• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Bitdefender Internet Security 2022 Windows

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Bitdefender Internet Security 2022 Windows"

Pracuj o wiele bezpieczniej z Bitdefender Internet Security 2022

Wykorzystaj pełen potencjał obecnych technologii i oprogramowania zabezpieczającego, polegając na kompleksowo wyposażonym, kompletnym pakiecie z Bitdefender Internet Security 2022 . Obecna wersja przekonuje dobrą kompatybilnością, wieloma inteligentnymi funkcjami zapewniającymi dobrą wydajność oraz wieloma narzędziami do optymalizacji bezpieczeństwa na twoim komputerze lub notebooku. Kup teraz swoją indywidualnąlicencję   , aby móc w pełni korzystać ze wszystkich narzędzi i polegać na wszechstronnej ochronie przed wszystkimi zagrożeniami.

Nowoczesne technologie dla kompleksowej ochrony

Bitdefender jest jednym z najbardziej znanych i odnoszących największe sukcesy dostawców oprogramowania zabezpieczającego i cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno w segmencie prywatnym, jak i profesjonalnym. Na stronie Bitdefender Internet Security 2022 dostępna jest najnowsza wersja dobrze wyposażonego pakietu zabezpieczającego. Skorzystaj z innowacyjnych technik i zaawansowanych algorytmów, które umożliwiają bezpośrednie wykrywanie wszystkich typowych zagrożeń w czasie rzeczywistym. Klasyczne złośliwe oprogramowanie, ransomware czy próby wyłudzania danych nie stanowią już zagrożenia dla Ciebie i Twoich danych. Są one identyfikowane w czasie rzeczywistym, a oprogramowanie natychmiast podejmuje działania, by im przeciwdziałać. Oczywiście, Bitdefender Internet Security 2022 w ramach swojej codziennej pracy wykrywa również wyszukane i złożone zagrożenia. W tym celu wykorzystuje się specjalną technologię do rozpoznawania cyberzagrożeń, która wykrywa odpowiednie scenariusze, zanim dojdzie do rzeczywistych ataków. W tym zadaniu badanie podejrzanych działań odbywa się na poziomie sieci. Złożone exploity czy ataki brute force, które mogą spowodować straszne szkody, nie są już dla ciebie niebezpieczne.

Jeśli chodzi o technologie zwiększające bezpieczeństwo na domowym komputerze lub na innych urządzeniach końcowych, główną rolę odgrywa zaawansowane zapobieganie zagrożeniom. Specjalna technologia rozpoznaje niebezpieczne zachowania aplikacji, w przypadku wystąpienia odpowiednich incydentów natychmiast podejmuje działania i natychmiast je zatrzymuje. Jeśli irytują cię liczne wiadomości spam, które ciągle lądują w twojej skrzynce odbiorczej, Bitdefender Internet Security 2022 to dobry wybór dla ciebie. Oprogramowanie jest wyposażone w zintegrowaną ochronę przed spamem, która jest dostępna dla klientów lokalnych, takich jak Microsoft Outlook . Rozpoznaje on niebezpieczne i irytujące wiadomości spam i natychmiast przenosi je do odpowiedniego folderu.

Kiedy surfujesz po Internecie, zawsze jesteś po bezpiecznej stronie z Bitdefender Internet Security 2022 . Wątpliwe strony internetowe, które można znaleźć nawet wśród rzekomo znanych ofert, stanowią potencjalne zagrożenie. Przestępcy używają ich do instalowania plików bez pytania lub do przemycania złośliwego oprogramowania na twój komputer. Jednak dzięki oprogramowaniu Bitdefender sprawy nie zajdą tak daleko, bo już teraz jesteś kompleksowo chroniony, gdy próbujesz je otworzyć. Możesz więc liczyć na to, że natychmiast rozpoznasz niebezpieczne strony i skutecznie unikniesz tego niebezpieczeństwa.

Regularne aktualizacje i wiele funkcji są tutaj zawarte

 Bitdefender Internet Security 2022 jest zazwyczaj licencją roczną. Oznacza to, że za pomocą zakupionego klucza aktywujesz i używasz programu przez okres 365 dni, po czym możesz go ponownie aktywować do dalszego używania. W zamian jednak korzystasz z regularnych aktualizacji w czasie trwania licencji, które na przykład usuwają luki w zabezpieczeniach lub od czasu do czasu wprowadzają nowe funkcje. Wybierając licencję, masz też możliwość zakupu zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Możesz także uzyskać licencje na dłuższy okres; przy jednym zakupie możesz uzyskać nawet trzy lata nieograniczonego użytkowania. Jeśli potrzebujesz licencji na kilka urządzeń, na przykład także w obszarze zawodowym, licencje wielokrotne na Bitdefender Internet Security 2022 są bardzo dobrym wyborem. Możesz korzystać z trzech, pięciu, a nawet dziesięciu urządzeń, dokonując jednego zakupu i otrzymując klucze odpowiednie do swoich potrzeb. Wybierz więc swój zakup indywidualnie, możliwości są bardzo szerokie.

