• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac

AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac 1 Urządzenie 1 rok

73,01 zt * 171,01 zt * (57,31% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 12 razy
  • BS-11549
  • Wielojęzyczna
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac"

AVG Ultimate 2023 możesz znaleźć u nas - zapewniamy bardzo korzystne ceny

Oprogramowanie AVG Ultimate 2023 to potężny i atrakcyjny pakiet. Nawet w najnowszej wersji z 2023 roku bezpieczeństwo Twoich danych i ochrona urządzeń końcowych, których używasz, są w absolutnym centrum uwagi. Już dziś dostarczamy ci licencje i umożliwiamy zakup popularnych licencji po zwykłej niskiej cenie. Są one doskonałe jako uaktualnienie, ale także jako zupełnie nowa instalacja dla twojego komputera. Nie surfuj, nie pracuj i nie baw się bez ochrony i kup teraz atrakcyjny kompletny pakiet AVG Ultimate 2023, który jest doskonale dostosowany do szczególnie wysokich wymagań użytkowników.

Atrakcyjny, kompletny pakiet zapewnia ochronę różnych urządzeń końcowych

Oprogramowanie AVG Ultimate 2023 daje wszystko, co zapewnia dobrą ochronę w codziennym życiu. Ponieważ nawet podczas zwykłego surfowania po Internecie czy grania w grę Twoje urządzenia i dane osobowe są równie zagrożone. Wirusy, trojany i złośliwe oprogramowanie mogą w zasadzie dotknąć każdego użytkownika, który jest podłączony do sieci i korzysta z nowoczesnych technologii. Jednak dzięki licznym funkcjom i potężnym narzędziom oprogramowania AVG Ultimate 2023 jesteś dobrze chroniony i możesz bez obaw korzystać ze swojego komputera lub notebooka.

Oczywiście skaner antywirusowy jest również centralnym elementem funkcji oprogramowania AVG Ultimate 2023, które rozwija swoje możliwości wraz z ogromnymi bazami danych. Dzięki skanerowi program bardzo dokładnie bada pliki znajdujące się na komputerze i porównuje je z już znanymi zagrożeniami. W wielu przypadkach w ten sposób na komputerze znajdują się już niebezpieczne pliki lub informacje. W takim przypadku oprogramowanie podnosi alarm i przenosi wykryte potencjalne zagrożenie do specjalnego i bezpiecznego obszaru kwarantanny. W tym bezpiecznym obszarze pliki nie mogą już wyrządzić żadnych szkód i zapewniają skuteczną ochronę przed dalszymi infekcjami.

Niestety, w dzisiejszych czasach klasyczny skaner antywirusowy jest wciąż dalece niewystarczający, aby przeciwdziałać licznym niebezpieczeństwom i ogromnemu ryzyku za pomocą odpowiednich środków. Bardzo ważna jest również zintegrowana i wydajna zapora sieciowa. Funkcja ta jest również zawarta w oprogramowaniu AVG Ultimate 2023 i stanowi ważne zabezpieczenie istniejących połączeń sieciowych. Połączenia kablowe, a nawet bezprzewodowe stały się dziś standardem, ale jednocześnie w wielu przypadkach są nieodpowiednio zabezpieczone. Wiedzą o tym również przestępcy i dlatego próbują uzyskać dostęp do Twoich danych przez sieć lub przejąć kontrolę nad komputerem. Zapora natychmiast rozpoznaje niebezpieczne zachowanie i podejmuje działania, które skutecznie zapobiegają dalszym problemom.

Ponadto, korzystając z oprogramowania AVG Ultimate 2023, jesteś również bardzo dobrze chroniony przed tzw. atakami typu zero-day lub exploitami. Nowe i nieznane dotąd ataki na Twoją technologię są niezawodnie wykrywane dzięki monitorowaniu behawioralnemu i szybko udaje się im zapobiec. W tym celu w wielu przypadkach następuje przesłanie do chmury, aby przeprowadzić porównanie z poprzednimi zagrożeniami i przyjrzeć się dokładnie podpisowi cyfrowemu. Dzięki temu można wyciągnąć wnioski, czy jest to realne zagrożenie. Jeśli tak się stanie, oprogramowanie AVG Ultimate 2023 oczywiście zareaguje bezpośrednio i upewni się, że Twoja technologia jest dobrze chroniona.

Przyspieszenie, surfowanie i bezpieczeństwo - cały pakiet AVG Ultimate 2023 jest przekonujący

Możliwości programu antywirusowego i zapory nie są jednak wyczerpane, ponieważ producent dostarcza wraz z AVG Ultimate 2023 wiele innych narzędzi. Na przykład, Ty jako użytkownik możesz łatwo uzyskać dostęp do AVG TuneUp aby się oprzeć. Jest to program do tuningu, dzięki któremu możesz znacznie zwiększyć wydajność swojego komputera. Przez lata na komputerze gromadzą się liczne dane i pozostałości po programach, które nie są już potrzebne. W takim przypadku jednak dyski twarde i urządzenia stają się znacznie wolniejsze i nie można już zapewnić im zwykłej wydajności. Użyj praktycznego i potężnego narzędzia, aby natychmiast znaleźć pliki, które nie są już potrzebne i usunąć je za pomocą kilku kliknięć. W ten sposób zyskasz nie tylko więcej miejsca na dysku, ale także lepszą wydajność.

