Trend Micro Maximum Security 2023 ma oczywiście na celu przede wszystkim zapewnienie doskonałej ochrony komputera, ale możliwości tego popularnego programu sięgają dalej. Producent dostarcza wszechstronnie wyposażony pakiet oprogramowania z wieloma innymi narzędziami, które mogą przekonać o wszechstronnych zaletach twojego komputera. Na przykład użyj praktycznej kontroli rodzicielskiej w swoim domu, aby bezpośrednio zablokować nieodpowiednie treści w Internecie. Możesz też użyć kontroli rodzicielskiej, aby określić, kiedy i jak często dziecko może korzystać z komputera.

Ponadto możesz dokonywać szczególnie bezpiecznych i dobrze chronionych zakupów, korzystając z oprogramowania Trend Micro Maximum Security 2023. Program oferuje zintegrowaną ochronę przed fałszywymi stronami internetowymi lub ofertami internetowymi. Jeśli chcesz wywołać odpowiednią stronę, próba jest blokowana bezpośrednio. Ponadto Pay Guard sprawdza, czy odwiedzana strona internetowa jest oryginalnym rozwiązaniem banku. Jeśli tak się nie stanie, oczywiście natychmiast otrzymasz powiadomienie i zostaniesz przekierowany na bezpieczną stronę, na której dokonasz transakcji.

Oprogramowanie Trend Micro Maximum Security 2023 kontroluje również skrzynkę pocztową. Jest bowiem pewne, że większość ludzi doświadczyła już tzw. próby pishingu i mogła nawet stracić w ten sposób dane. Dzięki oprogramowaniu Trend Micro Maximum Security 2023 taka sytuacja z pewnością już Ci się nie przytrafi, ponieważ program zawsze obserwuje Twoją skrzynkę pocztową i natychmiast wyszukuje wiadomości zawierające niebezpieczne linki lub szkodliwe załączniki. Odpowiednie wiadomości są wtedy bezpośrednio usuwane i nie mogą już powodować żadnych szkód na komputerze. Ponadto oprogramowanie Trend Micro Maximum Security 2023 na żądanie optymalizuje wydajność komputera, aby zapewnić jego lepsze działanie. Rozwiązanie to wyszukuje w znanych miejscach i szybko i niezawodnie usuwa z dysku twardego np. pliki, które nie są już potrzebne.

Kup teraz i oszczędzaj - znajdź Trend Micro Maximum Security 2023 w BestSoftware

Kup teraz pojedynczą licencję na Trend Micro Maximum Security 2023 lub uzyskaj dostęp do tanich licencji wielokrotnych - w BestSoftware jako konsument masz zawsze wolny wybór. Oferujemy sprawdzone i przetestowane oprogramowanie po niskich cenach, dzięki czemu możesz bezpośrednio zaoszczędzić w ramach zamówienia. Dodatkowo, jeśli masz problem, nie jesteś sam. Jesteśmy szczególnie dumni z naszej najlepszej obsługi klienta i w razie jakichkolwiek pytań lub problemów służymy pomocą najlepiej jak potrafimy. Na przykład, jeśli nie można aktywować zakupionego oprogramowania lub nie jesteś pewien, czy chcesz zacząć od Trend Micro Internet Security 2023 lub także AVG Ultimate 2023 lepiej doradzić, zawsze możesz skontaktować się z nami, a my chętnie pomożemy. Możesz skontaktować się z naszym przyjaznym personelem na przykład za pośrednictwem praktycznego czatu na żywo, gdzie możesz bezpośrednio zadać swoje pytania. Ponadto, jeśli chcesz napisać do nas wiadomość, oferujemy gorącą linię lub odpowiadamy na e-maile w wyjątkowo krótkim czasie. Nie czekaj więc dłużej, ale już teraz zabezpiecz swoją licencję na popularne oprogramowanie Trend Micro Maximum Security 2023 lub inne programy z naszej szerokiej oferty.

 

Wymagania systemowe - Trend Micro Maximum Security 2021
Systemy operacyjne

Windows11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7, Windows Vista

Procesor

zalecane 1 GHz

Pamięć

32-bitowe: zalecane 1 GB

64-bitowy: zalecane 2 GB

Miejsce na dysku twardym

Zalecane co najmniej 1,5 GB wolnego miejsca na dysku

Przeglądarka internetowa

Microsoft® Internet Explorer® 9.0, 10.0, 11.0
Mozilla Firefox®, najnowsza wersja
Google Chrome™, najnowsza wersja

Wyświetl

Wysokokolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 800×480 pikseli lub wyższej (pulpit); 1024×768 lub wyższej (Sklep Windows); 1366×768 lub wyższej (aplikacje Snap)

(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji należy skontaktować się z producentem)
Powiązane łącza do "Trend Micro Maximum Security 2023 | Multi Device"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Trend Micro Maximum Security 2023 | Multi Device"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Trend Micro Maximum Security 2023 | Multi Device"
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Surfshark VPN | Surfshark VPN |
Od 171,01 zt * 180,32 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
Parallels Desktop 17 Standard dla MAC Parallels Desktop 17 Standard dla MAC
Od 440,51 zt * 587,51 zt *
NOWY
ESET Small Business Security 2024 ESET Small Business Security 2024
Od 710,01 zt * 832,51 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
440,51 zt * 538,51 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
293,51 zt * 357,21 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
259,21 zt * 342,51 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 171,01 zt * 195,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Eset Home Security Premium Eset Home Security Premium
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
Wyświetlony