• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
G DATA Antivirus 2023

G DATA Antivirus 2023 1 Urządzenie 1 rok

87,71 zt * 126,91 zt * (30,89% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 17 razy
  • BS-11519
  • Wielojęzyczna
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "G DATA Antivirus 2023"

G DATA Antivirus 2023 w najnowszej wersji zapewnia więcej bezpieczeństwa w codziennym życiu

Popularny program zabezpieczający G DATA Antivirus 2023 w tej wersji ponownie jest u Twojego boku i zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo na Twoich urządzeniach z systemem operacyjnym Windows. Oczywiście, jak zwykle korzystasz z łatwej obsługi i efektywnego wykorzystania na komputerze. Ponadto producent ponownie zaktualizował technicznie rozwiązanie zabezpieczające, aby po raz kolejny zwiększyć ochronę przed wszelkimi zagrożeniami i ryzykiem. Zamów teraz tanią licencję G DATA Antivirus 2023 w sklepie internetowym BestSoftware, aby skorzystać ze wszystkich znanych zalet i wielu innych. Cieszymy się na Twój zakup u nas i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Dzięki technologii nowej generacji jesteś zawsze bezpieczniejszy na drodze - kup teraz G DATA Antivirus 2023

Oprogramowanie G DATA Antivirus 2023 jest oparte na najnowszych rozwiązaniach technicznych i odkryciach, aby zapewnić dobrą ochronę przed wszelkimi zagrożeniami i ryzykiem. Ponieważ od dawna już nie tylko zwykłe trojany czy złośliwe oprogramowanie mogą stanowić poważne zagrożenie dla Twoich urządzeń i danych. Korzystając z oprogramowania G DATA Antivirus 2023, jesteś jednak nadal po bezpiecznej stronie i możesz usiąść wygodnie i zrelaksować się.

Jednak klasyczne funkcje są również swobodnie dostępne podczas korzystania z oprogramowania G DATA Antivirus 2023. Skorzystaj na przykład z praktycznego skanera antywirusowego, który może wykryć typowe zagrożenia na Twoim komputerze, korzystając z klasycznej bazy danych z wieloma wpisami. W ten sposób potencjalnie niebezpieczne i szkodliwe oprogramowanie na Twoich urządzeniach jest wykrywane bezpośrednio przez porównanie i może być bezpiecznie usunięte. Oznacza to, że na początku nie musisz się martwić o bezpieczeństwo.

Jednak w przypadku złożonych zagrożeń lub zupełnie nowych, ta technologia oprogramowania G DATA Antivirus 2023 osiąga swoje granice. Abyś nie musiał się martwić o bezpieczeństwo podczas gry, pracy czy surfowania, możesz po prostu polegać na technologii Next-Gen. Dzięki współdziałaniu tzw. analizy behawioralnej i wykorzystaniu chmury, zawsze jesteś po bezpiecznej stronie. Oprogramowanie G DATA Antivirus 2023 rozpoznaje, czy istnieje zagrożenie, porównując je z poprzednimi wariantami i kompleksową analizą w czasie rzeczywistym, a w razie potrzeby może szybko zareagować.

Oczywiście połączenia sieciowe powinny być skutecznie chronione także wtedy, gdy używasz oprogramowania G DATA Antivirus 2023 w codziennym życiu. Dlatego integralną częścią tego popularnego programu jest wydajna zapora sieciowa. Często to właśnie połączenia przychodzące i wychodzące są popularnym celem dla hakerów i napastników, również z powodu przeważnie nieodpowiedniej ochrony. Jednak te czasy zdecydowanie się skończyły, jeśli wykupiłeś licencję na program G DATA Antivirus 2023. W tym przypadku zapora sieciowa zwraca baczną uwagę i wykrywa próby dostępu do Twoich danych i informacji na poszczególnych urządzeniach. Próby te są bezpośrednio udaremniane, dzięki czemu szybko przywracany jest normalny poziom bezpieczeństwa.

Przy okazji: W najnowszej wersji producent ponownie oferuje bezpłatną wersję próbną oprogramowania G DATA Antivirus 2023. Korzystaj z niej wygodnie i bezpiecznie, aby przekonać się o prostej obsłudze, dobrym działaniu i ważnych funkcjach. Późniejsza aktywacja programu za pomocą zakupionego u nas klucza jest oczywiście szybka i łatwa.