Jeśli chcesz bezpiecznie surfować w podróży, z pewnością dokonasz dobrego wyboru, wybierając oprogramowanie AVG Ultimate 2023. AVG Secure VPN jest integralną częścią oprogramowania i pomaga Ci uniknąć typowych luk bezpieczeństwa i zagrożeń podczas surfowania po Internecie. Wystarczy połączyć się z siecią VPN, aby korzystać z szyfrowanej transmisji wszystkich danych. Polegaj także na AVG AntiTrack, którego funkcja idealnie pasuje do usługi VPN. Ta przydatna funkcja oprogramowania AVG Ultimate 2023 skutecznie powstrzymuje firmy internetowe przed śledzeniem Twojego zachowania w sieci i zbieraniem danych na temat Twojego użytkowania.

Łatwa ochrona innych urządzeń za pomocą popularnych programów codziennego użytku

Z pewnością nie ominą Cię korzyści płynące z używania smartfona lub tabletu. Dzięki obu urządzeniom możesz wygodnie i łatwo surfować po Internecie, robić zakupy w domu lub komunikować się z przyjaciółmi i współpracownikami, będąc w ruchu. Jednak nawet na tych różnych platformach i urządzeniach końcowych nie należy lekceważyć bezpieczeństwa. Również w tym przypadku istnieje wiele zagrożeń bezpieczeństwa, które mogą zagrażać Twoim danym, a nawet pieniądzom. Jeśli bowiem korzystasz z bankowości internetowej lub usług płatniczych bez odpowiedniej ochrony na swoim smartfonie, przestępcy mogą uzyskać te dane.

Kupując licencję wielostanowiskową na oprogramowanie AVG Ultimate 2023, zyskujesz skuteczną ochronę na wszystkich platformach. Zainstaluj oprogramowanie zabezpieczające nie tylko na komputerze z systemem Windows 10 lub Windows 11, ale także na smartfonie lub tablecie. Obsługiwane są dwie najpopularniejsze platformy, Android i iOS, a odpowiednią aplikację możesz łatwo pobrać z odpowiedniego sklepu. Istnieje również odpowiednia wersja dla systemu macOS, więc jeśli chcesz, możesz bez problemu używać programu AVG Ultimate 2023 na komputerze Apple.

Niskie ceny za sprawdzone oprogramowanie - kup teraz licencje AVG Ultimate 2023

Szukasz licencji na prowadzenie działalności w obszarze bezpieczeństwa? W takim razie zalecamy, abyś wszedł w posiadanie oprogramowania AVG Ultimate 2023. Możesz również skorzystać z atrakcyjnych udogodnień związanych z zamawianiem i złożyć zamówienie w łatwy i wygodny sposób z własnego domu. Cały pakiet jest zdecydowanie przekonujący, a dodatkowo oszczędzasz pieniądze, zamawiając w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Na życzenie oferujemy również inne licencje z różnych obszarów. Czy potrzebujesz najnowszego systemu operacyjnego, czy chcesz zastąpić poprzedni system? W tym przypadku również jesteś we właściwym miejscu. Po upływie maksymalnie 30 minut dostarczymy Ci zamówienie pocztą elektroniczną. Klucz produktu, który od nas otrzymasz, służy do aktywacji zakupionego produktu. Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, nasza kompetentna i przyjazna obsługa klienta jest do twojej dyspozycji. Chcielibyśmy wyjaśnić Twoją prośbę szybko i ku Twojej pełnej satysfakcji, dlatego możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub, jeśli chcesz, także za pośrednictwem czatu na żywo. Czekamy na Twoje zamówienie.

 

Wymagania systemowe - AVG Ultimate 2023
Mac macOS 10.12x (Sierra) lub nowszy z 500 MB miejsca na dysku twardym.
Windows

Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (SP2) (32 lub 64-bitowy)

2 GB wolnego miejsca na dysku twardym

RAM Zaleca się co najmniej 1 GB RAM
Android  Android 6.0 (Marshmallow, API 23) lub wyższy.
iOS Apple iOS 13.0 lub nowszy.
(Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)

 

Ważne! 

1 wersje urządzeń tylko ważne dla systemów Windows

3 urządzenia, 5 urządzeń i 10 urządzeń Multi Device, ważne dla systemów MacOS, Windows, tabletów i urządzeń mobilnych

Powiązane łącza do "AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac"
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Wskazówka!
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Avast SecureLine VPN | Windows Avast SecureLine VPN | Windows
Od 68,11 zt * 97,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Avast Cleanup Premium Avast Cleanup Premium
Od 48,51 zt * 97,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 171,01 zt * 195,51 zt *
Wskazówka!
AOMEI Backupper Professional AOMEI Backupper Professional
Od 117,11 zt * 220,01 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
122,01 zt * 244,51 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Wyświetlony