• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

NordVPN - oprogramowanie VPN dla 6 urządzeń - 1 rok

190,61 zt * 342,51 zt * (44,35% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 73 razy
  • IDE-10963.1
  • Wielojęzyczna strona
  • 6 Geräte
  • 1 Miesiąc
  • Weltweit
  • 5 - 30 Minuten

Rok(y):

Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "NordVPN - oprogramowanie VPN dla 6 urządzeń -"

Kup NordVPN online i surfuj po internecie anonimowo

Dzięki wirtualnej sieci prywatnej, w skrócie VPN, możesz anonimowo surfować po Internecie i chronić swoją tożsamość w sieci. NordVPN jest jednym z wiodących na świecie dostawców usług VPN z klientem VPN o tej samej nazwie, który jest dostępny zarówno dla systemu Windows, jak i macOS, iOS, Android i Linux. Kupując NordVPN w naszym sklepie, otrzymujesz wysoce wydajne oprogramowanie VPN, które korzysta z imponującej infrastruktury ponad 5,500 serwerów VPN w 60 krajach i może być używane nawet na 6 urządzeniach przy użyciu tylko jednego konta. Dane takie jak lokalizacja, typ urządzenia, adres IP i historia przeglądania nie mogą być wykorzystywane przez przebiegłych przestępców lub reklamodawców do własnych celów.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym wpisem na blogu poświęconym NordVPN: NordVPN - Co potrafi oprogramowanie VPN?

Funkcje NordVPN w skrócie

- Kompleksowa ochrona dla systemów Windows, macOS, iOS, Android i Linux

- Anonimowe i bezpieczne surfowanie bez utraty prędkości

- Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie bez skomplikowanej konfiguracji

- NordVPN blokuje strony ze złośliwym oprogramowaniem i reklamami Flash

- Wieloczynnikowe uwierzytelnianie dla większego bezpieczeństwa konta

- Oprogramowanie VPN dla maks. 6 urządzeń

- Omiń geoblokadę

- Audytowana sieć VPN bez plików logów

- Kompleksowe wsparcie 24/7

 

W celu ochrony twoich danych: Kup NordVPN

NordVPN pozwala na bezpieczny dostęp do aplikacji, stron internetowych, rozrywki i nie tylko, bez obaw o nadużycia danych. Dzięki aplikacjom NordVPN komunikacja z internetem odbywa się przez jeden z niezliczonych serwerów VPN, które działają jako pośrednicy zapewniający wymianę danych. Ruch online odbywa się przez zaszyfrowany i bezpieczny tunel, do którego nikt nie może się włamać. Zamiast adresu IP Twojego urządzenia końcowego, osobom trzecim pokazywany jest co najwyżej adres IP serwera VPN. Dzięki temu twoja tożsamość pozostaje ukryta, a ty możesz beztrosko surfować. Mimo że licencja NordVPN jest wyposażona w szyfrowanie nowej generacji, nie musisz rezygnować z prędkości. Obszerne testy przeprowadzone przez instytut bezpieczeństwa IT AV-TEST wykazały, że NordVPN jest najszybszą siecią VPN na rynku.

 

Funkcje NordVPN - znacznie więcej niż tylko wysoce wydajny VPN

Liczba serwerów VPN, szyfrowanie i wysoki standard bezpieczeństwa to już mocne argumenty przemawiające za kluczem produktu NordVPN, ale spojrzenie na funkcje NordVPN ujawnia, że liczne funkcje wykraczają daleko poza wysoce wydajnego klienta VPN. Kupując NordVPN za pośrednictwem naszego sklepu, korzystasz z rygorystycznej polityki braku logów, która gwarantuje, że nie są przechowywane żadne pliki dziennika dotyczące ciebie i twojej aktywności online. Niezależni audytorzy potwierdzili prawdziwość tej obietnicy po przeprowadzeniu intensywnego audytu. Wieloczynnikowe uwierzytelnianie gwarantuje, że tylko ty możesz mieć dostęp do swojego konta. W przypadku publicznej sieci WLAN oprogramowanie VPN gwarantuje, że nikt nie będzie mógł odczytać Twoich danych bez autoryzacji. Kupując NordVPN, otrzymujesz więc kompleksowe zabezpieczenie na wielu poziomach.

 

Kup NordVPN i zyskaj jednocześnie ochronę przed złośliwym oprogramowaniem

Aplikacje NordVPN, dostępne dla systemów Windows, macOS, iOS, Android i Linux, oferują ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i próbami wyłudzenia informacji dzięki włączonej funkcji NordVPN CyberSec. Zaawansowane rozwiązanie technologiczne blokuje strony internetowe znane z hostowania złośliwego oprogramowania. Oprogramowanie VPN blokuje też irytujące reklamy Flash. Kupując NordVPN tanio przez nasz sklep, nie tylko zdobywasz skuteczną broń przeciwko kradzieży danych, ale także otrzymujesz całodobowe wsparcie, które pomoże ci rozwiązać twoje problemy. Omijanie blokad geograficznych to kolejna funkcja NordVPN, o której warto wspomnieć.

Powiązane łącza do "NordVPN - oprogramowanie VPN dla 6 urządzeń -"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "NordVPN - oprogramowanie VPN dla 6 urządzeń -"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "NordVPN - oprogramowanie VPN dla 6 urządzeń -"
Wyświetlony