• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 
Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise

Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise

1 126,51 zt * 2 449,95 zt * (54,02% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 11 razy
  • BS-11148
  • Wielojęzyczna strona
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 Minuten
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise"

Kup Visual Studio Enterprise 2019 - przekonaj się do popularnej i sprawdzonej wersji

Dla tych, którzy chcą się skupić na tworzeniu różnych aplikacji na wszystkie popularne platformy, środowisko programistyczne Visual Studio Enterprise 2019 jest atrakcyjną opcją efektywnej pracy. Rozwiązanie to jest już dostępne dla użytkowników od kilku pokoleń i przekonuje przemyślaną koncepcją, bardzo łatwą obsługą i wieloma narzędziami do ukierunkowanego rozwoju w środowiskach prywatnych lub, oczywiście, zawodowych. Kup teraz tanią licencję na wersję popularną Visual Studio Enterprise 2019 tutaj w BestSoftware i jednocześnie korzystać z wielu innych atrakcyjnych korzyści.

Nawet początkujący od razu odnajdą się w Visual Studio Enterprise 2019

Jedną ze szczególnie mocnych stron i ważnych zalet oprogramowania Visual Studio Enterprise 2019 jest jego prosta, efektywna obsługa. Od dłuższego czasu tworzenie imponujących aplikacji nie należy już tylko do doświadczonych profesjonalistów. Dzięki licznym narzędziom, które udostępnia także Visual Studio Enterprise 2019, możesz bardzo łatwo i bezpiecznie stworzyć potrzebny kod. Inteligentne funkcje i praktyczna pomoc są oczywiście dostępne za darmo.

Jeśli utkniesz podczas pracy z Visual Studio Enterprise 2019, jako użytkownik możesz skorzystać na przykład z pomocy online zależnej od kursora. Tutaj odpowiednie treści są wyświetlane bezpośrednio dla danego problemu, a szczegółowe i praktyczne objaśnienia pomagają w pracy. Dla lepszego przeglądu podczas korzystania z Visual Studio Enterprise 2019 poszczególne bloki kodu można łatwo pokazywać lub ukrywać, a ważne słowa kluczowe mogą być wyróżnione indywidualnym kolorem. Z pomocą automatycznego sprawdzania składni oraz praktycznej funkcji "IntelliSense" Visual Studio Enterprise 2019 zwraca uwagę podczas pracy i pozwala uniknąć wielu niepotrzebnych błędów, które mogą zagrozić projektowi lub rozwojowi aplikacji.

Ale w środowisku Visual Studio Enterprise 2019 nie może zabraknąć też wielu innych funkcji do tworzenia różnych aplikacji. Między innymi możesz polegać na zintegrowanym debuggerze. W tym miejscu znajduje się funkcja "Edytuj i kontynuuj". Dzięki temu potężnemu narzędziu możesz korzystać z możliwości dołączania do procesów, które już działają. Działa to nie tylko bardzo łatwo na lokalnym komputerze w firmie, ale także bezpośrednio przez sieć.

Jeśli zaczynasz pracę z Visual Studio Enterprise 2019, korzystasz też z wielu różnych edytorów. Mają one ogromne znaczenie dla umożliwienia rozwoju we wszystkich dziedzinach i dla każdej potrzeby. Czy to aplikacje mobilne na smartfony, czy rozbudowane programy do Windows Store - wszystko jest możliwe dzięki środowisku programistycznemu firmy Microsoft. Jeśli chcesz pracować z Visual Studio Enterprise 2019 w codziennym życiu, masz do dyspozycji liczne edytory kodu, edytory interfejsów graficznych lub kilka mniejszych edytorów graficznych. Narzędzia i funkcje, których potrzebujesz, określasz indywidualnie w ramach instalacji na swoim komputerze. Oszczędza to dużo pamięci w komputerze, a także zapewnia skupienie uwagi na istotnych treściach.

