• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo UnInstaller 12 | Windows

122,01 zt * 195,51 zt * (37,59% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 6 razy
  • BS-11343
  • Wielojęzyczna
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo UnInstaller 12 | Windows"

Kup Ashampoo UnInstaller 12 - szybko i łatwo stwórz więcej miejsca na dysku

Z czasem na Twoim komputerze lub notebooku pojawia się coraz więcej programów, rozszerzeń i instalacji. Zasadniczo system operacyjny Windows firmy Microsoft oferuje możliwość prostego odinstalowania programów z dysku twardego, ale w rzeczywistości w wielu przypadkach nie działa to tak dobrze, jak się spodziewano. Dzięki programowi Ashampoo UnInstaller 12 jesteś przygotowany na ewentualne problemy i możesz przeprowadzić wyjątkowo dokładną, a jednocześnie bardzo prostą deinstalację wszystkich programów, rozszerzeń i innego oprogramowania na swoim komputerze. Najnowsza wersja programu jest nie tylko łatwa w użyciu, ale także oferuje doskonałą wydajność i ważne funkcje do codziennego użytku. Kup od nas licencję na nieograniczone użytkowanie i przekonaj się o licznych zaletach rozwiązania Ashampoo UnInstaller 12.

Niezawodnie zainstaluj wszystkie programy i pozostałości plików za pomocą Ashampoo UnInstaller 12

Główne zadanie programu Ashampoo UnInstaller 12 jest prosto opisane. Dzięki temu popularnemu i dobrze znanemu rozwiązaniu łatwo wykonasz dezinstalację na swoim komputerze. Jednak po bliższym przyjrzeniu się proces ten jest o wiele bardziej złożony, niż się większości ludzi wydaje. Po klasycznej dezinstalacji, na przykład przez system operacyjny Windows, w większości przypadków pozostaje wiele pozostałości po plikach lub wpisach w rejestrze. Powoduje to znaczne obniżenie wydajności, zwłaszcza po kilku miesiącach codziennego używania komputera. Ponadto wiele zainstalowanych rozszerzeń lub pasków narzędzi, które działają niepożądanie w tle, jest rzadko znajdowanych na liście instalacji w systemie operacyjnym.

Możliwości programu Ashampoo UnInstaller 12 pozwalają więc na wyjątkowo skuteczne odinstalowanie wszystkich rozwiązań na komputerze. Dzięki inteligentnej technologii i licznym funkcjom nie ma żadnych pozostałości, a Twój dysk twardy jest znowu wyjątkowo czysty. W tym celu program Ashampoo UnInstaller 12 zwraca szczególną uwagę na instalacje na komputerze lub notebooku. Dzięki stałemu monitorowaniu instalacji rozwiązanie zawsze wie, jakie programy, rozszerzenia i paski narzędzi znajdują się na komputerze i mogą zostać usunięte w określonych okolicznościach.

Dzięki Ashampoo UnInstaller 12 możesz jednym kliknięciem odinstalować rozwiązanie, którego już nie chcesz. Jednak to popularne rozwiązanie nie ogranicza się do usunięcia głównych plików z dysku twardego. Stosowana jest tak zwana poczwórna dezinstalacja, która zapewnia szczególnie dokładne wyniki. Wraz z głębokim czyszczeniem odnajdywane są także inne pliki instalacji na dysku twardym lub bezpośrednio wszystkie wpisy w rejestrze. Inteligentne wyszukiwanie instalacji na komputerze wyszukuje nawet ukryte programy lub rozszerzenia, które mogą szybko zadomowić się w systemie i spowodować niską wydajność.

Skorzystaj z wielu innowacji w programie Ashampoo UnInstaller 12

W najnowszej wersji programu Ashampoo UnInstaller 12 popularny i znany producent wprowadza wiele istotnych zmian i innowacji do programu. Obejmuje to między innymi innowacyjny tryb uśpienia, który pozwala oszczędzać zasoby komputera. Mimo że program wykonuje swoją pracę w tle i monitoruje na przykład uruchomione instalacje, możesz w pełni wykorzystać możliwości swojego systemu. Szczególnie w starszych systemach lub na komputerach z mniej wydajnym sprzętem ogólna optymalizacja wydajności w Ashampoo UnInstaller 12 powinna być wyraźnie zauważalna. Dzięki nowej technologii czyszczenia producenci obiecują o 50 procent szybszą pracę na komputerze. Jednocześnie inteligentny algorytm wyszukiwania nie tylko ułatwia znalezienie wszystkich instalacji na komputerze, ale także zapewnia wyjątkowo niskie zużycie pamięci. Program Czyszczenie Rejestru oferuje teraz analizę równoległą z obsługą wielu rdzeni, a tym samym znacznie lepszą wydajność. Głębokie oczyszczanie zostało udoskonalone i działa teraz jeszcze skuteczniej, podobnie jak inteligentny i błyskawiczny program do czyszczenia internetu. Profile wszystkich najnowszych i najpopularniejszych przeglądarek są tu bezpośrednio przechowywane.

Program Ashampoo UnInstaller 12 jest idealny dla początkujących

Program Ashampoo UnInstaller 12 jest szczególnie przydatny dla początkujących. Przejrzysty i animowany interfejs sprawia, że orientacja jest wyjątkowo łatwa. Ponadto do większości narzędzi można dotrzeć za pomocą kilku kliknięć, a duża część niezbędnych codziennych czynności jest nawet wykonywana przez program Ashampoo UnInstaller 12 bez aktywnej interwencji. Oznacza to, że nawet niedoświadczeni technicznie użytkownicy mogą korzystać z licznych zalet tego popularnego rozwiązania. Ponadto Ashampoo UnInstaller 12 obsługuje wiele aktualnych i rozpowszechnionych systemów operacyjnych Windows. Dotyczy to nawet starszych wersji systemu Windows 7 i Windows 8.1, ale w przypadku najnowszego wariantu nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go w systemie Windows 10 lub Windows 11. Dzięki temu Ashampoo UnInstaller 12 jest najnowocześniejszy i umożliwia efektywną pracę.

Pobierz oprogramowanie Ashampoo UnInstaller 12 już dziś w naszym sklepie internetowym BestSoftware

Szukasz oprogramowania Ashampoo UnInstaller 12 na oryginalnej licencji i w dobrych warunkach? W takim razie nasz sklep internetowy BestSoftware jest właściwym miejscem dla Ciebie. Otrzymasz od nas tylko oryginalne i przede wszystkim legalne licencje. Rozejrzyj się po naszym sklepie i pozwól nam przekonać Cię o naszych atrakcyjnych zaletach i szerokim wyborze. Oczywiście oferujemy również inne produkty producenta Ashampoo. Zarówno Ashampoo Home Design 7, jak i Ashampoo 3D CAD Professional 9 nie pozostawiają nic do życzenia. Atrakcyjną zaletą naszej oferty jest szybka i niezawodna dostawa. Żądaną licencję otrzymasz pocztą elektroniczną w ciągu 30 minut od otrzymania zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z naszym przyjaznym i kompetentnym działem obsługi klienta w godzinach pracy. Chętnie udzielimy ci porady i pomożemy w razie jakichkolwiek pytań. Możesz do nas zadzwonić, wysłać e-mail lub skorzystać z czatu na żywo. Czekamy na Twoje zamówienie.

Powiązane łącza do "Ashampoo UnInstaller 12 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo UnInstaller 12 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo UnInstaller 12 | Windows"
Wyświetlony