• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Nuance Dragon Professional Individual 15 | Windows

1 567,51 zt * 2 699,41 zt * (41,93% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

UWAGA! Przed złożeniem zamówienia przeczytaj Opis produktu !

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 1358 razy
  • BS-10038
  • DE | EN
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Nuance Dragon Professional Individual 15 | Windows"

Nuance Dragon Individual 15 kup taniej w naszym sklepie

Zaoszczędź sobie czas na czasochłonnym pisaniu na klawiaturze komputera lub notebooka i pozwól, by twój głos wykonał całą pracę. Dzięki oprogramowaniu Nuance Dragon Individual 15 oprogramowanie szczególnie to ułatwia. Producent Nuance jest jednym z absolutnych liderów rynku w tym specjalnym segmencie, a wraz z wersją 15 udostępnia wszystkim klientom kompleksowo zmienioną i jeszcze bardziej ulepszoną wersję. Niezależnie od tego, czy jest to aktualizacja ze starszej wersji, czy pierwsze podejście do nowoczesnego systemu rozpoznawania mowy, oprogramowanie Nuance Dragon Individual 15 możesz kupić w Best Software szczególnie korzystnie i łatwo.

Większa wydajność podczas codziennego wprowadzania tekstu

Celem oprogramowania Dragon firmy Nuance jest znaczne zwiększenie produktywności w codziennym życiu użytkownika. Skupiamy się na głosie użytkownika. Ponieważ zamiast klasycznej klawiatury lub podobnych urządzeń do wprowadzania danych, używasz swojego głosu do całej obsługi komputera. Dzięki nowoczesnym technikom i szczególnie wysokim standardom w tej dziedzinie, możliwości Nuance Dragon Individual 15 są o wiele bardziej wszechstronne niż się często zakłada. Program nadaje się do użytku w biurze i pozwala zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku przy codziennym korzystaniu z komputera. Producent oprogramowania obiecuje bardzo wysoką dokładność, sięgającą nawet 99%, już przy pierwszym zastosowaniu. Jednak z czasem rozpoznawanie w Nuance Dragon Individual 15 staje się jeszcze lepsze. Oprogramowanie z czasem przyzwyczaja się do twojego głosu, z tygodnia na tydzień coraz dokładniej rozpoznaje często używane wyrażenia i zwroty, co ponownie bardzo znacząco zwiększa produktywność.

Możliwości techniczne są bardzo dobre dzięki Nuance Dragon Individual 15 i odpowiedniemu mikrofonowi. Na przykład, rozpoznając język naturalny, możesz osiągnąć bardzo wysoki poziom produktywności. Oznacza to, że na przykład cyfry rzymskie są rozpoznawane z łatwością i wyświetlane poprawnie. Odczytywanie adresu e-mail jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze dzięki temu oprogramowaniu. Podczas czytania program rozpoznaje znak "@" we właściwym miejscu i wstawia go bezpośrednio dla ciebie. Czasochłonne szukanie właściwej kombinacji klawiszy lub późniejsze formatowanie, które są znane z wielu programów do rozpoznawania mowy, nie stanowią problemu w codziennym życiu z Nuance Dragon Individual 15. Jednocześnie oprogramowanie nie mogłoby być łatwiejsze w użyciu. Nawet niedoświadczeni użytkownicy z pewnością doskonale i bezpośrednio poradzą sobie z przejrzystym menu i uporządkowanym interfejsem; kompleksowe zapoznanie się z programem czy nawet długi kurs szkoleniowy nie są więc konieczne, gdy przechodzisz na ten program. Oprogramowanie może być używane z kontrolą dotykową lub bez niej; odpowiednie optymalizacje znajdują się bezpośrednio na pokładzie.