Ważne: Jeśli korzystasz z Visual Studio Enterprise 2019, upewnij się, że wybrałeś właściwą licencję. W zależności od potrzeb możesz wybrać między subskrypcją standardową a subskrypcją w chmurze. Oczywiście oba warianty mają swoje zalety, więc wszystko zależy od twoich indywidualnych potrzeb. W przypadku subskrypcji w chmurze decydujesz się na rezerwację bezpośrednio u Microsoftu, a następnie jesteś rozliczany za pośrednictwem Subskrypcji Azure. Dzięki miesięcznemu rozliczaniu i regularnym aktualizacjom możesz bardzo efektywnie korzystać z Visual Studio Enterprise 2019. Z kolei subskrypcja standardowa to zakup w ramach programu Otwarta Licencja obejmującego subskrypcję MSDN. Okres ten wynosi zwykle dwa lata, ewentualnie wersja Open Value jest dostępna dla ciebie bezpłatnie. Wybierz wersję odpowiednią dla swoich potrzeb i środowiska, a następnie zamów licencję na Visual Studio Enterprise 2019 w wyjątkowo korzystnej cenie w naszym sklepie internetowym.

Korzystaj z wielu narzędzi i wsparcia dla wszystkich języków bezpośrednio w ex works

Oprócz licznych narzędzi, które środowisko Visual Studio Enterprise 2019 udostępnia ci w codziennym użytkowaniu, popularnym rozwiązaniem jest rozwiązanie z domu Microsoft ma również szerokie wsparcie dla wielu języków. Dzięki temu możesz używać ich indywidualnie. Aby jeszcze bardziej rozszerzyć wsparcie dla kilku języków, Microsoft stworzył program certyfikacji. Od 2002 roku dzięki temu dostawcy zewnętrzni mogą również oferować swoje własne języki jako dodatki do Visual Studio Enterprise 2019. Wiele znanych nazw i wariantów jest tu obecnie reprezentowanych, na przykład Delphi czy Eiffel. Oczywiście, producent Microsoft stale rozszerza listę obsługiwanych języków i mniej lub bardziej regularnie dodaje nowe warianty, aby sprostać wysokim wymaganiom swoich klientów.

Visual Studio Enterprise 2019 - wiele nowości i poprawek technicznych

Rozwiązanie Visual Studio Enterprise 2019 jest oficjalnym następcą wariantu z 2017 roku, który do dziś jest używany przez wielu klientów i wciąż jest dostępny w BestSoftware w bardzo niskiej cenie. Producent umożliwił użytkownikom uczestniczenie w rozwoju i możliwościach środowiska na wczesnym etapie i udostępnił między innymi kilka wersji podglądowych. Można je będzie obejrzeć, a nawet wykorzystać już w grudniu 2018 roku w ramach odpowiedniej konferencji, jeśli będzie takie zainteresowanie ze strony użytkowników.

Microsoft poprawił dołączone funkcje i jednocześnie wprowadził nowe narzędzia, które sprawią, że korzystanie z Visual Studio Enterprise 2019 będzie szczególnie lukratywne. Na przykład, jako użytkownik korzystasz z poprawionego dialogu. Ma to sprawić, że rozpoczynanie nowych projektów będzie jeszcze bardziej efektywne i przejrzyste. Visual Studio Enterprise 2019 stało się również bardziej inteligentne. Dzięki pomocy AI, na przykład funkcji Intellicode, oszczędzasz cenny czas w codziennym korzystaniu ze środowiska i możesz polegać na atrakcyjnych, wysokiej jakości rezultatach przy tworzeniu swoich aplikacji. Microsoft wprowadza także ulepszenia w funkcjach debugowania i refaktoryzacji. Dzięki funkcji Live Share, która jest wszechstronnie rozbudowana i teraz jeszcze lepiej wspierana w Visual Studio Enterprise 2019, możesz pracować nad tym samym kodem z kilkoma kolegami lub pracownikami w tym samym czasie i w ten sposób jeszcze lepiej rozdzielać zasoby w firmie. Visual Studio Enterprise 2019 pokazuje się też z najlepszej strony, jeśli chodzi o wsparcie dla języków programowania. Nowa wersja języka programowania C# i trzecia wersja frameworka .NET Core mogą być używane w równym stopniu, co umożliwi wersja 16.3 od września 2019 roku.

