• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Kaspersky Plus 2023

Kaspersky Plus 2023 1 Urządzenie 1 rok

146,51 zt * 180,81 zt * (18,97% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 43 razy
  • BS-11387
  • DE | EN | FR | ES
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5-30 minut

Urządzenie (urządzenia)

Rok(y)

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Kaspersky Plus 2023"

Więcej funkcji i zabezpieczeń dzięki oprogramowaniu Kaspersky Plus 2023

W roku 2023 producent Kaspersky ponownie wprowadza na rynek swoje popularne i potężne oprogramowanie zabezpieczające. Kaspersky Plus 2023 zapewnia jednak nie tylko dobrą ochronę podczas surfowania i pracy, ale także wiele innych funkcji do codziennego użytku. Zoptymalizuj wydajność swojego komputera, uzyskaj ochronę transakcji internetowych, a także skorzystaj z szybkiego i nieograniczonego połączenia VPN, kupując licencję. Te i wiele innych funkcji są już uwzględnione, więc nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Już teraz zamów klucz do oprogramowania Kaspersky Plus 2023 i skorzystaj z doskonałej obsługi klienta, bardzo szybkiej dostawy i oczywiście niskich cen.

Kaspersky Plus 2023 wykrywa wszystkie popularne zagrożenia w czasie rzeczywistym

Aby móc bezpiecznie i bez ryzyka pracować na komputerze lub notebooku, należy używać oprogramowania zabezpieczającego. Jednak wysiłki przestępców stają się coraz bardziej wyrafinowane, a ataki są w wielu przypadkach bardziej złożone niż kiedykolwiek wcześniej. W związku z tym rozwiązania zabezpieczające muszą być również złożone, aby skutecznie odpierać ataki. Producenci oprogramowania Kaspersky Plus 2023 obiecują ochronę na wielu poziomach, aby skutecznie odpierać wszystkie ataki.

Ochrona zapewniana przez oprogramowanie Kaspersky Plus 2023 odbywa się zawsze w czasie rzeczywistym. Korzystasz więc ze swoich urządzeń jak zwykle, ale jesteś bardzo dobrze chroniony na drodze. Klasyczny skaner antywirusowy dokładnie przygląda się różnym plikom i instalacjom w poszukiwaniu ochrony i porównuje znalezione wyniki z dużą bazą danych. Dzięki temu porównaniu można niezawodnie i bezpośrednio wykryć złośliwe oprogramowanie, które jest już znane i zarejestrowane w bazie danych. Nie polegaj jednak tylko na tej technologii; wiele nowych funkcji i cech może jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo.

Ponieważ jeśli wpisy i odpowiadające im uszkodzenia nie zostaną znalezione w bazach danych, w wielu przypadkach nie mogą być wykryte przez rozwiązania zabezpieczające. Oprogramowanie Kaspersky Plus 2023 robi więc inny krok i przekonuje do siebie dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii. Dzięki kompleksowej i rozległej analizie zachowań, oprogramowanie Kaspersky Plus 2023 natychmiast wykrywa niebezpieczne oprogramowanie lub szkodliwe zachowania na Twoim komputerze. Jeśli program wykryje szkodliwe oprogramowanie na Twoim komputerze, oprogramowanie Kaspersky Plus 2023 może oczywiście również usunąć je bezpośrednio. Dzięki temu nie musisz się już martwić o swoje dane.

Ponadto korzystasz z dodatkowych funkcji bezpieczeństwa, które gwarantują doskonałą ochronę w codziennej pracy. Duże znaczenie ma między innymi zapora sieciowa, którą możesz łatwo wykorzystać. Zapewnia to dobrą ochronę przed wszystkimi atakami sieciowymi. Dzieje się tak dlatego, że wielu przestępców chciałoby uzyskać dostęp do urządzenia lub danych za pośrednictwem często słabo zabezpieczonych połączeń internetowych. Dzięki zaporze sieciowej takie zachowania są natychmiast wykrywane i blokowane, więc nie ma już żadnego zagrożenia dla Ciebie i Twoich urządzeń.

Wiele innych narzędzi sprawia, że Kaspersky Plus 2023 jest kompletnym pakietem

Oprogramowanie Kaspersky Plus 2023 nie tylko zapewnia podstawową ochronę przed wszystkimi zagrożeniami, ale także przekonuje wieloma innymi zaletami i komponentami. Możesz na przykład polegać na praktycznym szyfrowaniu sieci, które opiera się na wykorzystaniu sieci VPN. Wirtualna sieć prywatna jest już zawarta w cenie licencji na oprogramowanie Kaspersky Plus 2023. Podłącz się do sieci w kilku krokach, a następnie polegaj na dobrej ochronie i skutecznym szyfrowaniu. Następnie wszystkie dane są przesyłane tylko w zabezpieczony sposób. Podczas gdy wielu innych producentów oferujących podobną funkcję skupia się przede wszystkim na ograniczaniu ilości przesyłanych danych, w przypadku Kaspersky Plus 2023 sytuacja jest zupełnie inna. Nie ma tu żadnych ograniczeń, możesz przesyłać cały ruch całkowicie bezpiecznie i zaszyfrowany, jeśli tylko chcesz. Ponadto Kaspersky wspomina o szczególnie wysokiej prędkości podczas korzystania z usługi, dzięki czemu możesz bez problemu i w pełni wykorzystać wydajność swojego łącza internetowego.

