• 20% zniżki na produkty Microsoft i Nuance
  • Kod kuponu: Summer20
Angebote in:
Angebote noch:

*z wyjątkiem Office 365

 

Ashampoo Photo Optimizer 9 | Windows

131,81 zt * 195,51 zt * (32,58% Zapisane)

Ceny incl. VAT plus koszty wysyłki

NATYCHMIASTOWE POBRANIE + KLUCZ PRODUKTU

Już sprzedano 2 razy
  • BS-11342
  • Wielojęzyczna
  • 1 PC
  • Nieograniczona
  • Na całym świecie
  • 5 - 30 minut
Bezpieczne płatności

Kupuj pożądane oprogramowanie w sklepie w sposób łatwy i bezpieczny dzięki szyfrowaniu SSL.

Natychmiastowa dostawa

Wysyłka pocztą elektroniczną i natychmiastowe pobranie w ciągu 5-30 minut.

Pomoc przy pierwszej instalacji

Podczas pierwszej instalacji oferujemy bezpłatną pomoc za pośrednictwem programu TeamViewer.

Bezpłatna pomoc techniczna

Za pośrednictwem czatu, poczty elektronicznej i telefonu.

Informacje o produkcie "Ashampoo Photo Optimizer 9 | Windows"

Kup licencje Ashampoo Photo Optimizer 9 w niskiej cenie - kup w BestSoftware

Jeśli chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje zdjęcia, dokonasz dobrego wyboru, kupując licencję na program Ashampoo Photo Optimizer 9. Ten popularny program wyraźnie wyróżnia się na tle innych programów do optymalizacji jakości obrazu, na przykład dzięki prostej obsłudze i przyjaznej dla początkujących użytkowników. Ponadto wiele funkcji nie tylko zapewnia dobre wyniki w zakresie optymalizacji, ale także gwarantuje szybką i sprawną pracę. Jest to szczególnie ważne, gdy chcesz dostosować i zoptymalizować kilka obrazów bezpośrednio jeden po drugim. Dzięki nam masz dostęp do tanich licencji na Ashampoo Photo Optimizer 9, które możesz zamówić wygodnie i bezpiecznie z domu. Dzięki wyjątkowo szybkiemu dostarczeniu licencji w ciągu zaledwie 30 minut możesz rozpocząć pracę bezpośrednio przy swoim biurku w domu. Czekamy na Twoje zamówienie.

Optymalizuj swoje zdjęcia dzięki licznym funkcjom programu Ashampoo Photo Optimizer 9

Głównym zadaniem programu Ashampoo Photo Optimizer 9 jest optymalizacja dostępnych plików graficznych w prosty i jednocześnie skuteczny sposób. Ponieważ migawki z wakacji, z imprezy czy z życia codziennego rzadko pokazują optimum. Mimo że aparaty fotograficzne nawet w smartfonach są obecnie na bardzo wysokim poziomie technologicznym, wciąż istnieje możliwość poprawy jakości zdjęć. Dzięki programowi Ashampoo Photo Optimizer 9 możesz zoptymalizować swoje zdjęcia w zaledwie kilku krokach.

W tym celu dostępnych jest wiele różnych narzędzi. Na przykład wykorzystaj możliwość prostej i błyskotliwej korekty perspektywy dla naturalnych linii. Masz też możliwość ręcznego dostosowania temperatury kolorów na zdjęciach do własnych potrzeb. Ashampoo Photo Optimizer 9 zawiera również klasyczne standardowe funkcje. Są to m.in. przycinanie, obracanie zdjęć, wstawianie znaku wodnego czy popularne rozmycie. W ten sposób możesz dostosować obrazy i zdjęcia do swoich potrzeb w odpowiednich miejscach.

