• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Trend Micro Internet Security 2023 | Windows 1 Urządzenie 1 rok

48,51 zt * 73,01 zt * (33,56% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 6 razy
  • BS-11285
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 Urządzenie
  • 1 rok
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten

Urządzenie (urządzenia):

Rok(y):

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Trend Micro Internet Security 2023 | Windows"

Kup Trend Micro Internet Security 2023 - w BestSoftware szybko znajdziesz to, czego szukasz

Dzięki oprogramowaniu Trend Micro Internet Security 2023 znany producent po raz kolejny wprowadza na rynek w 2023 roku kompleksowo wyposażone rozwiązanie z wieloma funkcjami i komponentami. Jako konsument możesz zamówić licencje niezbędne do aktywacji bezpośrednio u nas i zaoszczędzić pieniądze przy jednym zakupie. Jednak w centrum uwagi pozostaje oczywiście dokładna i skuteczna ochrona technologii. Polegaj na doskonałej ochronie wszystkich swoich urządzeń, niezależnie od tego, czy grasz w gry, surfujesz po Internecie, czy po prostu pracujesz w swoim domowym biurze. Nie przegap atrakcyjnych korzyści już teraz i dokonaj zakupu szczególnie łatwo i wygodnie w sklepie internetowym BestSoftware.

Najnowsza generacja oprogramowania zabezpieczającego - potężna technologia dla Twojej ochrony

Dzięki połączeniu różnych funkcji i właściwości oprogramowanie Trend Micro Internet Security 2023 zapewnia doskonałą ochronę Twoich urządzeń. Ponieważ nawet dzisiaj przestępcy przez całą dobę poszukują Twoich danych lub chcą przechwycić pieniądze. Zabezpieczając się za pomocą nowoczesnego oprogramowania najnowszej generacji, możesz łatwo i szybko zminimalizować ryzyko. Oprogramowanie Trend Micro Internet Security 2023 wykorzystuje wszystkie powszechnie stosowane metody, aby zapewnić Ci bardzo wysoki współczynnik wykrywalności.

Ważnym narzędziem jest tu klasyczny skaner antywirusowy. Dzięki ogromnym bazom danych skaner może bardzo dokładnie przyjrzeć się plikom znajdującym się na dyskach twardych i dokonać ich porównania. Jeśli skaner stwierdzi zgodność ze znanym już złośliwym oprogramowaniem, niebezpieczne pliki są natychmiast przenoszone do zabezpieczonego obszaru. Tutaj możesz je po prostu usunąć lub zgłosić fałszywy alarm, jeśli jest to nadal bezpieczny plik.

Jednak w dzisiejszym świecie klasyczny skaner antywirusowy nie jest już wystarczający w walce z różnymi zagrożeniami. Przestępcy ciągle wymyślają nowe metody i pomysły, aby uzyskać dostęp do Twoich danych lub przejąć kontrolę nad Twoimi urządzeniami. Tak więc, pomimo swojej wielkości, bazy danych nie mogą być tak aktualne, aby niezawodnie wykrywać wszystkie zagrożenia. Dlatego oprogramowanie Trend Micro Internet Security 2023 idzie o krok dalej i opiera się na chmurze i sztucznej inteligencji. Dzięki temu połączeniu przeprowadza się tzw. analizę behawioralną. Jeśli zagrożenie nie jest jasne, dotknięty nim plik jest przesyłany do chmury. W tym przypadku zachowanie i cyfrowy odcisk palca są dokładnie analizowane, a SI może stwierdzić, czy jest to rzeczywiście zagrożenie, czy błąd. W ten sposób nawet ataki typu zero-day lub exploity są wykrywane niezawodnie i szybko.

Wreszcie, oczywiście, w oprogramowaniu Trend Micro Internet Security 2023 nie może zabraknąć zapory sieciowej. Dzięki temu możesz szczególnie skutecznie chronić swoją sieć oraz połączenia przychodzące i wychodzące. Dzięki dokładnemu monitorowaniu połączeń oprogramowanie Trend Micro Internet Security 2023 może również natychmiast wykryć podejrzane zachowania w tych punktach i odpowiednio zareagować. Twój komputer lub notebook jest więc dobrze chroniony. Jeśli zaufasz doskonałej ochronie i licznym zaletom oprogramowania Trend Micro Internet Security 2023, to nawet te powszechne luki zostaną wyeliminowane.

