• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
 • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Zamknij filtry
 
od do
 
Nie znaleziono żadnych wyników!
Steganos Safe 21 | Windows | Download
Steganos Safe 21 | Windows | Download
 • 1 Urządzenie
 • 1 rok
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 142 razy
  146,51 zt * 195,51 zt *
  Pokaż szczegóły
  Steganos Online Shield VPN | Download
  Steganos Online Shield VPN | Download
 • 5 Urządzenia
 • 1 rok
 • Na całym świecie
 • Wielojęzyczna strona
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 36 razy
  126,91 zt * 215,65 zt *
  Pokaż szczegóły
  Steganos Safe 22 | Windows
  Steganos Safe 22 | Windows
 • 1 Gerät
 • 1 Jahr
 • Weltweit
 • Mehrspraschig
 • 5 - 30 Minuten
 • Już sprzedano 7 razy
  107,31 zt * 171,45 zt *
  Pokaż szczegóły

  Produkty od Steganos

  Steganos

  Firma Steganos oferuje aktualne i praktyczne oprogramowanie

  Jeśli chcesz bezpiecznie korzystać z nowoczesnych technologii w życiu codziennym i polegać na kompleksowym szyfrowaniu wszystkich istotnych danych, oprogramowanie Steganos jest bardzo dobrym wyborem. Dzięki wielu różnym produktom i licznym opcjom zwiększającym ochronę, producent ten stał się przez lata prawdziwym liderem na rynku. Zarówno w segmencie prywatnym, jak i profesjonalnym, producent ten jest często używany i może liczyć na bardzo dużą popularność. Oczywiście BestSoftware jest właściwym miejscem dla ciebie, jeśli chcesz kupić niedrogie produkty znanego producenta Steganos bezpośrednio z domu. Większe bezpieczeństwo i prostsza obsługa, z nami praktycznie żadne życzenie nie pozostanie niespełnione.

  Otrzymasz od nas najpopularniejsze produkty do codziennego użytku

  Producent Steganos jest znany z wielu produktów i programów w dziedzinie bezpieczeństwa i szyfrowania. Szczególnie dla użytkowników prywatnych rozwiązania te są bardzo dobrym wyborem i cieszą się dużym popytem w tym segmencie. Jednym z najpopularniejszych programów firmy Steganos jest oferta "Steganos Online Shield VPN" i dlatego jest to bardzo dobry wybór dla wszystkich użytkowników. Dzięki temu zyskujesz znacznie więcej bezpieczeństwa i prywatności podczas surfowania po internecie. Dane są przesyłane przez wirtualną sieć prywatną, dzięki czemu nie można ich śledzić. Dzięki nowoczesnemu protokołowi VPN i aktualnym serwerom, korzystasz z wielu zalet Steganos Online Shield VPN. Jeśli zaufasz usłudze VPN od Steganos, możesz surfować po Internecie bez blokad krajowych i cenzury. Ochrona dotyczy wszystkich rodzajów połączeń, tzn. przez WLAN, LAN, a nawet w sieciach bezprzewodowych. Ogólnie rzecz biorąc, surfujesz znacznie bezpieczniej, także dzięki kompleksowemu szyfrowaniu oraz blokowaniu reklam i wyskakujących okienek. Użycie Steganos Online Shield VPN jest możliwe na wielu różnych urządzeniach i platformach. Możesz więc nie tylko bezpiecznie surfować w systemie Windows, ale także korzystać z zabezpieczeń na Macu. Nawet darmowe aplikacje są dostępne jako uzupełnienie. Możesz ich używać na smartfonach lub tabletach z systemami operacyjnymi Android lub iOS.