Aby nadać zdjęciom z Twojej kolekcji kreatywny charakter, program Ashampoo Photo Optimizer 9 oferuje wiele innych rozwiązań i funkcji. Na przykład możesz korzystać z wielu różnych filtrów, które możesz zastosować do swoich zdjęć jednym kliknięciem. W ten sposób możesz stworzyć zupełnie inny wygląd i pozostawić po sobie indywidualne wrażenie za pomocą jednego kliknięcia. Ponadto podczas używania Ashampoo Photo Optimizer 9 można dokonywać zmian w perspektywie. Nowa korekcja perspektywy jest tak samo łatwa w użyciu jak poprzednia i pozwala szybko i łatwo dostosować ważne parametry w odpowiednich plikach. Możesz dostosować i zmienić zniekształcenia poziome i pionowe za pomocą kilku kliknięć. W ten sposób zdjęcia na komputerze, o których myślałeś, że zostały utracone, mogą zostać zachowane i pozostawić po sobie wspaniałe wrażenie.

Ashampoo Photo Optimizer 9 koncentruje się na prostocie działania i obsługi

Program Ashampoo Photo Optimizer 9 jest łatwy w użyciu i dlatego stanowi bardzo dobry wybór nawet dla niedoświadczonych użytkowników. Ważna jest tu intuicyjna struktura. Jako użytkownik możesz w kilku krokach i jednym rzutem oka znaleźć narzędzia, których szukasz i które są ważne w pracy nad zdjęciami. Ponadto możesz zapisać funkcje, z których wielokrotnie korzystasz, jako ulubione. Są one wtedy dostępne w specjalnym obszarze i można je wybrać jednym kliknięciem. Zwłaszcza w kontekście codziennego lub regularnego korzystania z programu Ashampoo Photo Optimizer 9 pozwala to zaoszczędzić sporo pieniędzy. Nie musisz jednak nawet podejmować żadnych działań, aby zoptymalizować swoje zdjęcia, jeśli skorzystasz z popularnego programu Ashampoo Photo Optimizer 9. Skorzystaj z automatycznej optymalizacji, która dzięki inteligentnej technologii gwarantuje najlepsze wyniki już po jednym kliknięciu. Sam producent podaje, że automatyczna optymalizacja trwała szczególnie długo, bo aż dwa lata, zanim mogła spełnić wysokie wymagania testerów i użytkowników. Automatyczna regulacja dotyczy wielu różnych obszarów, takich jak jasność, ekspozycja czy brak kontrastu. Nawet po krótkim czasie zdjęcia nabierają nowego wyglądu i zachwycają doskonałą jakością.

Ale także dzięki ręcznej optymalizacji i dopasowaniu zdjęć za pomocą programu Ashampoo Photo Optimizer 9, nawet niedoświadczonym użytkownikom nie pozostaną żadne niespełnione życzenia. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi i czytelnemu oznakowaniu wszystkich narzędzi szybko znajdziesz żądany obszar. A dzięki inteligentnej technologii tworzenia kopii zapasowych możesz wypróbować ją bez ryzyka, ponieważ poprzedni stan można przywrócić za pomocą kilku kliknięć. Nawiasem mówiąc, najnowsza wersja programu Ashampoo Photo Optimizer 9 naturalnie działa bez problemów pod wszystkimi aktualnymi wersjami systemu Windows. Dotyczy to także systemów operacyjnych Windows 10 i Windows 11.

Zaoszczędź dużo pieniędzy przy zakupie Ashampoo Photo Optimizer 9 w BestSoftware

Dzięki atrakcyjnym korzyściom i szerokiej gamie produktów udało nam się w ostatnich latach przekonać naszych klientów. Oferujemy ci wyłącznie legalne i oryginalne licencje na korzystnych warunkach. W naszym sklepie internetowym BestSoftware otrzymasz program Ashampoo Photo Optimizer 9 nie tylko w niskich cenach, ale także bardzo szybko. Dostarczamy Twoje zamówienie w ciągu 30 minut od złożenia zamówienia drogą elektroniczną. Zaletą takiej przesyłki jest nie tylko szybka realizacja zamówienia w tym samym dniu, ale także bezpieczne dotarcie produktu. Zachęcamy do przejrzenia naszego sklepu i przekonania się do naszych licznych ofert. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące aktywacji klucza produktu lub potrzebujesz porady dotyczącej jednego z naszych produktów, skontaktuj się z naszym przyjaznym i kompetentnym działem obsługi klienta. Możesz się z nami skontaktować nie tylko przez e-mail i telefon, ale także oferujemy naszym klientom czat na żywo.

Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Optimizer 9 | Windows"
Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach w 3 prostych krokach: 01....węcej

Kupuj oprogramowanie online po niskich cenach

w 3 prostych krokach:

01-kauf

01. Kup

Bezpieczne zakupy dzięki szyfrowaniu SSL.

02-download

02. Pobierz

Pobierz bezpośrednio po zakupie.

03-Installieren

03. Zainstaluj stronę

Zainstaluj i aktywuj oprogramowanie.


Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Optimizer 9 | Windows"
  Jak powstają nasze ceny? Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które...węcej

 

Jak powstają nasze ceny?

Oferowane przez nas towary to klucze aktywacyjne, które zostały pierwotnie dostarczone przez odpowiednich właścicieli pierwszemu nabywcy. Osoba ta zapłaciła właścicielowi odpowiednie wynagrodzenie i w ten sposób otrzymała aktywowalne klucze produktu, których używanie nie podlega żadnym ograniczeniom czasowym. Korzystamy z przysługującego nam prawa i skupujemy dużą liczbę nieaktywowanych kluczy od odpowiednich dystrybutorów.

Dzięki tej procedurze możemy oferować nasze produkty po relatywnie niższych cenach. 

Przyczynia się do tego również wirtualne zarządzanie zapasami, które pozwala wyeliminować opłaty za dostawy i magazynowanie oraz wysokie koszty personelu.

W związku z tym należy pamiętać, że nasze zarobki są dalekie od tych, które osiągali pierwotni właściciele. Skupiamy się raczej na tym, aby zadowolić naszych klientów, oferując im najlepszy możliwy stosunek ceny do jakości, aby zdobyć ich zaufanie i móc w przyszłości cieszyć się stale rosnącą grupą klientów. Tysiące klientów przekonało się już o naszej jakości - zostań jednym z nich!

 

Powiązane łącza do "Ashampoo Photo Optimizer 9 | Windows"
Windows 10 Pro Windows 10 Pro
73,01 zt * 175,42 zt *
Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO Adobe Acrobat Pro 2020 kein ABO
Od 2 439,71 zt * 3 331,51 zt *
CorelDRAW Graphics Suite 2021 CorelDRAW Graphics Suite 2021
3 184,51 zt * 3 429,51 zt *
Corel PaintShop Pro 2021 | Windows Corel PaintShop Pro 2021 | Windows
244,51 zt * 293,51 zt *
Wskazówka!
Wskazówka!
Windows 11 Home Windows 11 Home
122,01 zt * 440,51 zt *
Ashampoo Photo Recovery | Windows Ashampoo Photo Recovery | Windows
97,51 zt * 195,51 zt *
CorelCAD 2021 | Windows | Mac CorelCAD 2021 | Windows | Mac
Od 1 322,51 zt * 1 469,51 zt *
COREL Paintshop Pro 2023 | Windows COREL Paintshop Pro 2023 | Windows
146,51 zt * 342,95 zt *
Czytnik zrzutów ekranu Abbyy Czytnik zrzutów ekranu Abbyy
73,01 zt * 97,51 zt *
AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac AVG TuneUp 2023 | Windows / Mac
Od 43,61 zt * 97,51 zt *
Skylum Luminar Neo | Windows / Mac Skylum Luminar Neo | Windows / Mac
587,51 zt * 783,51 zt *
Ashampoo PDF Pro 3 | Windows Ashampoo PDF Pro 3 | Windows
95,06 zt * 342,51 zt *
Microsoft Word 2021 Windows Microsoft Word 2021 Windows
293,51 zt * 367,01 zt *
Wskazówka!
Windows 11 Pro Windows 11 Pro
146,51 zt * 538,51 zt *
Pinnacle Studio 25 Plus | Windows Pinnacle Studio 25 Plus | Windows
391,51 zt * 489,75 zt *
Ashampoo ActionCam Ashampoo ActionCam
87,71 zt * 244,95 zt *
Adobe Photoshop Lightroom | Adobe Photoshop Lightroom |
734,51 zt * 832,51 zt *
Pinnacle Studio 24 Plus | Windows Pinnacle Studio 24 Plus | Windows
244,51 zt * 489,51 zt *
Magix Video Deluxe 2021 Windows Magix Video Deluxe 2021 Windows
171,01 zt * 342,51 zt *
Wyświetlony