Zabezpiecz swoje urządzenia i skorzystaj z łatwości obsługi dzięki G DATA Antivirus 2023

Program G DATA Antivirus 2023 nie tylko zapewnia dobrą ochronę przed wszystkimi zagrożeniami i ryzykiem w życiu codziennym. Korzystasz również z doskonałej wydajności na swoich urządzeniach. Czasy, w których oprogramowanie zabezpieczające powodowało spowolnienie systemu, minęły już dawno. Udowadnia to również w imponujący sposób aktualne rozwiązanie G DATA Antivirus 2023. Dzięki optymalizacji i rozwiązaniom we właściwych miejscach korzystasz z jednej strony z dobrej ochrony komputera, a z drugiej strony z bardzo dobrej wydajności. Korzystaj więc ze wszystkich cech i funkcji jak zwykle, a także pracuj i baw się na swoim komputerze bez żadnych problemów. Używanie programu G DATA Antivirus 2023 sprawia, że jest to możliwe.

Jednocześnie wykorzystanie najnowszych technologii w oprogramowaniu G DATA Antivirus 2023 zapewnia wsparcie dla wszystkich aktualnych systemów i wersji systemów operacyjnych Windows. Używaj na przykład systemu Windows 10 i Windows 11, aby pracować efektywnie i korzystać ze wsparcia.

Ponadto oprogramowanie G DATA Antivirus 2023 zapewnia ochronę w wielu innych obszarach i zmniejsza ryzyko kradzieży danych. Wykorzystaj na przykład możliwość korzystania z bankowości internetowej w szczególnie bezpieczny sposób. W ten sposób można bezpośrednio zapobiec próbom uzyskania dostępu do Twoich danych i ich niewłaściwego wykorzystania przez przestępców, a Ty nie musisz się już o to martwić. Nawet niebezpieczne wiadomości e-mail z linkiem lub załącznikiem są rozpoznawane i bezpośrednio usuwane. Po raz kolejny bezpieczeństwo użytkownika i jego danych jest w centrum uwagi, dlatego program G DATA Antivirus 2023 okazuje się dobrym wyborem dla twojego komputera.

Licencje na G DATA Antivirus 2023 możesz kupić u nas w niskiej cenie

Kup u nas G DATA Antivirus 2023 na dobrych warunkach. Aby chronić swój komputer lub laptop przed cyberprzestępczością, powyższa licencja jest idealna. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz również inne produkty G DATA. G Data Total Security 2023 lub G Data Internet Security 2023 to dwa inne produkty, które mamy dla Ciebie dostępne. Poświęć trochę czasu, aby rozejrzeć się po naszym sklepie internetowym i wybrać odpowiedni produkt. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące jednego z naszych produktów lub potrzebujesz pomocy w aktywacji klucza produktu, nasza przyjazna obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji. Rozwiążemy twój problem kompetentnie i szybko, abyś mógł szybko i bezpiecznie korzystać ze swojej licencji. Nasza obsługa klienta jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach pracy. Możesz się z nami skontaktować przez telefon, e-mail lub czat na żywo. Czekamy na Twoje zamówienie.

 

Wymagania systemowe - G-Data Antivirus 2023
Systemy operacyjne

Windows 11 / Windows 10 / Windows 8.1 / Windows 7 (SP1)

Pamięć

Zalecane co najmniej 2GB Ram

Procesor

Zalecany procesor co najmniej 1 GHz, z architekturą x86 lub x64

(w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji należy skontaktować się z producentem)
Powiązane łącza do "G DATA Antivirus 2023"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "G DATA Antivirus 2023"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "G DATA Antivirus 2023"
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows Adobe Acrobat Standard 2017 | Windows
955,01 zt * 1 155,66 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
Eset Home Security Essentials Eset Home Security Essentials
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
70,56 zt * 342,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
87,71 zt * 244,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Avast Ultimate Suite 2023 Avast Ultimate Suite 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2022 | Windows / Mac
Od 92,61 zt * 97,51 zt *
Wskazówka!
Surfshark VPN | Surfshark VPN |
Od 171,01 zt * 180,32 zt *
Microsoft SQL Server 2008 Standard User Microsoft SQL Server 2008 Standard User
Od 195,51 zt * 250,83 zt *
Windows Server 2016 Urządzenie Windows Server 2016 Urządzenie
Od 73,01 zt * 100,01 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Wyświetlony