Jednak dzięki oprogramowaniu Kaspersky Plus 2023 możesz również znacznie zwiększyć wydajność swojego komputera. Dzięki praktycznym narzędziom do tuningu możesz znacznie zwiększyć wydajność swoich urządzeń końcowych. Bo choć większość komputerów i notebooków jest nadal bardzo szybka i oferuje doskonałą wydajność na początku użytkowania, to wraz z upływem lat i miesięcy użytkowania ten punkt coraz bardziej się obniża. Używając oprogramowania Kaspersky Plus 2023, ponownie zapewnisz powiew świeżości i lepszą wydajność swojego komputera. Na przykład program znajduje na dyskach twardych pliki i programy, które nie są już potrzebne i spowalniają cały system. Następnie w kilku prostych krokach usuń pliki, aby zwiększyć wydajność. Możesz również użyć programu Kaspersky Plus 2023 do wyczyszczenia folderu autostartu. Znajdziesz tu programy, które są uruchamiane podczas startu komputera. Im więcej wpisów znajdziesz w tym miejscu, tym gorsze będą wyniki. Oprogramowanie Kaspersky Plus 2023 pomaga znaleźć wpisy, które nie są już potrzebne i usunąć je.

Bardzo prosta obsługa i skuteczne zarządzanie to również jedne z atrakcyjnych zalet, które udostępnia oprogramowanie Kaspersky Plus 2023. W specjalnej strefie online możesz przeglądać, przedłużać lub anulować swoje aktualne licencje i aktywowane programy. W kilku krokach możesz także wprowadzić ustawienia samego programu. Dzięki temu oprogramowanie Kaspersky Plus 2023 jest dobrym wyborem dla początkujących i niedoświadczonych użytkowników.

Dzięki oprogramowaniu Kaspersky Plus 2023 jesteś również dobrze chroniony w drodze

Dzięki oprogramowaniu Kaspersky Plus 2023 jesteś dobrze chroniony na wszystkich urządzeniach i możesz polegać na dobrej ochronie. W centrum uwagi znajduje się oczywiście system operacyjny Windows, który nadal ma zdecydowanie największy udział w rynku. Nowa wersja popularnego i potężnego oprogramowania zabezpieczającego oferuje wyjątkową obsługę Windows 10 oraz Windows 11dzięki czemu można go używać na większości komputerów lub notebooków bez żadnych problemów.

Jednak czasy, kiedy w domach znajdowało się tylko kilka urządzeń współpracujących z nowoczesną technologią, już dawno minęły. Różne urządzenia końcowe i platformy oferują indywidualne korzyści, na przykład wygodne surfowanie na kanapie lub pracę w podróży. Jednak nawet na tych platformach mobilnych i innych urządzeniach, jako użytkownik powinieneś zwracać uwagę na dobre zabezpieczenia, aby uniknąć ryzyka związanego z bezpieczeństwem. W tym przypadku również możesz polegać na oprogramowaniu Kaspersky Plus 2023, które może być używane z licencją na różnych urządzeniach.

Dzieje się tak, ponieważ ochrona zapewniana przez oprogramowanie Kaspersky Plus 2023 obejmuje również inne platformy i popularne urządzenia. Zainstaluj więc wygodnie aplikację na swoim komputerze z systemem macOS lub pobierz ją na swoje smartfony i tablety bez dodatkowych opłat. W ten sposób już po krótkim czasie będziesz mógł korzystać z doskonałej ochrony i nowoczesnej technologii zapewniającej większe bezpieczeństwo Twoich urządzeń końcowych. Nawiasem mówiąc, wsparcie obejmuje wszystkie popularne platformy. Oznacza to, że możesz używać Kaspersky Plus 2023 również na urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android lub iOS. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące obsługi oprogramowania Kaspersky Plus 2023 na różnych urządzeniach, chętnie udzielimy Ci kompetentnej i przyjaznej porady.

U nas możesz kupić licencje na Kaspersky Plus 2023 bardzo tanio i łatwo

W naszym sklepie internetowym BestSoftware możesz łatwo i tanio kupić licencje na oprogramowanie Kaspersky Plus 2023. Dzięki licznym zaletom, których zawsze możesz od nas oczekiwać, udało nam się już przekonać wielu klientów. U nas skupiamy się na oszczędzaniu pieniędzy. Dokonując wygodnych zakupów przez Internet, nie tylko oszczędzasz pieniądze, ponieważ oferujemy korzystne ceny, ale także wiele czasu. Wiemy, że czas jest towarem deficytowym zarówno w sektorze prywatnym, jak i zawodowym. Dlatego zdecydowaliśmy się na wyjątkowo szybką dostawę niezbędnych kluczy. Dostawa trwa tylko około 30 minut i jest wysyłana pocztą elektroniczną bezpośrednio do twojej skrzynki pocztowej. Dla początkujących użytkowników oferujemy szczególnie niedrogą alternatywę w postaci Kaspersky Standard 2023, natomiast dla bardziej wymagających polecamy wersję Kaspersky Premium 2023 z jej wieloma zaletami. W ten sposób praktycznie żadne życzenie nie pozostaje niespełnione podczas składania zamówienia i możemy z łatwością zaspokoić różne potrzeby.

Powiązane łącza do "Kaspersky Plus 2023"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Kaspersky Plus 2023"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Kaspersky Plus 2023"
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 151,41 zt * 195,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 97,51 zt * 171,01 zt *
Malwarebytes Premium 2023 | Windows Malwarebytes Premium 2023 | Windows
Od 171,01 zt * 220,01 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2021 Kaspersky Anti-Virus 2021
58,31 zt * 92,61 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Windows 11 Pro dla stacji roboczej Windows 11 Pro dla stacji roboczej
538,95 zt * 904,30 zt *
Wskazówka!
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Microsoft Word 2019 Windows Microsoft Word 2019 Windows
146,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac AVG Ultimate 2023 | Windows / Mac
Od 73,01 zt * 171,01 zt *
Wyświetlony