• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Steganos Password Manager 22 | Windows

122,01 zt * 122,45 zt * (0,36% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 43 razy
  • BS-11456
  • Merhsprachig
  • 5 Geräte
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Steganos Password Manager 22 | Windows"

Steganos Password Manager 22 (5 komputerów - 1 rok) Licencje ESD są u nas dostępne w niskiej cenie

Hasła stały się nieodzowne, zwłaszcza podczas surfowania po internecie i pracy z nowoczesną technologią. Jednocześnie wiele osób ma trudności ze śledzeniem swoich indywidualnych haseł. Dzięki wydajnemu oprogramowaniu nie musisz się już martwić, że zapomnisz o danych dostępowych. Dzięki doskonałemu stosunkowi ceny do jakości i bardzo wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa program Steganos Password Manager 22 (5 PC - 1 rok) ESD jest dostępny dla Ciebie. Kup licencję już teraz w BestSoftware, aby bezpośrednio skorzystać z atrakcyjnych korzyści.

Nigdy więcej nie zapomnij hasła dzięki programowi Steganos Password Manager 22 (5 komputerów - 1 rok) ESD

Dzięki programowi Steganos Password Manager 22 (5 komputerów - 1 rok) ESD Twoje dane są wyjątkowo bezpieczne. Ponadto użytkownik korzysta z wyjątkowo wysokiego poziomu komfortu użytkowania i oszczędza cenny czas w codziennym życiu. Zasadniczo program ten jest wirtualnym sejfem na twoim komputerze. W tym sejfie możesz przechowywać i bezpiecznie zapisywać dane dostępu do wszystkich popularnych usług lub stron internetowych. Zaleta: nie musisz już sam pamiętać tych haseł ani zapisywać ich w czasochłonny sposób. Oprogramowanie Steganos Password Manager 22 (5 komputerów - 1 rok) ESD wykonuje tę pracę za Ciebie.

Steganos Password Manager 22 (5 PC - 1 rok) ESD to oczywiście absolutny priorytet, jeśli chodzi o bezpieczeństwo danych i haseł. W tym celu stosuje się silne szyfrowanie, które ma oznaczenie AES-256-Bit. Uniemożliwia to odczytanie przechowywanych informacji, a tym samym zapobiega nieautoryzowanemu dostępowi. Oczywiście Ty jako użytkownik nadal masz możliwość dostępu do przechowywanych danych i informacji. Wystarczy, że się uwierzytelnisz i już możesz oglądać dane. Oprogramowanie Steganos Password Manager 22 (5 PC - 1 rok) ESD wykorzystuje w tym celu uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Dlatego prośba o dostęp musi być uwierzytelniona i zatwierdzona przez drugą stronę. Dzięki temu cała obsługa jest wyjątkowo bezpieczna.

Jednak podczas korzystania z programu Steganos Password Manager 22 (5 PC - 1 rok) ESD komfort użytkownika nie jest w ogóle pomijany. Korzystaj m.in. z automatycznego wypełniania haseł i danych dostępowych w odpowiednich polach. Oszczędza to cenny czas i zapobiega błędom w pisaniu, które mogą prowadzić do problemów, jeśli wielokrotnie wprowadza się niewłaściwe dane. Używając programu Steganos Password Manager 22 (5 PC - 1 rok) ESD, oszczędzasz wiele czasu, zwłaszcza przy regularnym logowaniu.

Podczas pierwszego logowania ten znany program pomaga także w znalezieniu silnych haseł. Wielu użytkowników często sięga po te same hasła lub stosuje wyjątkowo proste kombinacje. Użyj raczej programu Steganos Password Manager 22 (5 PC - 1 rok) ESD na swoich urządzeniach i korzystaj z prostych i bezpośrednich propozycji szczególnie bezpiecznych, silnych haseł. Są one wyświetlane bezpośrednio i można je wybrać w kilku krokach, a następnie automatycznie zapisać.

Przy okazji: Używając programu Steganos Password Manager 22 (5 PC - 1 rok) ESD na swoim komputerze, nie tylko bezpiecznie przechowujesz w wirtualnym sejfie aktualne hasła do wszystkich usług. Możesz też bezpośrednio i wygodnie zapisywać inne wrażliwe informacje. Dotyczy to na przykład danych z kart kredytowych. Nie musisz już wtedy zadawać sobie trudu, by je wprowadzać, lecz możesz je bezpośrednio przekazywać.

Łatwa konfiguracja, łatwa obsługa - Steganos Password Manager 22 (5 komputerów - 1 rok) ESD

Program Steganos Password Manager 22 (5 PC - 1 rok) ESD jest wyjątkowo łatwy w użyciu i ma nowoczesny interfejs użytkownika, dzięki czemu jest idealny dla niedoświadczonych użytkowników. Osoby początkujące szybko się w nim odnajdują i na początku muszą wprowadzić tylko kilka informacji, aby program mógł zacząć działać z powodzeniem. W najnowszej wersji nowy Modern Medium Design zapewnia jeszcze lepszą widoczność.