Rozszerzona ochrona online oferuje dodatkowe narzędzia dla Twojego bezpieczeństwa

Szczególnie podczas surfowania po Internecie istnieje jednak wiele innych i szczególnych zagrożeń, z których wielu użytkowników nie zdaje sobie jeszcze sprawy. Dotyczy to na przykład kradzieży haseł lub całkowitego przejęcia tożsamości. Kosztowne szkody w tym przypadku są niestety rzadkością, ale można ich uniknąć dzięki doskonałej ochronie zapewnianej przez oprogramowanie Trend Micro Internet Security 2023.

Na przykład, jeśli na co dzień używasz poczty elektronicznej do prostej i bezpiecznej komunikacji, oprogramowanie Trend Micro Internet Security 2023 będzie pilnować Twojej skrzynki pocztowej. To właśnie tutaj raz po raz można znaleźć niebezpieczne wiadomości, które zawierają fałszywe linki lub załączniki ze złośliwym oprogramowaniem. Jeśli teraz klikniesz na link lub pobierzesz załącznik na swój dysk twardy, Twój komputer szybko zostanie zainfekowany trojanem lub wirusem. Dlatego oprogramowanie Trend Micro Internet Security 2023 zwraca na to uwagę i usuwa takie wiadomości bezpośrednio. Jednak nawet słabo zoptymalizowany system może stać się zagrożeniem dla bezpieczeństwa Twojej technologii. Dlatego możesz pracować w wielu miejscach i optymalizować swój komputer lub notebook, korzystając z oprogramowania Trend Micro Internet Security 2023. Na przykład pliki, które nie są już potrzebne, są bezpośrednio usuwane, aby wyeliminować zagrożenia dla bezpieczeństwa, zwolnić miejsce na dysku i znacznie zwiększyć wydajność. W ten sposób Ty jako użytkownik korzystasz bezpośrednio z wielu różnych korzyści.

Dziś wiele osób nadal mniej lub bardziej regularnie korzysta z sieci społecznościowych, na przykład po to, by poznać nowych ludzi lub podtrzymać przyjaźnie. Dzięki oprogramowaniu Trend Micro Internet Security 2023 zawsze jesteś po bezpiecznej stronie i korzystasz z doskonałej ochrony przed wszelkimi zagrożeniami. Na przykład Twoje dane osobowe są zabezpieczone i nawet znane fałszywe profile nie mają możliwości wyrządzenia Ci krzywdy. W gospodarstwach domowych, w których są dzieci, bardzo dobrym wyborem jest również korzystanie z oprogramowania Trend Micro Internet Security 2023. Program jest zawsze wyposażony w praktyczną funkcję kontroli rodzicielskiej, dzięki której zachowasz kontrolę nad korzystaniem z nowoczesnych technologii. Zablokuj dostęp do nieodpowiednich treści w internecie za pomocą praktycznych list filtrów lub skorzystaj z opcji indywidualnego ustawienia czasu korzystania z internetu. Praktyczna kontrola rodzicielska w programie Trend Micro Internet Security 2023 zapewnia odpowiednie narzędzia.

Zwłaszcza bankowość internetowa często wiąże się z poufnymi danymi i dużymi sumami pieniędzy. Dlatego przestępcy wielokrotnie próbują uzyskać dostęp do danych logowania za pomocą fałszywych stron internetowych. Trend Micro Pay Guard jest integralną częścią Trend Micro Internet Security 2023 i rozpoznaje, kiedy wchodzisz na fałszywą stronę, zapobiegając w ten sposób kradzieży danych.

Optymalna wydajność i łatwa obsługa - nawet w systemie Windows 11

Oprogramowanie Trend Micro Internet Security 2023 jest najnowszą wersją popularnego programu, a zatem jest najnowocześniejsze. Jest to widoczne nie tylko w bardzo wysokim wskaźniku wykrywalności, ale także w obsłudze wszystkich popularnych, a zwłaszcza nowych systemów operacyjnych. Na przykład oprogramowanie zabezpieczające jest doskonale przystosowane do pracy w systemie Windows 11. Dzięki temu wsparciu nic nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać ze wszystkich cech i funkcji na nowych urządzeniach.

Ponadto wyraźnie widać liczne optymalizacje we właściwych miejscach. Wraz z poprawą wydajności zyskujesz bardzo efektywne i proste użytkowanie, zwłaszcza na starszym lub słabszym systemie. Podczas gdy oprogramowanie dba o ochronę w tle, Ty możesz kontynuować pracę z systemem bez ograniczeń. Oznacza to, że nawet jeśli masz starszy komputer, Trend Micro Internet Security 2023 to bardzo dobry wybór.