Innowacje techniczne usprawniają korzystanie z programu Nuance Dragon Individual 15

Przez lata oprogramowanie Nuance Dragon Individual 15 wciąż się uczyło i obecnie jest na niezwykle wysokim poziomie. Różnorodność funkcji jest trudna do porównania z klasycznym rozpoznawaniem mowy w smartfonie. Nie tylko bardzo duża dokładność w rozpoznawaniu twojego wkładu, ale także ciągły proces uczenia się są mocnymi stronami programu. Im częściej używasz oprogramowania, tym lepiej dostosowuje się ono do twojej wymowy, dokładniej rozpoznaje twoje polecenia i zna twoje komendy. Ponieważ oprócz prostego wprowadzania tekstu program może być używany do wszechstronnych działań na komputerze. Z pomocą odpowiedniej automatyzacji możesz na przykład łatwo wysyłać masowe wiadomości e-mail, uruchamiać zadania drukowania lub zapisywać pliki w kilku miejscach jednocześnie. Te opcje pozwolą ci także zaoszczędzić ogromną ilość czasu w codziennym użytkowaniu i usprawnią pracę.

Zwłaszcza gdy używasz go w biurze, nie zawsze jest to szczególnie ciche środowisko. Dlatego też twórcy Nuance Dragon Individual 15 zadbali o to, by zapewnić niezakłóconą pracę w odpowiednich środowiskach akustycznych. Rezultaty są imponujące, bo dzwonek telefonu, szum drukarki czy nawet rozmowy kolegów tuż obok stanowiska pracy nie stanowią już problemu i nie wpływają na dokładność wprowadzania mowy. Umożliwia ci to specjalna i skuteczna filtracja odpowiednich zakłóceń.

Polegaj na potężnym oprogramowaniu Nuance

NuanceDragon Individual 15 jest optymalnym wyborem do użytku biurowego, ale dzięki szerokiemu portfolio rozwiązań programowych producent zapewnia o wiele więcej opcji. Na przykład, Dragon Medical jest potężnym wariantem dla sektora medycznego. To znacznie optymalizuje procedury w gabinecie lub oszczędza cenny czas w kontekście codziennej dokumentacji.

Ogólnie rzecz biorąc, rozpoznawanie mowy Nuance jest dostępne dla wielu różnych grup docelowych. Z Dragon Nuance Home na przykład prywatni użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do wszechstronnych możliwości i z nich korzystać. Produkty Nuance pokazują również swoje mocne strony w obszarze usług finansowych, dla urzędów publicznych, a nawet w handlu detalicznym Nuance Naturally Speaking poprawić procesy i zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Nasza rada: Nuance Naturally Speaking, poprzednik Nuance Dragon, jest szczególnie polecany do użytku prywatnego. Odpowiednie wersje możesz nabyć w Best Software, a nasza bogata oferta nie pozostawia praktycznie nic do życzenia. Nie spiesz się więc i zapoznaj się z bogatym portfolio popularnego producenta Nuance.

Best Software przekonuje Cię atrakcyjnym asortymentem

Dzięki naszemu atrakcyjnemu asortymentowi jesteśmy do twojej dyspozycji w Best Software Shop. Możesz więc kupić u nas oprogramowanie Nuance bardzo tanio i równie łatwo. Ale możliwości Twojego zakupu wykraczają daleko poza Nuance Dragon Individual 15, również inne produkty i wspomniane programy są dla Ciebie dostępne. Oprócz wersji Professional znanego i popularnego oprogramowania do rozpoznawania mowy możesz też skorzystać na przykład z tańszych rozwiązań podstawowych "Home", które są dobrym wyborem zwłaszcza dla klientów indywidualnych. Dzięki nim możesz korzystać z zaawansowanej technologii, obsługiwać komputer po prostu za pomocą głosu, a jednocześnie nie musisz wydawać zbyt wiele pieniędzy. Więc wejdź do Best Software teraz i kup dokładnie takie oprogramowanie, jakie chcesz, wygodnie i bezpiecznie z domu. Oczywiście z przyjemnością przekonamy cię o bezpośredniej dostępności. Nawet po dokonaniu zakupu nie musisz długo czekać na licencję na oprogramowanie od Nuance, ale możesz od razu zacząć pobierać programy i używać ich. Czekamy na twój zakup.

