• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Acronis True Image 2021 Premium | 1TB Cloud | 1 rok

Ten produkt nie jest obecnie dostępny.
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Acronis True Image 2021 Premium | 1TB Cloud | 1 rok"

Poznaj więcej funkcji i kup taniej Acronis True Image 2021 Premium w BestSoftware

Kup teraz Acronis True Image 2021 Premium teraz w BestSoftware i korzystaj z maksymalnego bezpieczeństwa swoich danych osobowych. Producent Acronis jest jednym z liderów rynku, jeśli chodzi o ochronę danych i regularne tworzenie kopii zapasowych. Z Acronis True Image 2021 Premium możesz zdecydować się na wszechstronnie wyposażoną wersję dla najbardziej wymagających, która przekonuje jeszcze większą liczbą funkcji i narzędzi w porównaniu z alternatywnymi produktami. Dzięki niskim cenom i najlepszej obsłudze zapraszamy Cię do BestSoftware i przekonujemy do zakupu.

Zawsze zabezpieczony dzięki regularnemu tworzeniu kopii zapasowych dysków twardych

Wiodący eksperci zalecają regularne tworzenie kopii zapasowych wszystkich istotnych danych na dysku twardym, tak na wszelki wypadek. Jeśli dojdzie do awarii sprzętu, możesz po prostu przywrócić kopię zapasową i kontynuować pracę bez przerwy lub zachować dostęp do wszystkich istotnych informacji, danych i dokumentów. Z pomocą odpowiedniego oprogramowania możesz znacznie ułatwić tworzenie kopii zapasowych. Znany producent Acronis oferuje atrakcyjny pakiet Acronis True Image 2021 Premium, który oferuje wiele funkcji do regularnego tworzenia kopii zapasowych. Oczywiście parametry regularnego tworzenia kopii zapasowych możesz dostosować samodzielnie. Na przykład ustaw częstotliwość, aby oprogramowanie działało zgodnie z ustalonym harmonogramem. Alternatywnie możesz skorzystać z trybu ręcznego, ale w tym przypadku musisz sam pamiętać daty tworzenia kopii zapasowych. Dodatkowo określasz, których plików, dysków twardych lub partycji ma dotyczyć kopia zapasowa. Masz większą swobodę w wyborze miejsca przechowywania. Oczywiście możesz po prostu wykonać kopię zapasową plików na pamięci USB lub zewnętrznym dysku twardym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by przenieść je na urządzenia NAS lub nawet wykonać kopię zapasową bezpośrednio w chmurze.

Jednak oprogramowanie Acronis True Image 2021 Premium wspiera cię także w bezpiecznym korzystaniu z nowoczesnych technologii w życiu codziennym. Liczne funkcje z zakresu ochrony cybernetycznej są już włączone i przekonują do podstawowej ochrony. Na przykład nie musisz się już martwić o ransomware, które program Acronis natychmiast rozpoznaje, uruchamia odpowiednie środki zaradcze i w ten sposób chroni twój komputer. To samo dotyczy tzw. wydobywania kryptowalut. Infiltrując oprogramowanie, przestępcy niepostrzeżenie wykorzystują moc obliczeniową twojego komputera do wydobywania wirtualnych walut. Acronis True Image 2021 Premium natychmiast zatrzymuje takie próby, oszczędzając cenną energię i pozwalając ci nadal cieszyć się maksymalną wydajnością komputera.

Jeśli musisz zmienić dysk twardy, na przykład na szybki dysk SSD, program Acronis True Image 2021 Premium przekona cię prostym procesem klonowania. Oszczędza ci to czasochłonnego kopiowania lub nawet reinstalacji systemu. Po prostu podłącz nowy dysk twardy, potwierdź ustawienia i domyślne ustawienia i rozpocznij proces. Oprogramowanie przenosi teraz całą zawartość w postaci dokładnej kopii na nowy dysk twardy. Jeśli jest to system, nowy dysk twardy jest nawet bezpośrednio bootowalny. Następnie zainstaluj go w swoim komputerze, uruchom go i kontynuuj pracę w zwykły sposób ze wszystkimi ustawieniami, programami i usługami.