Praktyka: Wybierz licencję odpowiednią do swoich potrzeb

Producent Bitdefender zapewnia wydajne rozwiązanie Bitdefender Internet Security 2022 które w ogóle nie spowalnia komputera i pozwala na normalne korzystanie z niego pomimo kompleksowej ochrony na wszystkich poziomach. W tym celu zawsze dołączana jest funkcja "Bitdefender Photon". Analizuje ona dany system i dostosowuje ustawienia tak, by uzyskać wyjątkową wydajność. W ten sposób z jednej strony program chroni sprzęt i zasoby systemu, a z drugiej umożliwia bezproblemowe korzystanie ze wszystkich funkcji. Dzięki specjalnemu trybowi baterii, Bitdefender Internet Security 2022 rozpoznaje również użycie notebooka i może znacznie wydłużyć czas pracy poprzez dostosowanie podstawowych ustawień. Ponadto w zakresie użycia dostępne są różne profile, które umożliwiają optymalne zastosowanie. Na przykład dzięki specjalnemu trybowi dla graczy Bitdefender Internet Security 2022 uwalnia dodatkowe zasoby i optymalizuje wydajność grafiki.

 Aby zapewnić jeszcze większe bezpieczeństwo, pakiet oprogramowania posiada ochronę mikrofonu i kamery internetowej, dzięki czemu Bitdefender Internet Security 2022 może skutecznie zapobiegać szpiegowaniu w codziennym życiu. Mówiąc o szpiegowaniu, nie musisz się już martwić o często praktykowane śledzenie. Dołączony jest specjalny antytraker, który natychmiast zapobiega takim praktykom, umożliwiając tym samym ochronę Twoich danych osobowych.

Dzięki funkcji "Portfel" możesz szczególnie bezpiecznie przechowywać wszystkie ważne i wrażliwe dane na swoim domowym komputerze dzięki Bitdefender Internet Security 2022 . W tym portfelu możesz przechowywać hasła lub dane dostępowe do bankowości internetowej w kilku prostych krokach. Silne szyfrowanie z hasłem i aktualne standardy zapewniają maksymalne bezpieczeństwo; w razie potrzeby odpowiednie dane są natychmiast dostępne. Jeśli sprzedajesz swój komputer i chcesz bezpiecznie usunąć poufne dokumenty, możesz skorzystać z wbudowanej niszczarki plików na stronie Bitdefender Internet Security 2022 . To bardzo skutecznie "pozbywa się" wszystkich rodzajów dokumentów i plików, co sprawia, że ich odzyskanie jest praktycznie niemożliwe. Zintegrowana funkcja kontroli rodzicielskiej jest natomiast przeznaczona przede wszystkim dla gospodarstw domowych z dziećmi. Dzięki tej funkcji możesz na przykład określić, do jakich treści i aplikacji dziecko może mieć dostęp i z jakich może korzystać na komputerze lub notebooku. Ograniczanie czasu korzystania z Internetu i dostępu do niego nie stanowi oczywiście problemu dzięki kontroli rodzicielskiej z Bitdefender Internet Security 2022. Ochrona dla sieci społecznościowych i doradca ds. bezpieczeństwa sieci WLAN dopełniają całości pakietu oprogramowania Bitdefender Internet Security 2022 jest dostępny w niskiej cenie na stronie BestSoftware

Jeśli zdecydowałeś się na właściwąlicencję  , czekamy na Twój zakup na BestSoftware. Chętnie pomożemy ci w razie jakichkolwiek pytań lub próśb. Zadzwoń do nas bezpośrednio i porozmawiaj z ekspertem. Możesz też napisać e-mail lub skorzystać z naszego wygodnego czatu na żywo. Bez względu na to, czy masz problemy z aktywacją, czy pytania dotyczące produktu, pomożemy ci.

Dodatkowo możesz skorzystać z szerokiego wyboru w naszym sklepie internetowym. Na przykład, jeśli chcesz mieć na początek tańsze oprogramowanie zabezpieczające, polecamy Ci sięgnąć po Bitdefender Antivirus 2022. Podstawowa wersja przekonuje niskimi kosztami licencji i podstawową ochroną przed codziennymi zagrożeniami. Alternatywą jest wersja premium, w którym to przypadku powinieneś kupić Bitdefender Total Security 2022 tanio u nas. Połącz oprogramowanie zabezpieczające specjalisty z dodatkowymi produktami, na przykład Bitdefender Premium VPN. Dzięki tym praktycznym produktom, kupując u nas, więcej niż znacząco zwiększysz produktywność, będziesz całkowicie bezpiecznie korzystać z technologii i otrzymasz licencję pocztą elektroniczną w ciągu maksymalnie 30 minut.

Wymagania systemowe - Bitdefender Internet Security 2022
Procesor Intel Core 2 Duo (2 GHz) lub procesor równoważny
Systemy operacyjne    Windows 7 | Windows 8.1 | Windows 10 | Windows 11
Pamięć 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym 2.5 GB RAM
(bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od producenta)

 

Powiązane łącza do "Bitdefender Internet Security 2022 Windows"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Bitdefender Internet Security 2022 Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Bitdefender Internet Security 2022 Windows"
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
PDF-XChange Editor Plus | Windows PDF-XChange Editor Plus | Windows
Od 656,11 zt * 734,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 92,61 zt * 171,01 zt *
Microsoft Outlook 2021 Windows Microsoft Outlook 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Microsoft Word 2010 Windows Microsoft Word 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Windows 8.1 Home Windows 8.1 Home
53,41 zt * 151,56 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wyświetlony