Kup Visual Studio Enterprise 2019 w sklepie internetowym BestSoftware

Zacznij tworzyć potężne i indywidualne aplikacje i zdecyduj się na praktyczne oprogramowanie Visual Studio Enterprise 2019. Potrzebną licencję możesz otrzymać od nas w sklepie internetowym BestSoftware na atrakcyjnych warunkach. W związku z tym już teraz możesz zaoszczędzić z nami pieniądze przy zwykłym zakupie. Ponadto nie musisz długo czekać na licencję dla swojego nowego środowiska programistycznego, umożliwia to szybka dostawa w ciągu maksymalnie 30 minut. Ponadto w naszym sklepie internetowym czeka na ciebie obsługa klienta na najwyższym poziomie. Chcielibyśmy być u twojego boku, oferując kompetentne wsparcie w razie jakichkolwiek pytań lub problemów, dlatego zapewniamy atrakcyjne opcje zakupów, w tym przez e-mail, a nawet przez praktyczny czat na żywo. Jako alternatywę dla środowiska programistycznego Visual Studio Enterprise 2019 możesz nabyć w naszym sklepie także inne produkty, na przykład nowszą wersję z Visual Studio Enterprise 2021 lub niedrogą alternatywę w postaci Visual Studio Enterprise 2017. Nie wahaj się więc sięgnąć po swój ulubiony wariant i skorzystaj ze wszystkich atrakcyjnych zalet.


.
Wymagania systemowe - Visual Studio 2019 Enterprise
Procesor Procesor o częstotliwości 1,8 gigaherca (GHz) lub szybszy
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2

Pamięć Co najmniej 2GB RAM
Miejsce na dysku twardym  W zależności od zainstalowanych funkcji, do 130 GB 
Karta graficzna Rozdzielczość co najmniej 1280 x 720, zalecana 1366 x 768

  

Powiązane łącza do "Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Microsoft Visual Studio 2019 Enterprise"
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Kofax Power PDF Advanced 4.0 Kofax Power PDF Advanced 4.0
783,51 zt * 854,02 zt *
Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise Microsoft Visual Studio 2017 Enterprise
881,51 zt * 1 126,51 zt *
Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac Microsoft Office 2021 Dom i biznes Mac
538,51 zt * 1 126,51 zt *
Windows Server 2022 Essentials Windows Server 2022 Essentials
1 224,51 zt * 1 959,51 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
AOMEI Backupper Professional AOMEI Backupper Professional
Od 92,61 zt * 220,01 zt *
AOMEI Backupper WorkStation | Windows AOMEI Backupper WorkStation | Windows
Od 195,51 zt * 244,51 zt *
Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core Microsoft SQL Server 2012 Standard 2 Core
1 910,51 zt * 3 899,91 zt *
Ashampoo Office 8 | Windows Ashampoo Office 8 | Windows
68,11 zt * 342,51 zt *
Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise
5 830,51 zt * 22 882,51 zt *
Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik Microsoft SQL Server 2019 Użytkownik
Od 489,51 zt * 552,43 zt *
Windows Server 2016 Standard Windows Server 2016 Standard
Od 367,01 zt * 803,80 zt *
Windows Server 2019 Standard Windows Server 2019 Standard
Od 783,51 zt * 909,34 zt *
Wskazówka!
Windows 7 Home Premium Windows 7 Home Premium
43,61 zt * 64,83 zt *
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Wyświetlony