Praktyczne: Program posiada zintegrowaną ochronę przed wieloma zagrożeniami

Jak już wspomniano, oprogramowanie Acronis True Image 2021 Premium skupia się także na maksymalnym zabezpieczeniu twoich urządzeń i danych. Jednak ochrona przed ransomware i wydobywanie kryptowalut to tylko niektóre narzędzia do realizacji tych celów; bezpośrednio na pokładzie znajduje się wiele innych opcji. Na przykład możesz wybrać preferowaną sieć do zabezpieczania danych w chmurze za pomocą określonych działań. Szczególnie publiczne lub nawet niezabezpieczone sieci stanowią duże zagrożenie, a przecież często korzysta się z nich np. w podróży. W takim przypadku lepiej będzie, jeśli będziesz mógł przesyłać dane do chmury wyłącznie przez znane i bezpieczne sieci. Przestępcy nie mają więc szans na uzyskanie dostępu do twoich wrażliwych danych. Jeśli pojawią się problemy z bezpieczeństwem lub zagrożenia, Centrum Powiadomień Tacy okazuje się szczególnie praktyczne. Pokazuje ważne wiadomości i wskazówki, jak korzystać z oprogramowania, i w ten sposób działa jako łącznik między użytkownikiem a samym oprogramowaniem.

Standardowe ustawienia kopii zapasowych są również tak skonfigurowane, że jako użytkownik możesz korzystać z bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa podczas używania programu Acronis True Image 2021 Premium. Na przykład przy tworzeniu kopii zapasowych danych stosuje się tzw. strategię 3-2-1. W związku z tym tworzone kopie zapasowe są zapisywane nie tylko na twoim dysku twardym, ale program tworzy także kopię w chmurze. Oznacza to, że w razie problemów z technologią lub nośnikami danych zawsze masz bezpośrednio pod ręką kopię zapasową. Dzięki Acronis True Image 2021 Premium nie musisz się już martwić o dodatkową usługę w chmurze do bezpiecznego przechowywania swoich danych. Atrakcyjny kompletny pakiet daje ci bezpośrednio do dyspozycji przestrzeń dyskową o wielkości jednego terabajta. Nawet w przypadku regularnego tworzenia kopii zapasowych taka ilość powinna z łatwością wystarczyć.

Polegaj na szerokim wsparciu platformy

Acronis True Image 2021 Premium to oprogramowanie dla wielu różnych platform i systemów. Na przykład, wszechstronnie wyposażona wersja jest kompatybilna z najnowszymi produktami Microsoftu. Zainstaluj więc program w systemie Windows 10 lub nawet Windows 11 i korzystaj z jego licznych funkcji bez ograniczeń. To samo dotyczy popularnego systemu macOS, dla którego przewidziano optymalne wsparcie. Ponieważ ważne informacje coraz częściej znajdują się także na urządzeniach mobilnych, np. dokumenty z codziennego życia biurowego lub zdjęcia rodziny na pamiątkę, regularne tworzenie kopii zapasowych jest zalecane także w tym obszarze. Jest to bardzo łatwe dzięki programowi Acronis True Image 2021 Premium, którego wsparcie dla systemów Android i iOS nie pozostawia praktycznie nic do życzenia. Dzięki nowoczesnym technologiom możesz także całkowicie bezpiecznie korzystać ze smartfonów i tabletów. W takim przypadku możesz po prostu przenieść utworzone kopie zapasowe na swój komputer lub, jeśli to konieczne, bezpośrednio do chmury.

W zależności od obszaru zastosowań i systemów, oprogramowanie Acronis True Image 2021 Premium przekonuje specjalnymi funkcjami i dostosowaniami. Na przykład, dzięki temu programowi możesz zintegrować w swojej pracy pasek dotykowy obecnych MacBooków. Dzięki centralnemu pulpitowi nawigacyjnemu producent Acronis ułatwia zarządzanie urządzeniami mobilnymi. A jeśli masz jakiekolwiek pytania, problemy lub wskazówki, jak korzystać z wersji Premium, możesz skorzystać z bezpłatnej pomocy telefonicznej lub w specjalnej strefie online.