 

Wymagania systemowe - Nuance Dragon Professional Individual 15
Procesor Intel® Dual Core lub równoważny procesor AMD - szybsze procesory, lepsza wydajność
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8/8.1, Windows 7

RAM Co najmniej 2 - 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym  8 GB wolnego miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji.
Ekran Co najmniej 1024 * 768 pikseli
Obsługiwane przeglądarki

Internet Explorer 11 lub nowszy albo najnowsza wersja Chrome

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem

 

Legalne:
Z prawomocnym wyrokiem Federalnego Trybunału Sprawiedliwości z 11.12.2014 r. o sygn. akt: IZR 8/1 /3 naszą ofertą nie naruszamy żadnych praw osób trzecich i w związku z tym nie naruszamy żadnych zasad, oprogramowanie jest licencją jednostanowiskową z przejęcia umowy ilościowej, rejestracja na ID nie jest więc możliwa. Możesz aktywować produkt, używać go bez ograniczeń, a także otrzymać aktualizację do wersji 15.3. Nie są jednak możliwe wyższe aktualizacje i rejestracja.

Powiązane łącza do "Nuance Dragon Professional Individual 15 | Windows"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Nuance Dragon Professional Individual 15 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Nuance Dragon Professional Individual 15 | Windows"
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Nuance Dragon Home 15 | Windows Nuance Dragon Home 15 | Windows
636,51 zt * 1 082,41 zt *
Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows
440,51 zt * 1 107,84 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Enterprise Windows 10 Enterprise
141,61 zt * 325,95 zt *
Microsoft Word 2010 Windows Microsoft Word 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Microsoft Word 2016 Windows Microsoft Word 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Abbyy FineReader 15 Corporate | Windows Abbyy FineReader 15 Corporate | Windows
Od 685,51 zt * 808,01 zt *
VMware Workstation 15 Pro VMware Workstation 15 Pro
440,51 zt * 1 405,22 zt *
Windows Server 2016 Standard Windows Server 2016 Standard
Od 367,01 zt * 803,80 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Microsoft Outlook 2010 Windows Microsoft Outlook 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Microsoft Excel 2010 Windows Microsoft Excel 2010 Windows
58,31 zt * 171,01 zt *
Microsoft Outlook 2013 Windows Microsoft Outlook 2013 Windows
73,01 zt * 269,01 zt *
Microsoft Excel 2013 Windows Microsoft Excel 2013 Windows
73,01 zt * 269,01 zt *
Microsoft Word 2013 Windows Microsoft Word 2013 Windows
73,01 zt * 269,01 zt *
Microsoft Excel 2016 Windows Microsoft Excel 2016 Windows
97,51 zt * 318,01 zt *
Wskazówka!
Microsoft Access 2016 Windows Microsoft Access 2016 Windows
97,51 zt * 437,28 zt *
Microsoft Word 2019 Windows Microsoft Word 2019 Windows
146,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Nuance Dragon Home 15 | Windows Nuance Dragon Home 15 | Windows
636,51 zt * 1 082,41 zt *
Wskazówka!
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows Nuance Omnipage 19 Ultimate | Windows
440,51 zt * 1 107,84 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
3 620,61 zt * 4 066,95 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
4 654,51 zt * 5 835,41 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Microsoft Visual Studio 2022 Professional Microsoft Visual Studio 2022 Professional
1 861,51 zt * 2 449,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
4 806,41 zt * 6 815,41 zt *
Kofax Power PDF Standard 4.0 Kofax Power PDF Standard 4.0
367,01 zt * 502,15 zt *
Wskazówka!
Microsoft Outlook 2019 Windows Microsoft Outlook 2019 Windows
146,51 zt * 440,51 zt *
Windows 10 Home Windows 10 Home
68,11 zt * 125,15 zt *
Wskazówka!
Ashampoo Home Design 7 | Windows Ashampoo Home Design 7 | Windows
112,21 zt * 244,51 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Wskazówka!
Nuance Dragon Legal Individual 15 Nuance Dragon Legal Individual 15
5 394,41 zt * 6 173,51 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 146,51 zt * 180,81 zt *
Wyświetlony