• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Bitdefender Family Pack 2023 | do 15 urządzeń | pełna wersja

Bitdefender Family Pack 2023 | do 15 urządzeń | pełna wersja 1 rok

342,51 zt * 416,01 zt * (17,67% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 5 razy
  • BS-11462
  • Wielojęzyczna
  • do 15 urządzeń
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Bitdefender Family Pack 2023 | do 15 urządzeń | pełna wersja"

Bezpieczeństwo dla całej rodziny - kup teraz Bitdefender Family Pack online w doskonałej cenie

Oprogramowanie Bitdefender Family Pack zapewnia znacznie większe bezpieczeństwo w gospodarstwach domowych z rodzinami. Skorzystaj ze skutecznej ochrony przed wszystkimi typowymi zagrożeniami i już teraz zapewnij sobie licencję na używanie na wielu różnych urządzeniach. Czekają na Ciebie również liczne ulepszenia i dodatkowe funkcje, które są częścią całego pakietu oprogramowania. Nie przegap więc korzyści i zamów licencję na Bitdefender Family Pack już teraz u nas w sklepie internetowym BestSoftware, a przekonamy Cię atrakcyjnymi korzyściami. Obejmują one między innymi szybką dostawę pożądanych produktów, ale także korzystne ceny, które nie powinny pozostawiać żadnych życzeń niespełnionych.

Przekonaj się do potężnej ochrony dzięki Bitdefender Family Pack

Głównym celem oprogramowania Bitdefender Family Pack jest dobra ochrona na wszystkich urządzeniach i platformach. Korzystaj z wielopoziomowej ochrony przed ransomware, wirusami i trojanami, między innymi. Dzięki temu nie musisz się martwić o typowe zagrożenia podczas surfowania po Internecie lub pracy w sieci.

Wydajne oprogramowanie antywirusowe zwykle opiera się na obszernych bazach danych, w których można znaleźć wpisy dotyczące znanego złośliwego oprogramowania. Oczywiście Bitdefender Family Pack również opiera się na tej technologii, ale możliwości skutecznej ochrony sięgają znacznie dalej. Możesz polegać na ochronie w czasie rzeczywistym we współpracy z chmurą. W przypadku podejrzanego zachowania oprogramowanie staje się aktywne i wykrywa zagrożenia, nawet jeśli wcześniej nie miały one miejsca. Możesz więc usiąść wygodnie, podczas gdy oprogramowanie Bitdefender Family Pack zapewnia dobrą ochronę na Twoich urządzeniach.

Oczywiście, potężne oprogramowanie zabezpieczające nie może być pozbawione praktycznej zapory sieciowej. Jest ona również dostępna w oprogramowaniu Bitdefender Family Pack. Firewall obserwuje połączenia sieciowe i może natychmiast wykryć niebezpieczne zachowania. Oczywiście, korzystasz również z doskonałej wydajności. Oznacza to, że możesz używać popularnego rozwiązania Bitdefender Family Pack także na starszych komputerach lub notebookach.

Nasza rada: Uzyskaj wszechstronny i niezobowiązujący wgląd w możliwości, jakie daje korzystanie z oprogramowania dzięki darmowej wersji próbnej Bitdefender Family Pack. Po prostu zainstaluj program i wypróbuj wszystkie jego funkcje w wolnej chwili, zanim kupisz licencję na Bitdefender Family Pack w niskiej cenie w sklepie internetowym BestSoftware.

Nie przegap innych funkcji Bitdefender Family Pack

Inne mocne strony i zalety popularnego oprogramowania Bitdefender Family Pack obejmują fakt, że rozwiązanie to jest wyposażone w wiele innych funkcji. Na przykład możesz korzystać z zaawansowanej kontroli rodzicielskiej, która jest integralną częścią tego rozwiązania. Dzięki temu możesz mieć oko na działania swoich dzieci w Internecie lub na ich komputerach. Zapewnia to również większe bezpieczeństwo i jest dobrym wyborem zwłaszcza dla gospodarstw domowych z dziećmi.