Przy okazji: Jeśli chcesz mieć kompleksową ochronę także na systemie macOS lub na urządzeniach mobilnych, powinieneś przyjrzeć się naszym alternatywnym produktom. Na przykład możesz użyć programu Trend Micro Maximum Security 2023, który zapewnia doskonałą ochronę dzięki najnowszym technologiom na wyjątkowo dużej liczbie platform i oferuje liczne korzyści. Licencje te można również uzyskać po wyjątkowo niskiej cenie w BestSoftware.

Oferujemy tanie licencje na Trend Micro Internet Security 2023

Abyś miał dostęp do wszystkich zalet oprogramowania Trend Micro Internet Security 2023, oferujemy Ci tutaj w BestSoftware dokładnie takie licencje, jakie są potrzebne do aktywacji. Zdaj się na nasze atrakcyjne oferty i skorzystaj z wielu różnych korzyści. Ponieważ nie tylko aspekty finansowe są najważniejsze przy planowaniu zakupów u nas, inne aspekty również są przekonujące - na przykład zawsze oferujemy naszym klientom najlepszą obsługę klienta. Pragniemy zaoferować Ci najlepsze wsparcie we wszystkich sprawach i jesteśmy do Twojej dyspozycji jako konsumenta za pośrednictwem czatu na żywo, poczty elektronicznej lub infolinii. Jeśli więc masz jakiekolwiek problemy z BestSoftware, nie wahaj się skontaktować z nami bezpośrednio. Oferujemy także wiele innych produktów jako alternatywę. Na przykład, jako konsument możesz użyć Trend Maximum Security 2023 lub na AVG Internet Security 2023 jeśli chcesz innego rozwiązania dla maksymalnego bezpieczeństwa w życiu codziennym.

Wymagania systemowe - Trend Micro Internet Security 2023
Systemy operacyjne

Windows 11, Windows 10, Windows 7, Windows Vista

Procesor

zalecane 1 GHz

Pamięć

32-bitowe: zalecane 1 GB

64-bitowy: zalecane 2 GB

Miejsce na dysku twardym

1,3 GB (zalecane 1,5 GB)

Przeglądarka internetowa

Microsoft® Internet Explorer® 9.0, 10.0, 11.0
Mozilla Firefox®, najnowsza wersja
Google Chrome™, najnowsza wersja

Wyświetl

Wysokokolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 800×480 pikseli lub wyższej (pulpit); 1024×768 lub wyższej (Sklep Windows); 1366×768 lub wyższej (aplikacje Snap)

Powiązane łącza do "Trend Micro Internet Security 2023 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Trend Micro Internet Security 2023 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Trend Micro Internet Security 2023 | Windows"
Wskazówka!
Norton 360 | Bez subskrypcji Norton 360 | Bez subskrypcji
Od 63,21 zt * 92,61 zt *
Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz Norton Security 3.0 | 2022 | Pobierz
Od 73,01 zt * 97,51 zt *
McAfee Total Protection 2023 McAfee Total Protection 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Microsoft Word 2019 MAC Microsoft Word 2019 MAC
146,51 zt * 367,01 zt *
Ashampoo PDF Pro 2 | Windows Ashampoo PDF Pro 2 | Windows
82,81 zt * 200,56 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
440,51 zt * 538,51 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
293,51 zt * 357,21 zt *
Magix Video Deluxe 2023 Windows Magix Video Deluxe 2023 Windows
259,21 zt * 342,51 zt *
Kaspersky Standaard 2023 Kaspersky Standaard 2023
Od 77,91 zt * 122,01 zt *
Kaspersky Plus 2023 Kaspersky Plus 2023
Od 97,51 zt * 131,81 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
87,71 zt * 244,51 zt *
G Data Total Security 2022 | Windows G Data Total Security 2022 | Windows
Od 102,41 zt * 171,01 zt *
McAfee Antivirus Plus 2023 McAfee Antivirus Plus 2023
Od 28,91 zt * 122,01 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
AVG Driver Updater AVG Driver Updater
Od 77,91 zt * 195,51 zt *
Audials One 2023 | Windows Audials One 2023 | Windows
367,01 zt * 440,51 zt *
McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac McAfee LiveSafe 2023 | Windows / Mac
Od 117,11 zt * 195,51 zt *
VMware Workstation 17 Pro VMware Workstation 17 Pro
734,51 zt * 1 371,51 zt *
Wyświetlony