Skorzystaj z atrakcyjnych warunków w sklepie internetowym BestSoftware

Dzięki atrakcyjnym korzyściom, witamy Cię w sklepie internetowym BestSoftware i przekonujemy, że możesz robić zakupy z łatwością z domu. Z nami nie tylko otrzymasz popularną wersję Acronis True Image 2021 Premiumale także tańsze wersje. Więc jeśli jesteś zainteresowany Acronis True Image 2021 Advanced lub nawet Acronis True Image 2021 Standard by zacząć. Oczywiście, pobierasz swój program bezpośrednio po udanym zakupie i natychmiast otrzymujesz klucz do późniejszej aktywacji. Z reguły trwa to maksymalnie 30 minut, zanim będziesz mógł korzystać z oprogramowania.

Należy pamiętać, że klucz do programu Acronis True Image 2021 Premium jest licencją runtime do wykorzystania przez okres 365 dni. Jeśli chcesz korzystać z funkcji przez dłuższy czas, będziesz musiał zakupić kolejną licencję. W czasie trwania umowy będziesz otrzymywać wszystkie aktualizacje i nowe wersje oprogramowania bez dodatkowych opłat. W przypadku praktycznego korzystania z kilku urządzeń w gospodarstwie domowym możesz uzyskać niedrogie licencje wielokrotne z maksymalnie pięcioma kluczami w ramach jednej oferty.

 

Wymagania systemowe - Acronis True Image 2021 Premium
Procesor Intel CORE 2 Duo (2GHz) lub wyższy
Systemy operacyjne   

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 SP1

RAM 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym zalecane 7 GB
Obsługiwane typy plików

NTFS, Ext2/Ext3/Ext4, ReiserFS(3) *, Linux SWAP *, HFS+**/HFSX** i FAT16/32/exFAT **

* Systemy plików są obsługiwane tylko w przypadku operacji tworzenia kopii zapasowych i przywracania dysków twardych lub partycji.
** Odzyskiwanie dysku twardego, odzyskiwanie partycji i operacje klonowania są obsługiwane bez zmiany rozmiaru.

Rozdzielczość ekranu

Przynajmniej 1024 x 768 zalecane

(Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z producentem)
Powiązane łącza do "Acronis True Image 2021 Premium | 1TB Cloud | 1 rok"
Pliki dostępne do pobrania:
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Acronis True Image 2021 Premium | 1TB Cloud | 1 rok"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Acronis True Image 2021 Premium | 1TB Cloud | 1 rok"
Wskazówka!
WinZip 27 Pro WinZip 27 Pro
318,01 zt * 367,01 zt *
Windows Server 2022 Standard Windows Server 2022 Standard
Od 1 954,61 zt * 4 900,00 zt *
Surfshark VPN | Surfshark VPN |
Od 171,01 zt * 180,32 zt *
ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows ESET NOD32 Antivirus 2022 | Windows
Od 122,01 zt * 171,01 zt *
Ashampoo Backup Pro 17 Ashampoo Backup Pro 17
87,71 zt * 244,51 zt *
Malwarebytes Premium 2023 | MAC Malwarebytes Premium 2023 | MAC
Od 171,01 zt * 220,01 zt *
Microsoft SQL Server 2022 Standard Microsoft SQL Server 2022 Standard
3 723,51 zt * 5 874,61 zt *
Kaspersky Anti-Virus 2023 Kaspersky Anti-Virus 2023
Od 97,51 zt * 146,51 zt *
Windows 10 Pro N Windows 10 Pro N
73,01 zt * 175,42 zt *
Windows 11 Enterprise Windows 11 Enterprise
367,01 zt * 1 714,51 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Windows Server 2022 Datacenter Windows Server 2022 Datacenter
Od 9 755,41 zt * 24 455,41 zt *
Windows Server User CAL 2022 Windows Server 2022 User CAL
Od 136,71 zt * 205,31 zt *
Pinnacle Studio 25 Plus | Windows Pinnacle Studio 25 Plus | Windows
391,51 zt * 489,75 zt *
Ashampoo Photo Recovery | Windows Ashampoo Photo Recovery | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
Ashampoo Undeleter | Windows Ashampoo Undeleter | Windows
63,21 zt * 122,01 zt *
Ashampoo Video Deflicker | Windows Ashampoo Video Deflicker | Windows
122,01 zt * 146,51 zt *
Ashampoo Backup Pro 15 Ashampoo Backup Pro 15
122,01 zt * 244,95 zt *
Wyświetlony