Oprogramowanie Bitdefender Family Pack jest również wyposażone w bezpłatną usługę VPN. Zapewnia to znacznie większe bezpieczeństwo, ponieważ przesyłane dane mogą być skutecznie i dokładnie zaszyfrowane. Powinno to okazać się wielką zaletą, zwłaszcza podczas korzystania z sieci publicznej, ponieważ w ten sposób nie można odczytać przesyłanych danych. Należy jednak pamiętać, że korzystanie z usługi jest ograniczone do 200 megabajtów danych na dzień i urządzenie. Powinno to jednak w zupełności wystarczyć do wykonywania ważnych zadań lub surfowania w podróży.

Jeśli masz problemy z oprogramowaniem Bitdefender Family Pack, nie jesteś sam. Kupując licencję i aktywując rozwiązanie na swoim komputerze, kwalifikujesz się również bezpośrednio do korzystania z kompetentnej i przyjaznej pomocy technicznej producenta. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące rozwiązania, możesz skontaktować się z pracownikami bezpośrednio przez e-mail lub czat na żywo. Z przyjemnością pomogą Ci w każdej sprawie.

Ponadto oprogramowanie Bitdefender Family Pack zapewnia już nie tylko znacznie większe bezpieczeństwo na Twoim komputerze z systemem Windows 10 lub Windows 11. Możesz również skutecznie chronić inne urządzenia i platformy za pomocą jednej zakupionej licencji. W tym celu dostępne są odpowiednie rozwiązania, które możesz zainstalować na systemie macOS, Android, a nawet na smartfonie i tablecie z systemem iOS. Nie przegap więc licznych funkcji, doskonałej ochrony i dobrego działania oprogramowania Bitdefender Family Pack i już dziś zamów wyjątkowo tanią licencję w sklepie internetowym BestSoftware.

Oczywiście inspirujemy cię niskimi cenami przy zakupie Bitdefender Family Pack

Zdobądź licencję Bitdefender Family Pack już dziś w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Oferujemy licencję w korzystnych cenach. Jeśli szukasz więcej licencji Bitdefender, oferujemy inne produkty. Bitdefender Internet Security 2021 Windows lub Bitdefender Antivirus Plus 2021, są gotowe do zakupu. Wyślemy Ci przesyłkę pocztą elektroniczną. Po otrzymaniu płatności za produkt, w ciągu 30 minut otrzymasz swoje zamówienie na swoją skrzynkę e-mailową. Mamy o wiele więcej produktów, zachęcamy do rozejrzenia się już dziś. W razie jakichkolwiek pytań nasza przyjazna i kompetentna obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji. Oczywiście pomożemy ci również w aktywacji klucza produktu. Możesz do nas zadzwonić, wysłać e-mail lub skorzystać z czatu na żywo. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach pracy. Czekamy na Twoje zamówienie.

 

Wymagania systemowe - Bitdefender Family Pack 2023
Windows

System operacyjny: Windows 7 z Service Pack 1, Windows 8.1, Windows 10 i Windows 11

Pamięć (RAM): 2 GB

Dostępne wolne miejsce na dysku twardym: 2,5 GBwolnego miejsca na dysku

Wydajność systemu może ulec pogorszeniu na urządzeniach z procesorami starszej generacji.

MacOS

System operacyjny: macOS Yosemite (10.10) lub nowszy

Dostępne miejsce na dyskutwardym: 1 GB wolnego miejsca

Obsługiwane przeglądarki: Safari, Firefox, Google Chrome

Systemy operacyjne Android

Systemoperacyjny: Android 5.0 lub nowszy

Aktywne połączenie internetowe

systemy operacyjne iOS

-System operacyjny: iOS 11.2 lub nowszy

Aktywne połączenie z internetem

(Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

 

Bitdefender VPN możesz zainstalować tylko na urządzeniach z systemem macOS Sierra (10.12 lub nowszym).

Powiązane łącza do "Bitdefender Family Pack 2023 | do 15 urządzeń | pełna wersja"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Bitdefender Family Pack 2023 | do 15 urządzeń | pełna wersja"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Bitdefender Family Pack 2023 | do 15 urządzeń | pełna wersja"
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
Surfshark VPN | Surfshark VPN |
Od 171,01 zt * 180,32 zt *
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
Eset Home Security Ultimate Eset Home Security Ultimate
Od 391,51 zt * 636,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Malwarebytes Premium 2023 | MAC Malwarebytes Premium 2023 | MAC
Od 171,01 zt * 220,01 zt *
G Data Mobile Security Android G Data Mobile Security Android
73,01 zt * 97,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Wskazówka!
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Wyświetlony