Ponadto możesz korzystać z licznych funkcji i zalet oprogramowania Steganos Password Manager 22 (5 PC - 1 rok) ESD na różnych urządzeniach końcowych. Oczywiście, skupiamy się na używaniu komputera z systemem operacyjnym Windows. W przypadku systemów Windows 8, Windows 10 i Windows 11 wszystkie popularne warianty są tutaj bezpośrednio obsługiwane. Korzystaj z szybkiej i łatwej instalacji oraz ważnych wskazówek, takich jak ustawianie dwuskładnikowego uwierzytelniania dla jeszcze większego bezpieczeństwa podczas użytkowania.

Dzięki praktycznym wtyczkom do przeglądarki możesz oczekiwać szczególnie wysokiego poziomu komfortu użytkowania, gdy używasz Steganos Password Manager 22 (5 PC - 1 rok) ESD na swoim komputerze. Obsługiwane są wszystkie popularne warianty, takie jak przeglądarki Firefox, Chrome i Edge. Możesz także wygodnie korzystać z licznych zalet programu Steganos Password Manager 22 (5 PC - 1 rok) ESD na urządzeniach mobilnych. W tym celu użyj darmowej aplikacji Steganos Password Manager, która jest dostępna dla urządzeń z systemem Android lub iOS. Dzięki wtyczkom i aplikacji jesteś zawsze i wszędzie zabezpieczony. Nowe hasła są wygodnie zapisywane i synchronizowane, nawet gdy jesteś w ruchu, dzięki czemu Twoje dane są zawsze aktualne.

Przy okazji: dzięki bezpłatnej wersji próbnej możesz bez zobowiązań zapoznać się z oprogramowaniem Steganos Password Manager 22 (5 PC - 1 rok) ESD. W ten sposób możesz szybko dowiedzieć się, czy zakres usług jest odpowiedni dla Twojego celu. Następnie zamów u nas tanio odpowiednią licencję, która umożliwi ci korzystanie z niej na maksymalnie pięciu urządzeniach za niską cenę.

Oszczędzaj teraz - kup Steganos Password Manager 22 (5 PC - 1 rok) ESD zawsze w BestSoftware

Zamów Steganos Password Manager 22 (5 PC - 1 rok) ESD w naszym sklepie internetowym BestSoftware. Zamówienie składasz łatwo i szybko w swoim domu. Zamówione produkty dotrą do Ciebie szybko, abyś mógł skorzystać z licencji jeszcze tego samego dnia. Zamów również inne artykuły producenta Steganos. Jeśli szukasz Steganos Safe 21 lub Steganos Online Shield VPN, to tutaj znajdziesz to, czego szukasz. Konwertuj teksty na pliki PDF lub korzystaj z bezpiecznego dziś. Przesyłka znajdzie się w Twojej skrzynce pocztowej w ciągu 30 minut od złożenia zamówienia. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zamówienia lub jednego z naszych produktów, oferujemy ci naszą kompetentną i przyjazną obsługę klienta. Otrzymasz od nas natychmiastową pomoc, a nasi pracownicy starają się rozpatrzyć Twoją prośbę jak najszybciej i jak najdokładniej. Możesz do nas zadzwonić, wysłać e-mail lub skorzystać z czatu na żywo.

Powiązane łącza do "Steganos Password Manager 22 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Steganos Password Manager 22 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Steganos Password Manager 22 | Windows"
G DATA Antivirus 2023 G DATA Antivirus 2023
Od 87,71 zt * 126,91 zt *
Eset Home Security Essentials Eset Home Security Essentials
Od 195,51 zt * 293,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
PDF-XChange Editor | Windows PDF-XChange Editor | Windows
Od 303,31 zt * 342,51 zt *
Microsoft Access 2021 Windows Microsoft Access 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows Adobe Acrobat Standard 2020 | Windows
1 954,61 zt * 2 547,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
Microsoft SQL Server 2017 Device Microsoft SQL Server 2017 Device
Od 440,51 zt * 502,15 zt *
Microsoft SQL Server 2008 Standard User Microsoft SQL Server 2008 Standard User
Od 195,51 zt * 250,83 zt *
Windows Server 2012 Użytkownik Windows Server 2012 Użytkownik
Od 53,41 zt * 74,92 zt *
Bitdefender VPN Premium Bitdefender VPN Premium
195,51 zt * 244,51 zt *
Microsoft Word 2013 Windows Microsoft Word 2013 Windows
73,01 zt * 269,01 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Wyświetlony