  Czy w codziennym życiu masz problemy z utrzymywaniem własnych haseł i dlatego uciekasz się do prostych konstrukcji lub nawet zawsze używasz tego samego hasła do różnych serwisów? W takich przypadkach powinieneś sięgnąć po ofertę Steganos Password Manager 2021. W tym miejscu możesz łatwo przechowywać dane dostępu do różnych usług i pobierać je w razie potrzeby. Jednak funkcje programu sięgają znacznie dalej. Na przykład możesz zlecić tworzenie nowych haseł, by zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo. Tak zwane brute force protection i najnowocześniejsze szyfrowanie zapewniają maksymalne bezpieczeństwo twoich poufnych informacji. Jeśli polegasz na Steganos Password Manager 2021, możesz też polegać na łatwej wymianie danych, korzystać z darmowej aplikacji lub nawet polegać na wirtualnej klawiaturze, by uniknąć rejestrowania naciśnięć klawiszy przez tzw. keyloggera. Możesz łatwo wymieniać dane i przechowywane informacje z programu Steganos Password Manager 2021 i przenosić je na inne urządzenia; program jest wyposażony między innymi w praktyczną funkcję pełnej synchronizacji.

  We wszystkich produktach Steganos jako użytkownik korzystasz z bardzo prostej obsługi i intuicyjnego użytkowania. Inne programy, np Steganos Safe 21przekonują swoimi wszechstronnymi możliwościami i są bardzo dobrym wyborem dla użytkowników prywatnych. Zachęcamy cię do rozejrzenia się w wolnej chwili i zakupu atrakcyjnych rozwiązań za rozsądną cenę z domu. Cieszymy się na Twój zakup w BestSoftware.

  Kup teraz w BestSoftware i zaoszczędź mnóstwo pieniędzy

  Jako nowoczesny i młody sklep internetowy, BestSoftware dostarcza ci odpowiednie oprogramowanie do wydajnej i bezpiecznej pracy w codziennym życiu. Polegaj na szerokiej gamie produktów, dotyczy to także produktów Steganos. W naszej ofercie znajdziesz m.in. program Steganos Safe 21 dla Windows, Steganos Online Shield VPN czy popularny Steganos Password Manager 2021. Ale nie powinno zabraknąć również Steganos Privacy Suite, jeśli chcesz bezpiecznie i efektywnie pracować w codziennym życiu. Dzięki korzystnym cenom na wszystkie licencje, oszczędzasz pieniądze na swoim zamówieniu. W dodatku nie musisz długo czekać, zanim będziesz mógł skorzystać z oprogramowania Steganos. Zamiast tego możesz liczyć na to, że wyślemy ci klucz e-mailem w ciągu maksymalnie 30 sekund. Możesz więc pobrać program z internetu bezpośrednio po zakupie i od razu korzystać ze wszystkich jego funkcji. Oczywiście chętnie pomożemy w rozwiązywaniu wszelkich problemów, udzielając porad przez telefon lub e-mail. Możemy też swobodnie korzystać z czatu na żywo, by pomóc ci w twoich pytaniach.

  Historia i rozwój producenta w skrócie

  Producent Steganos jest dostępny dla użytkowników na rynku od kilku lat i z biegiem czasu zdołał rozwinąć się w szczególnie znaną firmę. Jednak wielu użytkowników do dziś nie wie, że jest to niemiecka firma w formie GmbH (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością). Producent Steganos został założony już w 1996 roku przez trzech młodych mężczyzn. Jednak Fabian Hansmann, Sascha Wildgrube i Gabriel Yoran początkowo nazwali producenta DEMCOM GmbH, a nazwę w obecnej formie firma zmieniła dopiero w maju 2010 roku. Siedziba firmy znajduje się w Netphen. Trzej założyciele producenta nie są już jednak aktywni zawodowo, a kierownictwo nad nim sprawuje obecnie Maik Klotz. Nawiasem mówiąc, nazwa "Steganos" pochodzi od terminu steganografia, a więc ostatecznie jest skrótem tego słowa.

  Po pierwszych latach od założenia producent szybko osiągnęła znaczny wzrost, a zapotrzebowanie klientów okazało się bardzo duże. Dziś różne wersje programów są dostępne w 141 krajach na całym świecie, a produkty nadal są Made in Germany. Wiele milionów użytkowników korzysta z licznych aplikacji. Producent z dumą podkreśla też, że mimo upływu wielu lat nigdy nie musiał usuwać luki w zabezpieczeniach swoich produktów i nigdy nie zostały one złamane. Steganos chętnie wskazuje też na liczne zwycięstwa w testach w różnych czasopismach i u wielu dostawców, aby jeszcze raz wyraźnie podkreślić jakość swoich produktów.

  Wyświetlony